PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دلشاد سعید

3rfan
Wednesday 14 July 2010, 11:27 AM
:21ox66r:سلام . فکر کنم کمتر کسی باشه که داشاد سعید رو بشناسه ولی کارش خیلی درسته در حد تیم ملی . من یه ویدیو از ایشان میزارم اگه استقبال شد کار های زیادی از ایشان میذارم :21ox66r:

You can see links before reply

دانلود نکنی از دست رفته :30:

3rfan
Wednesday 14 July 2010, 10:20 PM
کسی خوشش نیومد که تشکر نکرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali2920
Thursday 15 July 2010, 12:52 AM
خوب بود ولی من هیچ اطلاعاتی در مورد ایشون ندارم.اگه ممکنه یه بیوگرافی مختصر از ایشون بذارین..مرسی

mahour.M
Thursday 15 July 2010, 01:13 AM
منم با علي موافقم؛
ميشه یه بیوگرافی مختصر از ایشون بذارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حسن2000
Tuesday 20 July 2010, 11:06 PM
دستت درد نکنه این نوازنده یکی ازنوازنده های مورد علاقه منه ادامه بده کارت عالیه

kabok
Saturday 24 July 2010, 05:17 PM
با سلام . من سالهاست دنبال کارهای دلشاد محمد سعید هستم . یکی از کارهاش که خیلی هم معروفه مدتش 2 دقیقه و 40 ثانیه است که اگه برای دانلود بذارین ممنون میشم . کورش از ایلام

Black_Violin
Sunday 25 July 2010, 06:01 PM
قطعه دیگه ای از این نوازنده ندارید ؟

Blue_Danube
Sunday 25 July 2010, 11:55 PM
با اجازه بزگتر ها . منم یه آلبوم از ایشون دارم اینم اولین کار از آلبوم . اما هرچی دنبال بیوگرافی گشتم چیزی پیدا نکردم فقط اینکه کرد هستش و دکترای موسیقی داره . ولی خیلی حرفه هستش . به نظر من تو ویولن حرف اول رو میزنه

لینک دانلود :You can see links before reply

Mohammad_ngml
Monday 26 July 2010, 12:19 AM
بسیار قطعه ی زیبایی بود و نوازنده هم بسیار حرفه ای !!

alimahdie
Saturday 14 August 2010, 09:57 AM
سلام
من اولین بار اسم این هنرمند رو از یکی از بچه های ارکسترمون شنیدم. اومد پیشم گفت یه چیزی برات میذارم سرت صدا کنه. پرسیدم از کیه گفت دلشاد سعید. بعد هرچی بهش گفتم اون قطعه رو بهم نداد بعد اومدم تو گوگل سرچ کردم تنها جایی که تونستم ازش قطعه پیدا کنم همینجا بود. اقا خیلی دمت گرم.

alimahdie
Saturday 14 August 2010, 09:58 AM
راستی من ویلن میزنم. البته کوچیک همه ی شما هستم.

Blue_Danube
Saturday 14 August 2010, 11:44 AM
اینم یه کار دیگه از این استاد . اسم کار هست کابوکه لیلی یه کار کردی هستش که گروه کامکار هاهم اجراش کردن ولی اجراش ایشون خیلی کلاسیکه خیلی پاساز های قشنگی توش میزنه حتما دانلود کنین . خودمم این کار رو زدم البته تیکه اولشو قاطی کردم ببخشید. تو شور می اجرا کردم .
لینک دانلود : You can see links before reply
لینک دانلود نمونه کار خودم:You can see links before reply

Blue_Danube
Friday 20 August 2010, 12:35 PM
اینم اجرای زیبای چارداش از دلشاد سعید . تشکر فراموش نشه .

لینک دانلود:You can see links before reply aspx

Blue_Danube
Friday 20 August 2010, 10:44 PM
یعنی کسی نبود که نظر بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kayvanetanha
Wednesday 26 October 2011, 03:11 PM
عاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا الی عاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااالی عاااااااااااااااااااااااا ااااااااااالی
واقعاً دستت درد نکنه، فوق‌العاده هستن انصافاً

Amanj
Sunday 17 March 2013, 11:04 AM
من عاشق دلشاد سعید ام ولی نت آهنگ هایش را کجا باید پیدا کرد؟

hemn
Tuesday 19 March 2013, 04:56 PM
ممنون .

