PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یادگیزی موسیقی

sogoli321
Saturday 10 July 2010, 01:24 PM
سلام
من میخواهم ببا مفاهیم موسیقی و نت اشنا بشم البته خودم کمی کتاب خوندم ولی خوب احساس کردم کلاس باید برم
حالا فکر می کنید چه کلاسی میتونه دراین زمینه به من کمک کنه؟
درضمن من نه سازی دارم و نه بلدم ساز بزنم
البته احتمالا در اینده به سمت پیانو ممکنه برم ولی درحال حاضر صرفا بدنبال یادگیری اصولی موسیقی هستم.

iranzamin
Saturday 10 July 2010, 04:04 PM
درود دوست عزیز اگه میخوای نت ها به معنای واقعی یاد بگیری برو کلاس سلفژ
مفاهیم موسیقی که بعضی ها شون ساده هستن و میشه از کتاب یاد گرفت و اما بعضی از انها دشوار و نیاز به استاد

r_a_m_i_n
Saturday 10 July 2010, 04:10 PM
دوست عزيز...اول ببين كلا هدفت چيه
اگه ميخواي با مفاهيم آشنا بشي برو كلاس تئوري........اگرم ميخواي ساز بزني برو كلاس ساز و اونجا خود به خود اون چيزايي كه ميخواي رو ياد ميگيري

sogoli321
Saturday 10 July 2010, 04:13 PM
البته شنیدم کلاس سلفژ بیشتر برای خوانندگان هست و کسانی که می خواهند در این زمینه فعالیت کنند.
درهرصورت ایا نیاز هست درکلاس سلفژ ساز بلد باشید یا نیاز به نواختن سازی هست؟

r_a_m_i_n
Saturday 10 July 2010, 04:24 PM
نه نياز به نواختن سازي نيست.......ولي مختص خوانندگان هم نيست.....
البته اگه ساز بلد باشي خب مسلما كمك خواهد كرد......اما سلفژ واسه كمك به وزن خواني و ريتم شناسي خيلي كمك ميكنه...و اگه كسي قصد داره موسيقي حرفه اي ادامه بده...پيشنهاد ميكنم كلاسشو بره

Porya
Saturday 10 July 2010, 09:25 PM
سلام
البته برای کلاس سلفژ یه ساز برای تمرین نیازه . حتی بعضی از آموزشگاه ها خودشون ساز ندارن و شما مجبورید یه گیتار یا یه کیبورد هم بگیری و ببری سر جلسه .

کلا سلفژ الفبای موسیقی هست . داشتن این علم تو هر زمینه ای از موسیقی میتونه مفید باشه . مثل خوانندگی ، آهنگسازی ، نواختن ویولن و ...

k.sh
Monday 19 July 2010, 10:51 PM
درود
سلفر دو نوع هستش که شما الان فقط سفز ریتم شناسی به دردت مخوره و به هیچ سازی هم احتیاج نیست....به کمک دیاگرامی که با دستات تمرین میکنی.... بهترین کار هم همینه به نظر من...یعنی اول تئوری و بنیاد موسیقی و بعدش شروع ساز و ادامه ی پیشرفت با هر دوی اونها....
ممنون