PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای شیوه سنتور نوازی توسط سنتور نوازان نت آهنگ

Mezrab
Saturday 17 July 2010, 12:35 PM
You can see links before reply

پس از اجرای کامل کتاب دستور سنتور استاد پایور، تصمیم بر این گرفتیم که قطعات کتاب شیوه سنتور نوازی استاد پشنگ کامکار رو هم اجرا کنیم، این کتاب در بعضی آموزشگاه ها به عنوان کتاب اول و در بعضی دیگر به عنوان کتاب دوم تدریس میشه،به همین دلیل خیلی از هنرجویان مبتدی با این کتاب سر و کار دارند، این کتاب دارای تصانیف و قطعات زیبا از رده سهل به دشوار هست و قطعاتی رو که ممکن هست طی روزمره از رادیو و جاهای مختلف بشنویم باهاشون در این کتاب برخورد کنیم.
عده ای از دوستان نسبت به همکاری برای اجرای این کتاب اقدام کردند که بهشون اطلاع رسانی خواهیم کرد، عده ای دیگر از دوستان هم که مایل به همکاری(قطعی) هستند به جناب آقای Razoniaz پیغامی در این باره ارسال کنند تا از نحوه اجرای قطعات و دروسی که باید اجرا کنند مطلع بشند.
قطعات این کتاب دارای ریتم های متفاوتی از 4/4 تا ... رو در بر میگیرند، سعی بر این هست بعضی این قطعات ب همراه شمردن ضبط بشند تا هنرجو با نحوه شمردن و حفظ ریتم آشنا بشه، امیدوارم این کتاب هم به سلامتی و با پشتکار دوستان اجرا بشه.
این کتاب دارای 87 قطعه و تمرین هست.

لینک اجرای قطعات کتاب دستور سنتور (You can see links before reply)

-----------------------------------------------------

لیست قطعات و نوازندگان قطعات:

---اجرا توسط محسن(Mezrab (You can see links before reply)):

درس 1------------------------ تمرین گرد (You can see links before reply)**
درس 2------------------------ تمرین سیاه و گرد** (You can see links before reply)
درس 3------------------------ قطعه ای در بیات ترک (You can see links before reply)**
درس 4------------------------ قطعه ای در افشاری** (You can see links before reply)
درس 5------------------------ په پو سلیمانی (You can see links before reply)**
درس 6------------------------ مقدمه سرود "سپیده" (You can see links before reply)
درس 7------------------------ قطعه ای در افشاری (You can see links before reply)
درس 8------------------------ قطعه ای در ماهور (You can see links before reply)
درس 9------------------------ موسیقی ملل (You can see links before reply)
درس 10---------------------- اسمر یارم جوانه (You can see links before reply)
درس 11---------------------- ریحان (You can see links before reply)
درس 12---------------------- قطعه ای در بیات ترک (You can see links before reply)
درس 13---------------------- ربابه جان (You can see links before reply)
درس 14---------------------- تمرین فواصل منفصل و متصل (You can see links before reply)
درس 15---------------------- موسیقی ملل (You can see links before reply)
درس 16---------------------- عروسک جون (You can see links before reply)**
درس 17---------------------- ترن قشنگ من (You can see links before reply)
درس 18---------------------- لیلی لیلی (You can see links before reply)
درس 19---------------------- پروانه (You can see links before reply)
درس 20---------------------- پیش در آمد مقدماتی شور (You can see links before reply)

---اجرا توسط آرش(Arash-hadian (You can see links before reply)):

درس 21---------------------- مرغ سبز زیبا (You can see links before reply)
درس 22---------------------- توپ سفید (You can see links before reply)
درس 23---------------------- آدم برفی (You can see links before reply)
درس 24---------------------- به زران (You can see links before reply)
درس 25---------------------- قایق رانان رود ولگا (You can see links before reply)
درس 26---------------------- موسیقی ملل (You can see links before reply)
درس 27---------------------- یک گل سایه کمر (You can see links before reply)
درس 28---------------------- آهنگ محلی (You can see links before reply)
درس 29---------------------- موسیقی ملل (You can see links before reply)
درس 30---------------------- تصنیف "چهره به چهره" (You can see links before reply)
درس 31---------------------- مجنون نبودم (You can see links before reply)
درس 32---------------------- وقتی بارون میاد (You can see links before reply)
درس 33---------------------- آخ لیل و داخ لیل (You can see links before reply)
درس 34---------------------- تولد (You can see links before reply)
درس 35---------------------- سوزه (You can see links before reply)
درس 36---------------------- سرود برف بازی
درس 37---------------------- دختر شیرازی
درس 38---------------------- عمو دختر
درس 39---------------------- آهنگ محلی
درس 40---------------------- موسیقی ملل
درس 41---------------------- آهنگ محلی
درس 42---------------------- زرد ملیجه-قسمت اول
درس 43---------------------- کردستان خوشه
درس 44---------------------- کوهستانی
درس 45---------------------- الهه ناز
درس 46---------------------- بارون بارونه
درس 47---------------------- ترانه آذربایجانی
درس 48---------------------- غوغای ستارگان
درس 49---------------------- مرادخانی
درس 50---------------------- لاله سر
درس 51---------------------- پیش درآمد ابئعطا
درس 52---------------------- سه گدار
درس 53---------------------- اوله ری وار
درس 54---------------------- رنگ بیات ترک
درس 55---------------------- آهنگ محلی
درس 56---------------------- گل مریم
درس 57---------------------- آهنگ محلی
درس 58---------------------- آهنگ محلی
درس 59---------------------- موسیقی ملل
درس 60---------------------- رنگ افشاری
درس 61---------------------- رنگ آذربایجانی
درس 62---------------------- آهنگ محلی
درس 63---------------------- قسمتی از "ضربی ترک"
درس 64---------------------- نوائی
درس 65---------------------- دایه دایه
درس 66---------------------- رشید خان
درس 67---------------------- تصنیف"نوای بی نوائی"
درس 68---------------------- رنگ دشتی

---اجرا توسط مرتضی(@ostad santoor@ (You can see links before reply)):

درس 69---------------------- سرود "ای وطن" (You can see links before reply)
درس 70---------------------- آهنگ محلی (You can see links before reply)
درس 71---------------------- دی بلال (You can see links before reply)
درس 72---------------------- کابوکی (You can see links before reply)
درس 73---------------------- آهنگ محلی (You can see links before reply)
درس 74---------------------- ترانه آذربایجانی (You can see links before reply)
درس 75---------------------- گل پامچال (You can see links before reply)
درس 76---------------------- از خون جوانان وطن (You can see links before reply)
درس 77---------------------- در قفس (You can see links before reply)
درس 78---------------------- لیلا خانوم (You can see links before reply)
درس 79---------------------- خوابهای طلائی (You can see links before reply)
درس 80---------------------- شیر علی مردان (You can see links before reply)
درس 81---------------------- زمن نگارم (You can see links before reply)
درس 82---------------------- بهار دلکش (You can see links before reply)
درس 83---------------------- تمرین دشتی (You can see links before reply)
درس 84---------------------- سرود "ای ایران" (You can see links before reply)
درس 85---------------------- چهارمضراب بیات ترک (You can see links before reply)
درس 86---------------------- قسمتی از پیش در آمد بیات ترک (You can see links before reply)
درس 87---------------------- رنگ دشتی (You can see links before reply)

توضیح: قطعاتی که دارای ** هستند همراه با خواندن ریتم اجرا شده اند.

سلام این هم بقیه درسها(به نظر این اجراها دارای اشتباهاتی هستش اما برای اینکه دوستای خوبم برای پیدا کردنش اذیت نشن آوردمشون)

درس 36 (You can see links before reply) سرود برف بازی

درس 37 (You can see links before reply) دختر شیرازی

درس 38 (You can see links before reply) عمو دختر

درس 39 (You can see links before reply) آهنگ محلی

درس 40 (You can see links before reply) موسیقی ملل

درس 41 (You can see links before reply) آهنگ محلی

درس 42 (You can see links before reply) زرد ملیجه-قسمت اول

درس 43 (You can see links before reply) کردستان خوشه

درس 44 (You can see links before reply) کوهستانی

درس 45 (You can see links before reply) الهه ناز

درس 46 (You can see links before reply) بارون بارونه

درس 47 (You can see links before reply) ترانه آذربایجانی

درس 48 (You can see links before reply) غوغای ستارگان

درس 49 (You can see links before reply) مرادخانی

درس 50 (You can see links before reply) لاله سر

درس 51 (You can see links before reply) پیش درآمد ابوعطا

درس 52 (You can see links before reply) سه گدار

درس 53 (You can see links before reply) اوله ری وار

درس 54 (You can see links before reply) رنگ بیات ترک

درس 55 (You can see links before reply) آهنگ محلی

درس 56 (You can see links before reply) گل مریم

درس 57 (You can see links before reply) آهنگ محلی

درس 58 (You can see links before reply) آهنگ محلی

درس 59 (You can see links before reply) موسیقی ملل

درس 60 (You can see links before reply) رنگ افشاری

درس 61 (You can see links before reply) رنگ آذربایجانی

درس 62 (You can see links before reply) آهنگ محلی

درس 63 (You can see links before reply) قسمتی از "ضربی ترک"

درس 64 (You can see links before reply) نوائی

درس 65 (You can see links before reply) دایه دایه

درس 66 (You can see links before reply) رشید خان

درس 67 (You can see links before reply) تصنیف"نوای بی نوائی"

درس 68 (You can see links before reply) رنگ دشتی
--------------------------------------------------
اجرای دوست عزیزم محسن دانشمند(درسهایی که اجراشون وجود نداشت)
سلام دوستان عزیزم
اجرای درسهای 36- 37 - 38 و 39 کتاب شیوه سنتور نوازی رو آپلود کردم. سعی می کنم مابقی اجراها را هم به زودی روی سایت بگذارم.
راستی ممنون میشم از دوستان اگه هر جای اجراهای بنده اشکالی دیدند حتما بهم بگن.
شاد باشید.

