PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند قطعه كلاسيك ساخت خودم

SOBHANTOTo3
Wednesday 14 July 2010, 11:52 AM
با سلام
يك تاپيك جدا درست كردم چون اين قطعه ها ساخت خودمه و با اون قطعه هاي قبلي كه گذاشتم فرق داره اونا از اهنگ سازاي معروف بود

اين قطعه ها رو من با حس و يك جوراي درك كلاسيك نوشتم و مي تونيد ازشون بفهميد چرا به يك قطعه مي گن كلاسيك يكي فلامنكو و يكي پاپ

قطعه آن
كار خودم اهنگ سازي خودم نوازندگي هم خودم البته اين قطعه طولانيه ولي من سعي كردم قسمت هاي تكراري رو نزنم اخراش ارپژ مي شه نزدم تا وقتتون گرفته نشه
You can see links before reply

قطعه ساغر
ساخت خودم در ضمن قطعه كلاسيك ايراني هست اگه دانلود كنيد مي دونيد تقريبا ملودي ايرانيه

منتتظر نظرتون هستم دارم روي يك قطعه كار مي كنم اسمش

Iranian Maria
ساخته خودم
كولاكه 3 دقيقه قطعست خيلي خودش

SOBHANTOTo3
Saturday 17 July 2010, 08:18 PM
يعني هيچكس نظري نداره بعد يك هفته
اينهمه زحمت كشيدم قطعه ساختم يك دانلود مي كرديد نظر مي داديد

Mariachi
Saturday 17 July 2010, 08:48 PM
دوست عزیز آثارتو همین جا آپلود کن!

kastorvapolux
Saturday 17 July 2010, 09:07 PM
سلام.من خیلی از اهنگسازی نمیدونم اما به نظرم کارتون خیلی قشنگ بود

ehsanmir
Saturday 17 July 2010, 09:26 PM
با سلام
يك تاپيك جدا درست كردم چون اين قطعه ها ساخت خودمه و با اون قطعه هاي قبلي كه گذاشتم فرق داره اونا از اهنگ سازاي معروف بود

اين قطعه ها رو من با حس و يك جوراي درك كلاسيك نوشتم و مي تونيد ازشون بفهميد چرا به يك قطعه مي گن كلاسيك يكي فلامنكو و يكي پاپ

قطعه آن
كار خودم اهنگ سازي خودم نوازندگي هم خودم البته اين قطعه طولانيه ولي من سعي كردم قسمت هاي تكراري رو نزنم اخراش ارپژ مي شه نزدم تا وقتتون گرفته نشه

قطعه ساغر
ساخت خودم در ضمن قطعه كلاسيك ايراني هست اگه دانلود كنيد مي دونيد تقريبا ملودي ايرانيه

منتتظر نظرتون هستم دارم روي يك قطعه كار مي كنم اسمش

Iranian Maria
ساخته خودم
كولاكه 3 دقيقه قطعست خيلي خودش

سلام
کارهاتون رو گوش کردم.به ملودیش کاری ندارم.ولی از نظر ریتمیک ایراد داره.مثلا اهنگ اول 4/3 هست اما بعضی جاها 4/4 میشه.و همینطور اهنگ دوم. احتیاج به تمرین بیشتری دارید.
موفق باشید.:am

SOBHANTOTo3
Sunday 18 July 2010, 06:48 AM
سلام
کارهاتون رو گوش کردم.به ملودیش کاری ندارم.ولی از نظر ریتمیک ایراد داره.مثلا اهنگ اول 4/3 هست اما بعضی جاها 4/4 میشه.و همینطور اهنگ دوم. احتیاج به تمرین بیشتری دارید.
موفق باشید.:am

مرسي ممنون از راهنماييتون قبول دارم من توي اين چيزا و رعايت گام براي ساخت قطعه مشكل دارم

Amir Akbari
Sunday 18 July 2010, 07:41 AM
دوست خوبم برای تمریناتی که انجام میدی از مترونوم استفاده کن با این کار مشکل ریتم و رعایت میزانها در نوازندگیت حل میشه، امیدوارم پیروز باشی .

SOBHANTOTo3
Thursday 22 July 2010, 02:44 PM
دوست خوبم برای تمریناتی که انجام میدی از مترونوم استفاده کن با این کار مشکل ریتم و رعایت میزانها در نوازندگیت حل میشه، امیدوارم پیروز باشی .

مرسي

البته اين قطعه ها كامل نبود كاملش يكم طولاني تره
شايد بعضي جاها تو اجرا اشكال داشت بنظر خودم البته

DesironnA
Thursday 22 July 2010, 02:54 PM
درود
دوست عزیزم لطفا برای اینکه من و امثال من که بلد نیستند با سرویس آپلود سنترهای دیگر کار کنند توی همین آپلود سنتر سایت خودمون آپلود کن !
چه کنم خب! سواد اینترنت و کامپیوتر من مثل شناختم از گیتار الکتریک افتضاحه...

nanani
Thursday 22 July 2010, 03:28 PM
sobhan عزیز با اینکه تا حالا آهنگسازی نکردم ولی به نظرم جالب بود .موفق باشید و هرروز بهتر از دیروز

Crazyarchitect
Thursday 22 July 2010, 03:46 PM
برای من که خودم کلاسیک کار میکنم حس و حال کلاسیک جالبی داشت . موفق باشی

SOBHANTOTo3
Friday 23 July 2010, 06:45 AM
ممنون از همگي
نظر لطفتونه
البته يكم مبتديانه بود ولي سعي كردم خاصيت كلاسيكي ربو رعايت كنم و فقط يك ملودي نسازم
اين برام مهم بوده كه قطعم كلاسيك باشه
ممنون از نظراتون اگه هنوزم كسي هست كه انتقادي داره مي پزيريم

STNHZ
Friday 23 July 2010, 07:40 PM
خدایا یه صبری به ما در دانلود کردن اینا بده!
من به شخصه اصلا موفق نشدم صفحه ش رو باز کنم! :دی
نمی تونید همین جا آپلودشون کنید؟...
خیلی دوست دارم گوش بدم.

