PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای Mohammad_ngml

Mohammad_ngml
Wednesday 14 July 2010, 09:44 PM
سلام دوستـــــــــــــــــان. بالاخره تاپیک ما هم اختراع شد. ببخشید افتتاح شد. :42: یه تاپیک واسه آهنگم قبلا ساخته بودم که آهنگشو اینجا هم میذارم تا دوستانی که قبلا گوش ندادن الان گوش بدن.
You can see links before reply (You can see links before reply)

و امـــــــــــــــــــــــ ـــا گندی که همین امروز زدم :31: آهنگ فائنا از گروه جیپسی کینگز رو اجرا کردم. باور کنین موقع تمرین آهنگو میترکوندم. تا میخواستم ظبط کنم استرس میزد به بدن رگام قفل میشد اصلا یه وضعیتی بودا. بیا و ببین.:42: خلاصه دوستان عزیزم من درجریان همه ی اشتباهاتی که تو آهنگ کردم هستم. موقع کنکور اینقدر استرس نداشتم :106: ببین موسیقی با آدم چه میکنه. لطفا بعد از شنیدن آهنگ نظرتون و همینطور راهکارهایی رو در مورد کاهش استرس در هنگام ظبط ارائه بدین :17: راستی. کلیپ mp4 ضبط شده با موبایل 10mb بود که تبدیل کردم به 3gp حجمش کم شد ولی کیفیت به شدت کم شد واسه همین صوتیشو هم گذاشتم با کیفیت خوب فرمت aac. خلاصه حلالمون کنید دیگه:17:
You can see links before reply کلیپ تصویری
You can see links before reply کلیپ صوتی

mansoor.violin
Wednesday 14 July 2010, 09:51 PM
سلام
بالا بری پایین بیای اولین کسی که میام تو تاپیکت و اول نظر میدم الان دارم دانلود میکنم

سرعتم پایینه طول میکشه.

:39:

mansoor.violin
Wednesday 14 July 2010, 09:54 PM

محمد جان این فایل هارو اجازه دانلود نمیده این اخطار رو میده
You can see links before reply This file is no longer available because it contains virus. یه چک بکن:16:

Mohammad_ngml
Wednesday 14 July 2010, 09:58 PM
You can see links before reply This file is no longer available because it contains virus. یه چک بکن:16:

آره داداش دیدم. واستا بچکونمش ببینم چه مرگشه

mansoor.violin
Wednesday 14 July 2010, 10:02 PM
آره داداش دیدم. واستا بچکونمش ببینم چه مرگشه

داداش زیاد نچکونش چروک میشه:21:

حجمش زیاده ها

Mohammad_ngml
Wednesday 14 July 2010, 10:03 PM
درست شد داداش. گذاشته بودم تو پوشه ی quarantine ویروس شناخته میشد. الان درسته:5:

mansoor.violin
Wednesday 14 July 2010, 10:09 PM
درست شد داداش. گذاشته بودم تو پوشه ی quarantine ویروس شناخته میشد. الان درسته:5:
راستی حالشو ببر قبل از اینکه کسی بفهمه بهت گفتم کسی بهت نگه مشکل داری و حافظا:16:

mansoor.violin
Wednesday 14 July 2010, 10:14 PM
درود کار اولیت که خیلی قشنگهباریکلا
آهنگ رو خوب زدی جدا
تدوینش هم خوبه
پس من چرا از این چیزا سر در نمیارم
چطوری نویز گیری کردی ؟
چطوری صدای سازت قوی بنظر میرسه

Mohammad_ngml
Wednesday 14 July 2010, 10:27 PM
درود کار اولیت که خیلی قشنگهباریکلا
آهنگ رو خوب زدی جدا
تدوینش هم خوبه
پس من چرا از این چیزا سر در نمیارم
چطوری نویز گیری کردی ؟
چطوری صدای سازت قوی بنظر میرسه

مرسی که گفتی داداش. نویز گیری رو که قبلا بهت گفته بودم. با GoldWave. تدوینشم با Fl studio دیگه. ممنونم بازم:5:

DesironnA
Wednesday 14 July 2010, 10:47 PM
درود
بسیار عــــــالی!
براوو...

Mohammad_ngml
Wednesday 14 July 2010, 10:58 PM
درود
بسیار عــــــالی!
براوو...

نمک رو زخم ما میپاشی؟ خراب کردم که. ممنون که دلداری دادی :46:

DesironnA
Wednesday 14 July 2010, 11:03 PM
نمک رو زخم ما میپاشی؟ خراب کردم که. ممنون که دلداری دادی :46:
چه آدمی هستی!
همه منو میشناسند. آدمی نیستم بیخود و بی دلیل تعریف کنم...

rezaranjbaraan
Wednesday 14 July 2010, 11:09 PM
داداش عالی بود اکسلنت...!

DesironnA
Wednesday 14 July 2010, 11:09 PM
خیلی خیلی زیاد قشنگ بود
مرسی , ممنون
:)

بفرما! شاهد هم دارم!

Mohammad_ngml
Wednesday 14 July 2010, 11:11 PM
چه آدمی هستی!
همه منو میشناسند. آدمی نیستم بیخود و بی دلیل تعریف کنم...

فدات شم مهیار جون. بازم ممنونم که منت گذاشتی آهنگ رو گوش دادی :36:

Mohammad_ngml
Wednesday 14 July 2010, 11:14 PM
خیلی خیلی زیاد قشنگ بود
مرسی , ممنون
:)

مرسی خواهرم. من که میدونم شماها دست به یکی کردین دل منو نشکونین :ad (شوخی:10:) ممنون که اومدی فدات شم:5:

Mohammad_ngml
Wednesday 14 July 2010, 11:16 PM
داداش عالی بود اکسلنت...!

فدات شم داداشم. نظر لطفته. همین شماهاین که باعث میشین آدم از نمونه کاراش خجالت نکشه:25:

DesironnA
Wednesday 14 July 2010, 11:16 PM
مرسی داداشم. من که میدونم شماها دست به یکی کردین دل منو نشکونین :ad (شوخی:10:) ممنون که اومدی فدات شم:5:
بهتره بگی خواهرم!

Mohammad_ngml
Wednesday 14 July 2010, 11:18 PM
بهتره بگی خواهرم!

اوووووووه جدی؟ مرسی گفتی الان ویرایش میکنم :22:

nazi-santoori
Wednesday 14 July 2010, 11:38 PM
سلام دوست گرامی.
بهت تبریک میگم کارت حرف نداشت .
موندم چرا زودتر از اینها کاراتو نذاشتی؟
موفق باشی

DesironnA
Wednesday 14 July 2010, 11:46 PM
:24:
آقا این آخرای تاپیک طنزیه ها اجمعین با خنده نابودشدن....
این بهتر شد. براوو...

Mohammad_ngml
Wednesday 14 July 2010, 11:55 PM
:24:
آقا این آخرای تاپیک طنزیه ها اجمعین با خنده نابودشدن....

