PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه ی ویولون ایرانی{مرحله دوم}

Khashayar
Wednesday 14 July 2010, 10:22 AM
درود

همونطور که قرار بود مسابقات ویولون ایرانی رو شروع میکنیم...
طبق توضیحات مختصری که دادم مرحله اول کاملا آزاد هست،یعنی انتخاب قطعات به عهده ی خود شما است...در حقیقت این مرحله نوعی ورودی محسوب میشه...
تمام قطعات اجرائی از نظر سوناریته،تکنیک،انتخاب قطعه،موزیکالیته و و و.... مورد بررسی قرار میگیره و از 1 تا 10 به هرکدوم از این فاکتو ها نمره داده میشه و جمع این نمرات میشه نمره کلی شما،و میانگین نمرات کل داوران که 3 نفر هستند و در اخر مسابقه معرفی میشند
نمره نهائی شما خواهد شد..پس به این ترتیب امتیاز دهی و داوری کاملا شفاف و دقیق هست و جای هیچ گونه شبه توش نخواهد بود...
حداقل امتیاز ورود به مرحله بعد 40 هست...
در کنار این تاپیک تاپیک دیگری ایجاد میشه برای نقد و بررسی اجراهای شرکت کننده ها که همه میتونند اونجا شرکت کنند و نظرشون رو در مورد اجرای تک تک شرکت کنندگان بیان کنند.طبیعی هست که این کار بسیار مفید هست،هم میتونه به داوران کمک کنه در تصمیم گیری،هم میتونه با نقد و بررسی که انجام میشه باعث پیشرفت همه بشه و مزایا و خوبی های بسیار دیگری...

تمام نقد ها و بررسی ها و .. در اون تاپیک انجام بشه و در این تاپیک فقط و فقط نمونه ها گذاشته بشه توسط شرکت کننده ها...هرگونه پست اضافه و نا مربوط حذف خواهد شد...

این مرحله از مسابقه از همین امروز به مدت 15 روز تا تاریخ هفتم مرداد سال برگزار میشه پس لطقا شرکت کنندگان عزیز وقت خودشون رو تنظیم کنند تا به موقع نمونه کار خودشون رو ارسال کنند.لیست شرکت کنندگان در تاپیک ثبت نام برای مسابقه ی ویولون (You can see links before reply)وجود دارد...
این تاپیک برای تمام شرکت کنندگان پیام خصوصی شد...
هر گونه سوال و شبه داشتید با پیام خصوصی با من مطرح کنید یا در گروه نوازندگان ویولون مطرح کنید...
پاینده باشید.

Mehrdadgh4
Sunday 18 July 2010, 11:38 AM
سلام. مثل اين كه كسي نميخواد نمونه كار بزاره ! خب به عنوان كوچيك جمع من شروع ميكنم !
اين قطعه رو تو دستگاه اصفهان زدم ،درآمدش از استادمه كه از كاراشون گوش دادم و بقيش هم از كتاب استاد تجويدي .چند تا اشكال اساسي هم داره ! مدتش هم يه كم زياده ديگه كمتر از اين نشد ببخشيد .

9 دقيقه - 6 مگابايت
دانلود (You can see links before reply)

mansoor.violin
Sunday 18 July 2010, 10:25 PM
سلام
ببخشید کیفیتش کمه
ضبط شده با گوشیه

آهنگ 6/8 ایرانی------------ You can see links before reply (You can see links before reply)

AFRooGH
Thursday 22 July 2010, 04:27 PM
درود...
ابتدا یه قطعه که تمپوی خودش 176 هست زده شده این کار در ردیف 1استاد صبا هستش در دستگاه چهار گاه.صفحه ی 41.
قطعه ی بعدی هم چهار مضراب سگاه هست از ردیف 1استاد صبا که در صفحه ی 36.
و یه نکته ی دیگه هم اینکه هر کدوم از این کارا با ساز ها و ارشه های متفاوت زده شدن.
و با گوشی هم ظبط کردم و حجمش هم بسیار کم کردم.
امیدوارم دوستان به درستی انتقادات خودشون رو بکنن تا باعث بیشرفت من بشه.
با سپاس.
You can see links before reply

kak_maki_new
Monday 26 July 2010, 11:32 AM
سلام.این چهار مضراب دوم بیات ترک از ردیف آواز های ایرانی (تجویدی )هستش که با گوشی ظبط کردم اگه بد بود ببخشید چون زیاد کیفیت نداره

راستی نتایج داور ها رو از کجا میتونیم ببینیم؟

forever
Monday 26 July 2010, 07:55 PM
سلام
تصنیف ماهور- مرغ سحر
آهنگ از: مرتضی نی داوود
حجم: 2.76MB
فرمت: MP3

alireza_talieh
Tuesday 27 July 2010, 06:28 PM
سلام
اسم آهنگ: gulumcan-ahu saglam ترکیه ای
مدت: 05:21
توضیحات: این آهنگ رو 5 ماه پیش زدم خودم هم 2 سال و 4 ماهه که ویولون کار میکنم بدون استاد.
ببخشید گوش خراشه

Khashayar
Tuesday 27 July 2010, 10:24 PM
درود
مرسی از همه ی دوستانی که شرکت کردند و کار های زیباشون رو قرار دادند...
نخست برای یاد آوری میگم که وقت زیادی نمونه پس لطف دوستانی که هنوز کارهاشون رو ارسال نکردند سریع تر اقدام کنند که جا نمونند...
سپس از همه دوستان می خوام از تاپیک نقد و بررسی که لینکش رو در زیر می زارم نمونه کار های دوستانتون(شرکت کنندگان)که در این تاپیک قرار میدهند رو نقد و بررسی کنید...
تا هم مسابقه گرما و حرارت خودش رو حفظ کنه و هم نظرات شما موجب پیشرفت همه بشه...
منتظر نظرات و نقد ها و بررسی های خوب شما در تاپیک زیر هستیم..
پاینده باشید

Sina_Yanni
Wednesday 28 July 2010, 10:36 AM
سلام دوستان . عجب اهنگایی . واقعا دست همتون درد نکنه .