درس 36 (You can see links before reply)
درس 37 (You can see links before reply)
درس 38 (You can see links before reply)
درس 39 (You can see links before reply)

سلام دوست عزیزم. بفرمایید این هم درسهایی که خواسته بودید:

درس شماره 48 (غوغای ستارگان) (You can see links before reply)
درس شماره 49 (نصیرخانی) (You can see links before reply)
درس شماره 50 (لاله سر) (You can see links before reply)
-----------------------------------------------------------------------
اکبری:بنا به در خواست دوستان اجراها رو یکی کردم و توی یک پست قرار دادم تا راحت پیدا بشن...در ضمن خطوطی که به رنگ قرمز هستش رو خودم نوشتم و لازم دیدم توضیحات اندکی در مورد پست بدم...موفق باشید...

Mezrab
Sunday 18 July 2010, 09:21 AM
درود
از زحمات شما بزرگواران بسيار سپاسگزارم ، اما براي اين حقير كه شاگرد بسيار كوچكي در راه آموختن موسيقي و نواختن ساز سنتور محسوب مي شود يك سئوال پيش آمده كه مطرح مي كنم شايد بزرگواران بتوانند كمكم كنند :
به نظر شما اجراي كتابهاي ابتدايي موسيقي توسط شما عزيزان و گذاشتن آنها درسايت يك نوع حس تقلب كردن را براي من نو آموز ايجاد نمي كند ، استاد اين حقير بسيار مخالف اين هستند كه شاگرد قبل از اينكه يك قطعه را بنوازد به آن قطعه گوش دهد ، چون به نظر ايشان : 1- حس موسيقيايي شاگرد از بين مي رود 2- نبوغ شاگرد از بين مي رود 3- شاگرد ملا لغتي مي شود 4- و مهمتر اينكه شاگرد در آينده كه از اين مرحله رد شود و به مقطع بالاتر برود در اجراء تكيه ها ، دراب و... و شناخت قطعات موسيقي مشكل پيدا خواهد كرد . البته تا جايي كه من يادم هست يك دوست ديگر هم به همين شيوه در اين سايت نواختن سنتور را فرا مي گيرند ، يعني استادشان قطعه را اجرا نمي كنند و جناب داوود سنتوري گرامي نيز بسيار اين شيوه را پسنديده و تائيد نمودند . جسارت بنده را ببخشيد . چندان حضور فعالي در بخش سنتور ندارم و به خودم اجازه اظهار نظر كردن هم مي دهم !!
يا حق.
قسمتی از این مطلب صحیح هست، اما قسمت بزرگ مسئله مربوط به این هست که نبوغ و حس موسیقیایی یک نوآموز و شاگرد در این دوره از آموزش پدیدار نمیشه، در این دوره هدف آشنایی با اصول کاملا ابتدایی هست، حتی در دستور سنتور هم به این شکل هست، یعنی تا دروس آخر که شعر به قطعات اضافه میشه(برای فهمیدن وزن و ..) هدف تا حدی آشنایی با ریتم های مختلف، نحوه شمارش، انواع حالات مضراب و .. هست. اما این قضیه در ردیف برعکس میشه دقیقا، در ردیف تکنیک ها بید تکمیل شده باشند و شاگرد در اون مقطع هست که نبوغ خودش رو به صحنه میاره، احساساتش رو از طریق آواز ها بیان میکنه، قدرت شمارش رو در ضربی ها بیان میکنه، اونجا بهتر هست شاگرد خودش قطعه رو به نوعی از نظر احساسی بنیان گذاری کنه.
اگرچه میشه تنها عیبی هم که به گوش کردن این قطعات گرفت این باشه که شاگرد به صورت گوشی درس رو یاد میگیره، که خوب همه میگند کسی که بخواد چیزی رو فرا بگیره نباید تقلب کنه! این قطعات رو ما اجرا میکنیم اما نه برای اینکه هنرجویان گوش بدند و دقیقا همون رو اجرا کنند، ما این ها رو اجرا میکنیم که با حالت صحیح قطعه و جیزی که در نهایت باید با شمارش به اون برسند رو بشناسند.

Razoniaz
Sunday 18 July 2010, 10:06 AM
درود
از زحمات شما بزرگواران بسيار سپاسگزارم ، اما براي اين حقير كه شاگرد بسيار كوچكي در راه آموختن موسيقي و نواختن ساز سنتور محسوب مي شود يك سئوال پيش آمده كه مطرح مي كنم شايد بزرگواران بتوانند كمكم كنند :
به نظر شما اجراي كتابهاي ابتدايي موسيقي توسط شما عزيزان و گذاشتن آنها درسايت يك نوع حس تقلب كردن را براي من نو آموز ايجاد نمي كند ، استاد اين حقير بسيار مخالف اين هستند كه شاگرد قبل از اينكه يك قطعه را بنوازد به آن قطعه گوش دهد ، چون به نظر ايشان : 1- حس موسيقيايي شاگرد از بين مي رود 2- نبوغ شاگرد از بين مي رود 3- شاگرد ملا لغتي مي شود 4- و مهمتر اينكه شاگرد در آينده كه از اين مرحله رد شود و به مقطع بالاتر برود در اجراء تكيه ها ، دراب و... و شناخت قطعات موسيقي مشكل پيدا خواهد كرد . البته تا جايي كه من يادم هست يك دوست ديگر هم به همين شيوه در اين سايت نواختن سنتور را فرا مي گيرند ، يعني استادشان قطعه را اجرا نمي كنند و جناب داوود سنتوري گرامي نيز بسيار اين شيوه را پسنديده و تائيد نمودند . جسارت بنده را ببخشيد . چندان حضور فعالي در بخش سنتور ندارم و به خودم اجازه اظهار نظر كردن هم مي دهم !!
يا حق.

سلام دوست عزیز

صمیمانه بابت سوال بسیاری خوبی که پرسیدید سپاسگزارم. از حس تواضعی که دارید مشخصه که آینده درخشانی در پیش روی شماست.

و اما در خصوص سوال شما باید عرض کنم که در مورد گوش کردن به قطعه قبل از اجرای آن نظرات متفاوتی وجود داره بسیاری از اساتید مانند استاد شما با آن مخالف هستند و بسیاری از اساتید دیگر موافق آن و هر کدام برای خود دلایلی دارند.

اما بهتره از یه بعد منطقی به این مسئله نگاه بشه. اینکه شما فرمودید "شنیدن قطعه قبل از اجرا حس موسیقیایی شاگرد رو از بین می بره" آیا واقعا اینطوره؟ مگر نه اینکه نت و نت نگاری در موسیقی ایرانی از زمان زنده یاد علینقی وزیری در موسیقی ایرانی رواج گرفت و قبل از آن موسیقی از روش سینه به سینه از استاد به شاگرد منتقل می شد؟ در آن زمان استاد درس را برای شاگرد شاید بارها اجرا می کرد تا شاگرد به خوبی پی به زیر و بم قطعه ببرد. حس موسیقیایی مگه غیر از شنیدن و درک ملودی و ریتم هستش؟

اینکه گفتید "نبوغ شاگرد از بین میرود." منظورتان از نبوغ دقیقا چیست؟ و چرا فکر می کنید با شنیدن قطعه قبل از اجرا این نبوغ از بین می رود؟ آیا در زمانی که نتی نبوده تا قبلا شاگرد اون رو خودش اجرا کنه و درس از طریق اجرای استاد برای شاگرد منتقل می شد نبوغی در میان نبود؟

چند وقت پیش دوستی به نام مجتبی به نت آهنگ اومدند ایشون نت نمی دونستند ولی به قدری قطعات استاد پایور و مشکاتیان را زیبا اجرا می کردند که واقعا جای تعجب داشت. ایشان نت نمیدانست ولی حس موسیقیایی و نبوغ و بخصوص اجرای درست تکیه ها و ریزها بخوبی در اجراهایش موج می زد.

