PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجراي تصويري زنبور عسل ( كيوان ساكت )

r_a_m_i_n
Wednesday 23 June 2010, 11:43 AM
اينم از اجراي تصويريه تقريبا سخت ترين قطعه ي دنيا .......( به لحاظ تمپو واقعا سخته )
از استاد كيوان ساكت..... the flight on the bumble bee

You can see links before reply
حجمش 1 مگابايت

AliB
Wednesday 23 June 2010, 11:50 AM
چقدر خوبه که آدم علاوه بر اینکه کارهای دیگه با سازش میکنه کار اصلی رو هم بتونه انجام بده :دی

3rfan
Wednesday 23 June 2010, 12:07 PM
چقدر خوبه که آدم علاوه بر اینکه کارهای دیگه با سازش میکنه کار اصلی رو هم بتونه انجام بده :دی

منظور شما از کار اصلی چیه

mantis
Wednesday 23 June 2010, 12:58 PM
مرسی.من خیلی دنبال این میگشتم!!!!

AliB
Wednesday 23 June 2010, 02:59 PM
منظور شما از کار اصلی چیه

من به عمد ، جملم رو کنایی گفتم . بنابر این از توضیح اضافی دربارش خودداری می کنم تا هر کدوم از دوستان به فراخور نگرش خودشون درباره ی مفهومش قضاوت کنن.

pinky
Wednesday 30 June 2010, 06:07 AM
یعنی چی آقا چرا یه سری پست ها حذف شده ؟
چرا سایت اینطوریه ؟
یه روز کامل مشکل داشت
من اینجا چندتا پست داشتم اما الان نیست

Mohsen_M
Wednesday 30 June 2010, 12:02 PM
یعنی چی آقا چرا یه سری پست ها حذف شده ؟
چرا سایت اینطوریه ؟
یه روز کامل مشکل داشت
من اینجا چندتا پست داشتم اما الان نیست
منم یه تایپیک داشتم که حالا نیست!
چند روز هم به سایت دسترسی نداشتم!
سل هام هم پرید!

setareh_hk
Wednesday 30 June 2010, 12:20 PM
من اینو قبلا دیده بودم.اجرای خیلی جالبیه!آقای ساکته دیگه!

DesironnA
Wednesday 30 June 2010, 12:24 PM
درود
فوق العاده شگفت زده شدم!!!!
به این میگن استــــــــــــــــاد!
سپاس

pinky
Wednesday 30 June 2010, 03:45 PM
وای باید دوباره پست ها رو بنویسم
عین پستی که زده بودم رو دوباره مینویسم

من برای رامین نوشته بودم که واقعا پیچیده ترین قطعه ایی که دیدی همینه؟

بعد ایشون هم گفته بودند که بله خیلی سخته و کاپریس 24 پاگانینی هم سختترین قطعه توی همه ی قطعه هاست

و این هم پست آخر من (با کمال احترام نسبت به امیر مدیر سایت و آشو اما واقعا که مسخرست من دارم توی تاپیکایی که یه بحثی داشتم حرفهامو دوباره مینویسم اعصابم خورد شده)

نه دوست عزیز این قطعه برای من هم آسون نیست اما مساله اینه که از این قطعات توی موسیقی کلاسیک زیاده
مثلا شما کاپریس های دیگه ی پاگانینی رو هم اگه گوش کنی میبینی سخت و سخت تر و سخت ترین و سخت ترین سخت ترین و سخت ترین سخت ها و از این جور چیز ها نیست یه سری قطعت پیچیده هست همین دست شبیه هزار یک قطعه ی پیچیده ی دیگه

مگه کنسرتو ویلن بتهون و چایکوفسکی و وینیاوسکی و برامس و مندلسون و بروخ و پروکفیف و شوستاکوویج و موتزارت
و پارتیتاهای باخ و قطعات باتسینی یا ساراساته و موریس راول و هزار و یک جور قطعات دیگه راحت تر هستند ؟

