PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای قطعه ای کوتاه از ابی دلان

BaBak_ParSian
Thursday 1 July 2010, 09:19 PM
درودبر دوستان عزیز - بازم هم در خواست مکرر دارم که مدیران سایت نام کاربری من را به BaBak.ParSian تغییر دهند
خب حالا بریم سراغ اهنگ من که خیلی کوتاه است و فقط مهارت نوازندگیم را خواستم نشان بدهم ضمن اینکه زیاد هم توجه ی نداشتم و داشتم قطعه را برای یکی از دوستان در کتاب روح خالقی ظبط می کردم که نتونستم کامل بزنمش چون تلفن زنگ خودرد ولی دیدم اولش واقعا خوب شده این اهنگ را گوشی از استاد زدم فکر کنم تو کتاب بیقرار بوده باشه یه جورایی خواستم مهارت خودم را در نوازندگی در این سطحی که دارم کار می کنم نشان بدهم همچنین با سازی که زدم واقعا ساز خوش صدایی بود و حرفه ای و مثل ساز من نبود ولی منتظر یک قطعه حرفه ای من باشید که قراره برای این اهنگ خیلی زحمت کششده شود و دقت سر این اهنگ داشته باشیم
حجمشم خیلی کمه : You can see links before reply

Black_Violin
Thursday 1 July 2010, 10:39 PM
با سلام بابک عزیز.
خیلی خوب شد یک کار گذاشتی ولی چرا کوتاه اینقدر ؟؟
میدونی اعتقاد من بر اینه که هیچ وقت و هیچ کجا سرعت نمایش دهنده قدرت نوازنده نیست بلکه در 90 درصد مواقع این احساسه که شنونده رو جذب می کنه البته من اینو به عنوان یک دوست کوچک به شما میگم و اصلا در زمینه ویولون تخصص انچنانی ندارم
موفق باشی

BaBak_ParSian
Thursday 1 July 2010, 10:58 PM
با سلام بابک عزیز.
خیلی خوب شد یک کار گذاشتی ولی چرا کوتاه اینقدر ؟؟
میدونی اعتقاد من بر اینه که هیچ وقت و هیچ کجا سرعت نمایش دهنده قدرت نوازنده نیست بلکه در 90 درصد مواقع این احساسه که شنونده رو جذب می کنه البته من اینو به عنوان یک دوست کوچک به شما میگم و اصلا در زمینه ویولون تخصص انچنانی ندارم
موفق باشی
درود - دیگه اتفاقی زده بودمش - ولی این اهنگی که تند زدمش نه بخاطر اینکه من همه اهنگامو تند می زنم نه ولی این فرق داشت باید سریع اجراش می کردم تا فرم خودش حفظ شود مثلا تریل را باید سریع اجرا بکردم ولی اهنگ مثل سلطان قلبها را که دیگه نباید تند اجراش کنم اون از نظر تکنیکی و حس یکمی سخت بود یک نوازنده باید از همه لحاظ نوازندگی اوکی باشد و توانای داشته باشد و روز به روز باید ان را گسترش دهد این مد نظر من است که بهترین گزینه تمرین می باشد

DesironnA
Thursday 1 July 2010, 11:03 PM
درودبر دوستان عزیز - بازم هم در خواست مکرر دارم که مدیران سایت نام کاربری من را به BaBak.ParSian تغییر دهند
خب حالا بریم سراغ اهنگ من که خیلی کوتاه است و فقط مهارت نوازندگیم را خواستم نشان بدهم ضمن اینکه زیاد هم توجه ی نداشتم و داشتم قطعه را برای یکی از دوستان در کتاب روح خالقی ظبط می کردم که نتونستم کامل بزنمش چون تلفن زنگ خودرد ولی دیدم اولش واقعا خوب شده این اهنگ را گوشی از استاد زدم فکر کنم تو کتاب بیقرار بوده باشه یه جورایی خواستم مهارت خودم را در نوازندگی در این سطحی که دارم کار می کنم نشان بدهم همچنین با سازی که زدم واقعا ساز خوش صدایی بود و حرفه ای و مثل ساز من نبود ولی منتظر یک قطعه حرفه ای من باشید که قراره برای این اهنگ خیلی زحمت کششده شود و دقت سر این اهنگ داشته باشیم
حجمشم خیلی کمه : You can see links before reply

درود
شیرین مینوازی دوست خوبم
آفرین. پاینده باشی

BaBak_ParSian
Friday 2 July 2010, 11:09 AM
دیگه کسی نبود برای ؟

ali2920
Friday 2 July 2010, 02:48 PM
آفرین..زیبا بود

BaBak_ParSian
Friday 2 July 2010, 07:22 PM
دوستان تو رو خدا هندوانه زیر بغلم نذارید اگر واقعا اهنگ مشکلی داشت به من بگویید من از انتقاد صحیح خیلی استقبال می کنم به شرطی که به من کمک کنه یه ایرادی یه بساطی چیزی بگیرد یا پیشنهادی !!

Black_Violin
Friday 2 July 2010, 08:40 PM
خوب بابک عزیز اینقدر کوتاه بود خدایش نمیشه چیزی گفت راجع بهش ... :d موفق باشی

BaBak_ParSian
Friday 2 July 2010, 08:50 PM
خوب بابک عزیز اینقدر کوتاه بود خدایش نمیشه چیزی گفت راجع بهش ... :d موفق باشی
خوب از همین کوتاهه هم میشه چیزی گرفت ! شما فقط یه لا خالی با ارشه بکش رو اینم میشه نظر داد :violinplay3:

BaBak_ParSian
Sunday 4 July 2010, 01:02 PM
چرا این همه نظرات کم شده است

AFRooGH
Sunday 4 July 2010, 01:19 PM
شما باید یک قطعه تقریبا بلندتر و از لحاظ تکنیکی هم قوی تر رو برای نواختن انتخاب کنید تا بشه در مورد اون نظر داد کاری که شما زدین یه کار بسیار کوتاهه که در اون قدرت ارشه و انگشت گذاری صحیح شما رو میشه از اون برداشت کرد

BaBak_ParSian
Wednesday 14 July 2010, 07:59 PM
ممنون دوستان عزیز

BaBak_ParSian
Friday 17 September 2010, 01:43 PM
لینک درست شد !