در این مورد من با استادی که خودش از شاگردان زنده یاد استاد پایور و زنده یاد استاد مشکاتیان بود همین موضوع را سوال کردم و ایشان گفتند که روش هر دوی آن بزرگوار این بوده که درس را حتما قبلا برای هنرجو اجرا می کردند تا دقیقا احساس قطعه منتقل شود. از شاگردان فعلی آقای اردوان کامکار هم می تونید این مسئله رو سوال کنید ایشان هم روی اجرای قطعه قبل از اجرای هنرجو تاکید دارند.
به هر حال من نظر شخصی خودم رو گفتم و برای نظر شما و استاد شما هم احترام قائلم. بازهم از شما بابت سوال خوبتون صمیمانه سپاسگزارم.

Razoniaz
Monday 19 July 2010, 06:54 AM
سلام
از دوستان خوبم آقا محسن، sepsan25 عزیز، آرش گل، آقا مرتضی و فرزان عزیز خواهش می کنم قطعاتی رو که می خوان از کتاب شیوه سنتور نوازی اجرا کنن، نهایتا تا امشب اینجا بنویسند تا به یه نتیجه گیری کلی برسیم.
ممنونم.

mori68_santoori
Monday 19 July 2010, 07:36 AM
سلام
از دوستان خوبم آقا محسن، sepsan25 عزیز، آرش گل، آقا مرتضی و فرزان عزیز خواهش می کنم قطعاتی رو که می خوان از کتاب شیوه سنتور نوازی اجرا کنن، نهایتا تا امشب اینجا بنویسند تا به یه نتیجه گیری کلی برسیم.
ممنونم.
درود
محسن جان برای من فرقی نمیکنه میزارم به عهده شما از درس 27 به بعد رو حفظ هستم.

M@JID
Monday 19 July 2010, 08:05 AM
سلام دوستان
من چند وقت پیش برای اموزش سنتور اقدام کردم اما بعد از گذشت چند ماه بنا به دلایلی دیگه نتونستم ادامه بدم تا هفته پیش که این سایت رو گیر اوردم و انگیزه یادگیری دوباره را در من افزایش داد.
من کتاب دستور سنتور فرامز پایور را اموزش میدیدم و تا میانه های راهم پیش رفتم تا اجرای جونی جونی فکر کنم اسمش بود .
این طور که متوجه شدم دوستان قطعات اجرا شده در این کتاب رو تو سایت گزاشتن اما من گیر نیوردم.
اگه امکانش هست لطفا لینک قطعات اجرا شده کتاب دستور سنتور را بفرمایید

Razoniaz
Monday 19 July 2010, 08:43 AM
سلام دوستان
من چند وقت پیش برای اموزش سنتور اقدام کردم اما بعد از گذشت چند ماه بنا به دلایلی دیگه نتونستم ادامه بدم تا هفته پیش که این سایت رو گیر اوردم و انگیزه یادگیری دوباره را در من افزایش داد.
من کتاب دستور سنتور فرامز پایور را اموزش میدیدم و تا میانه های راهم پیش رفتم تا اجرای جونی جونی فکر کنم اسمش بود .
این طور که متوجه شدم دوستان قطعات اجرا شده در این کتاب رو تو سایت گزاشتن اما من گیر نیوردم.
اگه امکانش هست لطفا لینک قطعات اجرا شده کتاب دستور سنتور را بفرمایید

سلام دوست عزیز
امیدوارم این سایت و فعالیت دوستان باعث بشه شما دوباره آموزش رو شروع کنید. چند نفر از دوستان هم هستند که به همین روش غیرحضوری یا بهتره بگم (E-learning) دارن آموزش می بینن. شما هم می تونید این کار رو شروع کنید.
و این هم آدرس تاپیک اجرای درسهای کتاب دستور سنتور زنده یاد استاد پایور: You can see links before reply
یادتون باشه در زمینه آموزش هر کمکی که بخواهید بنده و دوستان دریغ نخواهیم کرد.

Razoniaz
Monday 19 July 2010, 08:53 AM
درود
محسن جان برای من فرقی نمیکنه میزارم به عهده شما از درس 27 به بعد رو حفظ هستم.

ممنونم مرتضی عزیز. منتظر بقیه دوستان هم هستیم تا مشخص کنند کدوم قسمت را می خوان اجرا کنند.

Mezrab
Monday 19 July 2010, 02:28 PM
من برنامه ریزی رو سپردم به دوست عزیزمون محسن آقا یا همون راز و نیاز عزیز، برای افراد بر حسب تواناییشون در ریتم و ... درس هایی رو تعیین کنید. من 20 قطعه رو اجرا کردم. امیدوارم به مرور بقیه هم درس ها رو ادامه بدند، من هم باز هم در حد توانم قطعه ضبط میکنم..بعضی قطعات همراه با بیان ریتم(1 2 3 4) اجرا شدند تا هنرجو ها با نحوه شمارش صحیح آشن ابشند.

Mezrab
Monday 19 July 2010, 02:33 PM
ادامه قطعات...

Razoniaz
Tuesday 20 July 2010, 09:06 AM
از دوست خوبمون آقا محسن عزیز صمیمانه سپاسگزارم که اینقدر زود دست به کار شدند و زحمت اجرای درسها را کشیدند. من از دوستان عزیز sepsan25 ، آرش و فرزان هم خواهش می کنم زودتر یه سری به این تاپیک بزنن تا تصمیم نهایی گرفته بشه. البته من برای این دوستان پیغام دادم امیدوار که زودتر سری به این تاپیک بزنن...

sepsan25
Tuesday 20 July 2010, 10:19 AM
سلام دوستان خیلی ببخشید کمی دیر کردم جناب رازونیاز هر برنامه ای که بدن بنده در خدمتم .

SOLAIEN
Tuesday 20 July 2010, 10:50 AM
ببخشید دیر کردم ...
56 . 64 . 67 . 75 . 77 . 83 . 79 . 84 . 85 . 48 . 42 . 37 .31 . 28 . 30 . 27 . 25 ....
این قطعه ها را من میتونم در 3 الی 4 روز تحویل بدم ولی اگر قطعه های دیگری هم خواستید به جای اینها بزنم حرفی ندارم ولی باید روش کار کنم ...
در کل هر چی شما بگید من می زنم ولی اینها رو گفتم یعنی من آمادم ... مرسی

Razoniaz
Tuesday 20 July 2010, 12:55 PM
سلام
از همه دوستانی که زحمت کشیدند و اعلام آمادگی کردند صمیمانه سپاسگزارم. واقعا جای خوشحالی و امیدواری هستش که دوستان اینطور با انگیزه و احساس مسئولیت به کارشون ادامه می دهند. من با اجازه تک تک شما عزیزان و بر اساس صحبتهایی که فرمودید، برنامه ای برای اجرای کتاب شیوه سنتور ارائه کردم که ممنون می شم اگه نظری دارید بفرمایید تا اصلاح بشه و به یاری خدا کار را زودتر شروع کنیم.

آقا محسن: از درس 1 تا 20 (که ایشون زحمت کشیدند و اونها را اجرا کردند)
آقا آرش: از درس 21 تا 35
آقا فرزان: از درس 36 تا 52
sepsan25 عزیز : از درس 53 تا 68
آقا مرتضی: از درس 69 تا 87

اگه موافقید انشاالله کار رو هر چه زودتر شروع کنیم و اگه موردی هست حتما زودتر بفرمایید تا اصلاح بشه.

sepsan25
Tuesday 20 July 2010, 01:24 PM
به نظر من خیلی خوب بود ولی حتما باید وقت کافی داده شود که خودمون چند بار اهنگ هارو بزنیم و برامون یاداوری بشه در ضمن به نظر من جناب رازونیاز اگر خودتون تعدادی از اهنگ هارو بزنید می تونیم سرعت برنامه رو افزایش بدیم

Razoniaz
Tuesday 20 July 2010, 02:10 PM
به نظر من خیلی خوب بود ولی حتما باید وقت کافی داده شود که خودمون چند بار اهنگ هارو بزنیم و برامون یاداوری بشه در ضمن به نظر من جناب رازونیاز اگر خودتون تعدادی از اهنگ هارو بزنید می تونیم سرعت برنامه رو افزایش بدیم

حتما دوست عزیز. توی انجام اینکار هیچ عجله ای نباید داشت چون کار خیلی مهمیه. حتما باید روی اجراها وسواس و دقت زیادی داشت. من فقط یه خواهشی از دوستان داشتم از اونجا که مخاطبان این تاپیک اغلب افراد مبتدی هستند که برای گوش دادن به اجراها و چگونگی اجرای صحیح قطعات اینجا مراجعه می کنند حتما سعی کنید قطعه ها صحیح اجرا بشه و حتی الامکان با سرعت اصلی خود قطعه که بالای قطعه ذکر شده، اجرا انجام بشه.
چشم من هم هرجا که نیاز باشه و شما بفرمایید در خدمت هستم.