از این دست قطعات زیاده توی رپرتوار کلاسیک دم دم دستی ترینشونم رقص گوبلین های باتسینی هست
وقت داشتی یه نگاه به اینا بکن
این اجرای ونگروو
این اجرای پرلمن
این اجرای هایفتز
این اجرای منوهین
یه سری اجرای دیگه هم داشتم ازش مثلا از هیلاری هان و سارا چنگش رو هم داشتم اما کیفیت نداره و یه سری نوازنده های دیگه که کمتر از اینا معروفن خب حالا چی داشتم میگفتم اها خب همین دیگه داشتم میگفتم مخالفم که یکی بگه این سخت تره یا اون سخت ترینه یا این یکی اسون تره یا آسون ترینه به قول علی رهبری اینا همش تیتره !

چند تا میخوای من برات اینجا لیست کنم همشون هم تو یوتیوب هست

Cellist
Wednesday 30 June 2010, 03:52 PM
وای باید دوباره پست ها رو بنویسم
عین پستی که زده بودم رو دوباره مینویسم

من برای رامین نوشته بودم که واقعا پیچیده ترین قطعه ایی که دیدی همینه؟

بعد ایشون هم گفته بودند که بله خیلی سخته و کاپریس 24 پاگانینی هم سختترین قطعه توی همه ی قطعه هاست

و این هم پست آخر من (با کمال احترام نسبت به امیر مدیر سایت و آشو اما واقعا که مسخرست من دارم توی تاپیکایی که یه بحثی داشتم حرفهامو دوباره مینویسم اعصابم خورد شده)

نه دوست عزیز این قطعه برای من هم آسون نیست اما مساله اینه که از این قطعات توی موسیقی کلاسیک زیاده
مثلا شما کاپریس های دیگه ی پاگانینی رو هم اگه گوش کنی میبینی سخت و سخت تر و سخت ترین و سخت ترین سخت ترین و سخت ترین سخت ها و از این جور چیز ها نیست یه سری قطعت پیچیده هست همین دست شبیه هزار یک قطعه ی پیچیده ی دیگه

مگه کنسرتو ویلن بتهون و چایکوفسکی و وینیاوسکی و برامس و مندلسون و بروخ و پروکفیف و شوستاکوویج و موتزارت
و پارتیتاهای باخ و قطعات باتسینی یا ساراساته و موریس راول و هزار و یک جور قطعات دیگه راحت تر هستند ؟

از این دست قطعات زیاده توی رپرتوار کلاسیک دم دم دستی ترینشونم رقص گوبلین های باتسینی هست
وقت داشتی یه نگاه به اینا بکن
این اجرای ونگروو
این اجرای پرلمن
این اجرای هایفتز
این اجرای منوهین
یه سری اجرای دیگه هم داشتم ازش مثلا از هیلاری هان و سارا چنگش رو هم داشتم اما کیفیت نداره و یه سری نوازنده های دیگه که کمتر از اینا معروفن خب حالا چی داشتم میگفتم اها خب همین دیگه داشتم میگفتم مخالفم که یکی بگه این سخت تره یا اون سخت ترینه یا این یکی اسون تره یا آسون ترینه به قول علی رهبری اینا همش تیتره !

چند تا میخوای من برات اینجا لیست کنم همشون هم تو یوتیوب هست

یکی از جاشوا بل بذار!!!!!!!

Khashayar
Wednesday 30 June 2010, 04:46 PM
درود

خوب متعصفانه تقصیر از ما نیست که بعضی تاپیک ها و پست ها پاک شدن...ما هم تعجب کردیم و بعد از بررسی فهمیدیم مشکل از ساپورت سرور بوده...
متعصفانه سرور این چند روز مشکل داشت و در طی درست شدن مطالب این چند روز رو به خاطر یک اشتباه مسخره پروندن...بهشون هم گفتیم و تذکر دادیم اما....