آخر چیه بابا. تازه 2 تا کارمو گذاشتم. حالا حالاها باید بخندی.:ad بهتره زیاد پست های خارج از موضوع ندیم. مدیران عصبی میشن پرتم میکنن بیرون:ad

Mohammad_ngml
Thursday 15 July 2010, 12:01 AM
سلام دوست گرامی.
بهت تبریک میگم کارت حرف نداشت .
موندم چرا زودتر از اینها کاراتو نذاشتی؟
موفق باشی

ممنون نازی جان بخاطر تشویقت. آهنگ اولی رو قبلا گذاشته بودم ولی چون این تاپیک و تازه سختم منتقل کردم اینجا. ایشالا از این به بعد بیشتر نمونه کار میذارم. ممنون که اومدی. منم امیدوارم موفق باشی تو زندگیت و نواختن سنتور :5:

DesironnA
Thursday 15 July 2010, 01:17 AM
آخر چیه بابا. تازه 2 تا کارمو گذاشتم. حالا حالاها باید بخندی.:ad بهتره زیاد پست های خارج از موضوع ندیم. مدیران عصبی میشن پرتم میکنن بیرون:ad
عزیزم منظور رضا پست های اخیر بود...
حالا بگذریم. منتظر کارهای بعدی هستــــــــــــــــــیـــ ــــــــــــــم:clapping:

شهریور
Thursday 15 July 2010, 08:37 AM
بسیار عالی بود
فکر نمیکردم اینقدر از صدای گیتار خوشم بیاد

Mohammad_ngml
Thursday 15 July 2010, 09:36 AM
بسیار عالی بود
فکر نمیکردم اینقدر از صدای گیتار خوشم بیاد

چه خبر خوشحال کننده ای دوست عزیزم. البته ما که عددی نیستیم. ولی خوشحالم که تونستم کار مثبتی انجام بدم. ممنون که اومدی:5:

Mohammad_ngml
Tuesday 20 July 2010, 01:43 AM
سلام و فراوان سلام. درود و فراوان درود. دوستان عزیزم. چون من فردا صبـ... نه. به عبارتی 5 ساعت دیگه باید برم یه مسافرت 3 روزه به استان هنرپرور اردبیل ممکنه یه چند روز از شرم راحت باشین. ولی بیخود شکمتونو صابون نزنین. زود برمیگردم. به خاطر اینکه زیاد دلتون برام تنگ نشه :44: یه قطعه اورتور آهنگ دوئنده از جیپسی کینگز رو براتون میذارم. ببخشید اگه خراب شد زیاد وقت واسه تمرین نداشتم. راستی قبل از گوش دادن یه مقدار Bass رو کم کنین که گوشتون اذیت نشه. آخه سیمهای باس من صداشون با صدای عود فرق نمیکنه. ببخشید زیاد حرف زدم. موفق باشید دوستان عزیز.
آها لینکو یادم رفت بذارم. بفرمایید:
You can see links before reply

دیگه موفق باشید:5:

DesironnA
Tuesday 20 July 2010, 02:09 AM
سلام و فراوان سلام. درود و فراوان درود. دوستان عزیزم. چون من فردا صبـ... نه. به عبارتی 5 ساعت دیگه باید برم یه مسافرت 3 روزه به استان هنرپرور اردبیل ممکنه یه چند روز از شرم راحت باشین. ولی بیخود شکمتونو صابون نزنین. زود برمیگردم. به خاطر اینکه زیاد دلتون برام تنگ نشه :44: یه قطعه اورتور آهنگ دوئنده از جیپسی کینگز رو براتون میذارم. ببخشید اگه خراب شد زیاد وقت واسه تمرین نداشتم. راستی قبل از گوش دادن یه مقدار Bass رو کم کنین که گوشتون اذیت نشه. آخه سیمهای باس من صداشون با صدای عود فرق نمیکنه. ببخشید زیاد حرف زدم. موفق باشید دوستان عزیز.
آها لینکو یادم رفت بذارم. بفرمایید:

دیگه موفق باشید:5:
درود محمد عزیز
کار زیبات رو گوش کردم نصف شبی!
بسی لذت بردیم مثال همیشه...
بی رو دربایستی بگم. عالی بود. عــــــــــــــالی!
منتظرم از سفر برگردی باز هم نمونه کار بذاری.
سفر خوش بگذره عزیزم...
سپاس

Mohammad_ngml
Tuesday 20 July 2010, 07:20 AM
درود محمد عزیز
کار زیبات رو گوش کردم نصف شبی!
بسی لذت بردیم مثال همیشه...
بی رو دربایستی بگم. عالی بود. عــــــــــــــالی!
منتظرم از سفر برگردی باز هم نمونه کار بذاری.
سفر خوش بگذره عزیزم...
سپاس

فدات مهیار جونم. خوشحالم که خوشت اومده. آره دیگه کم کم وقت رفتنه سر صبحی. خداحـــــافـــــــظ :violinplay3:

kak_maki_new
Saturday 31 July 2010, 04:23 PM
سلام.آهنگات رو گوش دادم .خوب بود .....اما عالی نبود چون تویه ملودی کمی ضعیف عمل کردی ..انگشتات قدرت کافی رو نداره ...باید بتونن راحت سیم رو به فرت بچسبونن تا صدای شکننده گیتار خودشو نشون بده..اگه خوب دقت کنی میبینی که گاهی مواقع انگشت گذاشتی روی فرت اما صداش واضح نیومد و صدای دیگه ای داد ..اما خوب بود ...امیدوارم بیشتر پیشرفت کنی....

Mohammad_ngml
Saturday 31 July 2010, 04:31 PM
سلام.آهنگات رو گوش دادم .خوب بود .....اما عالی نبود چون تویه ملودی کمی ضعیف عمل کردی ..انگشتات قدرت کافی رو نداره ...باید بتونن راحت سیم رو به فرت بچسبونن تا صدای شکننده گیتار خودشو نشون بده..اگه خوب دقت کنی میبینی که گاهی مواقع انگشت گذاشتی روی فرت اما صداش واضح نیومد و صدای دیگه ای داد ..اما خوب بود ...امیدوارم بیشتر پیشرفت کنی....

ممنون دوست عزیزم که وقتتو گذاشتی گوش کردی. چشم حتما سعی میکنم نکاتی که گفتی رو رعایت کنم :5:

firzi
Saturday 31 July 2010, 04:45 PM
محمد جان تبریک میگم آهنگ اولت رو دانلود کردم.
حال کردم خداییش خیلی باحال زدی.
گیتار می زنی؟من نمی دونستم تازه فهمیدم!

makan
Saturday 31 July 2010, 04:54 PM
مرسی‌ خیلی‌ قشنگ بود

Mohammad_ngml
Saturday 31 July 2010, 06:32 PM
محمد جان تبریک میگم آهنگ اولت رو دانلود کردم.
حال کردم خداییش خیلی باحال زدی.
گیتار می زنی؟من نمی دونستم تازه فهمیدم!

فدات داداشم. ممنون که وقت گذاشتی.
آره دیگه منم یه عضو کوچیک از خانواده ی گیتاریست ها هستم (:

Mohammad_ngml
Saturday 31 July 2010, 06:33 PM
مرسی‌ خیلی‌ قشنگ بود

خیلی ممنون داداش من. لطف کردی وقت گذاشتی و گوش کردی

Don_Ramtin
Saturday 31 July 2010, 08:02 PM
مرسی محمد جون ! خیلی خوشم اومد . فکر می کنی حالا حالا ها منم بتونم یه همچین صدایی از گیتارم در بیارم ؟!

Mohammad_ngml
Sunday 1 August 2010, 12:05 AM
مرسی محمد جون ! خیلی خوشم اومد . فکر می کنی حالا حالا ها منم بتونم یه همچین صدایی از گیتارم در بیارم ؟!

داداش رامتین جونم. گیتار سازه. تنبورم سازه. تنبور به اون قشنگی میزنی گیتارم میتونی بزنی. حالا یه جوری میگی یه همچین صداهایی از گیتار در بیاری انگار صدای جبرئیل بود. کاری نداره که :10:

STNHZ
Sunday 1 August 2010, 11:38 AM
سلام. خیلی خوب بود آفرین.
توی video073 گیتار 2 رو کسی می زد یا ریتم بود؟؟
یه کم خصوصا جایی که پیکادو داشت ساز گز می زد؛ انگار که تسلط کافی نباشه...
اما سرجمع خیلی عالی بود.
این قطعه ی اورتور رو عالی زده بودی هیچ ایرادی نداشت.
(البته من اسم دستگاه های فلامنکو رو درست نمی دونم) اما از اون جایی که دستگاه های یکسان صداشون توی یه مایه هست(!) و این دستگاه رو قبلا شنیده بودم می تونم بگم حس اون رو هم بسیار خوب انتقال داده بودی
{خوب تخم مرغ که نیستم بولریاس و رومبا رو که آسونه درک می کنم دیگه!!!! اما این هیچ کدوم نبود :دی}
و اما فایل تصویری...
موفق به دانلودش نمی شم!! =|

Mohammad_ngml
Sunday 1 August 2010, 04:05 PM
:21ox66r::21ox66r::21ox66r:

