PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای تصويری کتاب اول، دستور مقدماتی تار و سه تار

Behrooz_Taaj
Friday 18 June 2010, 05:50 PM
درس 58 اضافه شد

با سلام خدمت دوستان

دوستان نت آهنگ زحمت کشيدن و قطعات کتاب اول هنرستان رو اجرا کردن با سه تار ... اين برای اون دسته دوستانی که ميخواهند اين اجرا رو به صورت تصويری ببينند .
حجم فايل ها کم هست و فکر نکنم مشکلی برای دانلود يا تماشای آن با اينترنت ايران باشد.

دوستان اين ويدئو تا درس 58 بيشتر نيست برای سه تار اگر ديدم آقای پيمان در يوتيوب ويدئو های بيشتری گذاشت حتما آپلود خواهم کرد... اگر دوست داشتيد ويدئو های قسمت تار که بيشتر هستند رو ادامه بديد.

درس 1 تا 58 ( يه چند تا از درس ها نيستند )
You can see links before reply

اين کتاب اول هنرستان را آقای پيمان در يوتيوب زحمت کشيدن و در اختيار ديگر هنر جويان علاقه مند قرار دادند. پيمان از جمله کسانی هستند که به گفته خودشان نوازندگی رو بدون داشتن استاد فرا گرفتند.

اگر قبلا با کارهای پيمان آشنا نبوديد و به يوتيوب دست رسی داريد به اين آدرس ميتوانيد سری بزنيد ... کتاب های ديگر هم با تار و سه تار اجرا کردند.

You can see links before reply/u

برای ديدن اجرای تصويری همين کتاب با تار به لينک زير برويد

.................................................. .................................................. . اگر مورد استفاده بود لطفا تشکر نکنيد....:53:

music6808
Friday 18 June 2010, 06:28 PM
ممنون دوست عزیز
حالا که ما این درس هارو واسه تار می خوایم میتونیم همچین چیزی پیدا کنیم؟

Behrooz_Taaj
Friday 18 June 2010, 07:04 PM
ممنون دوست عزیز
حالا که ما این درس هارو واسه تار می خوایم میتونیم همچین چیزی پیدا کنیم؟

اکنون در انجمن تار ميتوانيد اين ويدئو ها را که با تار اجرا شده است ببينيد.

Makao3000
Tuesday 21 September 2010, 11:34 PM
بادرود فراوان
ازآقایان تاج و پیمان بسیارسپاسگزارهستم باید بگویم ارزش کارشان کمترازنوشتن خودکتاب هنرستان نیست دستتان طلا
شادوتندرست باشید

Gilda
Wednesday 22 September 2010, 07:33 AM
با تشکر از زحمات شما
متاسفانه از لینک اول نتونستم دانلود کنم
لینک دومی ف ی ل ت ر شده

r_a_m_i_n
Wednesday 22 September 2010, 11:20 AM
خب تاپیک قدیمیه.....فکر نکنم لینکها کار کنن....
تو انجمن تار و 3تار....یه تاپیک با عنوان : اجرای کتاب 1 و 2 خالقی توسط تار و سه تار نوازان هست.....فکر کنم بتونید دروس رو اونجا پیدا کنید

Behrooz_Taaj
Wednesday 22 September 2010, 04:25 PM
با تشکر از زحمات شما
متاسفانه از لینک اول نتونستم دانلود کنم
لینک دومی ف ی ل ت ر شده

خواهش ميکنم دوست عزيز.... لينک اول که از سايت 4shared هست سالم بودند مشکلی من نديدم.. من اگه شد اين ها رو روی همين سايت نت آهنگ آپلود خواهم کرد.... لينک دوم از يوتيوب هست که کلا فکر کنم برای ايران ف ی ل ت ر است.. البته همانطور که رامين خان گفتند دوستان نت آهنگ هم زحمت کشيدند