ولی خوب فکر نمیکنید اگر اجراهای مختلف این قطعه رو در تاپیکی مجزا میزاشتین بهتر بود؟چون عنوان این تاپیک مربوط به اجرای آقای ساکت هست...
پاینده باشید

Favilla
Wednesday 30 June 2010, 05:26 PM
عالیه ..... کیوان مالمستین . یا شایدم مالمستین ساکت باشه ؟ تا حالا همچین چیزی ندیده بودم
:g

pinky
Wednesday 30 June 2010, 06:05 PM
ولی خوب فکر نمیکنید اگر اجراهای مختلف این قطعه رو در تاپیکی مجزا میزاشتین بهتر بود؟چون عنوان این تاپیک مربوط به اجرای آقای ساکت هست...
پاینده باشید

بله من هم موافقم که اینها رو جای دیگه هم میگذاشتم خوب بود اما شما اگه تاپیک رو از اول بخونید متوجه خواهید شد که اینها بیربط به بحث شکل گرفته نیست و بحش شکل گرفته هم نیز خیلی بی ربط با عنوان تاپیک نیست.

در هر صورت از وقتی که گذاشتید تشکر میکنم.

pinky
Wednesday 30 June 2010, 06:12 PM
راستی یه آقایی نمیدونم توی چه تاپیکی بود به من گفته بود من نوازنده هستم و این آواتارت توهین به نوازنده هاست.

دیگه نمیدونم واقعا من چی بگم؟ تاپیکشم یادم نیست خلاصه دوسته عزیز اگه این وری اومدی این پست برای جواب به شماست:

چقدر سخت میگیری دوست عزیز ؟ در هر صورت من که کاملا با حرف شما مخالفم و میتونم 10 صفحه اینجا چیز برات بنویسم که به چه دلایلی شما در اشتباه هستید ولی بخاطر عدم وقت و احترام به شما بسنده میکنم به یک عذرخواهی از شما اگر که به شما توهین شد !

pinky
Wednesday 30 June 2010, 06:14 PM
عالیه ..... کیوان مالمستین . یا شایدم مالمستین ساکت باشه ؟ تا حالا همچین چیزی ندیده بودم
:g

دوست عزیز من هرچه تلاش میکنم منظوره شما رو متوجه نمیشم

میشه بیشتر توضیح بدی ؟

DesironnA
Wednesday 30 June 2010, 10:11 PM
دوست عزیز من هرچه تلاش میکنم منظوره شما رو متوجه نمیشم

میشه بیشتر توضیح بدی ؟

درود
مالمستین، یکی از بزرگان گیتار الکتریک هستند. دوست خوبمون منظورشون اینه که جناب استاد ساکت در پیکینگ، کم از اینگوی مالمستین ندارند. و حقیقتا هم چنین است.
سپاس

pinky
Wednesday 30 June 2010, 10:47 PM
درود
مالمستین، یکی از بزرگان گیتار الکتریک هستند. دوست خوبمون منظورشون اینه که جناب استاد ساکت در پیکینگ، کم از اینگوی مالمستین ندارند. و حقیقتا هم چنین است.
سپاس

واااووو عجب !!! چه جالب !! به اطلاعات ما هم اضافه شد مرسی از شما برای توضیح.

امیدوارم مورد تمسخر قرار نگیرم اما من فکر خب شاید منظورشون اینه که (مال ماست این ساکت) که الف رو ننوشته اند و شده مالمستین منظورم اینه که اینگار یکی بگه ایول این استاد ساکت ایراینه مال ماست!

Favilla
Thursday 1 July 2010, 09:42 AM
واقعا هم همینطوره این آقای ساکت جدا من اصلا هچین چیزی رو تو ذهنم حتی فرض نمیکردم واقعا تحسین برانگیزه! منظورم هم از نوشتن کیوان مالمستین و مالمستین ساکت این بود که تفاوت طرز نوازندگی این دوتا شاید فقط تو سازشون باشه.

