PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه آهنگ با اجرای خودم و همکاری Fl studio

Mohammad_ngml
Wednesday 7 July 2010, 04:08 AM
سلام. این آهنگ کامل رو خودم ساختم. با گیتار. و البته ناگفته نمونه تقلیدی از آهنگ یه فیلم. همینطوری خوشم اومد از آهنگش ساختم دیگه. ولی هم ی کاراشو خودم انجام دادم. خوشحال میشم دوستان کمکم کنن که دفعه بعد با ایده ی خودم آهنگ بسازم. :ad نظرتون واسم خیلی مهمه ها
You can see links before reply (You can see links before reply)

Black_Violin
Wednesday 7 July 2010, 07:06 AM
ایو خودت انجام دادی ؟؟؟
بسیار عالیه ...
همچیزش درست تنظیم شده .. گیتار هم خیلی خوب میزنی...
موفق باشی

siamaks
Wednesday 7 July 2010, 10:44 AM
زيبا بود محمد جان . ولي جاي كار داره .
موفق باشي .

shahnam3s
Wednesday 7 July 2010, 11:09 AM
آهنگ چی فیلمی را کاور کردید ؟ !

MA_Happy
Wednesday 7 July 2010, 11:42 AM
زیبا بود.

Mohammad_ngml
Wednesday 7 July 2010, 06:19 PM
ایو خودت انجام دادی ؟؟؟
بسیار عالیه ...
همچیزش درست تنظیم شده .. گیتار هم خیلی خوب میزنی...
موفق باشی

خجالتمون میدید. واقعا خوشا به حال کسایی که مشوق دارن :46:

Mohammad_ngml
Wednesday 7 July 2010, 06:25 PM
زيبا بود محمد جان . ولي جاي كار داره .
موفق باشي .

ممنون دوست عزیزم. قبول دارم. انشا الله اگه درس مهلت بده یکم میتونم به موسیقی برسم:106:

Mohammad_ngml
Wednesday 7 July 2010, 06:29 PM
آهنگ چی فیلمی را کاور کردید ؟ !

یک قسمت از آهنگ فیلم ایرانی "چپ دست". خیلی قشنگ بود وسوه شدم از روش بسازم. اسم آهنگ گذاشم ولنتاین چون هدیه ی روز ولنتاین بود به یک عزیز :10:

GhazalMusic
Thursday 8 July 2010, 01:14 AM
آفرین پنجه ی شیرین و روانی دارید ایده ی زیبا و اجرای در خوره اون فقط در میکس و تنظیم بازم جاهست روش بیشتر کار بشه ارزش اون رو بی برو برگرد داره..هم در موسیقی و هم در دروس بهترین آرزوها بدرقه ی راهتان.پیروز باشید.

Mohammad_ngml
Thursday 8 July 2010, 01:25 AM
آفرین پنجه ی شیرین و روانی دارید ایده ی زیبا و اجرای در خوره اون فقط در میکس و تنظیم بازم جاهست روش بیشتر کار بشه ارزش اون رو بی برو برگرد داره..هم در موسیقی و هم در دروس بهترین آرزوها بدرقه ی راهتان.پیروز باشید.

سلام دوست عزیزم. مرسی به خاطره تشویق و انتقادت و همینطور دعای خیرت. امیدوارم وقت کنم برم به سمت پیشرفت :10: منم بهترین آرزوها رو برات دارم:5:

saeeed1389
Thursday 8 July 2010, 07:26 AM
ای ول معلومه که کارت درسته راستی اگه کمک بخواهم می تونی کمک کنی منظورم اینکه اگه اهنگی خواستم درست کنم و نیاز به کمک داشته باشم تا هنر نمای کنی مثل این پستYou can see links before reply که گذاشتم خیلی دوست داشتم به جای گیتار اسباب بازی از یک گیتار واقعی استفاده کنم.
در کل ناز شستت

Mohammad_ngml
Thursday 8 July 2010, 11:17 AM
ای ول معلومه که کارت درسته راستی اگه کمک بخواهم می تونی کمک کنی منظورم اینکه اگه اهنگی خواستم درست کنم و نیاز به کمک داشته باشم تا هنر نمای کنی مثل این پستYou can see links before reply که گذاشتم خیلی دوست داشتم به جای گیتار اسباب بازی از یک گیتار واقعی استفاده کنم.
در کل ناز شستت