من از گیتار سررشته ای ندارم . منظورت اینکه ایرادات وارد شده رو قبول داری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:redguitar::redguitar::redguitar::redguitar:

آره دیگه داداشم. آدم باید انتقاد پذیر باشه تا مشکلات خودشو بدونه. انتقاد موجب پیشرفته. و منم که نمیتونم بزنم زیر نقاط ضعفم. خودمم نمیتونم گول بزنم. تا دلت بخواد نقطه ضعف دارم که باید رفع بشن. چشم. سعی میکنم کارهای تصویری بذارم البته اینم بگم. من گفتم داداشم. حالا اگه داداش نباشی و آجی باشی دوبارهیه عده میان ما رو ضایع میکنن. اینو گفتم که یه دستی زده باشم D: موفق باشی

Mohammad_ngml
Sunday 1 August 2010, 04:18 PM
اما سرجمع خیلی عالی بود.
(البته من اسم دستگاه های فلامنکو رو درست نمی دونم) اما از اون جایی که دستگاه های یکسان صداشون توی یه مایه هست(!) و این دستگاه رو قبلا شنیده بودم می تونم بگم حس اون رو هم بسیار خوب انتقال داده بودی
{خوب تخم مرغ که نیستم بولریاس و رومبا رو که آسونه درک می کنم دیگه!!!! اما این هیچ کدوم نبود :دی}
و اما فایل تصویری...

سلام آجی جان. گیتار2 همون گتار ریتمیک بود که خودم زدم و ضبط کردم. اگه ویدئو رو ببینی یه باند سمت راستمه که داره گیتار ریتمیک رو پخش میکنه D: موضوع تسلط نبود آجی. این آهنگ واسه من آب خوردنه. موضوع استرس موقع ضبطه. هرچی بگم کم گفتم. شما هم خوب از داداشت اصطلاحات گیتار رو یاد گرفتیا D: اون اورتور یه اورتور معمولیه از یه آهنگ جیپسی کینگز. اینطور فکر نکنید که کارهای جیپسی کینگز فلامنکو هست. هرچند تکنیکهای فلامنکو تو آهنگها به کار میبره. ولی وقتی به آهنگ گوش میکنید متوجه میشید که خواننده آواز میخونه. چندتا از گیتاریستها ریتم میزنن و یه گیتاریست هم ملودی. این بیشتر به پاپ شباهت داره. ولی چون از تکنیکهای فلامنکو هم استفاده میکنن میگن پاپ-فلامنکو. این آهنگ دوئنده(Duede) که من اورتورشو زدم هم یه آهنگ با آکوردهای اسپانیش آلتر شدست. یعنی کمی تغییر پیدا کرده. بهتره این آهنگ رو پاپ خطاب کنین هرچند آواز نداره. البته هستند آهنگهایی از جیپسی کینگز مثل El camino که کاملا یک قطعه از دستگاه بولریاس هست. ببخشید هم زیاد حرف زدم هم از موضوع تاپیک خارج شدم. موفق باشیــــــدD:

Mohammad_ngml
Sunday 1 August 2010, 04:20 PM
اما سرجمع خیلی عالی بود.
و اما فایل تصویری...

راستی فایل تصویری رو تست کردم مشکلی برای دانلود نداشت :5:

Lonely3tar
Sunday 1 August 2010, 05:51 PM
محمد جان خیلی زیبا بود ...
من دوستان گیتاریست زیاد دارم ... و صدا و قطعاتش رو از نزدیک لمس کردم .
شما استعدادت خیلی خوبه ... جیپسی رو رها نکن !!!!

Mohammad_ngml
Sunday 1 August 2010, 06:02 PM
محمد جان خیلی زیبا بود ...
من دوستان گیتاریست زیاد دارم ... و صدا و قطعاتش رو از نزدیک لمس کردم .
شما استعدادت خیلی خوبه ... جیپسی رو رها نکن !!!!

ممنون داداش گلم که وقت گذاشتی و گوش کردی. نظر لطفته. من مدیون تو و تمام دوستانی هستم که با لطفشون اعتماد به نفس میدن. برات آرزوی موفقیت میکنم :9:

Mohammad_ngml
Tuesday 3 August 2010, 08:27 PM
سلام دوستان عزیزم. یه کلیپ تصویری از قطعه ی ترمولو براتون گذاشتم که اصلش به وسیله ی استاد بزرگ فلامنکو Paco Serrano نواخته شده و من با اجازه خرابش کردم. واقا خرابش کردم. آخه مثل همیشه استرس و .... شاید باورتون نشه ولی بی اغراق حدود 50-60 دفعه ضبط کرم تا این یکی آخری ازش زد بیرون. همونم از بس تکرار کرده بودم انگشتام داشت میشکست.آخراشم که گند زدم.حالا خودتن ببینین دیگه. چون اپرا جان هم درخواست تصویری کرده بودن دیگه تو رودربایسی موندم دیگه :45::amنت آهنگ رو نداشتم مجبور شدم گوشی در بیارم. گفتم حالا که نتشو نوشتم. لااقل برای دوستان فلامنکو کارم بذارم که خیر دنیا و آخرت نصیبم بشه. امیدوارم در اجرای فایل های 3gp و midi مشکلی نداش باشید :ad
You can see links before reply کلیپ تصویری 3gp

فایل midi برای دیدن نت

HamedSedighi
Tuesday 3 August 2010, 08:43 PM
اکسلنت:41:
ترمولو رو گوش کردم . حتما اشکالات را خودت می دانی و حتما بر اثر خستگی بوده . من اگر جای شما بودم برای اینکه تصویری رو در اینجا آپلود کنم قطعه آسان تر از این انتخاب می کردم (البته سخت بودن یا نبودن این قطعه رو شما بهتر از من می دانی )

و علاوه بر پیشنهاد قبلی عجله نکردن رو پیشنهاد می کنم .

دیگه به نظرم همه چیز خوب بود دست و پنجه ات خوب و روان هستند و یه جورایی فلامنکو صفت هستی ،

Mohammad_ngml
Tuesday 3 August 2010, 08:50 PM
اکسلنت:41:

ترمولو رو گوش کردم . حتما اشکالات را خودت می دانی و حتما بر اثر خستگی بوده . من اگر جای شما بودم برای اینکه تصویری رو در اینجا آپلود کنم قطعه آسان تر از این انتخاب می کردم (البته سخت بودن یا نبودن این قطعه رو شما بهتر از من می دانی )

و علاوه بر پیشنهاد قبلی عجله نکردن رو پیشنهاد می کنم .

دیگه به نظرم همه چیز خوب بود دست و پنجه ات خوب و روان هستند و یه جورایی فلامنکو صفت هستی ،

اووووووووه. :ad تاحالا هیچکس اینقدر لوسم نکرده بود :10: ممنون دوست عزیزم.
نصیحتات من رو به فکر فرو برد. خوب راست میگی این قطعه آسون نبود. اما خیلی میترسم که در اجرای لایو و ممتد همینطور خنگ باقی بمونم. نوازنده هایی رو آدم میبینه 1 ساعت تمام آهنگهای وحشتناک و بدون وقفه میزنن و کوچکترین نقصی تو کارشون نیست. اونوقت من یه 2 دقیقه آهنگ زدم جونم داره از دهنم میاد بیرون. ولی منظورتو از عجله کردن متوجه نشدم آرش جان(اگه اسمتو درست گفته باشم) :ad به هر حال ممنونم که وقت با ارزشتو برای کار کوچک این حقیر کنار گذاشتی. موفق باشی :5:

HamedSedighi
Tuesday 3 August 2010, 09:02 PM
منظور از عجله کردن دو چیز :

1. که عجله کردی و چنین قطعه ای انتخاب کردی که

2. می شد برای همین قطعه وقت بیشتری در نظر بگیری با صبر و حوصله این قطعه رو به بخشی هایی تقسیم می کردی و هر قسمت رو جداگانه تمرین می کردی که شاید دو هفته ای طول می کشید

در تمرین این بخش هایی از قطعه که خودت انتخاب می کنی میشه انگشت گذاری رو تعمیمم داد با سرعت های مختلف تمرین کرد و و و حتما خودت بهتر می دانی که تمریناتی که اعصاب دو دست رو قوی می کنند چه هستند .