r_a_m_i_n
Thursday 1 July 2010, 03:14 PM
آره منم چند تا از پستهام پاك شده
pinky چرا اينقدر جبهه ميگيري؟
من حتي به سختي باخ و چاپلوفسكي و شوپن و موتزارت و بتهوون و مندلسون و پاگانيني هاندل و برامس و كارلوف و وگنر و كورساكف و آلبينوني و ....رو ميشناسم
من سبكم سنتيه
من فقط نظر شخصي خودمو گفتم........شما ميتوني قبول نداشته باشي....نميخواد اينهمه دليل و برهان بياري كه....
من يه كرشمه ي ماهور به زور ميزنم...منو چه به اين قطعات.........
فقط و فقط نظر من بود......وگرنه كجاش سخته ...خيليم آسونه :-p

setareh_hk
Friday 2 July 2010, 09:54 AM
اينم از اجراي تصويريه تقريبا سخت ترين قطعه ي دنيا .......( به لحاظ تمپو واقعا سخته )
از استاد كيوان ساكت..... the flight on the bumble bee

حجمش 1 مگابايت

دوستان عزیز
اینم اجرای جالب یکی از آثار موتزارت از آقای کیوان ساکت.
پیشنهاد می کنم از دستش ندید.در ضمن این اجرا در ادامه ویدیو قبلی است که جناب رامین گذاشتند.

حجم 3 مگابایت: You can see links before reply

*این فایل فرمت FLV داره.در صورتی که نتونستید ببینید این برنامه رو برای باز کردن ویدیو دانلود کنید:

r_a_m_i_n
Friday 2 July 2010, 02:36 PM
خداي من....خشايار شاه قاطي كرد
تماااممم پستها پاك شد........بهتر ...منم علاقه اي به ادامه دادن نداشتم.....
ستاره همينه كه وسطش از مارش ترك ريتمشو ميكنه 6/8؟
اگه اون باشه خيلي باحاله

setareh_hk
Friday 2 July 2010, 03:09 PM
آره خودشه.

r_a_m_i_n
Friday 2 July 2010, 04:16 PM
فكر ميكنم حتي اگر اين پست جديد pinky هم پاك شه ...جاي تعجب نداره
چون بي مربوط به تاپيكه......و محل ارائه انتقادات و پيشنهادات در جاي ديگري از سايته

DesironnA
Friday 2 July 2010, 05:59 PM
دوستان عزیز
اینم اجرای جالب یکی از آثار موتزارت از آقای کیوان ساکت.
پیشنهاد می کنم از دستش ندید.در ضمن این اجرا در ادامه ویدیو قبلی است که جناب رامین گذاشتند.

حجم 3 مگابایت: You can see links before reply

*این فایل فرمت FLV داره.در صورتی که نتونستید ببینید این برنامه رو برای باز کردن ویدیو دانلود کنید:

خیلی جالب بود!
این جناب استاد ساکت هم آدم شیطونیه ها!!:21:

Khashayar
Friday 2 July 2010, 06:02 PM
درود

خیلی جالب بود!
این جناب استاد ساکت هم آدم شیطونیه ها!!:21:اتفاقا مهیار جان دقیقا همینطور هستند از نظر شخصیتی...
بدون توجه به اینکه سبک نوازندگی ایشون رو زیاد باهاش ارتباط برقرار نمیکنم {البته قطعات واقعا زیبایی هم نواختن }
اما از نظر شخصیتی بین تمام نوازندگان مطرح معاصر بهترین اخلاق رو دارند،بسیار دلسوز هستند و شوخ طبع و مهربان و خوش برخورد که این خصوصیتشون واقعا قابل ستایش هست بر عکس بعضی از نوازندگان مطرح که...
پاینده باشید

setareh_hk
Friday 2 July 2010, 06:03 PM
خیلی جالب بود!
این جناب استاد ساکت هم آدم شیطونیه ها!!:21:

دقیقاً.من به هرکی از دوستام که این ویدیو رو نشون می دادم. همشون می گفتن کاشکی این آخریشو ادامه می داد!

r_a_m_i_n
Friday 2 July 2010, 11:38 PM
آره آخرش خيلي باحال ميشه
ستاره كاشكي باز ادامه ي اين اجرا رو هم ميذاشتي
كه قطعه ي هامون رو ميزنه....اون قطعه هم واقعا قشنگه

setareh_hk
Saturday 3 July 2010, 10:05 PM
راستش من فقط همین دوتاشو داشتم.اونم کاملا اتفاقی از توی ویدیو های ف*ی*س*ب*و*ک پیدا کردم.