فدات بشم داداشم. لطف داری. چشم. تو از من جون بخواه (کیه که بده؟:44:شوخی:10:) هر امری داشتی من در خدمتتم داداشم. به لیست مخاطبینم اضافت کردم (اد کردم دیگه) بازم ممنون که اومدی:25:

DesironnA
Friday 9 July 2010, 03:20 PM
سلام. این آهنگ کامل رو خودم ساختم. با گیتار. و البته ناگفته نمونه تقلیدی از آهنگ یه فیلم. همینطوری خوشم اومد از آهنگش ساختم دیگه. ولی هم ی کاراشو خودم انجام دادم. خوشحال میشم دوستان کمکم کنن که دفعه بعد با ایده ی خودم آهنگ بسازم. :ad نظرتون واسم خیلی مهمه ها
:41::41::41::41:
عــــــــــــــــــــــال ی بود محمد جان!
واقعا لذت بردم.
با اینکه 1:42 زمان داشت ولی اصلا بنظر نمیرسید! ده ها بار گوش دادم و باز بیش از پیش لذت بردم.
آفرین آفرین آفرین
نه شلوغش کردی نه خلوت بود.
همه چیز به اندازه و سر جای خودش بود.
ازت بابت لذتی که از گوش دادن به این قطعه ارزشمند بردم صمیمانه سپاسگذارم...

kiarash_bach
Friday 9 July 2010, 03:27 PM
ماشاا...
به این میگن استعداد
جدا باورم نمیشه خودت ساختی انگار یکی ساخته که شغلش اینه
جدی میگم کارت عالی بود
جای کار زیادی نداره فقط یکم افکت هاشو کمرنگ تر کنی و صدای گیتارشو بیشتر نشون بدی دیگه بی نقص میشه

HamedSedighi
Friday 9 July 2010, 04:48 PM
در مورد همکاری اف ال بیشتر توضیح بده ؟:39:

Mohammad_ngml
Friday 9 July 2010, 04:54 PM
:41::41::41::41:
عــــــــــــــــــــــال ی بود محمد جان!
واقعا لذت بردم.
با اینکه 1:42 زمان داشت ولی اصلا بنظر نمیرسید! ده ها بار گوش دادم و باز بیش از پیش لذت بردم.
آفرین آفرین آفرین
نه شلوغش کردی نه خلوت بود.
همه چیز به اندازه و سر جای خودش بود.
ازت بابت لذتی که از گوش دادن به این قطعه ارزشمند بردم صمیمانه سپاسگذارم...

دسیرو جانم. تو وهمه ی دوستان نسبت به من لطف دارین. آخه یه آهنگ تقلیدی که اینقدر تعریف نداره. مطمئنم اگه ایده از خودم بود آهنگ اینطوری جالب نمیشد. به هر حال ممون از نظرت دسیرونا جانم:5:

Mohammad_ngml
Friday 9 July 2010, 04:58 PM
ماشاا...
به این میگن استعداد
جدا باورم نمیشه خودت ساختی انگار یکی ساخته که شغلش اینه
جدی میگم کارت عالی بود
جای کار زیادی نداره فقط یکم افکت هاشو کمرنگ تر کنی و صدای گیتارشو بیشتر نشون بدی دیگه بی نقص میشه

سلام دوست عزیزم. بخدا یکم دیگه تعریف کنین نابود میشم:ad لطف داری دوست گلم. مرسی از نظرت.

Mohammad_ngml
Friday 9 July 2010, 05:03 PM
در مورد همکاری اف ال بیشتر توضیح بده ؟:39:

داداش معلومه دیگه. من که تو خونه کیبرد و گیتار بیس و درام و تام تام و از این جقجقه ها ندارم. برای ایجاد این صداها و همینطور افکت گذاری و پانوراما کردن از Fl studio استفاده کردم. البته برای نویز گیری و صاف کردن صداها از Glodwave استفاده کردم. امیدوارم جوابم کامل بوده باشه:5:

ehsanmir
Friday 9 July 2010, 05:06 PM

سلام
خیلی خیلی خوب بود.طوری که اگر نمیدونستم فکر میکردم اهنگ ساخته یه اهنگساز حرفه ای هست.
حتما ادامه بدید.استعداد خوبی دارید.
موفق باشید............:am

Don_Ramtin
Friday 9 July 2010, 05:19 PM
! Muchas gracias , hombre ¡
Yo escuché tu músico y me parece que era bonita . ¡ Te deseo éxito ! l
ببخشید رفقا که اسپانیایی نوشتم . آخه با توجه به موسیقی ای که محمد عزیز اجرا کرده بود و با توجه به امضای این رفیقمون ، لازم دیدم اینا رو بنویسم .
محمد جون دستت درد نکنه خوشمان آمد ! بی تکلف و بدون اجرای عملیات ژانگولر و تکنیک های هالو خرکن و مبتدی خفه کن ، یه کار تر و تمیز و ساده و زیبا رو اجرا کردی . بازم مرسی !