و اصلا مورد سوم ؛ اینکه به نوازندگی نوازنده های خیلی خوب توجه می کنی و نکات مثبتشون در کارت اعمال عجله نکن شما هم یه روز به معیارهای مطلوبی که در ذهن داری می رسی

Mohammad_ngml
Tuesday 3 August 2010, 09:14 PM
منظور از عجله کردن دو چیز :

1. که عجله کردی و چنین قطعه ای انتخاب کردی که

2. می شد برای همین قطعه وقت بیشتری در نظر بگیری با صبر و حوصله این قطعه رو به بخشی هایی تقسیم می کردی و هر قسمت رو جداگانه تمرین می کردی که شاید دو هفته ای طول می کشید

در تمرین این بخش هایی از قطعه که خودت انتخاب می کنی میشه انگشت گذاری رو تعمیمم داد با سرعت های مختلف تمرین کرد و و و حتما خودت بهتر می دانی که تمریناتی که اعصاب دو دست رو قوی می کنند چه هستند .

و اصلا مورد سوم ؛ اینکه به نوازندگی نوازنده های خیلی خوب توجه می کنی و نکات مثبتشون در کارت اعمال عجله نکن شما هم یه روز به معیارهای مطلوبی که در ذهن داری می رسی

بسیار مطالب جالبی رو فرمودی آرش جان. در مورد شماره 1 باید بگم. ترمولوی زیبا سخته.هرچند من زیبا اجرا نکردم ولی اجرای خود paco serrano زیباست. میتونستم یه قطعه ی ترمولوی معمولی و خیلی راحت انتخاب کنم. ولی هرکسی متوجه میشه که آماتوره. به هر حال شاید حق با تو باشه.
در مورد شماره 3. حرفت رو کاملا قبول دارم و واسم عجیب بود که گفتی 2 هفته تمرین. من واسه این آهنگ فقط دیروز و امروز تمرین کردم. یعنی برای همچین قطعاتی باید 2 هفته وقت گذاشت؟ خیلی وقت گیر میشه و از حوصله خارج:37:
در مورد شماره 3. ممنون که اینقدر انرژی مثبت میدی. انشالله همه به اهدافشون برسن.
سپاس :5:

nazi-santoori
Tuesday 3 August 2010, 10:51 PM
خیلی کارت عالی بود .من تخصصی ندارم اما جالبه بگم وقتی کارتو گوش میکردم یکی از دوستانم مهمونم بود که 10 ساله گیتار میزنه و از کارت تعریف کرد و گفت استعداد خوبی داری و حتما موفق میشی توی نوازندگی.
با این حال منم واست همین آرزو رو میکنم.

Mohammad_ngml
Tuesday 3 August 2010, 11:01 PM
خیلی کارت عالی بود .من تخصصی ندارم اما جالبه بگم وقتی کارتو گوش میکردم یکی از دوستانم مهمونم بود که 10 ساله گیتار میزنه و از کارت تعریف کرد و گفت استعداد خوبی داری و حتما موفق میشی توی نوازندگی.
با این حال منم واست همین آرزو رو میکنم.

ممنونم نازی جان. این نشان دهنده ی بزرگواری شما و دوستته. یکم دیگه ازم تعریف کنین جوگیر میشم دولت تعیین میکنما D: بازم ممنون از شما و دوستت که وقت با ارزشتونو به گوش دادن کار این حقیر اختصاص دادین. موفق باشین:5:

STNHZ
Wednesday 4 August 2010, 04:42 PM
دست راستت عالی بود دست چپت افتضاح!!
حرکات دست راست دقیق و با آرامش و هماهنگ و خیلی خوب بود.
بدون هیچ مشکلی.
اما توی دست چپ تا وقتی دستت تقریبا ثابت بود مشکلی نداشت اما وقتی انگشت گذاری عوض می شد یا روی دسته حرکت می کردی مکث می کردی و نمی تونستی به سرعت لازم آکورد رو در بیاری و درست بگیری.
به هیچ وجه روان نبود!
اما چی کار کنم جمعا یه جورایی خوب بود دیگه...! :|

forever
Wednesday 4 August 2010, 05:43 PM
سلام
من زیاد از گیتار سر در نمیارم! در نتیجه ترجیح میدم به عنوان یک شنونده عادی نظرم رو بگم: خیلی جالب بود! آهنگ بسیار زیبایی بود و شما هم خوب نواختینش...( در موردrecord کردن هم فکر کنم عادی باشه، من هم نزدیک 50 بار record میکنم...!!!!!!!)
متشکرم

Mohammad_ngml
Wednesday 4 August 2010, 11:39 PM
دست راستت عالی بود دست چپت افتضاح!!
حرکات دست راست دقیق و با آرامش و هماهنگ و خیلی خوب بود.
بدون هیچ مشکلی.
اما توی دست چپ تا وقتی دستت تقریبا ثابت بود مشکلی نداشت اما وقتی انگشت گذاری عوض می شد یا روی دسته حرکت می کردی مکث می کردی و نمی تونستی به سرعت لازم آکورد رو در بیاری و درست بگیری.
به هیچ وجه روان نبود!
اما چی کار کنم جمعا یه جورایی خوب بود دیگه...! :|

خوب قبول دارم. بابا بعد ز 50-60 بار کارضبط کردن دست آدم خسته میشه دیگه. الا نتشو تو همون پست اول گذاشتم. بده داداشت بزنه اگه مرده D: ولی راست میگی. خودمم فهمیدم خیلی خراب کردم. به نظرم دلیلش اول تمرین کم خودمه که فقط 2 روز اینو تمرین کردم. حامد جان گفت 2 هفته بنده هم اطاعت میکنم. دوم جنس گیتارم. گیتار های آماتور مثل C40 که من دارم. اولا گیتار کلاسیکه و اکشنش بالا و اصلا با این نمیشه فلامنکوی درست زد. ثانیا گیتار خشکیه فقط برای شروع یادگیری مناسبه. سیمها بد قلقه. بد صداست. دست آدم روون روی فرت ها جا به جا نمیشه. آدم تا یه گیتار حرفه ای دستش نگیره متوجه این تفاوت ها نمیشه. به هر حال ممنون از تضعیف روحیه ی سازنده ای که کردی D: (شوخی). سعی میکنم نقاط ضعفمو تقویت کنم که شما حالت گرفته شه D: بازم ممنونم که وقتتو گذاشتی

Mohammad_ngml
Wednesday 4 August 2010, 11:42 PM
سلام
من زیاد از گیتار سر در نمیارم! در نتیجه ترجیح میدم به عنوان یک شنونده عادی نظرم رو بگم: خیلی جالب بود! آهنگ بسیار زیبایی بود و شما هم خوب نواختینش...( در موردrecord کردن هم فکر کنم عادی باشه، من هم نزدیک 50 بار record میکنم...!!!!!!!)
متشکرم

ممنون دوست عزیزم که وقتتو برای کار من گذاشتی. لطف داری. ایول پس شما هم مشکل منو داری. خدا رو شکر یکی درد منو درک کرد :10:

STNHZ
Thursday 5 August 2010, 05:31 PM
خوب قبول دارم. بابا بعد ز 50-60 بار کارضبط کردن دست آدم خسته میشه دیگه. الا نتشو تو همون پست اول گذاشتم. بده داداشت بزنه اگه مرده

:45:من رو داداشم غیرت دارما...
اتفاقا اجراتو واسه ش گذاشتم اونم برام از اول تا آخر آهنگ رو زد دروغه بگم بی اشکال ولی کم اشکال!:48:
deha

بی خیال شما هم مثل داداشم دعوا نداریم که. ایشالله منم نمونه کار می ذارم می بینی که این همه اشکال از مردم می گیرم ولی خودم... :42::9: :33:
اصولا من وقتی موسیقی گوش می دم طرف مقابلم رو خدا در نظر می گیرم مثلا یکی که گیتار می زنه تا احساس نکنم مثل پاکو د لوسیا می زنه قبولش ندارم شما به دل نگیر...

