PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود فیلم : کسی از گربه های ایرانی خبر نداره ؟

Black_Violin
Friday 9 July 2010, 12:09 AM
سلام
به لطف بچه های نت اهنگ که هرچی گفتیم اقا لینک بدین این فیلمو بدین دانلود کنیم ندادن :43: بنده خودم دست به کار شدم و این فیلمو پیدا کردم توصیه می کنم دوستانی که ندیدن بببنن:am
You can see links before reply

خوب این فیلم مربوط میشه به گروه های زیر زمینی و مارجراهای خودش به کارگردانی اقای بهمن قبادی ...

تولید 88

لینک دانلود

سرور اول (You can see links before reply)
سرور دوم (You can see links before reply)

حجم : 253 مگابایت

خوش باشید :5:

Mohammad_ngml
Friday 9 July 2010, 12:12 AM
مرسی وست عزیم. حتم دانلود میکنم اتفاقا دنبالش بودم

BaBak_ParSian
Friday 9 July 2010, 02:42 AM
به دوستانی که این فیلم را تماشا نکردند توصیه می کنند نگاه کنند چون معرکست مخصوصا برای گیتاریستها و کسانی که سبک راک را دوست دارند

wet eyes
Wednesday 15 September 2010, 01:28 PM
ممنون میشم اگه کیفیتشو بگین

BaBak_ParSian
Wednesday 15 September 2010, 01:55 PM
درود 4 - تا سخت برای دوستان
اولی اینکه اسپم نیست این پستم و حذف نکنید
دوم اینکه همکارم و کسانمی که میشناسم یه فیلم طنز از روی این فیبم ساخته اند و یه جورهایی مسخره کردند و برای کارشونم دلیل موجه ای دارند که وقتی امدم خانه برایتان در یه تایپیک جداگانه شرح خواهم داد
سوم اینکه از یه جا شنیدم اشکان و نگار می خواهند به انگلیس پناهنده شوند
چهارم اینکه سعی کنید موفق باشید و سالم باشید منم فردا بر می گردم به خانه ام در خطه ی دلیران تنگستان فعلا بدرود

shanshayanshan
Wednesday 15 September 2010, 02:33 PM
آقا دستت درد نکنه ما هر چی گشتیم نه برای خرید گیر آوردیم نه برای دانلود مرسی.

setareh_hk
Wednesday 15 September 2010, 03:04 PM
دیدن این فیلم و از دست ندید...
حتما ببینید.

واقعا داغ دل نوازنده هایی که تو ایران کار می کنند، تازه می شه.

I_Walk_Alone
Wednesday 15 September 2010, 03:19 PM
تصویر برداری و صدای این فیلم شاهکار هست. حیف که هزینه زیاد تولید این فیلم روی دوش تهیه کننده و کارگردانش موند و این فیلم موفق به اکران نشد.
بازی حامد بهداد هم فوق العاده هست. به خصوص اون سکانسی که توی دادگاه گرفته بودند. من به شخصه تا حالا بازی قشنگتر از این سکانس رو از هیچ بازیگر ایرانی ندیدم ( البته یکی از دلایلش اینه که زیاد فیلم ایرانی نمیبینم :دی )
یه چیز دیگه، اون دو تا خواهر که توی خونه دف میزنند و میخونند خیلی کارشون درسته. کسی فایل کامل اون آهنگ رو نداره؟