Black_Violin
Friday 9 July 2010, 06:14 PM
ببخشید رفقا که اسپانیایی نوشتم . آخه با توجه به موسیقی ای که محمد عزیز اجرا کرده بود و با توجه به امضای این رفیقمون ، لازم دیدم اینا رو بنویسم .
محمد جون دستت درد نکنه خوشمان آمد ! بی تکلف و بدون اجرای عملیات ژانگولر و تکنیک های هالو خرکن و مبتدی خفه کن ، یه کار تر و تمیز و ساده و زیبا رو اجرا کردی . بازم مرسی !

:42::42::42::43::43::17::17::17:
رامتین جان اسپانیش بلدی ؟؟
:39:

Don_Ramtin
Friday 9 July 2010, 06:27 PM
رامتین جان اسپانیش بلدی ؟؟

والله شرمندتون ، با اجازه ی بزرگترا ، بله !
من زبان اسپانیایی می خونم . آقا هوار حسین نکنید که چرا موضوع بی ربط با تاپیک نوشتی ها .... خب سوال کردند ، منم جواب دادم !

Mohammad_ngml
Saturday 10 July 2010, 12:46 AM
سلام
خیلی خیلی خوب بود.طوری که اگر نمیدونستم فکر میکردم اهنگ ساخته یه اهنگساز حرفه ای هست.
حتما ادامه بدید.استعداد خوبی دارید.
موفق باشید............:am

ممنونم دوست عزیزم. نمیدونم چرا اینقدر همه به من لطف دارن. عجیبه ها:10: در واقع این آهنگ ساخت یه آهنگ ساز حرفه ای نیست. کار من هنر نیست داداشم. فقط تقلید کردم. به هر حال ممنون از نظرت :5:

Mohammad_ngml
Saturday 10 July 2010, 12:53 AM

فدات بشم داداشم. جدی میگی؟ خودمم نمیدونستم اینقدر کارم درسته:10:
muchas gracias mi querido amigo:5: بابا بخدا من اسپانیش بلد نیستم. با Google translate گفتم اینو:am

paco_delucia
Saturday 7 August 2010, 03:25 PM
آقايون و خانمها ،
Mohammad_ngml يك گيتاريست واقعا خوب و با اخلاقه

Mohammad_ngml
Saturday 7 August 2010, 03:31 PM
آقايون و خانمها ،
Mohammad_ngml يك گيتاريست واقعا خوب و با اخلاقه
واااااااااا D: داداش جونم یکی ندونه فکر میکنه paco de lucia منم که با یه آیدی دیگه از خودم تعریف میکنم D: نظر لطفته داداشم. چه دیدگاه زیبایی داری که منو با اخلاق میبینی. چون به نظر خودم اصلا با اخلاق نیستم. تازه همین الان ممکنه یکی بیاد پستمو پاک کنه و بهم اخطر بده ها. D: بهتره تو این تاپیک در مورد این صحبت نکنیم داداش گلم. بازم ممنونم به خاطر لطفت :9:

makan
Saturday 7 August 2010, 04:58 PM
بهت تبریک میگم محمد جان هم بخاطر این که واقعا آهنگت عالی‌ بود هم به خاطره این که روز به روز رو به پیشرفتی و برات آرزو می‌کنم که همیشه همین طور باشه موفق باشی‌

Mohammad_ngml
Saturday 7 August 2010, 08:21 PM
بهت تبریک میگم محمد جان هم بخاطر این که واقعا آهنگت عالی‌ بود هم به خاطره این که روز به روز رو به پیشرفتی و برات آرزو می‌کنم که همیشه همین طور باشه موفق باشی‌

سلام. ممنون داداش من. نظر لطفته. البته ینکار قدیمی بود نمونه کارهامو تو یه صفحه ی دیگه میذارم. بازم ممنونم. فدات (:

morrr
Wednesday 7 August 2013, 02:17 PM
دوست عزیز مثل اینکه لینک فایل آهنگتون خرابه... ممنون اگه جایگزینش کنید که ما هم جسارتا بشنویم کارتون رو... مرسی