به نظرم دلیلش اول تمرین کم خودمه که فقط 2 روز اینو تمرین کردم. حامد جان گفت 2 هفته بنده هم اطاعت میکنم. دوم جنس گیتارم. گیتار های آماتور مثل C40 که من دارم. اولا گیتار کلاسیکه و اکشنش بالا و اصلا با این نمیشه فلامنکوی درست زد. ثانیا گیتار خشکیه فقط برای شروع یادگیری مناسبه. سیمها بد قلقه. بد صداست. دست آدم روون روی فرت ها جا به جا نمیشه. آدم تا یه گیتار حرفه ای دستش نگیره متوجه این تفاوت ها نمیشه.

اصلا تسلیمم با خودم بودم!!
(ولی در مورد فرق گیتار آماتور و حرفه ای درکت می کنم چون نمی دونی چی می کشم وقتی داداشم گیتار زن داییم رو می گیره دستش!!!! :26:)

zomorodian
Sunday 8 August 2010, 10:31 PM
سلام دوستـــــــــــــــــان. بالاخره تاپیک ما هم اختراع شد. ببخشید افتتاح شد. :42: یه تاپیک واسه آهنگم قبلا ساخته بودم که آهنگشو اینجا هم میذارم تا دوستانی که قبلا گوش ندادن الان گوش بدن.
You can see links before reply (You can see links before reply)

و امـــــــــــــــــــــــ ـــا گندی که همین امروز زدم :31: آهنگ فائنا از گروه جیپسی کینگز رو اجرا کردم. باور کنین موقع تمرین آهنگو میترکوندم. تا میخواستم ظبط کنم استرس میزد به بدن رگام قفل میشد اصلا یه وضعیتی بودا. بیا و ببین.:42: خلاصه دوستان عزیزم من درجریان همه ی اشتباهاتی که تو آهنگ کردم هستم. موقع کنکور اینقدر استرس نداشتم :106: ببین موسیقی با آدم چه میکنه. لطفا بعد از شنیدن آهنگ نظرتون و همینطور راهکارهایی رو در مورد کاهش استرس در هنگام ظبط ارائه بدین :17: راستی. کلیپ mp4 ضبط شده با موبایل 10mb بود که تبدیل کردم به 3gp حجمش کم شد ولی کیفیت به شدت کم شد واسه همین صوتیشو هم گذاشتم با کیفیت خوب فرمت aac. خلاصه حلالمون کنید دیگه:17:
خیلی از خودت متشکری دوستم

Mohammad_ngml
Sunday 8 August 2010, 11:15 PM

بله خوب اینم انتقاده دیگه. البته خودم فکر میکردم نیستم. ولی چشم. سعی میکنم دیگه نباشم

nazi-santoori
Sunday 8 August 2010, 11:27 PM
درود
دوست گرامی این نقل قولی که در موردش نظر دادین من بازم خوندم گو اینکه قبلا هم خونده بودم اما اول تا آخر پست و که خوندم اصلا همچین حسی بهم دست نداد که نویسنده این پست از خود متشکر باشن.... بنده خدا در مورد کارش توضیح داده و خواسته که دوستان نظرشونو بدن. همین
بعدم قراره که اینجا در مورد نمونه کار ایشون نظر بدین نه چیز دیگه...
به هر حال این برداشت شما بوده و نظر شخصیتون .قرارم نیست همه برداشتها یکی باشه و درست هم باشه.
موفق باشید

nazi-santoori
Sunday 8 August 2010, 11:35 PM
بله خوب اینم انتقاده دیگه. البته خودم فکر میکردم نیستم. ولی چشم. سعی میکنم دیگه نباشم
دوست گرامی اصلا این حرفتو قبول ندارم که فرمودین اینم یه انتقاده... نه این همونطور که عرض کردم نظر شخصی اوشون بودن که کاش نظرشونو در مورد کیفیت کارتون میدادند و از کار ایراد میگرفتن اون موقع میشد گفت انتقاد..
اینجا کسی قرار نیس به هم نون قرض بده اما واقعیت اینه که شما خیلی بزرگوار و محترمید البته نیاز به گفتن من نیس همه بچه های سایت میشناسنت.
موفق باشی دوست خوبم.

Mohammad_ngml
Sunday 8 August 2010, 11:37 PM
درود
دوست گرامی این نقل قولی که در موردش نظر دادین من بازم خوندم گو اینکه قبلا هم خونده بودم اما اول تا آخر پست و که خوندم اصلا همچین حسی بهم دست نداد که نویسنده این پست از خود متشکر باشن.... بنده خدا در مورد کارش توضیح داده و خواسته که دوستان نظرشونو بدن. همین
بعدم قراره که اینجا در مورد نمونه کار ایشون نظر بدین نه چیز دیگه...
به هر حال این برداشت شما بوده و نظر شخصیتون .قرارم نیست همه برداشتها یکی باشه و درست هم باشه.
موفق باشید

ممنون نازی خانم. احتمالا اون قسمتی که گفتم قبل از ضبط آهنگو میترکوندم ایشون رو ناراحت کرده. حق هم داره.البته من منظورم القای این حس بود که خیلی استرس دارم. ولی خوب. نیاز هست طرز حرف زدنم رو بهبود بدم.
معذرت میخوام به خاطر پست نامربوط. آخری بود

paco_delucia
Monday 9 August 2010, 08:03 PM
محمد جان شما كارت نسبت به مدت زماني كه داري ساز ميزني خيلي خوبه ، اين انتقاد افراد مختلفه كه باعث پيشرفت نوازنده ميشه ، كسي حق بي احترامي به كسيو نداره ، ناراحت نباش چون تو كارتو خوب انجام دادي و از اين به بعد خيلي بهترم ميشه و ازت ميخوام اگه 1 روز كنسرت گذاشتي منو دعو كني اون موقع جواب كسايي كه بهت ميگن از خودت مچكريو ميدي ،اميدوارم اون روزو ببينم ، در ضمن توي او روز من چهره مجلستما ، پيروز باشي محمد جان .

makan
Monday 9 August 2010, 08:32 PM
محمد جان شما كارت نسبت به مدت زماني كه داري ساز ميزني خيلي خوبه ، اين انتقاد افراد مختلفه كه باعث پيشرفت نوازنده ميشه ، كسي حق بي احترامي به كسيو نداره ، ناراحت نباش چون تو كارتو خوب انجام دادي و از اين به بعد خيلي بهترم ميشه و ازت ميخوام اگه 1 روز كنسرت گذاشتي منو دعو كني اون موقع جواب كسايي كه بهت ميگن از خودت مچكريو ميدي ،اميدوارم اون روزو ببينم ، در ضمن توي او روز من چهره مجلستما ، پيروز باشي محمد جان .
paco de lucia محمد جان داداش گل من مگه کسیم میتونه بهش بی‌ احترامی بهش بکنه

shanshayanshan
Monday 16 August 2010, 09:20 PM
آقا خیلی خوب بود من ففکر نمیکردم تو 3 سال بشه به اینجاها رسید من فعلا تو باره ها هنوزم مشکل دارم بعد 1 سال روزی چند ساعت تمرین داری؟

shanshayanshan
Monday 16 August 2010, 09:21 PM
گیتارت هم منو کشته c70 اره؟

Mohammad_ngml
Monday 16 August 2010, 09:45 PM
گیتارت هم منو کشته c70 اره؟

مرسی داداش. نظر لطفته.. وگرنه ما که به جایی نرسیدیم... تمرینم 1سال پیش روزی 4-5 ساعت بود.. ولی از اون موقع چون دیگه کلاس نمیرم به 2-3 ساعت بداهه نوازی و زیر خاکی نوازی و چرت و پرت نوازی تقلیل پیدا کرد... نه دیگه اینجا رو اشتباه کردی... C40 :10: بازم مرسی که وقت گذاشتی.. شما هم افتخار بده نمونه کار بذار... تا حالا نمونه نشنیدم ازت...

shanshayanshan
Monday 16 August 2010, 09:50 PM
چشم در اولین فرصت قول میدم یک قطعه از کارام بزارم.

shanshayanshan
Monday 16 August 2010, 10:59 PM
آقا اینم نمونه کار من God Father فقط نمیدونم چرا با این که استرس نداشتم نتونستم خوب اجرا کنم.!!!!!!