به خاطر یه سری مشکلات نتونستم چیز جدیدی ضبط کنم ، مجبور شدم یه نمونه کاری که قبلا زده بودم رو بذارم حداقل کوپنم نسوزه !

سیمین پری : You can see links before reply

kiarash_bach
Wednesday 28 July 2010, 08:06 PM
منم فردا که آخرین روزه کارمو میزارم فقط خواستم بگم که منو فراموش نکنید :دی

rimlu
Thursday 29 July 2010, 04:50 PM
سلام. چند گوشه از ردیف میرزا عبدالله، دستگاه چهارگاه رو زدم.

Khashayar
Thursday 29 July 2010, 09:21 PM
درود
به دلیل همزمان شدن تعطیلی آخر هفته و آخرین مهلت ارائه نمونه کار در مسابقه تا روز شنبه ساعت 12 ظهر تمدید میکنیم اما هر گونه کاری بعد از این ساعت گذاشته بشه قبول نخواهد بود و شرکت کننده حذف خواهد شد...
پس تا روز شنبه ساعت 12 ظهر منتظر نمونه کاری شما و شرکت در مسابقه هستیم..
در ضمن دوستان تاپیک نقد و بررسی میتونست خوب پیش بره ها.. چزا دیگگه نظری نمیدید؟؟نمونه کار ها رو بیشتر باز کنید از همه جهت نقد و بررسی کنید..
منتظر شدکتتون تو اون تاپیک هم هستیم.

kiarash_bach
Thursday 29 July 2010, 09:40 PM
من اومدم
ببخشید آخرین لحظه شد ساعت 11:08 یعنی 52 دقیقه به پایان
من با کلی مشکل از جمله مشکلات ضبط و آرشه این کارو آماده کردم امیدوارم خوشتون بیاد
ممنونم
ابوعطا-کیارش (You can see links before reply)
راستی بگم کار از شاهکار های استاد ملک هست و در کوک می-لا-می-لا زده میشه
حتما اشکالاتمو بگید که درستش کنم
یا علی

violonche
Thursday 29 July 2010, 11:15 PM
منو نمی گین تازه اومدم سریع نشستم اهنگو زدم بازوم رو پشه بد نیششش نیششش زده هی میخاره میخاره
نمیدونستم بازوم رو بخارونم یا ارشه رو بالا پایین کنم سریع جمع وجور کردمو اومدم سایت دیگه هم نمی تونم اجراش کنم کلا خیلی به دلم نیست ولی اگه به دلم هم بود خیلی بازم خیلی زشت بود خیلی
قصد داشتم چهار مضراب ماهور رو اجرا کنم اما دلیل انتخاب این اهنگ هم عشقم به ایرانه کاش می تونستم زود تر و بهتر این کار رو اجرا کنم و افتتاحیه مسابقه هم همین اهنگو بزارم (ببخشید داره جو می گیرتم):30:
ببخشید بخش اپلود سایت با من مشکل داره از 4shared دانلود کنید.

rimlu
Friday 30 July 2010, 11:36 AM
سلام. چند گوشه از ردیف میرزا عبدالله، دستگاه چهارگاه رو زدم.
البته با گوشی ضبط شده و کیفیتش کمه. در ضمن فرمتش رو نتونستم تغییر بدم، ولی با نرم افزار quick time قابل اجراست.You can see links before reply

* سلام بالاخره فورمتش رو تبدیل به wave کردم ولی لینک قبلی رو حذف کردم.
لینک با فرمت جدید:

kak_maki_new
Friday 30 July 2010, 11:43 AM
سلام .با اجازه از مدیر انجمن و دوستان گلم میخواستم چند تا از اجراهام رو قرار بدم آخه گیر کرده بودم کدوم رو بزارم.....اگه لطف کنید نظر بدین ممنون میشم البته تو دستگاه بیات ترک هستش ...از کتاب تجویدی

1- قطار در بیات ترک:You can see links before reply

alireza_talieh
Friday 30 July 2010, 12:14 PM
ببخشيد به خاطر اشتباهي كه پيش اومد چون ديگه وقت نشد مجبور شدم همينجوري يه آهنگي رو كه مهرداد جان زده بودن رو گوشي تمرين كنم و با موبايل ضبط كنم و همينجوري آپش كنم. كيفيتش فوق العاده پايينه در مرحله دوم تلافي شو درميارم.(بايد با The km player يا quik time يا برنامه اي كه بتونه فرمت 3gp رو باز كنه گوش كنين.)
لينك:

kak_maki_new
Friday 30 July 2010, 01:35 PM
این هم قطعات بعدی اگه نظر بدین و انتقاد کنید و مشکلاته نوازندگیم رو بگین واقعا لطف کردین

