PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای تصويری کتاب اول، دستور مقدماتی تار و سه تار (برای تار)

Behrooz_Taaj
Saturday 19 June 2010, 03:17 AM
دوستان چند درس باقی مانده تا درس آخر که 79 هست آپلود شد.

با سلام خدمت دوستان

دوستان نت آهنگ زحمت کشيدن و قطعات کتاب اول هنرستان رو اجرا کردن برای تار و سه تار... اين برای اون دسته دوستانی که ميخواهند اين اجرا رو به صورت تصويری ببينند .
حجم فايل ها کم هست و فکر نکنم مشکلی برای دانلود يا تماشای آن با اينترنت ايران باشد.

درس 1 تا 79 (تعدادی از درس ها نيستند )
You can see links before reply

اين کتاب اول هنرستان را آقای پيمان در يوتيوب زحمت کشيدن و در اختيار ديگر هنر جويان علاقه مند قرار دادند. پيمان از جمله کسانی هستند که به گفته خودشان نوازندگی رو بدون داشتن استاد فرا گرفتند.

اگر قبلا با کارهای پيمان آشنا نبوديد و به يوتيوب دست رسی داريد به اين آدرس ميتوانيد سری بزنيد ... کتاب های ديگر هم با تار و سه تار اجرا کردند.

You can see links before reply/u

برای ديدن اجرای تصويری همين کتاب با سه تار به لينک زير برويد

.................................................. .................................................. . اگر مورد استفاده بود لطفا تشکر نکنيد....:53:

Avazekhan
Saturday 19 June 2010, 10:30 AM

.................................................. .................................................. . اگر مورد استفاده بود لطفا تشکر نکنيد....:53:
این لینکه که کار نمیکنه که.....
راستی چرا تشکر نکنیم...؟؟؟

Avazekhan
Saturday 19 June 2010, 11:19 AM
آهان...
قاطی کردم...
آخه جفت تاپیک هات مثل هم بود...

Behrooz_Taaj
Sunday 20 June 2010, 02:06 AM
این لینکه که کار نمیکنه که.....
راستی چرا تشکر نکنیم...؟؟؟

آوازه خوانه عزيز خيلی مشتاقم صدات رو بشنوم ... اميدوارم يکی از کارهات رو در اختيار دوستان قرار بدی ...

در مورد تشکر راستش چون اين کارها که اکثرا من اينجا ميگذارم (کارهای آموزشی بيشتر) ديگر دوستان زحمت ميکشند و من فقط تنها کاری کوچکی که ميتوانم انجام بدم اين کار ها رو در اختيار دوستان قرار بدم و سهم کوچکی در در اين راه داشته باشم....وقتی از من تشکر ميشه احساس بدی پيدا ميکنم نميدونم.... همانقدر که مورد استفاده شما ها باشه خوش حال ميشوم (اينم که همش شد درس اخلاق:10:)

morteza4314
Friday 5 November 2010, 08:42 AM
با سلام
ممنون از گذاشتن اجاري تصويري آموزش تار ؛
يه درخواست كوچولو داشتم : لينكهاي YOUTUBE ، فيلتر شدن اگه ممكنه روي يه لينك ديگه براي دانلود بذارين.
ممنون

Behrooz_Taaj
Friday 5 November 2010, 04:05 PM
با سلام
ممنون از گذاشتن اجاري تصويري آموزش تار ؛
يه درخواست كوچولو داشتم : لينكهاي YOUTUBE ، فيلتر شدن اگه ممكنه روي يه لينك ديگه براي دانلود بذارين.
ممنون

سلام دوست عزيز ، خواهش ميکنم
لينک ديگر در اون پست هست از سايت 4shared

z_m
Friday 5 November 2010, 04:22 PM
با سلام خدمت دوستان

سلام ببخشید این آدرس که دوباره به همین صفحه میاره!!!!!!!!!!!!11

Behrooz_Taaj
Friday 5 November 2010, 05:35 PM
سلام ببخشید این آدرس که دوباره به همین صفحه میاره!!!!!!!!!!!!11

سلام نه اين لينک به يه صفحه ديگر ميرود که برای سه تار است.. از نظر ظاهری شبيه اين صفحه است. امّا لينکی که برای دانلود ويدئو ها گذاشته شده فرق داره و اونجا برای سه تار در بخش سه تار گذاشته شده.

Behrooz_Taaj
Tuesday 21 December 2010, 02:20 AM
دوستان چند درس باقی مانده تا درس آخر که 79 هست آپلود شد.

Avazekhan
Tuesday 21 December 2010, 11:07 AM
مرسی بهروز جان
اگه کتاب دوم و کتاب علیزاده رو هم بزاری که فوق العاده میشه
راستی آقای پیمان کتاب های ساکت رو هم زده؟

Behrooz_Taaj
Tuesday 21 December 2010, 03:04 PM
مرسی بهروز جان
اگه کتاب دوم و کتاب علیزاده رو هم بزاری که فوق العاده میشه
راستی آقای پیمان کتاب های ساکت رو هم زده؟

خواهش ميکنم محمد جان.... کتاب دوم هنرستان رو من دانلود کردم البته کامل کامل همه درس ها رو اجرا نکردند ولی خوب به زودی اونها رو آپلود ميکنم به احتمال زياد چهارشنبه .... کتاب اول استاد عليزاده هم همينطور....کتاب استاد ساکت و ذوالفنون رو ازشون ميپرسم ببينم تصميمی دارند...اصلا به نظرم اين سايت هم معرفی کنم بهشون اگه قبلا نميدونستن که اگه عضو شدن بيشتر ازشون استفاده کنيم..

Avazekhan
Tuesday 21 December 2010, 10:26 PM
مرسی بهروز جان واقعا زحمت میکشی
راستی آقای پیمان هم لندنه؟
باهاش مستقیما در تماسی؟

Behrooz_Taaj
Wednesday 22 December 2010, 11:24 PM
خواهش ميکنم اين کوچيکترين کاريه که ميتونم انجام بدم ..خوشحالم که مورد استفاده بود.. آقا پيمان از آلمان هستند خيلی وقت پيش ها از طريق يوتيوب که لينک صفحه شو همونجا که ويدئو رو گذاشتم هست باهاش تماس داشتم امّا آشنايی ندارم به اون صورت.
اگر دسترسی به يوتيوب داريد ميتوانيد در تماس باشيد, سوالی بود مستقيم ازش بپرسيد... نت آهنگ رو امشب لينکشو واسش ميفرستم که اگر عضو بشوند راحت تر بشه باهاشون تماس گرفت.

اين لينک صفحه ايشون در يوتيوب
You can see links before reply/uploads

Amir
Thursday 23 December 2010, 05:07 AM
You can see links before reply (You can see links before reply)

قفل شد