Mohammad_ngml
Monday 16 August 2010, 11:21 PM
آقا اینم نمونه کار من God Father فقط نمیدونم چرا با این که استرس نداشتم نتونستم خوب اجرا کنم.!!!!!!

خیلی ممنونم داداش گلم.منتها قبل از اینکه نظر بدم ازت درخواست دارم یه تاپیک برای نمونه کارهات بسازی و این آهنگتم تو اولین پستش قرار بدی و از این به بعدم نمونه کارهاتو اونجا بذار.. منم با کمال افتخار میام اونجا نظمو میگم... ولی موقتا نظرمو اینجا میگم... داداش خیلی خوب زدی.. مخصوصا که به گیتار نگاه نمیکردی... ولی همین باعث میشد بعضی جاها نت رو اشتباه بزنی... دلیل دیگش ان بود که از انگشت 4 استفاده نمیکنی!!! وقتی داری تو یه پوزیسیون آهنگ میزنی حتما 3تا فرت بعد از انگشت 1 رو باید با انگشت 4 بگیری... وگرنه در آینده برات مشکل ساز میشه.. چیز دیگه ای هم که ممکنه برات مشکل ساز بشه حالت دست راستته.. تو که ماشالا از فلامنکو خوشت میاد ضربات انگشتت حتی انگشت شصت باید پیکادو باشه.. چرا انگشت P رو مثل کلاسیک کارها میگیری.. البته بد هم نیست.. ولی برای کسی که میخواد سبک فلامنکو رو در پیش بگیره درد سر درست میکنه... حتما خودت فرق ضربات تیراندو و آپویاندو رو میدونی... سعی کن ضرباتت آپویاندو باشه... برای حالت دستت یه الگو انتخاب کن.. ببین نوازنده های بزرگ چجوری بود حالت دستشون و با هرکدوم که راحت تری ادامه بده... راستی در مورد گیتارت... واقعا خوش صداست.. خیلی دوست دارم مارکشو بدونم...

shanshayanshan
Monday 16 August 2010, 11:33 PM
اره.مرسی از نظرات با ارزشتون. گیتارمم سانچز 1018 فلامینکو هستش.

amin87
Wednesday 18 August 2010, 02:14 AM
سلام
محمد جون کارات رو دیدم . قشنگ بودن . حال کردم... دست چپت هم عالی بود... اونایی که از کارات ایراد گرفتن باید خودشون گیتار بزنن و ببینن که تکنیک دست چپ چقد سخته. راستی از اینکه دیدم با یاماها این قطعات رو به این زیبایی اجرایی کردی امیدوار شدم... منم یاماها دارم... C70 کلاسیک کار میکنم و تازه شروع کردم...

Mohammad_ngml
Wednesday 18 August 2010, 02:40 AM
سلام
محمد جون کارات رو دیدم . قشنگ بودن . حال کردم... دست چپت هم عالی بود... اونایی که از کارات ایراد گرفتن باید خودشون گیتار بزنن و ببینن که تکنیک دست چپ چقد سخته. راستی از اینکه دیدم با یاماها این قطعات رو به این زیبایی اجرایی کردی امیدوار شدم... منم یاماها دارم... C70 کلاسیک کار میکنم و تازه شروع کردم...

خیلی ممنون داداش گلم... کوچیکتم... خوب من هم کلی اشتباه تو نوازندگی دارم و کلی نقطه ضعف... دوستانی هم که انتقاد کردن به من لطف کردن و هدفشون بهبود پیدا کردن کارهای منه حتما... پس منم از لطفشون سپاسگزارم.. و همینطور از لطف تو دوست عزیزم که وقت گذاشتی و کارهای این حقیر رو گوش کردی... در مورد گیتارت هم خوب با اینکه گیتار آماتوره ولی حداقل از گیتار من بهتره... مطمئنا" با تلاش و صبر و تمرین زیاد به جایی میرسی که این گیتارت راضیت نمیکنه و میری دنبال بهتر از این... کلاسیک بسیار سبک خوبیه دوست عزیزم.. با یه استاد با تجربه و تمرین مداوم حتما موفق میشی... بازم ممنون که اومدی :25:

nanani
Thursday 19 August 2010, 10:04 AM
سلام محمد جان.کارهاتون رو دیدم البته با کمی تاخیر.از گیتار سررشته ای ندارم گرچه از صداش خیلی خوشم میاد.مشخصه که برای کارهاتون زحمت کشیدید.خسته نباشید.
راجع به استرسی که موقع ضبط داشتید باید بگم به نظر من اجرای زنده که جایی برای تکرار نداره استرس زا هست.وقتی شما بدونید که اگه موقع اجرا خراب کردید میتونید دوباره ضبط کنید خود به خود درصد قابل توجهی از استرستون کاهش پیدا میکنه و با تمرکز بهتری عمل میکنید.
براتون آرزوی موفقیت میکنم.

Mohammad_ngml
Thursday 19 August 2010, 03:21 PM
سلام محمد جان.کارهاتون رو دیدم البته با کمی تاخیر.از گیتار سررشته ای ندارم گرچه از صداش خیلی خوشم میاد.مشخصه که برای کارهاتون زحمت کشیدید.خسته نباشید.
راجع به استرسی که موقع ضبط داشتید باید بگم به نظر من اجرای زنده که جایی برای تکرار نداره استرس زا هست.وقتی شما بدونید که اگه موقع اجرا خراب کردید میتونید دوباره ضبط کنید خود به خود درصد قابل توجهی از استرستون کاهش پیدا میکنه و با تمرکز بهتری عمل میکنید.
براتون آرزوی موفقیت میکنم.

درسته دوست عزیز.. اما به قول جناب مضراب آدم در اجرای زنده میتونه با چندتا تکنیک جاهایی که خراب میکنه رو بپوشونه.. ولی در اجرای کار ضبط شده آدم میدونه نت خاصی رو باید اجرا کنه نه کم نه زیاد.. واسه همینه که استرس بیشتر میشه.. ممنون که وقت گذاشتی...

Mohammad_ngml
Sunday 29 August 2010, 12:08 PM
سلام دوستان عزیزم.. یه آهنگ از گروه Gipsy kings به اسم Luna de fuego گذاشتم.. البته با اجرای خودم.. سمپلی روش نذاشتم.. فقط گیتاره...
این آهنگ رو برای تولد یه عزیزی ساختم..
خوبی و بدی رو به بزرگی خودتون ببخشید..

makan
Sunday 29 August 2010, 12:52 PM
محمد جان کارت خیلی‌ قشنگ بود من این آهنگو گوش نکردم ولی‌ احساس می‌کنم خیلی‌ کم سرعتت زیاد تر از خود آهنگ ولی‌ درکل علی‌ بود.........موفق باشی‌

Mohammad_ngml
Sunday 29 August 2010, 01:19 PM
محمد جان کارت خیلی‌ قشنگ بود من این آهنگو گوش نکردم ولی‌ احساس می‌کنم خیلی‌ کم سرعتت زیاد تر از خود آهنگ ولی‌ درکل علی‌ بود.........موفق باشی‌

ممنونم فدات شم که وقت گذاشتی.. البته شاید احساست اینجوری بوده.. ولی تمپو با خود آهنگ یکی بود.. اول آرومه بعد تمپو تند تر میشه.. بازم ممنونم

forever
Sunday 29 August 2010, 01:30 PM
سلام،
خیلی زیباتر از کار قبلی تون بود...آفرین:41:
____
راستی این کار رو چند بار ضبط کردین تا بالاخره اونی شد که میخواین؟؟؟

Mohammad_ngml
Sunday 29 August 2010, 01:36 PM
سلام،
خیلی زیباتر از کار قبلی تون بود...آفرین:41:
____
راستی این کار رو چند بار ضبط کردین تا بالاخره اونی شد که میخواین؟؟؟

خیلی ممنون دوست عزیزم و مرسی که وقت گذاشتی..
این کار اجرای لایو نبود.. یه کار میکس شده بود.. از 2 لایه ی گیتار ریتمیک (یکی بم و یکی زیر) استفاده کردم و سولوهای مربوط.. بنابراین استرس زیادی نداشتم... علاوه بر اون یکم با بی حوصلگی و بی انگیزگی همراه بود که استرس رو کمتر میکرد.. 2 روز پیش شروع کردم به ساختن و دیشب تموم شد.. و وقت کمی که برای این آهنگ گذاشتم بیانگر بی حوصلگیمه.. و در آخر هم اونی نشد که میخوام.. بازم ممنونم (:

GhazalMusic
Wednesday 1 September 2010, 02:49 AM
سلام دوستان عزیزم.. یه آهنگ از گروه Gipsy kings به اسم Luna de fuego گذاشتم.. البته با اجرای خودم.. سمپلی روش نذاشتم.. فقط گیتاره...
این آهنگ رو برای تولد یه عزیزی ساختم..
خوبی و بدی رو به بزرگی خودتون ببخشید..