شکسته در بیات ترک:You can see links before reply

فرود در بیات ترک:You can see links before reply

حزین در بیات ترک:You can see links before reply

روح الارواح در بیات ترک:You can see links before reply

Mehdi_violin
Saturday 31 July 2010, 07:21 AM
دوستان به جندنكته توجه كنيد:
1.من خيلي تازه كارم 7 ماه ميزنم كتاب يك تازه رسيدم به اتود1 يه مدت براي مشكلاتم كلاس نرفتم
2.اين جيزي كه من زدم خيلي افتضاح ...
3.اين دوتا رو من كوشي در اوردم .فكر كنم كوشي در اوردنم بهتر از زدنمه
4.حتما نظر بديد نياز به انتقاد دارم تا اصلاح بشم
5.اصلا ناراحت نباشيد بدترين نوازنده خودمم لنكم هم بيدا نميشه
برام اول اخر شدن مهم نيست همين كه جندتا راهنمايي از دوستان داشته باشمو خودمو تو يه جمع
بدونم برام كافيه
نكته:دو جيز سخته 1.اول شدن 2.اخر شدن
نكته :دوست خوب كسي كه ايراداشو بكه بس يادتون نره نظر بديد. همه رو ننويسين كه يه عمر بشينم بخونم ميليار صفحه.

kiarash_bach
Wednesday 4 August 2010, 09:02 AM
قرار نیست مرحله بعد شروع بشه؟؟؟؟
چرا نتیجه مرحله اول رو نمیگن؟؟

mostafa_violon
Wednesday 4 August 2010, 10:17 AM
کار kak maki بسیار جالب بود من در پروفایل ایشان خواندم که یک سال است ویلون می زنند واقعا در عرض یکسال
پیشرفت خیلی خوبی است
کار بقیه دوستان مثل کیارش ومهدی ارشه و ویلونچه هم زیبا و قشنگ بود با تشکر از همه دوستان که زحمت کشیدند

kiarash_bach
Sunday 8 August 2010, 07:13 PM
بچه ها نتایج اعلام شد:
حتما سر بزنید

mansoor.violin
Sunday 8 August 2010, 09:50 PM
سلام
:46::46::46::46::46:
مرحله بعد کی شروع میشه

Khashayar
Sunday 15 August 2010, 09:26 AM
درود
دوستان مرحله دوم رو شروع میکنیم...
همونطور که همه میدونید قرار بود و هست این مسابقه در تمام سطوح انجام بشه تا همه در هر سطحی بتونند شرکت کنند و این مرحله قرار بود قطعه ای تقریبا ساده انتخاب بشه...
شاید این قطعات برای خیلی ها ساده باشه ولی خوب نواختنشون خالی از لطف نیست و تجدید خاطره هست و تمرینی دوباره...

برای این مرحله قطعه يش درامد اصفهان ني داوود در کتاب دوم هنرستان رو انتخاب کردیم...
مکنه این قطعه خیلی ساده به نظر بیاد...اما کامل در آوردن اون چه از نظر تکنیکی و چه از نظر سوناریته و موزیکالیته و آرشه کشی و حس و شفافیت و ... مهم هست...پس تلاش برای گرفتن امتیاز کامل خیلی مهم خواهد بود مخصوصا برای شرکت کنندگان حرفه!

این مرحله تا تاریخ شنبه 30 مرداد و بدون تمدید اجرا خواهد شد...
زمان اعلام نتایج جمعه 5 شهریور خواهد بود...
تا این زمان منتظر نقد و بررسی های شما در تاپیک نقد و بررسی خواهیم بود...
حداقل امتیاز در این مرحله برای ورود به مرحله بعد 50 امتیاز خواهد بود و هر کس 50 امتیاز به دست بیاره به مرحله بعد راه پیدا میکنه...

از همین لحظه آغاز میشه منتظر نمونه کار ها و آثار شما هستیم..
پاینده باشید

Mehrdadgh4
Sunday 15 August 2010, 02:19 PM
درود

دوستانی که میتونند نت این قطعه رو اسکن کنند و بزارند اینجا تا دوستانی که ندارند بتونند بزنند...

Mehrdadgh4
Tuesday 17 August 2010, 10:54 AM
یک سوال دیگه: کوک رو هم باید تغییر بدیم به می لا می لا؟؟؟

بله كوك مي لا مي لا هستش

Khashayar
Wednesday 18 August 2010, 10:08 AM
درود
دوستان منتظر نمونه کارهای شما هستیما!!!...
در مورد تمدید فعلا که زمان مسابقه باقی مونده وقتی زمان تمام شد اونوقت اگر لازم بود اقدام به تمدید میکنیم چشم!!!.
در ضمن دوستان در این تاپیک فقط قرار شد نمونه کارهای مراحل مسابقات گذاشته بشه!!!...نه اینکه بحث بشه تمام پست ها فعلا پاک میشه و بعدا به مکان مناسب انتقاد داده میشه...
پاینده باشید...

Blue_Danube
Wednesday 18 August 2010, 10:15 AM
درود
دوستان منتظر نمونه کارهای شما هستیما!!!...
در مورد تمدید فعلا که زمان مسابقه باقی مونده وقتی زمان تمام شد اونوقت اگر لازم بود اقدام به تمدید میکنیم چشم!!!.
در ضمن دوستان در این تاپیک فقط قرار شد نمونه کارهای مراحل مسابقات گذاشته بشه!!!...نه اینکه بحث بشه تمام پست ها فعلا پاک میشه و بعدا به مکان مناسب انتقاد داده میشه...
پاینده باشید...