و اينها رو به صورت صوتی هم اجرا کردند... دليل که من اين ها رو گذاشتم به خاطر اينکه تصويری بود... چون خودم يادم می آيد اوايل که ميخواستم سه تار رو ياد بگيرم...
خيلی سخت بودن برام که پرده ها کجاست اسم سيم ها ... انگشت رو کجای ساز بايد قرار داد و هزار يک سوال که هر چند در اين ويدئو هازياد واضح نيست .. چون به صورت حرفه ساخته نشده امّا کمک خوبی هست برای هنر آموزان.
البته اين آموزش در کنار استاد ثمر ميدهد

موفق باشيد

Gilda
Wednesday 22 September 2010, 04:28 PM
ممنون از راهنماییتون وهمچنین زحماتتون
از آقا رامین هم تشکر میکنم

cold
Saturday 23 October 2010, 02:00 AM
سلام آپلود نکردین؟

Behrooz_Taaj
Sunday 24 October 2010, 01:04 AM
سلام آپلود نکردین؟

سلام دوست عزيز ... من لينکی رو که از سايت 4shared هست امتحان کردم سالم هستند ... اگه دوستان از ايران هستند و مشکل دانلود از اين سايت رو دارند.. اطلاع بدهيد روی همين سايت نت آهنگ آپلود خواهم کرد.

موفق باشيد

cold
Sunday 24 October 2010, 11:33 AM
سلام مرسی .. آره دانلود کردم از 4shared .. خیلی ممنون .. ببخشید کتاب یا ویدئو آموزشی واسه سه تار هست واسه کسی که بخواد خودش کار کنه و بلد نباشه .. که خودآموز باشه ؟؟!

خیلی ممنون

Behrooz_Taaj
Sunday 24 October 2010, 08:53 PM
ببخشید کتاب یا ویدئو آموزشی واسه سه تار هست واسه کسی که بخواد خودش کار کنه و بلد نباشه .. که خودآموز باشه ؟؟!

کتاب ها در کنار يک استاد بهتر قابل فهم است.. يک سری سی دی است که روش نوشته خود آموز سه تار که اگه ايران هستيد .. راحت پيدا ميکنيد... من به اين خود آموز ها اعتقادی ندارم بيشتر اين خود آموز ها و کتاب ها در کنار يک هنر آموز ثمر بهتری خواهد داد البته اين خودش يک بحث کلی می طلبه.
... به اين 3 تا تاپيک هم يک سری بزن. موفق باشی

cold
Sunday 24 October 2010, 10:20 PM
سلام .. مرررررررررررررررررررررررس ی

hamedsmaily
Tuesday 9 November 2010, 11:54 AM
مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییی

Avazekhan
Tuesday 9 November 2010, 12:41 PM
مرسی از این کار جالب...
فقط من الان یه اشتباه در درس 5 دیدم که کسانی که دانلود میکنند و گوش میکنند باید توجه داشته باشن...
در درس 5 آقای پیمان داره سل رو مینوازنه اما زمانی که شروع به خوندن اون نت میکنه نت دو رو میخونه! گر چه همراه اون میگه سل سل سل!

Avazekhan
Tuesday 9 November 2010, 12:51 PM
در درس 8 هم یه همچین مشکلی هست که به جای سل (دو ) و به جای لا (ر) رو اجرا میکنه البته با دهان وگرنه مضراب مشکلی نداره...

Makao3000
Tuesday 23 November 2010, 06:57 PM
با درود فراوان به دوستان گرامی بویژه دوست بزرگوار آقای تاج213
دوست گرامی زحمت شما دربه تصویر کشیدن درسهای سه کتاب هنرستان عالیست اما چرا تادرس 57 خواهش دارم سنگ تمام گذاشته و بقیه اش را ادامه دهید مرتب به 4شر سرمیکشم وبه یادت هستم بیصرانه درانتظار ادامه کارت هستم قرباتت :ماکااو