DesironnA
Friday 23 July 2010, 09:56 PM
درود
خب ظاهرا دوست عزیزمون برای نظر ما ارزش قائل نمی باشند! وگرنه یا با آپلود سنتر خود سایت آپلود میکرد یا لااقل میگفت آقا جون نمی خواد شما نظر بدی!!!!! آپلودم نمیکنم!!!
سپاس

سارا20
Friday 23 July 2010, 10:02 PM
خود قطعه قشنگ بود اما کلاسیک نبود.نمیدونم شما چقدر راجع به آهنگسازی و هارمونی کلاسیک مطالعه و تمرین داشتین.اما بهتره بیشتر تمرین کنین تا اصالت موسیقی کلاسیک رو وارد قطعه هاتون بکنین.موفق باشی!

shahnam3s
Friday 23 July 2010, 10:12 PM
قطعه ساغر
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]ساخت خودم در ضمن قطعه كلاسيك ايراني هست اگه دانلود كنيد مي دونيد تقريبا ملودي ايرانيه

سبحان جان ببخشید البته قصد جسارت ندارم ولی قطعات محلی چه ایرانی و یا ریتم های آمریکای جنوبی و ...... که برای ساز دیگری تنظیم میشوند " کلاسیک " نیست ! قطعه ساغر ، گل گندم و ... دیگر قطعاتی که توسط خانم افشار و یا دیگر افراد تنظیم میشوند ، به عنوان قطعه محلی ایرانی مطرح میشود .

موفق باشی

SOBHANTOTo3
Saturday 24 July 2010, 10:32 AM
سبحان جان ببخشید البته قصد جسارت ندارم ولی قطعات محلی چه ایرانی و یا ریتم های آمریکای جنوبی و ...... که برای ساز دیگری تنظیم میشوند " کلاسیک " نیست ! قطعه ساغر ، گل گندم و ... دیگر قطعاتی که توسط خانم افشار و یا دیگر افراد تنظیم میشوند ، به عنوان قطعه محلی ایرانی مطرح میشود .

موفق باشی

پس ساكورا چيست؟؟؟؟؟
اين يك قطعه معروف كلاسيك كه قطعه محلي ژاپن هست
منم حرف شما رو قبول دارم قبلا همين رو مي گفتم ولي با ديدن قطعه هاي محلي اسپانيا و . . .حرفم رو پس گرفتم حتما كه نبايد ماله ايتاليا يا . . . .باشه مهم قدمت قطعه ست كه به دورن كلاسيك شايد بر گرده البته ماله خودم رو نمي گم مثلا گل گندم

اين نظر من بوده البته :9:

SOBHANTOTo3
Saturday 24 July 2010, 10:35 AM
خود قطعه قشنگ بود اما کلاسیک نبود.نمیدونم شما چقدر راجع به آهنگسازی و هارمونی کلاسیک مطالعه و تمرین داشتین.اما بهتره بیشتر تمرین کنین تا اصالت موسیقی کلاسیک رو وارد قطعه هاتون بکنین.موفق باشی!

قطعه ساغر درسته ميشه بگي كلاسيك نبوده ولي اون اولي رو من فكر مي كنم باشه
چون اون نوع نواختن و حتي ملودي كلاسيكه من براي استادمون زدم نفهميد گفت اهنگ ساز كيه گفتم خودم

البته به كسي بر نخوره ها هر كي نظر خودشو داره

ولي به نظر من كلاسيك بود
چون شبيه به قطعه هاي ماننده والس بود كه يك نوع رقص هستند

SOBHANTOTo3
Saturday 24 July 2010, 10:42 AM
اينم از فايل دانلود از خود سايت

ممنون

STNHZ
Saturday 24 July 2010, 04:52 PM
زیبا بود
توی آن با تسلط کافی اجرا نمی کردید؛ از ضرب می انداختید و چند جا هم آکوردها نادرست بود. یک جا باید با توجه به ملودی آکورد رو عوض می کردید که این کار رو نکردید.
خصوصا آکورد آخر کاملا نامناسب اتمام قطعه بود (یا شاید اشتباه زدید! نمی دونم)
ولی با این وجود ملودی بسیار بهتر و کارشده تری نسبت به ساغر داشت
موفق باشید؛ ممنون.

SOBHANTOTo3
Saturday 24 July 2010, 08:46 PM
زیبا بود
توی آن با تسلط کافی اجرا نمی کردید؛ از ضرب می انداختید و چند جا هم آکوردها نادرست بود. یک جا باید با توجه به ملودی آکورد رو عوض می کردید که این کار رو نکردید.
خصوصا آکورد آخر کاملا نامناسب اتمام قطعه بود (یا شاید اشتباه زدید! نمی دونم)
ولی با این وجود ملودی بسیار بهتر و کارشده تری نسبت به ساغر داشت
موفق باشید؛ ممنون.

خواهش مي كنم
و كاملا مي پزيرم انتقاد ها تون درست بود:36:

paco_delucia
Wednesday 11 August 2010, 02:03 PM
اجراي خوبي بود ، مرسي .

digilap
Wednesday 11 August 2010, 02:35 PM
جالب بود لذت بردم!
فقط پيشنهاد ميكنم ضربت رو نگه داري گاهي از ضرب مي افتي
همين !ميتوني از مترونوم استفاده كني.