Razoniaz
Tuesday 20 July 2010, 02:49 PM
داوود جان در مورد یه سری چیز ها هم باید همین اول کار صحبت کنیم تا توی اجرای دوستان تاثیر نگذاره... مثلا ما در ردیف نتهای سیاه رو ریز میزنیم. یا مثلا سیاه های نقطه دار .خب اون زمانیکه من این کتاب رو میزدم این نتها رو ریز نمیزد استادم. یا مثلا نقطه دار ها رو .
یا مثلا نتهایی که بالاش T گذاشته باید ریز پر بزنند دوستان یا ریز دولاچنگ؟

از این دست موارد زیاده که خوبه قبل از شروع اجرای بچه ها مطرح بشه

ممنون...

سلام آرش جان فکر کنم سرت خیلی شلوغه ها. اسمها رو هم فراموش کردید. :)
به نکته خوبی اشاره کردید. البته همانطور که دوستان هم در جریان هستند در آثار زنده یاد مشکاتیان و همینطور آقای پشنگ کامکار فقط در صورتی نتهای سیاه ، سیاه نقطه دار و ... ریز می خورن که علامت T داشته باشن در غیر اینصورت تک اجرا میشن. خب در مورد اجرای چگونگی نت های ریز (پر یا به صورت دولاچنگ) بهتره نظر همه دوستان پرسیده بشه چون موضوع مهمی هستش.
ممنون که این موضوع رو مطرح کردید.

Mezrab
Tuesday 20 July 2010, 03:22 PM
ممنون از همه دوستان مخصوصا راز و نیاز عزیز برای مشخص کردن درس ها، دسوتان نگرانی در باب اجرا ها نداشته باشند، اگر احساس می کنید قطعه رو نمی تونید اجرا کنید با شمارش و ... صحیح اعلام بفرمایید تا من و راز و نیاز عزیز ترتیبش رو بدیم.
ما هدفمون این هست که همه شرکت داشته باشند وگرنه دو سه نفری همه قطعات رو میزدیم تموم میشد میرفت:دی اما وقتی یک کاری گروهی انجام بشه جذابیتش برای انجام کارهای بعدی خیلی بیشتر خواهد بود و خیلی تشویق خوبیه.
به هر حال سعی کنید یک الی 2 سه درس که فکر می کنید شمارشش مشکل هست رو به همراه شمردن(مثل بعضی قطعات که من هم شمردم) اجرا کنید که هنرجو ها با نحوه شمارشش آشنا بشند.
اگر احساس کردید قطعه رو نمی تونید و اجراش فقط اشتباه خواهد بود اعلام کنید در تاپیک تا من و راز و نیاز عزیز اجراش کنیم.
قطعات رو اگر براتون مقدوره 10 تا 10 تا یه به صورت یک باره در تاپیک قرار بدید که من همه رو یک جا وارد لیست صفحه اول کنم.
-----------------------------------------------
در مورد ریز ها حتما من اصرار دارم به صورت تو پر و سه لا چنگ اجرا بشند، هنرجو ها باید تلاش کنند که قطعه رو به شکل صحیح اجرا کنند و در نهایت به این فرم از قطعه برسند. البته توی نکات پست اول ذکر خواهم کرد که هر فردی با توان خودش ریز ها رو اجرا کنه اما ما خودمون تو پر و سه لا چنگ اجرا می کنیم..

sepsan25
Tuesday 20 July 2010, 03:34 PM
دوستان یه سوال اگر قطعه ها با موبایل ضبط بشن اشکالی نداره

mori68_santoori
Wednesday 21 July 2010, 03:38 AM
درود
دوستان باید عرض کنم که این تاپیک برای اشنایی دوستان با نحوه زدن هست درسته اغلب کسانی که به این تاپیک مراجعه میکنند افراد مبتدی هستند اما اینکه ما بخواهیم هم با سرعت کتاب و هم با نت معمولی و هم با گفتن شمارش و چیزهای دیگه اونها رو اجرا کنیم دیگه بیش از حد اسون میشه من درس هایی که بهم داده شده ممنونم و به روش خود میزنم تا مفهوم رسونده بشه اینکه طرف مقابل دوست داشته باشه اونجایی که من ریز میزنم یا دولا چنگ یا دراب یا هر چیز دیگه باید به هوشیاری هنرجو بستگی داشته باشه که باید بره دنبالش ببینید اسمش هنرجو هست اینکه من لقمه کامل بدم دستش یکمی ساده میشه من طوری که خودم اموزش دیدم چند قطعه رو میزنم و میزارم توی سایت شما نگاه کنید و نظرتون رو بفرمایید
در مورد دستگاه تیونر باید بپرس که من این دستگاه رو دارم اما هنوز نتونست ازش به عنوان مترونوم استفاده کنم یعنی اینکه بخوام برام یه سرعت مثلا 120 رو برام به صدا در بیاره ایا با این دستگاه میشه در صورتی که هم پشتش نوشته مترونوم و ......
سپاس

Razoniaz
Wednesday 21 July 2010, 08:22 AM
درود
دوستان باید عرض کنم که این تاپیک برای اشنایی دوستان با نحوه زدن هست درسته اغلب کسانی که به این تاپیک مراجعه میکنند افراد مبتدی هستند اما اینکه ما بخواهیم هم با سرعت کتاب و هم با نت معمولی و هم با گفتن شمارش و چیزهای دیگه اونها رو اجرا کنیم دیگه بیش از حد اسون میشه من درس هایی که بهم داده شده ممنونم و به روش خود میزنم تا مفهوم رسونده بشه اینکه طرف مقابل دوست داشته باشه اونجایی که من ریز میزنم یا دولا چنگ یا دراب یا هر چیز دیگه باید به هوشیاری هنرجو بستگی داشته باشه که باید بره دنبالش ببینید اسمش هنرجو هست اینکه من لقمه کامل بدم دستش یکمی ساده میشه من طوری که خودم اموزش دیدم چند قطعه رو میزنم و میزارم توی سایت شما نگاه کنید و نظرتون رو بفرمایید
در مورد دستگاه تیونر باید بپرس که من این دستگاه رو دارم اما هنوز نتونست ازش به عنوان مترونوم استفاده کنم یعنی اینکه بخوام برام یه سرعت مثلا 120 رو برام به صدا در بیاره ایا با این دستگاه میشه در صورتی که هم پشتش نوشته مترونوم و ......
سپاس

سلام آقا مرتضی عزیز
مهمترین موضوع اجرای صحیح قطعات هستش و مسلما سرعت اجرا هم یکی از فاکتورهای صحیح زدن هستش. یعنی اگه قطعه با سرعت فرضا 60 نوشته شده باشه و ما با سرعت 100 بزنیمش در حقیقت یکی از فاکتورهای اجرای صحیح را رعایت نکردیم.
اگه شما لطف کنید و قطعاتی را که آماده دارید بگذاریدش تا دوستان عزیز گوش بدن خیلی ممنون می شم. در مورد تیونر شما هم حتما اگه روش نوشته مترونم پس مترونم هم داره. اکثر تیونرها یه دکمه داره به نام Mode که اگه چند لحظه فشارش بدید دستگاه از حالت تیونر خارج می شه و به مترونم تبدیل می شه.

Mezrab
Friday 23 July 2010, 10:41 AM
دوستان قطعات رو اجرا کردید؟

mori68_santoori
Friday 23 July 2010, 06:09 PM
درود
من درسها رو اخر از همه قرار میدم چون دروس اخر را باید اجرا کنم

SOLAIEN
Friday 23 July 2010, 10:44 PM
من هم عجله ای در کارم نمی بینم ... من حدودا 2 سال پیش این قطعه ها رو زدم پس حداقل یک هفته ای وقت لازمه تا کیفیت کار بیاد بالا ...
مرسی

Mezrab
Friday 23 July 2010, 11:01 PM
برای یادآوری قطعات وشمارش صحیح حداکثر 3 روز زمان نیاز هست نه یک هفته!به هر حال ما عجله ای نداریم تا آخر هفته، ولی هرچه زودتر این دروس ابتدایی تموم بشند بهتر هست.

Razoniaz
Saturday 24 July 2010, 07:44 AM
سلام دوستان
توی اجرای قطعات، اجرای صحیح و کیفیت خوب کار برای هنرجویان از هرچیزی مهمتر هستش. از طرف دیگه باید جوری پیش بریم که دنبال کار رها نشه یعنی وقفه پیش نیاد. به هر حال من فکر می کنم تا آخر این هفته یعنی 89/5/8 فرصت خوبی باشه برای اجرای قطعات.

