PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوشه نیشابورک نوا...محتاج به نظر و بررسی دوستان

endvb6
Friday 16 July 2010, 12:15 PM
به رسم درود...
دوستان چند هفته پیش بدون تمرین یهو گوشه نیشابورک نوا رو زدم.نوا رو هنوز نزدم.توضیح اینکه دو ساله ساز می زنم.و یکساله که پیش استاد ارجمند آقای ادیب، ردیف میرزاعبدا... می زنم.ماهور،شور،کرد بیات،دشتی،بیات ترک و نصفه ابوعطا رو زدم.
لطفن نظرتون رو در مورد مضراب،صدادهی (یا صداگیری از) ساز و خلاصه هرنقد فنی دیگه که دوستان بلدن بگن.بیرحمانه و بدون رودربایستی.ممنون دوستان عزیزم
You can see links before reply

parvaaz
Sunday 1 August 2010, 01:37 PM
به نظر من که خیلی قشنگ اجراش کردین واقعا خوب بود

بهنام77
Tuesday 28 September 2010, 01:35 AM
سلام.بی مقدمه...
احساس ضعیفه.
ضعف تکنیک کاملا مشهوده.
سازتون خوب و خوش صدا نیست.یکی بخرید.
و در آخر پیشنهاد میکنم استادتون رو عوض کنید.ادیب منظورمه.
شهرشما اساتید خیلی بهتر از این آقا هم داره!!!

AliB
Tuesday 28 September 2010, 08:42 AM
سلام.بی مقدمه...
احساس ضعیفه.
ضعف تکنیک کاملا مشهوده.
سازتون خوب و خوش صدا نیست.یکی بخرید.
و در آخر پیشنهاد میکنم استادتون رو عوض کنید.ادیب منظورمه.
شهرشما اساتید خیلی بهتر از این آقا هم داره!!!

کسی اگر تو باغ باشه ، بعیده بعد از سه سال ساز زدن ، حرمت موی سفید یک معلم و استاد رو که عمری روی موسیقی گذاشته اینطور بشکنه!

بهنام77
Tuesday 28 September 2010, 10:57 AM
پیشنهاد عوض کردن استاد بی حرمتی به کسیه؟به نظر شما
این راهنمایی بود.واسه اینکه پیشرفت کنه.endvbتقریبا همه دستگاه ها رو زده اونوقت اینجوری ساز میزنه.
آقای ali bشما خودت چرا پیش استااااااااااااد ادیب نمیری؟
شما که مدام به سایت سر میزنید بهتره دوستان رو واقعا راهنمایی کنید!!

AliB
Tuesday 28 September 2010, 12:11 PM
بهنام جان ، برادر من ، اگر چیزی رو نمی دونی اول دربارش تحقیق کن و بپرس بعد مطلب بنویس .
اول ، فرضت در باره ی امیر حسن (Endvb) اشتباه بوده عزیز دلم ، ایشون تازه یک سالیست که با "استاد" ادیب کار میکنه اون هم با پیشنهاد و معرفی من ، و تازه یکی دو دستگاه رو با استاد ادیب زده و این گوشه از نوا رو خودش زده ! پس نظری که شما دادی ، بدون در نظر گرفتن سابقه ی کاری نوازنده بوده و یک برآورد و نقد نا متناسب به حساب میاد!
مورد بعد اینکه ! از موضع بالا نظر دادی برادر من! از قدیم میگن! درخت هرچه بارش سنگینتر میشه ! سربه زیر تر میشه!
مورد بعد اینکه ، مفهوم پیشنهاد شما در تعویض استاد (اون هم بدون آگاهی از چند و چون قضیه) یعنی اهانت به جایگاه شاخص استاد ادیب! برادر خوبم ، قبل از اینکه شما و حتی من به دنیا بیام ایشون ساز دستش بوده! شاگردی اساتید بهاری و ناصح پور و طلایی و کیانی رو کرده! مویی سپید کرده! به جرات می تونم بگم با سواد تر از ایشون تو موسیقی ایرانی نه تنها تو سمنان نداریم بلکه تو کشور هم کم داریم! (البته اصلا لازم نیست من از ایشون دفاع کنم و یا مطلبی بیان کنم اینجا! اما گوشزد می کنم که شاید شما هم آگاه بشی)
مورد بعد ! بنده افتخار این رو داشتم که سالهای 79 تا 81 شاگردی ایشون رو کردم! الان هم مترصد هستم که دوباره برای فراگیری ردیف های آوازی و چک کردن ردیف سازی خدمتشون برسم! افتخار می کنم که شاگرد ایشون باشم!
مورد بعد! هدف دیگری جز راهنمایی دوستانم و یارانم که گام در وادی موسیقی ایران گذاشتند ندارم برای صرف عمر و وقت در این فضای مجازی و هرآنچه به حق از دستم بر بیاد در این راه انجام می دم!
بیان این صحبت ها هم نه برای تخفیف شما و یا کل کل کردنه ! به هر حال من هم به نوبه ی خودم عمری در این راه صرف کردم و الان هم تمام وقت و عمرم رو دارم روی موسیقی سرمایه می کنم ! تجربیات اندکی کسب کردم و شاید یه پیرهن بیشتر پاره کرده باشم ! هر چه جلو تر اومدم به اندک بودن دانش توان و عمرم برای غوطه خورد در دریای هنر و موسیقی واقف شدم! و بعد راه در پیش رویم رو شاید بهتر دیدم!
آدم از مدعی بودن چیزی عایدش نمیشه! همیشه باید لیوانت خالی باشه تا آب تازه در اون جای بگیره! وقتی پر نگهش داشتی سر ریز میشه!
من هم علی بدری هستم و اگر سمنانی باشی و اگر جشنواره ی اخیر موسیقی رو شرکت کرده باشی من رو سه تار به دست تو اجرای اخر با گروه کومش حتما دیدی!
موفق باشی