Behrooz_Taaj
Tuesday 23 November 2010, 08:23 PM
درود بر شما دوست عزيز ، محمد جان (آوازه خان) هم همين سوال رو داشت امّا متاسفانه آقای پيمان که اين کار رو در يوتيوب اجرا کرده برای سه تار تا درس 58 (58 رو آپلود خواهم کرد) امّا ميتوانيد ادامه درس ها رو در بخش تار که درس هايی بيشتری دارد ادامه بديد
درس های آخری تار رو هم آپلود خواهم کرد که کامل شود
خوشحالم اين ويدئو ها مورد توجه شما قرار گرفته ،،، و زحمت اصلی رو که آقای پيمان کشيده جای داره باز هم از ايشان تشکر کنم..
موفق باشيد
بهروز

Makao3000
Friday 26 November 2010, 06:57 PM
بادرود فراوان به آقای taaj213
دوست بزرگوار بنده به مدیر سایت دو پیشنهاد داده ام یکی درباره ویدیو کردن آموزش کتاب نخست تار و سه تار هنرستان آقای خالقی برروی سی دی و قراردادن آن درفروشگاه سایت. تصور بنده اینست که جای این کار(وکارهایی ازاین دست) درفروشگاه سایت بسیار خالیست چرا که بابودن کاربران سه تار و تار که بسیاری ازآنها استاد فن هم هستند این کار نه تنها شدنیست بلکه به جهت سطح بالا و آکادمیک بودن سایت نت آهنگ این کارباید انجام شود و من اطمینان دارم کاربران سه تار و تار نه تنها ازدید آموزشی بلکه به جهت پشتیبانی مالی هم که شده ازآن استقیال خواهند کرد.آقای پیمان کارشان درمورد کلیپهای ویدیویی سه تار قابل قدردانیست اما ایشان و یاسایراهل فن میتوانند آنرا تبدیل به احسن کرده با گسترش بیشتر و کیفیت بالاتر همانگونه که عرض کردم باپشتیبانی سایت کارشان را انجام دهند.البته این یک پیشنهاد ازسوی یک سه تارنواز تازه کار است وسایردوستان( ازجمله حضرتعالی) میتوانند دیدگاه خود دراین مورد ابراز کنند با سپاس فراوان :ماکااو

Behrooz_Taaj
Saturday 27 November 2010, 06:28 PM
درود بر شما دوست عزيز .. پيشنهاد شما عالی هست ...اما برای عملی شدن اين کار من زياد مطمئين نيستم از اونجا که بيشتر کار های ما در حد حرف هست. شايد خريدار هم به اون صورت زياد نباشه.. مخصوصا اگر فروش در همين سايت باشه فقط و همين طور به راحتی قابل کپی هست همون حق کپی رايت که همه رعايت نمی کنند...

همچنين تهيه وسايل سخت افزاری اين کار که يک دوربين خوب برای اين کار لازم هست..(و وسايل ديگر)
از اونجا که اکثر دوستان که اين کار رو دنبال می کنند به صورت خود آموز ميخواهند ياد بگيرند و از نت خوانی و وزن خوانی (و بسيار مسائل ديگر) که بسيار مهم هست قافل خواهند شد.. پس اگر قرار باشه کاری در آينده درست بشه .. به اين موارد هم دقت کنند کار بهتری درست خواهد شد... بلاخره همه دوست دارند کنار يک استاد ياد بگيرند ولی خوب گاهی شرايط مانع ميشود... که مهمترين اون هزينه کلاس ها است... پس به نظر اين بنده حقير هنر جويان به يک ويدئو آموزشی کامل احتياج خواهند داشت.

اين ويدئو ها آقای پيمان برای اين کار به اون صورت از کيفيت خوبی بر خوردار نيست که روی dvd زده شود برای آموزش... امّا به کمک مديران سايت همين کار ها رو ميشود توسط يکی از همين بچه های سايت انجام داد..

نظر مديران سايت مهمه که بسنجن.. همينطور اگر قبلا اين کار در بازار موجود باشه !!.. و يک نظر سنجی که چه تعداد دوستان سفارش خواهند داد و ....

موفق باشيد

Amir
Thursday 23 December 2010, 05:07 AM
You can see links before reply (You can see links before reply)

قفل شد