SOLAIEN
Sunday 25 July 2010, 01:39 PM
سلام من چند تا قطعات رو اجرا کردم که اگر سرعتش مناسب نیست هر چه زود تر اصلاح کنم ...
قطعات بعدی رو هم تا آخر هفته تحویل میدم ...
قطعه ی 36 (You can see links before reply)
قطعه ی 37 (You can see links before reply)
قطعه ی 38
قطعه ی 40 (You can see links before reply)
قطعه ی 41 (You can see links before reply)
قطعه ی 42 (You can see links before reply)

Razoniaz
Sunday 25 July 2010, 01:57 PM
سلام من چند تا قطعات رو اجرا کردم که اگر سرعتش مناسب نیست هر چه زود تر اصلاح کنم ...
قطعات بعدی رو هم تا آخر هفته تحویل میدم ...
قطعه ی 36 (You can see links before reply)
قطعه ی 37 (You can see links before reply)
قطعه ی 38
قطعه ی 40 (You can see links before reply)
قطعه ی 41 (You can see links before reply)
قطعه ی 42 (You can see links before reply)

سلام فرزان عزیز
صمیمانه سپاسگزارم بابت اجرای درسها فقط یه عرض کوچیک داشتم اگه بتونید درسها را توی خود سایت نت آهنگ آپلود کنید (از طریق مدیریت ضمیمه ها) خیلی بهتر می شه. هم دانلودش سریعتره و هم دسترسی بهش برای دوستان راحت تره.

SOLAIEN
Sunday 25 July 2010, 01:59 PM
من دختر شیرازیتو گوش کردم فرزان جان. مترونومش خیلی خوبه فقط یه کم از مترونوم قطعه بالاتر هست.
البته من خودم موافق اینکه دقیقا مثل مترونوم کتاب بزنیم نیستم ولی ظاهرا تصمیم بر اینه که همه طبق مترونوم بزنند.
به هر حال ممنون...

خیلی ممنون ... اینها به قول معروف demo هستند ...گذاشتم تا اگر سرعت بالاست اصلاح کنم ... خیلی ممنون که اشاره کردید ...:39:

mori68_santoori
Monday 26 July 2010, 03:01 PM
درود
من یکی از درس ها رو گزاشتم اگه مشکلی میبینید بفرمایید این رو فقط برای نظرات شما گزاشتم

Mezrab
Monday 26 July 2010, 05:16 PM
لازم هست دوستان عزیز قطعات رو Attach کنند، اینطوری میشه لینک داد برای دانلود از پست اول..استاد سنتور عزیز، قطعطون از نظر من مناسب هست و اگر بقیه رو هم همینطور و ترجیحا با تمپو کمی پایین تر اجرا کنید بسیار عالی خواهد بود.
فرزان عزیز سرعت قطعات بسیار مناسب و عالی هست، فقط زحمت آپلود و Attach رو بکشی خیلی ممنون میشم.

SOLAIEN
Monday 26 July 2010, 09:34 PM
سلام فرزان عزیز
صمیمانه سپاسگزارم بابت اجرای درسها فقط یه عرض کوچیک داشتم اگه بتونید درسها را توی خود سایت نت آهنگ آپلود کنید (از طریق مدیریت ضمیمه ها) خیلی بهتر می شه. هم دانلودش سریعتره و هم دسترسی بهش برای دوستان راحت تره.

خیلی ممنون آقای راز و نیاز ...
واقعا من از همون روز اول با سرور نت آهنگ مشکل داشتم ... آخه هر چی برای آپلود میذاری بالاخره یه گیری میده ... ممنون میشم در پیام خصوصی به من در این زمینه کمک کنید ...:18:
با تشکر

Mezrab
Monday 26 July 2010, 09:43 PM
خیلی ممنون آقای راز و نیاز ...
واقعا من از همون روز اول با سرور نت آهنگ مشکل داشتم ... آخه هر چی برای آپلود میذاری بالاخره یه گیری میده ... ممنون میشم در پیام خصوصی به من در این زمینه کمک کنید ...:18:
با تشکر
اگر مشکل داری مهم نیست دوست من هرجا راحت هستی آپلود کن من Attach میکنم.شاد باشی.

morteza979
Tuesday 27 July 2010, 07:09 PM

پس از اجرای کامل کتاب دستور سنتور استاد پایور، تصمیم بر این گرفتیم که قطعات کتاب شیوه سنتور نوازی استاد پشنگ کامکار رو هم اجرا کنیم، این کتاب در بعضی آموزشگاه ها به عنوان کتاب اول و در بعضی دیگر به عنوان کتاب دوم تدریس میشه،به همین دلیل خیلی از هنرجویان مبتدی با این کتاب سر و کار دارند، این کتاب دارای تصانیف و قطعات زیبا از رده سهل به دشوار هست و قطعاتی رو که ممکن هست طی روزمره از رادیو و جاهای مختلف بشنویم باهاشون در این کتاب برخورد کنیم.
عده ای از دوستان نسبت به همکاری برای اجرای این کتاب اقدام کردند که بهشون اطلاع رسانی خواهیم کرد، عده ای دیگر از دوستان هم که مایل به همکاری(قطعی) هستند به جناب آقای Razoniaz پیغامی در این باره ارسال کنند تا از نحوه اجرای قطعات و دروسی که باید اجرا کنند مطلع بشند.
قطعات این کتاب دارای ریتم های متفاوتی از 4/4 تا ... رو در بر میگیرند، سعی بر این هست بعضی این قطعات ب همراه شمردن ضبط بشند تا هنرجو با نحوه شمردن و حفظ ریتم آشنا بشه، امیدوارم این کتاب هم به سلامتی و با پشتکار دوستان اجرا بشه.

---اجرا توسط Mezrab:

درس 2------------------------ تمرین سیاه و گرد** (You can see links before reply)
درس 3------------------------ قطعه ای در بیات ترک (You can see links before reply)**
درس 4------------------------ قطعه ای در افشاری** (You can see links before reply)
درس 6------------------------ مقدمه سرود "سپیده" (You can see links before reply)
درس 7------------------------ قطعه ای در افشاری (You can see links before reply)
درس 12---------------------- قطعه ای در بیات ترک (You can see links before reply)
درس 14---------------------- تمرین فواصل منفصل و متصل (You can see links before reply)
درس 20---------------------- پیش در آمد مقدماتی شور (You can see links before reply)
درس 21---------------------- مرغ سبز زیبا
درس 22---------------------- توپ سفید
درس 23---------------------- آدم برفی
درس 24---------------------- به زران
درس 25---------------------- قایق رانان رود ولگا
درس 26---------------------- موسیقی ملل
درس 27---------------------- یک گل سایه کمر
درس 28---------------------- آهنگ محلی
درس 29---------------------- موسیقی ملل
درس 30---------------------- تصنیف "چهره به چهره"
درس 31---------------------- مجنون نبودم
درس 32---------------------- وقتی بارون میاد
درس 33---------------------- آخ لیل و داخ لیل
درس 34---------------------- تولد
درس 35---------------------- سوزه
.
.
.
.

من این کتاب رو گذروندم ، کتاب دستور رو هم همین طور .
در حال حاضر رو کتاب دوره ردیف نوازی استاد پایو کار می کنم ،
خواستم بگم اگه کمکی از دستم بر میاد در خدمتم .

Razoniaz
Saturday 31 July 2010, 06:51 PM
من این کتاب رو گذروندم ، کتاب دستور رو هم همین طور .
در حال حاضر رو کتاب دوره ردیف نوازی استاد پایو کار می کنم ،
خواستم بگم اگه کمکی از دستم بر میاد در خدمتم .

سلام آقا مرتضی عزیز ببخشید که اینقدر دیر جوابت رو می دم حقیقتش این پست رو ندیده بودم. هم من و هم دوستان دیگه خیلی خوشحال میشیم در خدمت شما دوست عزیز باشیم. حقیقتش برای این کتاب قبلا برنامه ریزی شده و هر کدام از دوستان مسئول اجرای بخشی از این کتاب هستند. ولی مطمئنم توی کارهای دیگه ای که در پیش هست می تونی کمکمون کنی.
بازهم ممنون از شما و البته ورود شما را هم به نت آهنگ خوش آمد می گم.

Razoniaz
Saturday 31 July 2010, 06:53 PM
سلام
دوستان داره دیر میشه ها. آقا فرزان، آقا مرتضی، سپهر جان، آرش عزیز منتظریم.

