PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی اجراهای مرحله اول مسابقه (توسط کاربران)

HamedSedighi
Sunday 20 June 2010, 05:06 PM
بررسی اجراهای مرحله اول مسابقه (توسط کاربران)

کاربران در تاپیک می توانند نمونه کارهای مرحله اول را مورد بررسی قرار دهند
ونظرات خود را بگویند.

این تاپیک قرار بود که همزمان با قرار دادن نمونه کارها ایجاد شود
اما در بازه زمانی اولیه کسی نمونه کاری ارائه نکرد
به هر نحو اکنون کاربران می توانند نظراتشان را در رابطه
اجراها بنویسند.

آدرس تاپیک نمونه کارها (You can see links before reply)

M8H
Sunday 20 June 2010, 09:31 PM
آدم اینجور جاهاا میترسه نظر بده....
آخه ممکنه کسی ناراحت بشه!
اگه مدت نوازندگی رو مینوشتند راحت تر و بهتر میشد نظر داد!

Amir Akbari
Monday 21 June 2010, 11:24 AM
با درود به دوستان عزیز میخوام در مورد کار (Romeo & Juliet) توضیح بدم،
همونطور که حتمی همگی متوجه شدین این کار از نت La آغاز میشه و به روی ریتم چهار چهارم و با
سرعت 72 اجرا شده نام ریتم Standard 8 Beat هست که اون رو برای اینکه با آهنگ هماهنگ
باشه به سلیقه ی خودم تغییر دادم Variation ها هشت میزان هستند برای اینکه ریتم یکنواخت نباشه،
بخاطر اینکه کار کمی متفاوت و احساسی تر بشه در زمانهای "26-"23 و "35-"33 از
آکوردهای Dm11 - Dm استفاده کردم و صدای سازهای ملودی رو تا حد ممکن پایین گرفتم تا صداهای درام
و آکورد (مانند ساز گیتار و بخصوص کشیده شدن صدای انگشت روی سیم هاش Guitar Steel Pro و
همینطور E.Piano و...) بیشتر و بهتر خودشون رو نشون بدند همچنین صدای Bass که خیلی برام مهم
بود و نتیجه همونی شد که شنیدید،
حالا از دوستان گلم خواهش میکنم که هر اشکالی میبینند و یا هر انتقادی که در مورد این آهنگ دارند
رو باهام در میون بگذارند، امیدوارم لحظه لحظه ی زندگیتون سرشار از شادی باشه .

ehsanmir
Monday 21 June 2010, 09:46 PM
با درود به دوستان عزیز میخوام در مورد کار (Romeo & Juliet) توضیح بدم،
همونطور که حتمی همگی متوجه شدین این کار از نت La آغاز میشه و به روی ریتم چهار چهارم و با
سرعت 72 اجرا شده نام ریتم Standard 8 Beat هست که اون رو برای اینکه با آهنگ هماهنگ
باشه به سلیقه ی خودم تغییر دادم Variation ها هشت میزان هستند برای اینکه ریتم یکنواخت نباشه،
بخاطر اینکه کار کمی متفاوت و احساسی تر بشه در زمانهای "26-"23 و "35-"33 از
آکوردهای Dm11 - Dm استفاده کردم و صدای سازهای ملودی رو تا حد ممکن پایین گرفتم تا صداهای درام
و آکورد (مانند ساز گیتار و بخصوص کشیده شدن صدای انگشت روی سیم هاش Guitar Steel Pro و
همینطور E.Piano و...) بیشتر و بهتر خودشون رو نشون بدند همچنین صدای Bass که خیلی برام مهم
بود و نتیجه همونی شد که شنیدید،
حالا از دوستان گلم خواهش میکنم که هر اشکالی میبینند و یا هر انتقادی که در مورد این آهنگ دارند
رو باهام در میون بگذارند، امیدوارم لحظه لحظه ی زندگیتون سرشار از شادی باشه .