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز . والا من قصد شرکت در مسابقه رو نداشتم یعنی اصلا در حد مسابقه نیستم فقط یه نمونه کار تو سایت گذاشته بودم گفتم شاید بشه تو مسابقه شرکت کنم .اینم لینک دانلود : You can see links before reply

kak_maki_new
Wednesday 18 August 2010, 04:40 PM
سلام ..عرفان جان آهنگت خيلي زيباست اما اين موضوع مسابقه نيست ...پست هاي قبلي رو بخون متوجه ميشي نت اين مرحله از مسابقه هم تو همين تاپيك هستش....(پيش در آمد اصفهان از كتاب خالقي 2)

Blue_Danube
Wednesday 18 August 2010, 05:54 PM
سلام ..عرفان جان آهنگت خيلي زيباست اما اين موضوع مسابقه نيست ...پست هاي قبلي رو بخون متوجه ميشي نت اين مرحله از مسابقه هم تو همين تاپيك هستش....(پيش در آمد اصفهان از كتاب خالقي 2)

آخ ببخشید اصلا توجه نکردم . باشه سعی خودمو میکنم که این قطعه رو بزنم

Mehrdadgh4
Friday 20 August 2010, 08:50 AM
سلام.مثل اينكه بازم من بايد شروع كنم ! با اجازه دوستان من نمونه كار نه چندان خوبم رو مي زارم.
موفق باشيددد.

4 دقيقه - 3 مگابايت

rimlu
Friday 20 August 2010, 11:21 AM
سلام و خسته نباشید به تمامی دست اندرکاران این مسابقه و دوستان عزیز.
فکر کنم اولین کسی هستم که مرحله دوم رو شروع می کنم، پس با اجازه!

Mehrdadgh4
Friday 20 August 2010, 01:16 PM

يعني پست منو نديدين ؟ دي:

rimlu
Saturday 21 August 2010, 07:04 AM
موقعی که من می خواستم آپلود کنم. پستتون هنوز ایجاد نشده بود، ولی حق با شماست. ببخشید.

AFRooGH
Saturday 21 August 2010, 08:20 PM
درود
اینم نمونه کار من ولی متاسفانه بدلیل شلوغ بودن سر و کمبود وقت نتونستم کار جدیدی ظبط کنم و این کارو چند وقت پیش زدم و الان هم میذارمش اینجا مشکلاتی توش دارم که خودم میدونمشون ولی بازم شما دوستان اشکالامو بگین و دیگه اینکه کیفیت ظبطش خیلی پایینه و در دقیقه1.40 بدلیل اشکال ظبطی یه لحظه صداش قطع میشه
دیگه به بزرگی خودتون ببخشید.

kiarash_bach
Saturday 21 August 2010, 10:50 PM
Kare manam amadast vali internetam moshkel peida karde nemitounam upload konam
farda vasatoun mizaram,alan ba mobile oumadam vase hamin farsi naneveshtam
bebakhshid

Mehrdadgh4
Sunday 22 August 2010, 02:53 PM
درود
اینم نمونه کار من ولی متاسفانه بدلیل شلوغ بودن سر و کمبود وقت نتونستم کار جدیدی ظبط کنم و این کارو چند وقت پیش زدم و الان هم میذارمش اینجا مشکلاتی توش دارم که خودم میدونمشون ولی بازم شما دوستان اشکالامو بگین و دیگه اینکه کیفیت ظبطش خیلی پایینه و در دقیقه1.40 بدلیل اشکال ظبطی یه لحظه صداش قطع میشه
دیگه به بزرگی خودتون ببخشید.

سلام.دوست عزیز لینک خرابه فکر کنم

kiarash_bach
Sunday 22 August 2010, 08:57 PM
اینم از کار من
ببخشید کیفیتم ضبطم پایینه بعضی جاها میکروفون صوت میزنه از شدت فرکانس بالا انشاا.. به زودی میکوفون مخصوص تهیه می کنم
امیدوارم نقایصش کم باشن.هر چیزی که هست بهم بگید

Mehrdadgh4
Monday 23 August 2010, 10:15 AM
مدت ارسال کارها یک روزه که تموم شده و فقط 4 نفر نمونه کار گذاشتند ؟!!

forever
Monday 23 August 2010, 12:47 PM
مدت ارسال کارها یک روزه که تموم شده و فقط 4 نفر نمونه کار گذاشتند ؟!!
درود
قرار بود زمان تمدید بشه اما هنوز خبری نرسیده!:46:

kiarash_bach
Monday 23 August 2010, 12:57 PM
درود
قرار بود زمان تمدید بشه اما هنوز خبری نرسیده!:46:

خانوم محترم
اول تاپیک رو ببینید نوشته که تمدید نخواهد شد
در ضمن کسانی که فرصت بیش تر میخوان باید بیان و درخواست تمدید بدن نه اینکه ما رو اینقدر منتظر بزارن
خود شما چرا کارتو نمیزاری؟؟؟

alireza_talieh
Monday 23 August 2010, 01:08 PM
سلام دوستان عزيز كاراتون خوبه
متأسفانه من اين دوره نتونستم شركت كنم خيلي هم ناراحت شدم البته از اين مشكلاتي كه واسم پيش اومد و منو از مسابقه جا انداخت.

