PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معلم خانوم گیتار فلامنکو

elykak
Friday 16 July 2010, 06:28 PM
سلام...

کسی یه معلم خانم واسه آموزش گیتار فلامنکو تو اطراف میرداماد یا نزدیکاش سراغ داره؟

Mohi_Liebert
Friday 8 October 2010, 12:03 PM
معلم های خوبی سراغ دارم ولی متاسفانه هیچ کدوم خانم نیستن!!!

XAMAX
Saturday 23 October 2010, 11:45 PM
برای اینکه تاپیک باز نکنم سئوالم رو همینجا مطرح میکنم:

از دوستان کسی مدرس خوب فلامنکو توی اصفهان سراغ داره ؟؟؟

guitar tecnico
Wednesday 10 November 2010, 06:23 PM
سلام.من یه استاد خیلی خوب تو اصفهان واست سراغ دارم که هم خصوصی میگیره هم تو اموزشگاه اسمش اسماعلیان .من خودمم الان 4 ماهه دارم میرم پیشش خیلی دلسوزانه تدریس می کنه .قیمتشم خیلی مناسبه.
اگه موافق باشی می تونیم با هم دیگه بریم پیشش یا اگه مایل باشید با هم تمرین بکنیم .
این شمارمه:09139651898

alimirzaei
Wednesday 20 April 2011, 02:11 PM
سلام...

کسی یه معلم خانم واسه آموزش گیتار فلامنکو تو اطراف میرداماد یا نزدیکاش سراغ داره؟

eliyak جان،از اونجایی که من خودم تو میرداماد هستم بهت میگم.استاد فلامنکو مرد خوب هم کمه کلان چه برسه به زن !!! اینجا ها همه اکثرا دانشجوهای موسیقی هستم که تدریس میکنن...ولی آموزشگاه ملودی تو ونک-18 گاندی 2تا استاد فلامنکو عالی داره.....الته یه استاد زن هم داره ولی من از کیفیت کارش اطلاع ندارم:106: ! ولی مرداشون خیلی خوبن !!!

مرد و زن نداره که !!! مهم آموزشه درسته !!!:16:

Even
Wednesday 22 May 2013, 09:26 AM
البته تاپیک قدیمیه ولی چون سوال شده میگم
خانوم دستمالچی و خانون فاطمه کرم از استاید بسیار خوب فلامنکو در تهران هستن که در پارک وی و شهرک غرب تدریس میکنند