SOLAIEN
Sunday 1 August 2010, 10:43 AM
36 (You can see links before reply) 37 (You can see links before reply) 38 39 (You can see links before reply) 40 (You can see links before reply) 41 (You can see links before reply) 42 (You can see links before reply) 43 44 45 46 47 48 49 50 (You can see links before reply) 51 52

Mezrab
Monday 2 August 2010, 10:08 PM
همچنان در انتظار فایل های دوستانیم..این هفته هم در حال به پایان رسیدن هست..

sepsan25
Tuesday 3 August 2010, 11:30 AM
سلام دوستان

من دو جور ضبط کردم. یه بار با موبایلم فیلم گرفتم و به صدا تبدیلش کردم و یه بار دیگه هم با پیک آپ و نرم افزار gold wave
شما گوش کنید ببینید کدوم کیفیت بهتری داره:

با گوشی :
21 (You can see links before reply)
22 (You can see links before reply)

با پیکاپ :

با پیکاپ خیلی بهتره

Mezrab
Tuesday 3 August 2010, 04:23 PM
سلام دوستان

من دو جور ضبط کردم. یه بار با موبایلم فیلم گرفتم و به صدا تبدیلش کردم و یه بار دیگه هم با پیک آپ و نرم افزار gold wave
شما گوش کنید ببینید کدوم کیفیت بهتری داره:

با گوشی :

با پیکاپ :
مسلما پیکاپ

sepsan25
Wednesday 4 August 2010, 11:34 AM
دوستان اگر یه ذره دیگه صبر کنید تموم میشه راستش من مشکل ضبط کردن دارم !

Mezrab
Wednesday 4 August 2010, 03:46 PM
سلام دوستان عزیز . این 6 تا درس از درسای منه . بقیشم انشالله فردا تحویل میدم.

23 (You can see links before reply)
24 (You can see links before reply)
25 (You can see links before reply)
26 (You can see links before reply)
آرش جان تکرار ها رو اجرا کردی؟

mori68_santoori
Saturday 7 August 2010, 03:49 PM
درود
من از 18 درس 15 رو اماده کردم سه تا دیگه هم اماده میشه یک جا قرار میدم

آستان جانان
Wednesday 11 August 2010, 09:18 AM
سلام ممنون از سايت خوبتون من قطعه شماره 85 رو مي خواستم ولي پيداش نكردم.

Razoniaz
Wednesday 11 August 2010, 11:12 AM
سلام ممنون از سايت خوبتون من قطعه شماره 85 رو مي خواستم ولي پيداش نكردم.

سلام دوست عزیزم
به نت آهنگ و جمع دوستانه ما خوش اومدید. امیدوارم اوقات خوشی را با دوستان عزیز بخش سنتور داشته باشید. کتاب شیوه سنتور نوازی توسط دوستان عزیز هنوز در حال اجرا هست و تا درس 30 اجرا شده امیدوارم تا چند روز دیگه کار اجرای این کتاب به اتمام برسه.

Mezrab
Wednesday 11 August 2010, 10:22 PM
ممنون از آرش عزیز بابت اجرای قطعات، بقیه دوستان، فرزان و استاد سنتور عزیز ...؟ مدت طولانی شد.

marzie_samimiparvar
Wednesday 11 August 2010, 10:46 PM
سلام!!
من مشکلم اینه که نمیدونم چطور باید کارامو براتون بذارم لطفا کمکم کنین

Mezrab
Thursday 12 August 2010, 12:12 AM
سلام!!
من مشکلم اینه که نمیدونم چطور باید کارامو براتون بذارم لطفا کمکم کنین

Razoniaz
Saturday 14 August 2010, 09:18 AM
سلام
قبل از هر چیز جا داره از آقا محسن و آقا آرش عزیز که درسها را آماده کردند تشکر کنم. آقا فرزان عزیز هم درسهای 36و 37و 39 و 40و41و42 و 50 را اجرا کردند ولی با توجه به کمبود وقتی که داشتند قرار شد بقیه تکالیف ایشون رو بنده انجام بدم. از آقا فرزان هم سپاسگزارم.
فقط ما منتظر دوستان عزیز آقا سپهر و آقا مرتضی هستیم که انشاالله هر چه زودتر درسها را قرار بدند. برای اینکه یادآوری بشه دوباره اینجا درسهای آقا سپهر و مرتضی عزیز را اینجا ذکر می کنم.

آقاسپهر : از درس 53 تا 68
آقا مرتضی: از درس 69 تا 87

Mezrab
Monday 16 August 2010, 09:41 PM
دوستان خیلی زمان گذشت..! حالا این کتاب اونچنان نکات و درسای مشکلی نداره، اگر بخوایم ردیف رو به این شکل اجرا کنیم خیلی خیلی زمان میبره، شاید اندازه دوره تدریسش...!!!!

mori68_santoori
Wednesday 18 August 2010, 08:08 PM
درود
دوست عزیزم مشکل بنده به خاطر اینترنت هستش ای دی اس ال قطع شده و من هم اصلا حال و حوصله این دایل اپ لعنتی رو ندارم اما با این حال هر روز مشکل دارم برای اپ کردن الان دوباره سعی میکنم به امید خدا که قرار بگیره

mori68_santoori
Wednesday 18 August 2010, 08:42 PM
درود
قسمت اول

mori68_santoori
Wednesday 18 August 2010, 08:47 PM
درود
قسمت دوم

mori68_santoori
Wednesday 18 August 2010, 08:53 PM
قسمت سوم

mori68_santoori
Wednesday 18 August 2010, 09:00 PM
قسمت جهارم!!!!!

mori68_santoori
Wednesday 18 August 2010, 09:06 PM
قسمت پنجم !!!!!
در مورد دو قسمت 76 و 80 باید بگم که این دو فابل موقع کانورت کردن intrupted شدن متاسفانه دوباره میزنم و قرار میدم چون نه توی سایت و نه توی هیچ سایت دیگه هم اپلود نمیشه
موقع قرار دادن همین پست اخر رو ویرایش می کنم

Mezrab
Thursday 19 August 2010, 12:02 AM
استاد سنتور عزیز امکانش رنگ دشتی رو دوباره اجرا کنید؟اشتباه اجرایی داشت چند جا.

mori68_santoori
Thursday 19 August 2010, 12:11 AM
استاد سنتور عزیز امکانش رنگ دشتی رو دوباره اجرا کنید؟اشتباه اجرایی داشت چند جا.
درود
بله حتما لپتاب بنده دست برادرم هست به خاطر همین نتونستم اون دوتا قطعه رو اپلود کنم چشم حتما سه تاشون رو دوباره و با هم قرار میدم اشکال خاصی داشت از لحاظ وزنی یا نتی یا اینکه به اشتباه روی نت ضربه خورده؟اگه اشتباه نتی هستش بگید تا چک کنم لطفا

Mezrab
Thursday 19 August 2010, 12:27 AM
درود
بله حتما لپتاب بنده دست برادرم هست به خاطر همین نتونستم اون دوتا قطعه رو اپلود کنم چشم حتما سه تاشون رو دوباره و با هم قرار میدم اشکال خاصی داشت از لحاظ وزنی یا نتی یا اینکه به اشتباه روی نت ضربه خورده؟اگه اشتباه نتی هستش بگید تا چک کنم لطفا
بعضی جاها به جای تک مضراب دوبل داشتید، انتهای قطعه هم دوبل سل رو پشت خرک زدید. زینت ها هم زیادی بود، یعنی جاهایی که نباید سر مضراب بودش که هنرجو رو گیج میکنه..
بقیه قطعه ها مشکل خاصی نداشت!همون زینتای اختصاصیتون فقط! مثلا تو ای ایران نت های سیاهتون یه تک زرد داشت یا ریز بعضی جاها نباید میبود که بود.

به هر شکل این ها قطعه رو زیبا میکنند و من خیلی ممنونم، اما یه ذره پیچیده هم میکنند.

Mezrab
Thursday 19 August 2010, 12:46 AM
راستی، درس کابوکی رو هم اجرا نکردید و فایلی که قرار دادید تکرار درس قبلی هست.

mori68_santoori
Thursday 19 August 2010, 02:30 AM
بعضی جاها به جای تک مضراب دوبل داشتید، انتهای قطعه هم دوبل سل رو پشت خرک زدید. زینت ها هم زیادی بود، یعنی جاهایی که نباید سر مضراب بودش که هنرجو رو گیج میکنه..
بقیه قطعه ها مشکل خاصی نداشت!همون زینتای اختصاصیتون فقط! مثلا تو ای ایران نت های سیاهتون یه تک زرد داشت یا ریز بعضی جاها نباید میبود که بود.