forever
Monday 23 August 2010, 02:06 PM
خانوم محترم
اول تاپیک رو ببینید نوشته که تمدید نخواهد شد
در ضمن کسانی که فرصت بیش تر میخوان باید بیان و درخواست تمدید بدن نه اینکه ما رو اینقدر منتظر بزارن
خود شما چرا کارتو نمیزاری؟؟؟

آقای محترم
من اون تاپیک رو دیدم و به دلیل امتحانام نتونستم کار رو به موقع آماده کنم و از آقای خشایار درخواست کردم که مهلت دور دوم رو بیشتر کنن اما ایشون متاسفانه، متاسفانه جوابی ندادن!
بعد هم کسی شما رو معطل نکرد! اصلا این قضیه چه مشکلی برای شما ایجاد کرده که اینجوری به بنده می توپین؟؟؟:39:
شماها با اعتراضات پی در پی تون کاری کردین که مسابقه بیشتر شبیه میدون جنگ بشه تا ...
واقعاً متاسفم!

kiarash_bach
Monday 23 August 2010, 07:01 PM
آقای محترم
من اون تاپیک رو دیدم و به دلیل امتحانام نتونستم کار رو به موقع آماده کنم و از آقای خشایار درخواست کردم که مهلت دور دوم رو بیشتر کنن اما ایشون متاسفانه، متاسفانه جوابی ندادن!
بعد هم کسی شما رو معطل نکرد! اصلا این قضیه چه مشکلی برای شما ایجاد کرده که اینجوری به بنده می توپین؟؟؟:39:
شماها با اعتراضات پی در پی تون کاری کردین که مسابقه بیشتر شبیه میدون جنگ بشه تا ...
واقعاً متاسفم!

من توپیدم؟؟؟من فقط گفتم شما که میخوای مهلت تمدید بشه بیا درخواست بده اینجوری لااقل ما میدونیم که بابا تا کی باید صبر کنیم
من اصلا لحنم تند نبود خیلیم ملایم گفتم
چون اسمتون رو نمیدونستم گفتم خانوم محترم
اشکالی داره؟؟؟چی میگفتم میگفتم هی؟؟

rimlu
Tuesday 24 August 2010, 01:37 PM
سلام دوستان عزیز:
به عنوان یه عضو جدید و البته کوچیک ازتون خواهش می کنم که جو تایپیک رو به هم نریزید. حیفه تایپیکی به این خوبی که موضوع مهمی مثل هنر (و صد البته ویولن) رو دنبال میکنه با سوء تفاهم وارد حاشیه بشه. ممنون

forever
Tuesday 24 August 2010, 11:38 PM
سلام دوستان عزیز:
به عنوان یه عضو جدید و البته کوچیک ازتون خواهش می کنم که جو تایپیک رو به هم نریزید. حیفه تایپیکی به این خوبی که موضوع مهمی مثل هنر (و صد البته ویولن) رو دنبال میکنه با سوء تفاهم وارد حاشیه بشه. ممنون
سلام
من کاملاً با این صحبت شما موافقم!:5:
و امیدوارم دیگه یک چنین بحثهایی پیش نیاد!:22:

Khashayar
Wednesday 25 August 2010, 12:29 PM
درود
تشکر از همه ی دوستانی که نمونه کار گذاشتند..
مجددا من دو روزی سرم بینهایت شلوغ بود..
بنا به درخواست دوستان مهلت مسابقه را تا اخر این هفته تمدید میکنیم نتایج مسابقات4-6 روز بعد از اتمام مهلت اعلام میشه...
تا اون زمان منتظر نقد ها و بررسی های خوب شما در تاپیک نقد و بررسی آثار شرکت کنندگان هستیم.
پاینده باشید.

hale
Thursday 2 September 2010, 01:51 PM
افرين عالي بود

hale
Thursday 2 September 2010, 02:14 PM
كمي ارومتر بزني بسيار زيبا ميشه

hale
Thursday 2 September 2010, 02:19 PM
خيلي با استرس زدي

hale
Thursday 2 September 2010, 02:26 PM
استاد ملك اگر ميشنيد تو گور ميلرزيد شوخي كردم فقط كمي فالش ميزني

hale
Thursday 2 September 2010, 02:42 PM
ممنون اگه ضرب بيشتر بدي زيباتره

forever
Thursday 2 September 2010, 02:47 PM
ممنون اگه ضرب بيشتر بدي زيباتره
سلام، ببخشید شما دارین در مورد کدوم کار نظر میدین؟؟؟:39:
اگه همه نظرات رو در یک پست میذاشتین خیلی بهتر میشد...

hale
Thursday 2 September 2010, 02:51 PM
خوب درسته ممنونم

kiarash jlj
Thursday 2 September 2010, 07:24 PM
ای بابا من کلا با سنتی حال نمیکنم وگرنه کار همتون 20

hale
Friday 3 September 2010, 06:06 PM
سلام در مورد مسابقه مرحله 2 ويلن:21ox66r:

hale
Friday 3 September 2010, 06:08 PM
اهنگ مرغ سحر:33:

