PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یاماها a3 یا هر کیبورد دیگری مسئله در این است : ربع پرده و نیم پرده

سالارخان
Friday 16 July 2010, 11:39 PM
سلام
من یه ارگ یاهاما a3 دارم خیلی هم دوستش دارم ! می خواستم بپرسم چطور میتونم تنظیمات ربع پرده رو برای آنگ های ایرانی بندری عربی کردی و ... تنظیم کنم آیا قلق خواصی داره باید ربع پرده رو از کجا پیدا کنم

راستش توی این مسئله یه مقدار گیج شدم
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

rezaazadi1361
Sunday 18 July 2010, 07:09 PM
با سلام خدمت دوست عزیز. من 9 سال پیش با a3 کار می کردم. فکر کنم تو قسمت scale خیلی راحت می تونی هر نتی رو ربع پرده کنی. میزنش هم 50-

HamedSedighi
Sunday 18 July 2010, 08:26 PM
لطفا این تاپیک را ببیند ، در صورتی که سوالی داشتید بپرسید

You can see links before reply

سالارخان
Sunday 18 July 2010, 09:42 PM
رضا جون ممنون از پاسختون اما منظور من این که چطور یه آهنگ که میشنوم بفهمم که یه قسمت اون ربع پرده هستش ؟؟؟

rezaazadi1361
Sunday 1 August 2010, 08:41 AM
سالار خان عزیز برای اینکه متوجه بشی کدوم قسمت آهنگ ربع پرده ، بستگی به این داره که اون آهنگو روی کیبورد پیاده کنی و گوشت با این صدا آشنا باشه. فکر کنم این راه مشکلتو حل میکنه چون من خودم با این روش آهنگا رو می سازم.

tomate
Thursday 26 August 2010, 05:17 PM
دوست عزیز سوالی که شما میپرسید بیشتر از یه جواب در حد نوشتن است یا حداقل بشر هنوز نتونست راهی پیدا کنه که اطلاعات رو در عرض چند دقیقه مثل usb به رایانه انتقال بده . عزیزم سوال شما مثل این میمونه که بپرسی چطور میشه کیک خامه ایی پخت در حالی که شما یه سر آشپز حرفه ای نیست درسته که مواد اولیه رو دارید ولی آموزش و تجربه کافی رو ندارید . شما باید اول کلاس برید و اگه به صورت گوشی اینقدر قوی شدید که باشنیدن یک قطعه موسیقی تشخیص دادید این آهنگ ربع یا به اصطلاح کرون است در اون صورت میتونید تشخیص بدهید که کدام نت رو برای کدام دستگاه موسیقی باید کرون کرد پس این سوال تا حدی اصولی نیست و پاسخ اون رو شما باید با فعالیت و کوشش مداوم و زیاد کسب کنید.

arashkorg
Thursday 26 August 2010, 07:40 PM
دوست عزیز سوالی که شما میپرسید بیشتر از یه جواب در حد نوشتن است یا حداقل بشر هنوز نتونست راهی پیدا کنه که اطلاعات رو در عرض چند دقیقه مثل usb به رایانه انتقال بده . عزیزم سوال شما مثل این میمونه که بپرسی چطور میشه کیک خامه ایی پخت در حالی که شما یه سر آشپز حرفه ای نیست درسته که مواد اولیه رو دارید ولی آموزش و تجربه کافی رو ندارید . شما باید اول کلاس برید و اگه به صورت گوشی اینقدر قوی شدید که باشنیدن یک قطعه موسیقی تشخیص دادید این آهنگ ربع یا به اصطلاح کرون است در اون صورت میتونید تشخیص بدهید که کدام نت رو برای کدام دستگاه موسیقی باید کرون کرد پس این سوال تا حدی اصولی نیست و پاسخ اون رو شما باید با فعالیت و کوشش مداوم و زیاد کسب کنید.

دوست عزیزمون درست گفتن
ضمن تشکر از ایشون
برای آهنگای بندری و عربی بیشتر نت سی و فا دیز رو ربع پرده می کنن ( کرن )
ولی اگه بخوای یه آهنگ رو مثه خودش بزنی ( روی همون گام ) باید به صورت گوشی و از روی تجربه این کارو بکنی
موفق باشی:am