r_a_m_i_n
Sunday 4 July 2010, 12:34 PM
اوكي خودم بعدا ميذارم
يه قطعه ديگه هم ازش دارم.....به نام اتود فا مينور....
كه توي منزل نواخته و با دوربين شخصي گرفته شده.....و بعيد ميدونم كسي تاحالا ديده باشه...از استادم گرفتم كه 10 سال شاگرده ساكت بوده
سرعتش اونجا وحشتناكه...حتي از زنبور عسل هم تندتره........اما حجمش زياده و منم دايال آپي

Blue_Danube
Monday 16 August 2010, 12:13 PM
You can see links before replyسایت موسیقی ایرانیان – امین موسوی: کلیپ زیبایی را که در پایان این نوشته می توانید دانلود کنید، مربوط به کیوان ساکت آهنگساز ایرانی است که در ابیانه به کارگردانی فرشاد حسینی تولید شده، نام موسیقی این اثر «برگ و باد» از آلبوم «شبی با خورشید» ساکت است که با اجازه ی خود صاحب اثر یعنی کیوان ساکت برای اولین بار از سایت موسیقی ایرانیان در اینترنت منتشر می شود. کیوان ساکت در حال حاضر در امریکا به سر می برد و به تازگی کنسرت ها و مستر کلاس های موفقی را در آنجا برگزار کرده، او متولد 1340 هجری شمسی است و آلبوم های زیادی مثل «دیدارشرق وغرب»، «شرق اندوه»، «مثل شبی با خورشید» و «زندگی» را منتشر کرده، او در زمینه ی آموزش تار و سه تار هم کتاب های زیادی مثل شیوه نوین آموختن تار و سه تار در ۵ جلد را تالیف کرده است.
چند نکته در مورد کلیپ ذیل حائز اهمیت است، اول اینکه متاسفانه در موسیقی ایرانی کمتر کلیپی تولید شده است که کلیپ های موجود هم یا تصاویری در سایت های اینترنتی از کنسرت های هنرمندان هستند و یا نماهنگ هایی از نشان دادن گل و گلدان و در و دیوار در تلویزیون هستند که خوشبختانه جدیدا صدا و سیما خلاقیت به خرج داده و عادات خود را از نشان دادن گل و بلبل و آبشار به نشان دادن اماکن تاریخی و هنری شیفت داده است.
اما این کلیپ می تواند شروعی باشد برای اینکه هنرمندان، تهیه کنندگان و مسئولین کمی تکان بخورند و بفهمند که در دنیای امروز موسیقی تصویری شده است و اکثر آلبوم های پر فروش در هر شاخه ای از موسیقی در جهان ابتدا بصورت کلیپ در شبکه ها پخش می شوند.
شاید این کلیپ و این نوشته باعث شود مسئولین هم همت و کار شان را مضاعف کنند و فکری برای موسیقی ایرانی بکنند که با بی توجهی به موسیقی ایرانی مطمئنا عادات موسیقایی گوش جوانانمان دو دستی تقدیم به فرهنگ بی بندباری، لودگی و جهل پرور رپرهای زیر زمینی خواهد شد، کما اینکه شده است!
شاید این کلیپ باعث شود که هنرمندان هم بیدار شوند، فقط حرف نزنند، فقط شعار ندهند و کمی دست از این نفس تن و روحشان بردارند تا با انسانیت و زیبایی روحشان غبار اختلافات با یاران و هم مسلکان را پاک کنند و به جای فقط حرف زدن کمی هم عمل کنند و بیایند دور هم بنشینند و فکری برای موسیقی زوار در رفته ی مملکت بکنند تا شاید بتوان جلوی انقراض موسیقی ایرانی را در بین ایرانیان گرفت.
حال که در شبکه های ماهواره ای اکثرا کلیپ های موسیقی پاپ، آنهم بیشتر از نوع سطح پایین پخش می شود و حال که در صدا و سیما ساز تبدیل به زنی نامحرم برای مردم شده است و مردم نباید خدای ناکرده از دیدن زیبایی های این نامحرم تحریک شوند، امیدوارم هنرمندان، فعالان و دوستداران موسیقی ایرانی کاری و فکری بکنند که رابطه ی موسیقی و تصویر را به هم نزدیک کنند که گام اول، ساختن چنین کلیپ هایی است که در گام های آینده که شاید محال به نظر برسد راه اندازی شبکه ای برای موسیقی ایرانی است که البته این آرزو سرابی بیش نیست اما اگر به اندازه ی کافی هنرمندان و اساتید با هم متحد بودند و کمی هم جرئت، پشتکار، جدیت و پیگیری داشتند می توانستیم به این هدف برسیم، در هر صورت امیدواریم این کلیپ شروعی شود برای کلیپ ساختن بقیه ی هنرمندان موسیقی ایرانی …
حرف زیاد است و دل پر و وقت کم و غم فراوان و ذهن مغشوش از هزارتوهای مشکلات و زشتی های این جامعه، به همین دلیل بهتر است سخن را نیمه تمام، تمام کنم تا شما هم به کلیپ برسید که انصافا هم موسیقی زیبایی دارد و هم کارگردان توانسته به خوبی حق مطلب را ادا کند. به دوستان هم پیشنهاد می کنم این کار را چند باری تماشا کنند که در دفعات سوم و چهارم، آدمی بیشتر با کار ارتباط برقرار می کند و بیشتر این حسرت دلش را به گریه می اندازد که چرا باید جلوی پخش چنین کالای هنری و سالم و امیدبخشی از رسانه ی احتمالا ملی گرفته شود و راه را برای دیده شدن کلیپ های زهرگونه ی شبکه های ماهواره ای باز گذارد که به کلی گوش جوانان و مردمان ما را مسموم کرده اند و مهم تر از آن، دغدغه های فکری و روحیشان را همگام و هم مقیاس دغدغه های رپرهای مرفه بی دردی کرده اند که از زندگی فقط س** و زن و پارتی و رقص و پول و شهرت را می فهمند.