1sal
Saturday 4 September 2010, 11:09 AM
سلام به همه ...واقعا کاراتون زیبا بود اما کار چند نفر عال بود
اولیش که واقعا زیبا بود کک مکی هستش که فوق العاده هستش بعدش ویولین و کیارش
در مرحله دوم کک مکی شرکت نکرده و واسم پیام دادم گفت سرش شلوغ بود و گفت اگه مهلت تموم نشده باشه شرکت میکنه ...خواستم ضمانت کنم که اگه میشه اجازه بدین کک مکی هم در این مسابقه شرکت کنه چون واقعا حقشه و یکی از نوازنده های برتر هستش ...اگه شرکت کننده هایی مثل کک مکی نخوان شرکت کنند خیلی رقابت پایین مباد
ممنون

kiarash_bach
Saturday 4 September 2010, 11:51 AM
lمن که قبول دارم کک مکی اوله
در ضمن من انصراف دادم و دیگه حق ندارم راجع به تمدید شدن یا نشدنش نظر بدم
ولی اگه بودم با وجود اینکه خود مانی هم میدونه خیلی دوسش دارم و قبولش دارم ولی نظرم مخالف بود
چون هر چیزی یه نظمی داره

kak_maki_new
Saturday 4 September 2010, 11:55 AM
دوستان از این که به فکرمین ممنون ....من نمونه کارم رو میذارم اگه خواستین شرکت بدین اگه هم نه که....
در ضمن از کجا معلوم من اول بشم شما کارهاتون خیلی خوب بود مخصوصا کیارش و ویولین عالین

Mehrdadgh4
Saturday 4 September 2010, 12:02 PM
نمونه كارتو بزار نيما جان منتظريم

kak_maki_new
Saturday 4 September 2010, 06:43 PM
این هم نمونه کار اگه بد بود ببخشید با سرعت و عجله ظبط کردم ....یه جاهاییش یه چیزایی اضافه شده ...البته آهنگ اصلی اصلا تغییر نکرده و کاملا در اصفهان نواختم...

AFRooGH
Sunday 5 September 2010, 10:30 AM
درود
دیگه خیلی جالب شده 2 هفته میگذره و خشایار جان هم کلا فراموش کردن این مسابقه رو
جالبترم اینه که اون دوستانی که همش میگفتن تمدید کنین تمدید کنین پس از این مدت هنوز هم کاراشون رو نذاشتن البته من اینجا یه جورایی به اقای خشایار حق میدم. نمیتونن یه نفری به همه کارا برسن ولی حداقل یه پست میدادید که مثلا 3 هفته دیگه اعلام میشه!یا کلا مسابقه تعطیل شد و دوباره از نو راه میفته!
و دیگه اینکه به نظر من ساز ویولن در این سایت که تعداد نوازنده هاش از همه ساز ها بیشتره و هنوز مدیری این بخش نداره خیلی بد به نظر میرسه و شاید اگه یه مدیر بود همه تقصیر ها و فشار ها به میر کل انجمن ها وارد نمیشد
سپاس فراوان.

1sal
Monday 6 September 2010, 09:43 AM
:21ox66r::21ox66r::21ox66r::21ox66r:

واقعا عجله کردی . خیلی دلچسب نیست

:30::30::30::30:
اینهمه زیبا و تکنیکی ...چرا میگی دلچسب نبیست ....فعلا که به نظر من اگه بخوای به ضرب ها توجه کنی کاملا صحیح هستش ، انگشتاش هم که درسته، در مورد نوازندگیش هم که کاملا با احساس نواخته ،و یه تکنیک هایی که در اجرای آقای کک مکی به گوش میرسه و مشاهده میشه در اجرای هیچکدوم دیده نمیشه و این ابتکار خودش واقعا جرئت میخواد ...خیلی مثلا خود من خود آهنگ اصلی رو نمیتونم درست اجرا کنم چه برسه که به ذهنم خطور کنه موقع اجرا اینهمه شیرینکاری هم اضافش کنم تا تمام فضاهای خالی دو تزئین کنم..

بهتر همه نظر بدن.....این تاپیک قبلا خیلی گرم بود ...چرا الان کسی نظر نمیده

1sal
Monday 6 September 2010, 09:54 AM
به نظر من همه خوبن و زیبا مینوازن اما کک مکی عالیه

Khashayar
Monday 20 September 2010, 10:43 AM
درود

بالاخره این مسابقه به کجا رسید
معلوم نیست
قرار بود نتایج رو اعلام کنیم.و طبق صحبتی هم که با نیما عزیز داشتیم خیلی زودتر از اینا قرار بود اعلام بشه...
اما به دلیل اینکه از بین 10 شرکت کننده فقط 4 نفر در این مرحله شرکت کردند و با 4 نفر نمیشه مسابقه رو ادامه داد و با اعلام نتایج ممنکه مشکلات و کدورتی پیش بیاد کل کسابقه رو به نظر سنجی میزاریم بین 4 نفری که شرکت کردند. و خود کاربران انتخاب کنند.
به امید خدا برای این بخش مسئولی انتخاب میکنیم و مسابقه رو با کمک ایشون خیلی قوی تر پیش میبریم چون من هم واقعا نمیرسم اونجور که شایسته ی دوستان ویولون نواز هست رسیدگی کنم و شرمنده همه هستم.
بزارید بعد از تولد نت آهنگ هم مسئول وویولون ایرانی رو انتخهاب میکنیم هم نظرسنجی رو راه میندازیم.
پاینده باشید.

vitset
Tuesday 10 May 2011, 03:42 PM
ســــــلام
مرحله جديد نميزاريد ديگه ؟؟
خيلي دوس داشتم شركت كنم ولي دير عضو شدم اينجا
كي مرحله جديد ميزاريد
؟؟؟؟؟؟؟؟؟

semo
Friday 9 December 2011, 03:57 PM
salam bax
man bade 2sal daram baz miyam be jame not ahangiya
az in babat khosh halam
vaghte in mosabeghe tamum shode ya mishe nemune kar gozasht

kak_maki_new
Sunday 11 December 2011, 05:09 PM
درود
دوستان عزیز این مسابقه 1 سال پیش بود ...ولی اگه خدا بخواد با مسئولین هماهنگ میکنیم تا مسابقه در فاز جدید تری مجدد برگذار بشه ..

