PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اثر بی نظیر Mussorgsky Ravel

Bide_Majnoon
Saturday 17 July 2010, 10:50 AM
از بین شما کسی Pictures At An Exhibition اثر Mussorgsky Ravel رو شنیده؟
واقعا آدمو تحت تاثیر قرار میده.این طور نیست؟

من که فکر می کنم این اثر زیبا به خوبی وسعت و تنوع موسیقی کلاسیک و همچنین قدرت تخیل بسیار قوی Mussorgsky رو نشون میده.

شما چی فکر میکنید؟

:am:am:am:am

رامش
Saturday 17 July 2010, 12:01 PM
دوست من اون اثر رو برای دانلود بزار من تا حالا نشنیدم ممنون

amir1055
Saturday 17 July 2010, 01:01 PM
دوست خوبم Mussorgsky Ravel نام دو تن از بزرگان موسیقی هستش. طوری که شما نوشتین این حالت رو القا میکنه که این نام یک شخص هست.مودست موسورگسکی موسقیدان شهیر روس و موریس راول موسیقیدان بزرگ فرانسوی بودن(بولرو رو که حتما شنیدین).

این سوئیت زیبا (که در ده موومان هستش) رو موسورگسکی در اصل برای پیانو نوشتن و بعدها موریس راول اون رو برای یک ارکستر بزرگ تنظیم کردن. در دوران معاصر تنظیم ارکستری این اثر معروفتر از اصل اونه.

موومان اول اون رو با عنوان promenade با دو تنظیم اصلی و ارکستر آپلود کردم. فقط پوزشمو بابت آپلود نسخه کم حجم شده این دو بپذیرید. چون این هارو از آرشیو خودم انتخاب نکردم.

اجرای تنظیم اصلی با اجرای آلفرد برندل بزرگ (You can see links before reply)

اجرای ارکستری این اثر توسط ارکستر فیلارمونیک وین (You can see links before reply)

keeps_gettin_better
Saturday 17 July 2010, 04:56 PM
همون طور که امیر خان گفتن، این سوئیت مشهور اثر موسورگسکیه، نه راول - تنظیم برای ارکسترش کار راوله.
من که عاشق این قطعه ام، واقعا یه شاهکار بی نظیره. یه تفسیر خیلی خوب تو ویکیپدیا اومده و رابطه هر قطعه با نقاشی هایی که این قطعات بر اساس اونها ساخته شدن رو نوشته. توصیه می کنم اونا رو بخونید تا با درک بیشتر این اثر، ازش بیشتر لذت ببرید.

Bide_Majnoon
Sunday 18 July 2010, 11:27 AM
خیلی خیلی ممنونم از آگاهی که به من دادید چون واقعا من فکر می کردم هر دو یک نفر هستند. ولی خب در کل مهم اینه که واقعا شاهکاره من که خیلی از گوش دادن بهش لذت بردم.

راستی شما تم کدوم تصویرو بیشتر دوست دارید؟

kastorvapolux
Tuesday 28 June 2011, 05:31 PM
زیبایی این اثر در اینه که سعی شده تصویر به شکل موسیقی در بیاد که جدا هم موفق بوده.می دونید که هر موومنت این اثر یک تابلوی نقاشی رو بیان میکنند.
برای اطلاعات بیشتر به کنسرت 1 اموزشی برنشتاین مراجعه کنید

korosh65
Wednesday 29 June 2011, 07:46 AM
You can see links before reply

You can see links before reply