سلام امیر جان
این اهنگ رو بیش از 10 بار گوش کردم.چون هم اهنگ زیباست و هم اجرای شما.من اینقدر تخصص ندارم که فنی نظر بدم.به طور کلی خیلی خوب بود.هم صدا های زیبا و به جا و هم ریتم خیلی زیبا.اکوردها هم که خیلی خوب و صحیح گرفته شده بود.به غیر از یه جا (تایم 00:24 تا 00:27) که یکم نا موزون به نظر میرسه اشکال دیگه ای نمیبینم.
موفق باشید...:am

HamedSedighi
Tuesday 22 June 2010, 01:05 AM
آدم اینجور جاهاا میترسه نظر بده....
آخه ممکنه کسی ناراحت بشه!
اگه مدت نوازندگی رو مینوشتند راحت تر و بهتر میشد نظر داد!

حسین نترس:25:

Amir Akbari
Tuesday 22 June 2010, 07:46 PM
خوب این بار کار زیبای دوست خوبم فرشته باران رو مورد بررسی قرار میدم :
اول بخاطر انتخاب آین آهنگ شاد و نواختن خوبت از تو دوست نازنین سپاسگزارم و اما آهنگ،
از ضبط آهنگ آغاز میکنم موزیک در باند چپ قوی و از باند راست خیلی ضعیف پخش میشه که گمان میکنم بخاطر ضبط کار هست،
وقفه بین اجرای ملودی در طول آهنگ زیاد شنیده میشه بخصوص هنگامی که Variation تعویض میشه،
برام خیلی عجیب بود که از Fill In در این آهنگ استفاده نشده،
زیباتر میشد اگر در طول اجرای آهنگ از زینت هم استفاده میکردی (که دوست خوبم سعید ملکی خیلی روی این موضوع پافشاری میکرد)
افکت Fade Out باید کمی زودتر اعمال میشد تا خودش رو بهتر نشون بده،
و در آخر هم در مورد آکورد گیری باید بگم که خیلی خوب این کار رو انجام دادی و همچنین تعویض اونها
خیلی بجا و روان بود،
میدونم که برای نواختن این آهنگ زحمت زیادی کشیدی امیدوارم همیشه پیروز باشی دوست من .

arashkorg
Wednesday 23 June 2010, 01:18 PM
سلام
با تشکر از همه
اشکال کار این حقیر رو هم بفرمایید
خوش حال میشم به خدا
دوست دارم ایرادات کارمو بدونم
ممنون

Fereshteh_Baran
Wednesday 23 June 2010, 02:55 PM
آقای اکبری مرسی از توجه تون به آهنگم. در مورد ضبط ، حق با شماست من هنوز به تنظیم صدا زیاد وارد نیستم . برای سایر موارد هم این بار سعی می کنم ابتکار بیشتری داشته باشم.

Amir Akbari
Thursday 1 July 2010, 05:55 PM
درود به همه ی دوستان گلم،
امروز کار زیبای حسود از امین عزیزم رو مورد بررسی قرار میدم :
درباره ی کار حسود باید بگم انتخاب خوب ریتم که بسیار هماهنگ با آهنگ هست با Variation هشت
میزان به روانی آهنگ کمک زیادی کرده،
از استرینگ در اجرای ملودی اصلی و همینطور زیر صداها و ترومپت (که گمون میکنم با ساز دیگه ای
ترکیب شده) خیلی استادانه استفاده کردی و همینطور انتخاب صدای ساز ملودی برای خواننده خوب
و بجاست،
استفاده از Piano Glissando Up در زمان "1:34 تا "1:32 زیبایی آهنگ رو دو چندان کرده،
بهتر میشد اگر در طول آهنگ بیشتر از Fill in بهره می گرفتی (تنها یکبار استفاده کردی که در مدت زمان
اجرا کمبودش احساس میشه)
ساز استرینگ در نتهای بالا تداخل پیدا میکنه (البته خیلی کم)
تعویض آکوردها خیلی خوب و روان بود،
برات بهترینها رو آرزو دارم و امیدوارم پیروز باشی و شاد دوست من .

ehaghani
Tuesday 22 May 2012, 11:39 PM
سلام دمه همه گرم -Romeo رو اگه از روی ارکستهای بزرگ جهان الهام می گرفتید زینت های جالب تری پیدا می کرد. به نظر می رسه از اجرای کلایدر من تنظیم کردین.