Untouchable
Saturday 18 February 2012, 02:37 PM
سلام به شما:27::am
امیدوارم توی مسابقه ی این دوره بخش کلاسیک هم باشه چون تو این سایت کم تر به کلاسیک پرداخته میشه.:21ox66r:
ایشالا هرچه زودتر دوره جدید با بخش کلاسیک شروع شه منم توش شرکت کنم.:violinplay3:
از الان مثل اینکه استرس دارم:42:

Melika64
Sunday 11 March 2012, 01:52 PM
سلام
ببخشید کیفیتش کمه
ضبط شده با گوشیه

آهنگ 6/8 ایرانی------------ You can see links before reply (You can see links before reply)

خیلی قشنگ بود ممنون .

Melika64
Sunday 11 March 2012, 01:54 PM
درود...
ابتدا یه قطعه که تمپوی خودش 176 هست زده شده این کار در ردیف 1استاد صبا هستش در دستگاه چهار گاه.صفحه ی 41.
قطعه ی بعدی هم چهار مضراب سگاه هست از ردیف 1استاد صبا که در صفحه ی 36.
و یه نکته ی دیگه هم اینکه هر کدوم از این کارا با ساز ها و ارشه های متفاوت زده شدن.
و با گوشی هم ظبط کردم و حجمش هم بسیار کم کردم.
امیدوارم دوستان به درستی انتقادات خودشون رو بکنن تا باعث بیشرفت من بشه.
با سپاس.

زیبا بود ممنون یعنی میشه منم یه روز بتونم ویولن بزنم :21ox66r:

Melika64
Sunday 11 March 2012, 01:55 PM
سلام
تصنیف ماهور- مرغ سحر
آهنگ از: مرتضی نی داوود
حجم: 2.76MB
فرمت: MP3

دانلود

(You can see links before reply)

خیلی قشنگ نواختین دستتون درد نکنه عاشق این آهنگم .

Melika64
Sunday 11 March 2012, 01:57 PM
سلام
اسم آهنگ: gulumcan-ahu saglam ترکیه ای
مدت: 05:21
توضیحات: این آهنگ رو 5 ماه پیش زدم خودم هم 2 سال و 4 ماهه که ویولون کار میکنم بدون استاد.
ببخشید گوش خراشه

واااااااااااای محشره من عاشق این آهنگم یعنی دیوونه شم

Melika64
Sunday 11 March 2012, 02:18 PM
من اومدم
ببخشید آخرین لحظه شد ساعت 11:08 یعنی 52 دقیقه به پایان
من با کلی مشکل از جمله مشکلات ضبط و آرشه این کارو آماده کردم امیدوارم خوشتون بیاد
ممنونم
ابوعطا-کیارش (You can see links before reply)
راستی بگم کار از شاهکار های استاد ملک هست و در کوک می-لا-می-لا زده میشه
حتما اشکالاتمو بگید که درستش کنم
یا علی

قشنگ بود اما من این سبک ویولن و دوست ندارم زیاد

Melika64
Sunday 11 March 2012, 02:26 PM
سلام .با اجازه از مدیر انجمن و دوستان گلم میخواستم چند تا از اجراهام رو قرار بدم آخه گیر کرده بودم کدوم رو بزارم.....اگه لطف کنید نظر بدین ممنون میشم البته تو دستگاه بیات ترک هستش ...از کتاب تجویدی

1- قطار در بیات ترک:You can see links before reply

ممنون خیلی زیبا و سوزناک بود .

Melika64
Sunday 11 March 2012, 02:30 PM
سلام.مثل اينكه بازم من بايد شروع كنم ! با اجازه دوستان من نمونه كار نه چندان خوبم رو مي زارم.
موفق باشيددد.

4 دقيقه - 3 مگابايت

شما همیشه قطعات خوبی انتخاب میکنین این آهنگ افتخاری رو خیلی دوست دارم .

Melika64
Sunday 11 March 2012, 02:32 PM
خیلی ظریف نواختین دست مریزاد.

Melika64
Sunday 11 March 2012, 02:42 PM
این هم نمونه کار اگه بد بود ببخشید با سرعت و عجله ظبط کردم ....یه جاهاییش یه چیزایی اضافه شده ...البته آهنگ اصلی اصلا تغییر نکرده و کاملا در اصفهان نواختم...
خیلی زیبا بود ممنون

kiarash_bach
Tuesday 13 March 2012, 12:01 PM
راستی مسابقه آخرش چی شد :دی
سوم بودم فکر کنم :پی

Forogh_Delavar
Tuesday 5 June 2012, 07:47 PM
با تشکر . ....................من میخوام شرکت کنم باید چی کار کنم؟

Mehrdadgh4
Tuesday 5 June 2012, 10:30 PM
با تشکر . ....................من میخوام شرکت کنم باید چی کار کنم؟

سلام.دوست عزیز.این تاپیک قدیمی هست و فعلا مسابقه ای در کار نیست !