بهنام77
Tuesday 28 September 2010, 12:25 PM
علی آقا سلام
1 - اجرای شما رو دیدم.خوب بود
2 - چرا خودمون رو گول بزنیم.علم و تخصصی که با تعصب همراه باشه باطله.
اگر کسانی سفت و سخت در موضع خودشون می مونند دو دلیل داره:
1 - یا اینکه واقعا از کاری که می کنند مطمئن هستند و برتری سبک و روش خود را به نتیجه رسیده اند.
2 - حتی اگر به نتیجه هایی درست تر و خلاف موضع خود برسند به دلیل سپری کردن عمری در موسیقی از قبول آن سر باز می زنند.چون درین صورت دیگر حرفی برای گفتن ندارند و 40سال عمر خود را زیر سوال برده اند.

بهنام77
Tuesday 28 September 2010, 12:49 PM
بنده به معرفی گروه شما توسط مجری در جشنواره نیز اعتراض دارم(که احتمالا اینگونه به او گفته بودند)
ایشان گروه کومش را گروه منتخب استان معرفی کردند به گونه ای که برخی حاضران پنداشتند بهترین نوازندگان استان در آن حضور دارند.در حالیکه استان سمنان و شهر سمنان نوازندگانی به مراتب بهتر از این گروه دارد که به دلیل ناشناخته بودن و تمایل به ناشناخته ماندن و به دلیل کیفیت جشنواره از حضور در آن خودداری نمودند.
نباید اینها را می گفتم حتما جنابعالی نیز این را خوب می دانید.

بهنام77
Tuesday 28 September 2010, 12:57 PM
همه جا شده جای نون به هم قرض دادن ها
تو جشنواره
تو سایت ها
تو همایش ها

Michael_1899
Wednesday 29 September 2010, 10:21 PM
عالی بود:41:درست مثل صاحب عکس آواتارت دست فوق العاده نرم و روونی داری ایول حال کردم(عاشق و طرفدار پر و پا قرص کارای استاد باباییم:38::35:)........فقط یه اشکال کوچیک هست منم این اشکالو دارم ناخون سبابت (شایدم با ناخونی زدی احتمال زیاد با ناخونی زدی نه؟؟) یه کم با صفحه برخورد داره....استادم همیشه بهم میگه تو همزمان هم سه تار میزنی هم تمبک:21::21:

Mona
Thursday 30 September 2010, 05:53 PM
سلام خدمت دوست قدیمی endvb6 گرامی

مرسی که اجرات رو در سایت قرار دادی، خیلی زیبا بود لذت بردم.

موفق باشی :)

EshghSetar
Wednesday 1 December 2010, 01:21 AM
با سلام.
آقای ENDVB6 ببخشید لینکش خرابه اگه میشه دوباره آپلود کنید.
ممنون می شم.
یه سوالی: اسم کاربری شما مربوط به ویژال بیسیک میشه!!؟

endvb6
Saturday 4 December 2010, 02:21 PM
سلام دوستان عزیز...
بعد از عمری به سایت سر زدم و چیزایی عجیبی دیدم.نظرات جناب بهنام77عمده این تعجبات بود.
به اندازه کافی علی آقا زحمت کشیدن و جواب ایشون رو دادن.اگر ایشون سمنانی هستن خوشحال میشم که ببینمشون و ادعاهاشون رو از نزدیک بررسی کنیم.
از دوستانی که انتقاد کردن و تشکر کردن، صمیمانه ممنونم و خیلی زحمت کشیدید.بله من ناخنم اندکی ایراد داره و به سمت پایین منحرفه.که کمی اذیت می کنه.
دوست عزیزم، عشقسه تار عزیز.از آشنایی با شما خوشحالم.بله مربوط به ویژوال بیسیک هستش.
بازم صمیمانه ممنونم...

endvb6
Saturday 4 December 2010, 02:26 PM
لینک دانلود مشکلی نداره دوستان...

بهنام77
Sunday 12 December 2010, 10:16 AM
ENDVB6 جان
بنده سمناني نيستم فقط افتخار داشتم سالهاي دانشجويي رو سمنان باشم.بررسي آثار ديگران كار چندان آسوني نيست عزيزم.شما فعلا فقط آثار ديگران رو گوش بده و استفاده كن بررسي بمونه واسه دهه دوم نوازندگي شما!!!

khalatbari
Sunday 12 December 2010, 11:23 AM
لينك دانلود باز نشد
دوباره تلاش ميكنم