پنجه طلا کارت درسته ما ه تولدمون نزدیکه :)
با مترونم زدی؟ سرعتش چیه؟
خیلی سینک و زیبا استاد.:x:41::41:

Mohammad_ngml
Wednesday 1 September 2010, 02:53 PM
پنجه طلا کارت درسته ما ه تولدمون نزدیکه :)
با مترونم زدی؟ سرعتش چیه؟
خیلی سینک و زیبا استاد.:x:41::41:

فدات عزیزم.. لطف داری.. راستی تاریخ تولدتو حتما بگو..
نه بابا.. چون وسط آهنگ هی تمپو تندتر میشه نمیدونم با FL چجوری باید اینکارو کرد.. واسه همین مثل خود آهنگ زدم.. یعنی با تمپوی آهنگ.. از 90 شروع میشه و تا 105 میرسه... بازم ممنون که وقت گذاشتی داداش گلم..

blackover
Thursday 9 September 2010, 09:10 PM
سلام.داداش کارت خیلی خوب و قشنگه.مرسی

Mohammad_ngml
Friday 10 September 2010, 09:21 PM
سلام.داداش کارت خیلی خوب و قشنگه.مرسی

خیلی ممنون داداش لطف داری.. مرسی که وقت گذاشتی

pp017
Saturday 11 September 2010, 08:51 PM
سلام اق محمد.بخاطر نظری که در مورد کارم دادی ممنون.ولی بدون که اولا اون کار کار خودم بود.دوما مگه اول تاپیک ندیدی کهنوشته بودم تنیکش رو داداشم میزنه؟

Mohammad_ngml
Saturday 11 September 2010, 11:13 PM
سلام اق محمد.بخاطر نظری که در مورد کارم دادی ممنون.ولی بدون که اولا اون کار کار خودم بود.دوما مگه اول تاپیک ندیدی کهنوشته بودم تنیکش رو داداشم میزنه؟
سلام دوست عزیزم من که قصد جسارت نداشتم.. اون جمله من بیشتر بیانگر تعجب بود.. چون خیلی خوب زدی... درضمن من گتاریستم و اصلا صلاحیت نظر دادن تو کار سنتور نوازان عزیز رو ندارم.. ولی معمولا نمونه کار همه رو گوش میدم.. بازم معذرت میخوام اگه ناراحتت کردم.. و یه چیز دیگه اینکه این تاپیک موضوعش نمونه کارای منه دوست عزیزم... اگه گله و شکایتی از کسی داری میتونی از طریق پیام خصوصی به اطاعش برسونی... من فکر کردم شما میخوای نمونه کارمو نقد کنی... به هر حال عذر میخوام

zomorodian
Sunday 12 September 2010, 12:59 AM
bebakhshid
mazerat enteghadam be ja nabud
man asan gush nakardam
karet vaghean ali bud
be omide moafaghiate bishtar bara shoma
:5:

babak_007
Saturday 18 September 2010, 10:47 PM
salam
man hanoz ahangeto dpwnload nakardam vali emshab mikonam
vase estereset mikhastam begam faghat bayad ejrahaye ziyadi dashteh bashi
ke vasat adi beshe doste man
man khodam dishab ye ejra dashtim
az shanse bade man guitare man batrisho dar avorde bodan ke avaz konan va nakarde bodan
hame zahmatam be bad raft
vali ejraye khobi bod

babak_007
Saturday 18 September 2010, 11:06 PM
vay mohamad jan karet kheyli khobe valentino migamm
man ke telesmesh shodam
chand saleh ke kar mikoni
man hamishe migoftam man dar hadi nistam ke bekham nazar bedam
vali ye roz yeki az odstam goft ta vaghti ke ino migi be pishraft nemikoni to sazet
az on be bad dige shoroh kardam sakht tamrin kardan ta shayad ma ham rozi be 1sadome paco bersim
barat arezoye movafaghiyat mikonam

Mohammad_ngml
Saturday 18 September 2010, 11:35 PM
vay mohamad jan karet kheyli khobe valentino migamm
man ke telesmesh shodam
chand saleh ke kar mikoni
man hamishe migoftam man dar hadi nistam ke bekham nazar bedam
vali ye roz yeki az odstam goft ta vaghti ke ino migi be pishraft nemikoni to sazet
az on be bad dige shoroh kardam sakht tamrin kardan ta shayad ma ham rozi be 1sadome paco bersim
barat arezoye movafaghiyat mikonam

سلام دوست عزیزم.. ممنون که وقت با ارزشتو برای کار من گذاشتی.. نظر شما به عنوان کسی که اهل موسیقیه بسیار محترم و مفیده و دوست شا حرف درستی زده.. همیشه انتقاد صحیح باعث پیشرفته.. من 3 ساله گیتار میزنم که 2 سال اولش مفید بود.. بازم ممنون و همچنین آرزوی موفقیت برات دارم..
فقط دوست عزیزم اگه لطف کنی از این به بعد فاسی تایپ کنی ممنون میشم.. جز قوانین سایته..

makan
Sunday 19 September 2010, 12:12 AM
راست ميگه محمد داداش

babak_007
Sunday 19 September 2010, 01:19 AM
از بابت تایپم پوزش میخوام
حتما تمریناتت بالا بوده که اینقد خوب میزنی
من کلا 4ساله که کار میکنم
و فقط امسالش مفید بوده چون قبلش فقط واسه خودم میزدم
ولی از امسال واسه همه
موفق باشی

babak_007
Sunday 19 September 2010, 02:07 AM
محمد جان من الان کل کارایی رو که گذاشته بودی گوش گرفتم
فقط اینو از من داشته باش
کارت حرف نداره
کارتو ادامه بده من کاری به گفته های بقیه ندارم اینو واقعا گفتم
سعی کن یک یا دو نفر پیدا کنی مه با هم بزنید

Mohammad_ngml
Sunday 19 September 2010, 03:38 PM
محمد جان من الان کل کارایی رو که گذاشته بودی گوش گرفتم
فقط اینو از من داشته باش
کارت حرف نداره
کارتو ادامه بده من کاری به گفته های بقیه ندارم اینو واقعا گفتم
سعی کن یک یا دو نفر پیدا کنی مه با هم بزنید

ممنون دوست عزیزم.. شرمنده میکنی.. نصیحت با ارزشی بود.. چون خودمم به این نتیجه رسیدم که تکنوازی گاهی تاثیر منفی میذاره و دنبالش هستمم.. بازم ممنون

Mohammad_ngml
Monday 20 September 2010, 08:18 PM
سلام دوستان.. این آهنگ رو برای تولد سایت ساخته بودم.. اینجا هم میذارم واسه دانلود منتها + نت و یه سری توضیحات اضافه...

