PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کار های سنتور navid_saz

navid_saz
Friday 2 July 2010, 04:23 PM
درود بر دوستان عزیز من هم سنتور می زنم یک مدتی پیش آقای قهرمانی که از شاگردان استاد عزیز مشکاتیان و مرحوم پایور هستند کار کردم و برای شروع یک قطعه که یکی از کارهای خودم هست را براتون میزارم
You can see links before reply

Mezrab
Friday 2 July 2010, 04:28 PM
درود بر دوستان عزیز من هم سنتور می زنم یک مدتی پیش آقای قهرمانی که از شاگردان استاد عزیز مشکاتیان و مرحوم پایور هستند کار کردم و برای شروع یک قطعه که یکی از کارهای خودم هست را براتون میزارم
توی بخش سنتور، در قسمت نمونه کارهای اعضا یه تاپیک با نام خودتون بزنید و کارهاتون رو اونجا قرار بدید.

Razoniaz
Saturday 3 July 2010, 07:46 AM

سلام دوست عزیز
به سایت نت آهنگ خوش اومدید. امیدوارم بنده و دوستان از تجربیات شما دوست عزیز بهره مند بشیم. ممنون می شم اگه مختصر توضیحی در مورد سابقه نوازندگی خودتون و کتابهایی رو که توی این زمینه کار کردید رو توی این تاپیک (You can see links before reply) عنوان بفرمایید تا بنده و دوستان بیشتر با شما آشنا بشیم.
راستی اسم این قطعه قشنگی که زده بودید چی بود؟