PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سنتور نوازی مجتبی بهادر (از دستش ندین)

mojtaba_bahador
Friday 2 July 2010, 08:10 PM
.cccc

SOLAIEN
Friday 2 July 2010, 09:06 PM
خوب بود ... امیدوارم همیشه موفق باشید ...
شما فقط سنتی کار می کنید ؟

david_santoori
Friday 2 July 2010, 09:10 PM
درود بر آقای مجتبی بهادر

مرسی آقا . این چیزی که من شنیدم فوق العادست . بینهایت زیباست. فرزی و چابکی دستتانتون قابل تحسینه .

ممنونم .

اگه لطف کنید و نمونه کار بیشتری قرار بدید ممنون میشم.

Mezrab
Friday 2 July 2010, 11:27 PM
شما با نت خوانی آشنا نیستید یا کلا اصولش؟
کارهاتون که فوق العاده هستند، هم مضراب هم فرزی و همه چیز. موفق باشید.

SOLAIEN
Saturday 3 July 2010, 08:07 AM
اینم یه آهنگ دیگه از خودم. البته این آهنگ رو خودم ساختم و شاید زیاد جالب نباشه. اما یه روز غروب، دلم گرفته بود و رفتم سراغ ساز و بداهه نوازی میکردم که دیدم آهنگ نسبتا خوبی شد و فوری ضبطش کردم. نمیدونم میشه این سبک نواختن رو سبک پیانویی گذاشت یا نه. (البته آرپژ نداره)
خدمت شما:
You can see links before reply

سلام ... خیلی قشنگ بود ... اون آهنگ لالایی رو دوباره آپلود کنید چون دانلود نمی شه لطفا اصلاحش کنید ... از این جور کارها هم بیشتر بذارید...مرسی

Razoniaz
Saturday 3 July 2010, 08:37 AM
سلام مجتبی عزیز
بسیار زیبا. آفرین بر شما
من به رسم پیشین قبل از هر صحبتی ورودتون به سایت نت آهنگ را از طرف خودم و همه دوستان عزیز خوش آمد می گم. امیدوارم در کنار دوستان اوقات خوشی را توی این سایت سپری کنید و بنده و سایر دوستان از تجربیات گرانبهای شما استفاده کنیم.
من چند نمونه کارهای شما رو گوش دادم. از جمله چهارمضراب همایون زنده یاد مشکاتیان و رنگ همایون زنده یاد استاد پایور. بسیار زیبا اجرا شده بودند ممنونم از شما.
برام خیلی جالبه که شما گوشی این قطعات رو به این خوبی در میارید. قابل تحسینه. ولی پیشنهاد می کنم حتما روی نت هم بیشتر کار کنید به هر حال از ملزومات هستش و مطمئنم یه روزی به کارتون میاد.
راستی یه جایی گفتید که چهارمضراب اول گلپونه ها را که استاد پایور زده رو می خواهید اجراش رو بگذارید. اگه منظورتون از گلپونه ها همون گلپونه های معروف زنده یاد ایرج بسطامی باشه که آهنگساز و نوازنده سنتورش جناب حسین پرنیا هستند نه استاد پایور. و اگه منظورتون گلپونه های دیگه ای باشه خب ممنون می شم در موردش توضیح بیشتری بدهید.
بازهم از شما دوست عزیز به خاطر اجراهای بسیار زیباتون سپاسگزارم.

mit2007
Saturday 3 July 2010, 02:37 PM
سلام آقا مجتبی عزیز.
منم ورودتون رو به نت آهنگ خوش آمد میگم.
نظر منم دقیقا مثل همه ی دوستانی که نظر دادن هست.
واقعا آفرین بهتون...