PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاور آهنگapartment123 برای الکتریک نوازان

MA_Happy
Sunday 20 June 2010, 07:34 AM
سلام،
:dw26i1:
من به گیتار الکتریک علاقه وافری دارم،و برای کسانی که فقط نوازنده این ساز هستند و در موسیقی دیجیتال الکترونیک وارد نشده اند،یک آهنگی را به نام Apartment123 آماده کردم،نت گیتار الکتریک این فایل را آماده کرده ام و هم فایل درام و بیس را(کلا یک آهنگ سه نفره است) که من درام و گیتار بیس را تو اهنگ گذاشتم و صدای گیتار را برداشتم تا شما آن را بزنید.البته ببخشید من این جسارت را در برابر شما دوستان که نه استادان خودم انجام داده ام.
من س رشته ی تو گیتار الکتریک ندارم،ولی فکر کنم نت سختی باشد،البته مطمئن نیستم،چون سررشته ای در گیتار الکتریک ندارم.
برای دانلود این ریتم با حجم 1.5 مگابایت اینجا کلیک کنید. (You can see links before reply)
:guitarplay1::drumsplay2:
برای دانلود نت گیتار الکتریک با حجم 300 کیلوبایت اینجا کلیک کنید. (You can see links before reply):guitarplay2: (You can see links before reply)

MA_Happy
Monday 21 June 2010, 09:41 AM
آقا این تاپیک بدرد هیچ کسی نخورد؟

Mariachi
Monday 21 June 2010, 09:49 AM
عجله نکن رفیق، نوازنده هامون هنوز به سایت سر نزدن!

MA_Happy
Monday 21 June 2010, 11:26 AM
انشاالله ابنگونه شود.

MA_Happy
Monday 21 June 2010, 06:04 PM
دوستان،هر کسی این آهنگ را نواخت،فایل صوتی یا تصویری(تصویریش بهتره) را بگذار،تا بقیه هم استفاده کنند.