avazeirani
Monday 22 April 2013, 05:41 PM
سپاس
ولی مهم نوت این قطعات است .
اگر کسی نوت قطعه ی کابوکی ایشان را دارد
لطفاً لود کند چون بسیار زیباست .
این هم لینک اون با اجرای جناب استاد دلشاد سعید

vaaaaali
Saturday 27 April 2013, 10:03 AM
دلشاد سعید کرد عراقه اما سالهاس که تو اتریش زندگی میکنه با اینکه بیشتر کلاسیک نوازه اصالتشو حفظ کرده به نظر منم یه ویلن نواز حرفه ای هست با تکنیک و شیرین نواز:21ox66r:

mikael1986
Saturday 4 May 2013, 09:00 AM
دستت درد نکنه خیلی عالیه من چندتا کاراشو دارم ولی نت هاشو نمیشه پیدا کرد

mohammadaminviolon
Thursday 25 July 2013, 03:16 PM
salam alye keyf kardam bi zahmat bazam az in kara kon az hamin aghay delshad sayid not violon ahangash ya kolan video ya MP3 ba hamin format bezar.mamno0o00on:)

mikael2violin
Wednesday 11 September 2013, 11:39 AM
سلام دوستان اینم یکی دیگه از کارهای استاد دلشاد سعید البته در ایام جوانی
You can see links before reply B9%D9%8A%D8%AF%E2%80%AC_-_YouTube.flv.aspx
تورو خدا هرکی کتاب نت هاشو داره به ما هم بگه!؟

omshooter
Saturday 14 September 2013, 06:56 PM
بیوگرافی:
دلشاد سعید در سال 1958 در کردستان عراق شهر دهوک دیده به جهان گشود.او یک موسیقی دان و آهنگساز برجسته کردی عراقیست و همچنین از دید اساتید به عنوان عامل موثر و تاثیر گذار بر موسیقیه کردیه معاصر محسوب میشود.
پس از فارغ التحصیلی از موسسه موسیقی بغداد، او به عنوان یک دستیار رهبر در تلویزیون بغداد و رادیو ارکستر کار کرده است. در سال 1984، او تحصیلات خود را در موسیقی در دانشگاه ویلز ادامه داد و مدرک کارشناسی ارشد خود را در سال 1988 دریافت کرد.
پس از آن او دیپلم انفرادی ویولونیست از آکادمی سلطنتی موسیقی لندن را گرفت. او همچنین ویولن و قطعات هنری در اروپای شرقی را مورد مطالعه قرار داده است. تا کنون، او به همراه بسیاری از نوازندگان معروف کرد کار کرده است. اولین سی دی او با عنوان تنوع در ملودی کردی برای ویولن بیرون آمد.

دلشاد گفته: در حال حاضر به تدریس موسیقی و ویولن در اتریشمشغول است که موسیقیه او یک پل ارتباطی بین موسیقی کردی کلاسیک و کلاسیک غربی موسیقی محسوب میگردد. دلشاد در حال حاضر در اتریش ساکن است و برای بسیاری از نوازندگان و خوانندگان بنام کردی مانند سیوان پرور تنظیم انجام داده است است.

یکی از آلبوم های او موسیقیه کردی برای ویلون است.
منبع:سایت ویکیپدیا

mapmap
Friday 27 September 2013, 12:38 AM
بله دیگه ، عراق از دوران دبستان موسیقی رو به بچه ها یاد میده و ایران حتی دیدن آلات موسیقی ..... متاسفم بیوگرافی دلشاد سعید به انگلیسی You can see links before reply

mikael2violin
Friday 4 October 2013, 02:23 PM
سلام دوستان من نتهای استاد دلشاد سعید پیدا کردم البته
خیلی با زحمت درکردستان عراق سلیمانیه پیدا کردم
انشاله اینجا میزارم که دوستامنون بتونن ازش استفاده کنن:21ox66r:

mikael2violin
Saturday 26 July 2014, 01:51 PM
inam yeki az nothaye oustad dalshad said dar fb

- - - Updated - - -

inam yeki az nothaye oustad dalshad said dar fb

KABOKTT
Sunday 19 July 2015, 02:07 PM
عالی بود آهنگهای استاد دلشاد همیشه دلشاد باشید. لطفا اقطعات بیشتری از استاد روی سایت بگذارید همچنیین اگر ممکن است فطعات شاد کردی که با سازهای بادی اجرا شده اند را هم اضافه کنید با تشکر

peymanharmonyc
Wednesday 27 January 2016, 02:23 PM
salam notesho nadari
?

G135487
Monday 12 August 2019, 12:10 PM
دلشاد سعید رهبری تیپ موسیقای دهوک عراق دردهه 80را برعهده داشت و. چند اثر ماندگار از خود به جای گذاشت الان در دانشگاه های اتریش تدریس میکند ومدرک دکترای موسیقی دارد
وسمفونی پیشمرگه از کارهای عالی و جدید اوست

Zibai
Monday 19 August 2019, 01:28 PM
لینکش fbخراب بود اگه نتشو اگه میشه بذارید