Mehdi_violin
Sunday 23 September 2012, 07:47 PM
چطوره یه مسابقه جدید راه بندازیم؟؟!!؟؟!!
تو دور قبل من نفر اخر شدم :)
من میگم یه رایگیری کنیم اگه امار خوب بود....

RaziYeH
Sunday 23 September 2012, 08:59 PM
من به عنوان شنونده و رای دهنده موافقم :D :am

white violin
Tuesday 25 September 2012, 05:07 PM
منم هستم

vviolinn
Tuesday 25 September 2012, 08:48 PM
منم موافقم ولی بلد نیستم.اینو دادم بدونید هوادار دارید.

Violin_jahanshah
Wednesday 26 September 2012, 08:16 PM
درود و سپاس
منم هستم . هم کلاسیک و هم ایرانی البته هردوتاش آخر میشما ولی خیلی مشتاقم.

:violinplay3:

cerulean
Thursday 27 September 2012, 03:09 PM
منم موافقم
هر چند بلد نیستم:D
فعلا یا حق

Mehdi_violin
Sunday 7 October 2012, 10:15 AM
دوستان توجه كنيد اينجوري كه نميشه بايد يه تاپيك جديد ايجاد بشه به همراه نظر سنجي مسئول اين بخش(فكر كنم نيما (kak maki(( باشه رسيدگي كنه
يه مسابقه ساده بدونه جايزه و ...
:violinplay3:

farzadfabi
Sunday 30 December 2012, 10:54 AM
من تازه عضو شدم. میخوام شرکت کـــــــنــــــــــــــــ ـم

alieshgh
Sunday 30 December 2012, 05:13 PM
با سلام

من هم دوست دارم شرکت کنم

ariatayefi
Sunday 30 December 2012, 05:34 PM
درود به دوستای عزیز ... گویا دو سال پیش مسابقه ای برگزار شده که طرفدار زیادی هم داشته و الان کاربرای جدیدی رو میبینم که مایلند یه همچین مسابقه ای دوباره برگزار بشه ...
من اگر میدونستم چند نفر تمایل به شرکت دارن تاپیکش رو ایجاد میکردم برای کاربرای جدید ... لطفا دوستانی که تمایل به شرکت دارن با دکمه ی تشکر اعلام حضور بکنن تا تاپیک {مرحله ی سوم} ایجاد بشه و این تاپیک بسته شه ...
اگر تعداد تشکر ها به 10 برسه من تاپیک جدید رو ایجاد میکنم و پیگیر برگزاریش هستم تا دوستان توی یک جو صمیمی در مسابقه شرکت بکنن... با تشکر از همه ویلنیستامون ..:21ox66r:

Black_Violin
Sunday 30 December 2012, 06:51 PM
همون موقع هم اریا جان به سرانجام مقصود نرسید عزیزکم ... هرکسی یه سازی زد :D
ولی من عاشق میتینگ های نت اهنگ بودم با همه دردسرش ... مخصوصا اون شب که LEON مجری بود ..

- - - Updated - - -

کاش بتونیم اون میتینگ ها رو راه بندازیم

ariatayefi
Sunday 30 December 2012, 06:57 PM
همون موقع هم اریا جان به سرانجام مقصود نرسید عزیزکم ... هرکسی یه سازی زد :D
ولی من عاشق میتینگ های نت اهنگ بودم با همه دردسرش ... مخصوصا اون شب که LEON مجری بود ..

- - - Updated - - -

کاش بتونیم اون میتینگ ها رو راه بندازیم

داداشمممم ... منو نیگاه کن...!! راه میندازیمش آقا جونننن...!!!... میتینگم راه میندازیم...!!! مجریشم خودم میشممم..!! مسابقشم راه میندازیم .. بچه ها اگه اونی که من نوشتم بالاتر رو تشکر کردن راش میندازممممم....
ماشالا ویولن بیشترین هوادارو داره تو انجمنا ... یه مسابقه توپ میذاریم تا از این پتانسیل سایت اسفاده بشه در حد پر شووور و بی سابقه..!! یه میتینگ دست جمعیم میذاریم به افتخاره شما دوست عزیزمون....

Black_Violin
Sunday 30 December 2012, 08:09 PM
از انرژیت خوشم میاد :5: ما که فنتمون فنتول شده به قول یارو گفتنی :21:

به هر حال امیدوارم راه بیفته ...

Mojtaba
Monday 8 April 2013, 11:30 PM
جقدر بچه های ویلن کم انرژی شدن.. بابا یه حرکتی چیزی بزنید دیگه.. من بیشتر آهنگا رو امشب گوش مکردم کار بعضی از شما ها خیلی خوب بودش حیفه که بخش ویلن اینجوری خوابیده باشه

vaaaaali
Saturday 27 April 2013, 09:53 AM
منم هستم :21ox66r:

Mehdi_violin
Tuesday 11 June 2013, 09:12 PM
اقا امتحانای همه تموم شد کسینیست به این بخش رسیدگی کنه
نیما واحدی مسئول بخش ویولن کجاست؟؟؟؟