PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست قطعات کتاب گل آوا

milad88
Saturday 10 July 2010, 01:20 PM
سلام دوستان،امیدوارم که حالتون خوب باشه!بچه ها اجراهای کتاب گل آوا اثر مرحوم استاد مشکاتیان را میدونید از کجا باید گیر بیارم؟اگر کسی میتونه لینک دانلود بده
ممنونم

Razoniaz
Wednesday 14 July 2010, 11:44 AM
سلام دوستان،امیدوارم که حالتون خوب باشه!بچه ها اجراهای کتاب گل آوا اثر مرحوم استاد مشکاتیان را میدونید از کجا باید گیر بیارم؟اگر کسی میتونه لینک دانلود بده
ممنونم

سلام دوست عزیز
تا اون جایی که اطلاع دارم مثل بیست قطعه کاست یا سی دی وجود نداره که اجرای کل قطعات کتاب گل آوا را داشته باشه. شما باید اجرای هر قطعه رو به صورت تک تک گیر بیارید. یا می تونید اجرای هر قطعه ای را که خواستید اینجا عنوان کنید تا دوستان عزیز نت آهنگ اون رو اجرا کنند.

SOLAIEN
Wednesday 14 July 2010, 01:01 PM
گل آوا دارای زیباترین قطعات استاد مشکاتیان هستش که نواختن قطعاتش کار مشکلی است ... من خودم عاشق این کتابم ولی واقعا سخته مخصوصا دو مضراب های چپش ...
شما چند تا از قطعات این کتاب را می توانید در اینجا (You can see links before reply) پیدا کنید ...
قطعه ی کاروانیان رو هم میتونید از اینجا (You can see links before reply) دانلود کنید ...

milad88
Tuesday 17 August 2010, 12:11 AM
گل آوا دارای زیباترین قطعات استاد مشکاتیان هستش که نواختن قطعاتش کار مشکلی است ... من خودم عاشق این کتابم ولی واقعا سخته مخصوصا دو مضراب های چپش ...
شما چند تا از قطعات این کتاب را می توانید در اینجا (You can see links before reply) پیدا کنید ...
قطعه ی کاروانیان رو هم میتونید از اینجا (You can see links before reply) دانلود کنید ...
ممنون فرزان!آره این کتاب واقعا زیباست
ولی خیلییی سخته

mezrab talae
Thursday 6 January 2011, 10:44 PM
ممنون فرزان!آره این کتاب واقعا زیباست
ولی خیلییی سخته

حالا که انقدر قشنگه چند تا از نت ها شو بذار تو سایت تا ما هم ببینیم چقدر قشنگه:am

milad88
Friday 7 January 2011, 06:51 AM
حالا که انقدر قشنگه چند تا از نت ها شو بذار تو سایت تا ما هم ببینیم چقدر قشنگه:am
این پیج درست شد واسه اینکه اجرا ها را هر کسی داره بزاره!!نه اینکه نت قطعه ها را!!!میتونی کتابش را تهیه کنی!!!

Mahshar_sensational
Friday 7 January 2011, 10:18 AM
ای بابا..................... جوانی کجایی که یاد دوستان بخیر.

mezrab talae
Friday 7 January 2011, 12:29 PM
این پیج درست شد واسه اینکه اجرا ها را هر کسی داره بزاره!!نه اینکه نت قطعه ها را!!!میتونی کتابش را تهیه کنی!!!

حالا چرا میزنی من که نگفتم کل کتاب رو بذار گفتم چند تا از نتهای قشنگش رو
تازه این طوری هم یه تبلیغی برای کتاب هم میشه

milad88
Friday 7 January 2011, 12:48 PM
حالا چرا میزنی من که نگفتم کل کتاب رو بذار گفتم چند تا از نتهای قشنگش رو
تازه این طوری هم یه تبلیغی برای کتاب هم میشه
عزیزم کتاب استاد مشکاتیان را...؟؟؟

mezrab talae
Friday 7 January 2011, 01:36 PM
عزیزم کتاب استاد مشکاتیان را...؟؟؟

چون تو این کتاب رو میشناسی دلیل نمیشه که همه بشناسن

peyman_n
Wednesday 2 February 2011, 09:47 AM
اجرای قطعه ی طلوعش رو کسی نداره ؟ یا کسی اجرا نکرده ؟؟