لینک مشاهده بیوگرافی کیوان ساکت :You can see links before reply

لینک دانلود کلیپ :You can see links before reply

Avazekhan
Monday 16 August 2010, 01:50 PM
خیلی جالب بودن
تشکر از همتون....
آقای ساکت با اینکه تبحر زیادی در نوازندگی سریع و نوآوری دارن
ردیف نواز بسیار خوبی هم هستند البته ردیف به قول خودشون (ردیف کیوان ساکتی)
که با حفظ اصالت ... سنت ها رو کنار میزنه...
هیچ وقت یادم نمیره که با یکی از دوستام رفته بودیم دانشگاه آزاد شیراز واحدموسیقی...
آقای ساکت اونجا نشست تخصصی داشتن
این قسمت خیلی منو تحت تاثیر قرار داد...
ایشون قطعه ای از ردیف میرزا عبدا... در دستگاه 4 گاه رو نواخت...
بعد گفت نظرتون چیه؟؟؟
آیا این رو قبول دارین؟؟؟
ایا همچین ملودی رو (یا در همین حال و هوا) رو حاضرید برای اجرا روی سن ببرید؟
آیا مقبول شنوندگان هست؟؟؟
بعدش گفت ... حالا من 4گاه میزنم اما ردیف کیوان ساکتی...
و بعد دوست سنتور نواز من آنچنان منقلب شد که فقط توی این فکر بود که بره خونه و روی سنتورش اون ردیفو اجرا کنه و حفظش کنه...
کار استاد ساکت شکستن سنتها بود نه رهایی اصالت ها...
کاری که باید برای تعالی موسیقی انجام داد...
.................................................. ..فقط در حد یه نظر بود!!!......................................... ..............

r_a_m_i_n
Tuesday 17 August 2010, 11:27 PM
:21ox66r::21ox66r::21ox66r:
ایشون کار اصلیشم خوب بلده.

کاملا موافقم

lord-hamid
Thursday 4 November 2010, 03:28 PM
tnq