به هر شکل این ها قطعه رو زیبا میکنند و من خیلی ممنونم، اما یه ذره پیچیده هم میکنند.
درود
در مورد اضافه کردن نت ها من گفته بودم که کاملا مثل قطعه اجرا نمیکنم و مخالف این هستم که کاملا مثل خود قطعه بزارم اینطوری که دیگه اسمش هنرجو نیست در مورد ای ایران نت تک و سپس ریز هست و در چهارمضراب بیات تکیه گذاشتم در مورد جمله اخرتون متوجه نشدم یه ذره پیچیده هم میکنند؟
در مورد کابوکی نمیدونم چه بلایی سرش اومده ولی من داشتم میزاشتم توی سایت بود عجیبه واقعا

Mezrab
Thursday 19 August 2010, 09:24 AM
درود
در مورد اضافه کردن نت ها من گفته بودم که کاملا مثل قطعه اجرا نمیکنم و مخالف این هستم که کاملا مثل خود قطعه بزارم اینطوری که دیگه اسمش هنرجو نیست در مورد ای ایران نت تک و سپس ریز هست و در چهارمضراب بیات تکیه گذاشتم در مورد جمله اخرتون متوجه نشدم یه ذره پیچیده هم میکنند؟
در مورد کابوکی نمیدونم چه بلایی سرش اومده ولی من داشتم میزاشتم توی سایت بود عجیبه واقعا
منظورم اینکه هنرجو فکر میکنه چه اتفاقی سر نتش افتاده!از پیچیدگی..مهم نیست!اون قطعات رو اگر زحمتش رو بکشید خیلی ممنون میشم.

mori68_santoori
Thursday 19 August 2010, 07:13 PM
منظورم اینکه هنرجو فکر میکنه چه اتفاقی سر نتش افتاده!از پیچیدگی..مهم نیست!اون قطعات رو اگر زحمتش رو بکشید خیلی ممنون میشم.
درود
بله درست فرمودید امیدوارم گیج نشوند اگه اشکالی یا انتقادی شد شخصا به عهده می گیرم مرسی از راهنمایی خوبتون

mori68_santoori
Friday 20 August 2010, 08:47 PM
درود
قسمت اخر و اجراری دوباره قطعات خواسته شده دوست عزیز
امیدوارم درسهام مورد پسند دوستان قرار بگیره و اگه اشکالی یا انتقادی هست مستقیم خودم بر عهده می گیرم مرسی از دوست عزیزم جناب مضراب که من را راهنمایی فرمودند:am

Mezrab
Friday 20 August 2010, 11:51 PM
از مرتضی عزیز بابت اجرای زیبای قطعات ممنونم، فقط یکسری قطعات که توسط فرزان قرار بود اجرا بشه و به راز و نیاز عزیز سپرده شده باقی مونده که امیدوارم اجرا بشند...پست اول آپدیت شده، پیشنهاد میدم نگاهی بهش بندازید. ممنون.

pp017
Friday 17 September 2010, 10:12 AM

---اجرا توسط محسن(Mezrab (You can see links before reply)):

درس 21---------------------- مرغ سبز زیبا (You can see links before reply)
درس 22---------------------- توپ سفید (You can see links before reply)
درس 23---------------------- آدم برفی (You can see links before reply)
درس 24---------------------- به زران (You can see links before reply)
درس 25---------------------- قایق رانان رود ولگا (You can see links before reply)
درس 26---------------------- موسیقی ملل (You can see links before reply)
درس 27---------------------- یک گل سایه کمر (You can see links before reply)
درس 28---------------------- آهنگ محلی (You can see links before reply)
درس 29---------------------- موسیقی ملل (You can see links before reply)
درس 30---------------------- تصنیف "چهره به چهره" (You can see links before reply)
درس 31---------------------- مجنون نبودم (You can see links before reply)
درس 32---------------------- وقتی بارون میاد (You can see links before reply)
درس 33---------------------- آخ لیل و داخ لیل (You can see links before reply)
درس 34---------------------- تولد (You can see links before reply)
درس 35---------------------- سوزه (You can see links before reply)

---اجرا توسط مرتضی(@ostad santoor@ (You can see links before reply)):

درس 69---------------------- سرود "ای وطن" (You can see links before reply)
درس 70---------------------- آهنگ محلی (You can see links before reply)
درس 71---------------------- دی بلال (You can see links before reply)
درس 72---------------------- کابوکی (You can see links before reply)
درس 73---------------------- آهنگ محلی (You can see links before reply)
درس 74---------------------- ترانه آذربایجانی (You can see links before reply)
درس 75---------------------- گل پامچال (You can see links before reply)
درس 76---------------------- از خون جوانان وطن (You can see links before reply)
درس 77---------------------- در قفس (You can see links before reply)
درس 78---------------------- لیلا خانوم (You can see links before reply)
درس 79---------------------- خوابهای طلائی (You can see links before reply)
درس 80---------------------- شیر علی مردان (You can see links before reply)
درس 81---------------------- زمن نگارم (You can see links before reply)
درس 82---------------------- بهار دلکش (You can see links before reply)
درس 83---------------------- تمرین دشتی (You can see links before reply)
درس 84---------------------- سرود "ای ایران" (You can see links before reply)
درس 85---------------------- چهارمضراب بیات ترک (You can see links before reply)
درس 86---------------------- قسمتی از پیش در آمد بیات ترک (You can see links before reply)
درس 87---------------------- رنگ دشتی (You can see links before reply)

سلام من درس های

40 (You can see links before reply)

41
(You can see links before reply)

45 (You can see links before reply)

48

رو داشتم بقیشم انشالا میزارم. از 40 تا 60 هم مال من.

Mezrab
Friday 17 September 2010, 12:08 PM
سلام من درس های

41

48

دوست من ممنون از کاراتون ولی در قطعه 40 دو تا دوبل مضراب رو نزدید و میزان بد اجرا شده، با نت دوباره چک بفرمایید.
قطعه غوغای ستارگان هم بعضی چنگ ها به صورت دو لاچنگ و سریع اجرا شدند، اگر درست کنید ممنون میشم.

pp017
Friday 17 September 2010, 03:54 PM
چشم حتما.ولی اخه این طوری زیبایی قطعه از بین میره و دوستان مبتدی کمتر میل به اجرای این جور قطعات دارن.اینه که من قبلا در ضبط کمی با سرعت بیشتر زدم.ولی به هر حال چشم.

Mezrab
Friday 17 September 2010, 07:05 PM
چشم حتما.ولی اخه این طوری زیبایی قطعه از بین میره و دوستان مبتدی کمتر میل به اجرای این جور قطعات دارن.اینه که من قبلا در ضبط کمی با سرعت بیشتر زدم.ولی به هر حال چشم.
نه، منظورم اصلا این نیست تمو یا سرعت کار رو ببرید بالا، منظورم این هست توی ریتم و نت ها دقت بیشتری کنید..مثلا چنگ رو دو لاچنگ اجرا نکنید یا بالعکس..خیلی ممنون.

pp017
Friday 17 September 2010, 07:12 PM
نه، منظورم اصلا این نیست تمو یا سرعت کار رو ببرید بالا، منظورم این هست توی ریتم و نت ها دقت بیشتری کنید..مثلا چنگ رو دو لاچنگ اجرا نکنید یا بالعکس..خیلی ممنون.

بله.البته من این قطعه رو زمانی که سنتور رو تازه 1 ماه بود شروع کرده بودم زدم.بزارید به حساب بی تجربگی بنده.البته اون زمان.

z_m
Saturday 18 September 2010, 03:50 PM
سلام.
چرا درسهای 36 تا 68 که توسط آقا آرش اجرا شده رو نمیشه دانلود کرد؟

Mezrab
Saturday 18 September 2010, 05:15 PM
سلام.
چرا درسهای 36 تا 68 که توسط آقا آرش اجرا شده رو نمیشه دانلود کرد؟
به دلیل اینکه درس های 36 تا 68 اصلا اجرا نشدند، قرار بود توسط فرزان اجرا بشند که زحمتش افتاد گردن جناب راز و نیاز که ایشون هم نیستند مدتیه، باید صبر کنید تا خودم یا دوستان قطعات رو اجرا کنیم تا تکمیل بشه..

mori68_santoori
Sunday 19 September 2010, 02:57 AM
درود
دوستان گلم من و جناب مضراب عزیز ترتیبشون رو میدیم مشکلی نیست
با سپاس

r20
Sunday 19 September 2010, 10:21 AM
درود
دوستان گلم من و جناب مضراب عزیز ترتیبشون رو میدیم مشکلی نیست
با سپاس

سلام دوستان اگه من رو قابل بدونین من هم میتونم یه کمکی بکنم.