این آهنگ ساخته شده توسط steban sanlucar و اجرا شده توسط استاد بی چون و چرای (به قول شایان) سبک فلامنکو هست... من خیلی تو اینترنت گشتم تا یه نت سالم گیر بیارم.. ولی همه ی نت ها و اجراهای تصویری که تو اینترنت بود با کوک عجیب غریب برای سهولت در نواختن نوشته شده بود... کوک D-G-D-G-B-E که با عقل من جور در نمیومد و یه جورایی نامردی بود.. منم مجبور شدم اجرای استاد رو گوش کنم و نت رو برای کوک استاندارد در بیارم.. هرچند اجرای این قطعه تو کوک استاندارد بسیار سخت تره.. ولی خوب استاندارده... منم هنوز نتونستم کل قطعه رو لایو اجرا کنم.. ولی هروقت تونستم اجرای تصویریشو براتون میذارم... نتشم براتون میذارم.. اگه نتونستین بزنین نت با کوک عجیب غریب تو اینترنت پره... به هر حال زحمت فراوان داشت... تقدیم به شما دوستان..

من رو از نظراتتون محروم نکنید :ad

makan
Monday 20 September 2010, 08:40 PM
قشنگ بود رفيق.............موفق ياشي

Mohammad_ngml
Monday 20 September 2010, 08:48 PM
قشنگ بود رفيق.............موفق ياشي

مرسی فدات شم.. لطف کردی

blackover
Wednesday 29 September 2010, 01:09 PM
کار ارزشمندی بود.
دستت درد نکنه.
مرسی.

Sina_Yanni
Wednesday 29 September 2010, 01:37 PM
سلام محمد جان ! چگونه ای داداش ؟

آقا این آهنگی که واسه تولد نت آهنگ ساختی رو دانلود کردم ، محشر بود ، آفرین . دمت گرم .

به امید پیشرفت رو افزونت :)

babak_007
Wednesday 29 September 2010, 02:03 PM
سلام محمد
یه سوال داشتم میتونی قطعه isla_del_sole آرمیکو بزنی؟
راستی با گیتار پرو کار میکنی؟
اگه ملودی هر آهنگی رو بخوای من گیتار پروشو دارم
این آی دی منه
cacan_k

babak_007
Wednesday 29 September 2010, 02:04 PM
خوسحال میشم بتونم کمکی کنم بهت
موفق باشی

Mohammad_ngml
Wednesday 29 September 2010, 03:16 PM
کار ارزشمندی بود.
دستت درد نکنه.
مرسی.

مرسی داداش چشمات ارزشمند میبینه.‏ خودت دستت درد نکنه که وقت گذاشتی و گوش دادی.‏ بازم ممنون

سلام محمد جان ! چگونه ای داداش ؟

آقا این آهنگی که واسه تولد نت آهنگ ساختی رو دانلود کردم ، محشر بود ، آفرین . دمت گرم .

به امید پیشرفت رو افزونت :)

سلام سینا داداش فدات شم زنده ام هنوز.‏ تو چگونه ای؟
ممنون از لطفت داداش. البته به دلیل چرت بودن گیتار و توانایی کم من زیاد جالب نشد. اگه خواستی امر کن آهنگ اجرای استاد دلوچیا رو بذارم که آبروی آهنگ حفظ بشه. بازم ممنونم داداشم

سلام محمد
یه سوال داشتم میتونی قطعه isla_del_sole آرمیکو بزنی؟
راستی با گیتار پرو کار میکنی؟
اگه ملودی هر آهنگی رو بخوای من گیتار پروشو دارم
این آی دی منه
cacan_k

سلام بابک جان. من که نه این قطعه رو شنیدم و نه نتشو دارم. البته آرمیک استاده و آهنگاش خیلی سنگینن. پر از سولو و گام های سرعتی. سبکشم new age‏ هست که واسه من خیلی سخته. از همه مهم تر من پیک زن نیستم. با این حال اگه آهنگ و نتشو بذاری بدم نمیاد یه کوششی کنم.
بله داداش من و خیلی از گیتاریستها گیتار پرو کار میکنیم. و شما اگه گنجینه ای از نت گیتار پرو داری دریغ نکن. چون من و دوستان تشنه ی نتیم. فقط لطفا پیغام هارو از طریق سایت بفرست. یاهو و امثال این فرصت نمیشه.
راستی. خودمونیما. این نتی که من نوشتم تو گنجینت نیست D:‎
.............
دوستان ببخشید یه مدت کم میام نتم وصل نیست. در اولین فرصت مزاحمتون میشم.

2HM
Thursday 4 November 2010, 12:33 AM
خیلی زیبا بود
واقعا لذت بردیم

Mohammad_ngml
Thursday 4 November 2010, 09:08 PM
خیلی زیبا بود
واقعا لذت بردیم

ممنون داداش جون.. نظر لطفته... مرسي كه وقت گذاشتي

babak_007
Tuesday 9 November 2010, 11:34 AM
مجددا سلام
من بعد از مدت ها باز اومدم بالا
محمد جان اینجا بزارم فایلارو؟

shanshayanshan
Thursday 16 December 2010, 05:51 PM
سلام دوستان.. این آهنگ رو برای تولد سایت ساخته بودم.. اینجا هم میذارم واسه دانلود منتها + نت و یه سری توضیحات اضافه...

این آهنگ ساخته شده توسط steban sanlucar و اجرا شده توسط استاد بی چون و چرای (به قول شایان) سبک فلامنکو هست... من خیلی تو اینترنت گشتم تا یه نت سالم گیر بیارم.. ولی همه ی نت ها و اجراهای تصویری که تو اینترنت بود با کوک عجیب غریب برای سهولت در نواختن نوشته شده بود... کوک D-G-D-G-B-E که با عقل من جور در نمیومد و یه جورایی نامردی بود.. منم مجبور شدم اجرای استاد رو گوش کنم و نت رو برای کوک استاندارد در بیارم.. هرچند اجرای این قطعه تو کوک استاندارد بسیار سخت تره.. ولی خوب استاندارده... منم هنوز نتونستم کل قطعه رو لایو اجرا کنم.. ولی هروقت تونستم اجرای تصویریشو براتون میذارم... نتشم براتون میذارم.. اگه نتونستین بزنین نت با کوک عجیب غریب تو اینترنت پره... به هر حال زحمت فراوان داشت... تقدیم به شما دوستان..

من رو از نظراتتون محروم نکنید :ad
کار قشنگی‌ بود عشق کردم حالا راستش رو بگو کار استاد بی‌ چون او‌ چرای فلامنکو:10: رو گذاشتی یا خودت زدی؟؟آخه خیلی خوب اجرا شده بود!!زحمتی که برای قطعه کشیدی رو احساس کردم دمت گرم بازم از این کارا بکن!!استفاده کنیم.
شاد پیروز موفق او‌ سرافراز باشی‌.
به امید فردایی بهتر.:am:am

Mohammad_ngml
Thursday 16 December 2010, 07:01 PM
کار قشنگی‌ بود عشق کردم حالا راستش رو بگو کار استاد بی‌ چون او‌ چرای فلامنکو:10: رو گذاشتی یا خودت زدی؟؟آخه خیلی خوب اجرا شده بود!!زحمتی که برای قطعه کشیدی رو احساس کردم دمت گرم بازم از این کارا بکن!!استفاده کنیم.
شاد پیروز موفق او‌ سرافراز باشی‌.
به امید فردایی بهتر.:am:am

ممنون شایان جان که وقت گذاشتی. البته نظر لطفته ایرادام مثل گیلاس در ماست تابلوئه. چشم ایشالا نمونه کارهای بعدی با گیتار جدید :دی
بازم ممنونم.

STNHZ
Saturday 18 December 2010, 02:29 PM
خیلی دوستش داشتم... :)
واقعا اجرای خیلی خوبی بود؛ خیلی گشتم و ایراد پیدا نکردم!! =|
سلام!
ولی کوک ر لا ر سل سی می یه چیز خیلی بابیه نمی دونم چطوری باهاش مواجه نشدی تا حالا اصلا هم تقلب و ... محسوب نمی شه اگر اینو به کوک بودن قبول نداشته باشی مثل اینه که مثلا استفاده از کاپو رو قبول نداشته باشی!!!
(یکی نیست بگه ساناز جون تو که پیانو می زنی مگه تربچه هم...)
:سوت....!
خوب بود دیگه! می دونم روش خیلی زحمت کشیده بودی و خدایی خیلیم خوب درش آوردی... :)