داليا
Tuesday 21 September 2010, 04:09 PM
سلام به همه دوستان
من تازه يادگيري سنتور رو شروع كردم و از اجراهايي كه زحمتشو كشيدين و اينجا گذاشتين واقعا" استفاده ميكنم دست همگي درد نكنه

Mezrab
Tuesday 21 September 2010, 04:22 PM
سلام به همه دوستان
من تازه يادگيري سنتور رو شروع كردم و از اجراهايي كه زحمتشو كشيدين و اينجا گذاشتين واقعا" استفاده ميكنم دست همگي درد نكنه
خواهش میکنم، به هر شکل همه این کار ها برای ارتقا سطح و کمک به هنرآموزان این ساز خوش صداست. باز هم اگر مشکلی بود در سطح انجمن بپرسید دوستان حتما کمکتون می کنند.

ofogh52
Friday 22 October 2010, 12:58 AM
با سپاس از زحمات همه دوستان و بخصوص آقای مضراب که دقت زیادی دارند.لطفا اگر درسهای 36 تا 68 اجرا شدند به بنده هم خبر بدین به این ایمیل ofogh735@yahoo.com

arminbiz
Wednesday 27 October 2010, 08:00 PM
دوستان ببخشید من تازه کارم تو این سایت خوب نمیدونستم کجا باید این رو بگم ولی این قطعه من خیلی احتیاج دارم اگه کسی در توانش هست امشب واسم اجراش کنه بزاردش خیلی ممنونش میشم
درس رنگ افشاری هست

شایان سنتوری
Wednesday 27 October 2010, 08:11 PM
این هم لینک دانلود درس رنگ افشاری از کتاب شیوه سنتور نوازی

شایان سنتوری
Wednesday 27 October 2010, 08:15 PM
داداش خیلی ممنون کارم رو راه انداختی

خواهش میکنم.این وظیفه ی ماست.موفق باشی

arminbiz
Friday 29 October 2010, 06:41 PM
سلام دوستای گل میتونید درس 62 کتاب شیوه ی سنتور نوازی درس ترانه ی کردی رو واسم بزنین خیلی ممنون میشم:violinplay3:

arminbiz
Friday 29 October 2010, 09:28 PM
کسی نداردش ؟

hossein-jj
Friday 26 November 2010, 05:32 PM
سلام و درود

دوستان اگر امکان دارد لطفا نت آهنگهای زده شده را هم در سایت قرار دهید .

حتی اگر اسکن شده باشه

ممنون

vahabvafadar
Sunday 28 November 2010, 11:25 PM
سلام این درسهای 36 تا 68 اجرا نمیشن ؟
دوستان با تجربه یه نفر زحمتشو قبول کنه بذاره تا این کتاب کامل تر شه
ممنون

Mahshar_sensational
Saturday 4 December 2010, 11:20 AM
سلام اقای هادیان تو را خدا این درس ها را یکی اجرا کنه..... پس چرا هیچکی نیست ؟؟؟؟
رس 36---------------------- سرود برف بازی

rbrb
Wednesday 2 March 2011, 11:47 PM
با سلام این تاپیکو کامل خوندم

یه چند تا حرف دارم که جسارتا میگم

1-من الان به این درسا نیاز دارم و امیدوارم زودتر زده شه چون اینجوری که داره پیش میره تا این تاپیک کامل بشه من دوره مقدماتیو تموم کردم.
2- در رابطه با اجراهای استاد سنتور میخواستم بگم من به عنوان یه نو آموز حسابی شاکیم از اجراشون

اینم بگم که اجراشون واقعا قشنگه ولی به درد تمرین ما نمیخوره من اجراهای ایشون رو هر از گاهی گوش میدم و لذت میبرم ولی به عنوان یه نمونه تمرینی هرگز، چون سرعت اجرای ایشون بالا که نه خیلی بالاس

تازه سرعت به کنار ما همین جوری در فهم ترکیب نتها مشکل داریم سرعت بالا ریزهای اضافی تکیه!!!! نتهای اضافی اینا خوبن ولی ما دوره مقدماتی هستیم.
تا حالا دیدید که برای مقطع ایتدایی پژوهش بذارن آخه، که ایشون میگه ما باید خودمون دنبالش باشیم.

Razoniaz
Thursday 3 March 2011, 11:17 PM

1-من الان به این درسا نیاز دارم و امیدوارم زودتر زده شه چون اینجوری که داره پیش میره تا این تاپیک کامل بشه من دوره مقدماتیو تموم کردم.
2- در رابطه با اجراهای استاد سنتور میخواستم بگم من به عنوان یه نو آموز حسابی شاکیم از اجراشون

اینم بگم که اجراشون واقعا قشنگه ولی به درد تمرین ما نمیخوره من اجراهای ایشون رو هر از گاهی گوش میدم و لذت میبرم ولی به عنوان یه نمونه تمرینی هرگز، چون سرعت اجرای ایشون بالا که نه خیلی بالاس

تازه سرعت به کنار ما همین جوری در فهم ترکیب نتها مشکل داریم سرعت بالا ریزهای اضافی تکیه!!!! نتهای اضافی اینا خوبن ولی ما دوره مقدماتی هستیم.
تا حالا دیدید که برای مقطع ایتدایی پژوهش بذارن آخه، که ایشون میگه ما باید خودمون دنبالش باشیم.

سلام دوست عزیز
به یاری خدا از این هفته اجرای درسهای باقیمانده این کتاب رو شروع می کنم.

saeed2011
Friday 11 March 2011, 08:48 PM

من هم مثل شما بودم.اما حالا این کتاب رو تموم کردم.ولی بهتره اول خودت یه بار از آهنگ بزنی.بعد گوش بدی و اشکال هاتو رفع کنی.البته این نظره منه

vesall
Sunday 13 March 2011, 07:51 AM
آهاااااااااااااااااااااای یکی ای الهه ی ناز رو بزنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:((

salarix20x
Monday 14 March 2011, 07:00 AM
سلام
این درس الهه ناز ( شماره 45) ایشالله بقیشو هم می زارم

من سرعت اینترنتم خیلی پایینه
You can see links before reply (You can see links before reply)

ipaek
Thursday 17 March 2011, 11:20 AM
من یه کلیپ بسیار قدیمی از حضرت استاد مشکاتیان می خوام که فکر کنم اسمش غم انگیز باشه یا مشابه ان لطفا اطلاع بدین

kiasari
Saturday 26 March 2011, 12:01 PM
ممنون از دوستان بابت اجرای قطعات. من به آهنگ "ای ایران" (درس 84 شیوۀ سنتورنوازی) نیاز داشتم. اما ظاهراً نوازنده از روی یک نت دیگه اجرا کرده و نه از روی نت آقای کامکار. به عنوان مثال، در کتاب شیوۀ سنتورنوازی در انتهای میزان سوم یک نت "ر" سیاه دیده می شود ولی نوازنده آن را با دو نت مختلف چنگ اجرا می کند.

salarix20x
Sunday 27 March 2011, 02:27 PM
ممنون از دوستان بابت اجرای قطعات. من به آهنگ "ای ایران" (درس 84 شیوۀ سنتورنوازی) نیاز داشتم. اما ظاهراً نوازنده از روی یک نت دیگه اجرا کرده و نه از روی نت آقای کامکار. به عنوان مثال، در کتاب شیوۀ سنتورنوازی در انتهای میزان سوم یک نت "ر" سیاه دیده می شود ولی نوازنده آن را با دو نت مختلف چنگ اجرا می کند.

درس 84 - ای ایران (You can see links before reply)

Razoniaz
Monday 28 March 2011, 12:49 PM
سلام این هم بقیه درسها

درس 66 (You can see links before reply)رشید خان

درس 84 - ای ایران (You can see links before reply)

سلام دوست عزیز
سپاسگزارم از شما بابت اجرای این درسها. در خصوص اجرای دروس برای شما پیام خصوصی فرستادم ممنون می شم بخونیدش.
شاد باشید دوست عزیز

parsa90
Sunday 8 May 2011, 01:20 AM
سلام این هم بقیه درسها

درس 66 (You can see links before reply) رشید خان

دوست عزیز مطمئنی که درسارو درست زدی ؟؟؟:39:

vesall
Saturday 28 May 2011, 11:32 AM
دوست عزیز این درس بسیار زیاد اشکال ریتمی داره! چه جوری شما متوجه این مشکلات نشدین ؟

با سلام.
یعنی در اجرا مشکل داره ؟
اگر آره، خب یکی درستشم بزنه !

و یا اینکه در نت مشکل داره ؟؟

:16:

Razoniaz
Saturday 28 May 2011, 12:14 PM
با سلام.
یعنی در اجرا مشکل داره ؟
اگر آره، خب یکی درستشم بزنه !

و یا اینکه در نت مشکل داره ؟؟

:16:

سلام دوست عزیز
بله اجرای این درسها مشکل داره. به زودی اجرای صحیح اونها رو اینجا قرار می دیم.
باتشکر از شما

vesall
Thursday 2 June 2011, 11:34 AM
شدیدا منتظر اجراهای صحیح هستم...

nilo0o0
Sunday 12 June 2011, 05:22 PM
واقعا ممنونم....پست عالی ای بود

nilo0o0
Sunday 12 June 2011, 05:33 PM
قطعه 57 کووووووووووو؟

rbrb
Sunday 19 June 2011, 05:51 PM
بابا یعنی اینقدر مشکله زدن این درسا

میشه قطعه رنگ افشاری (درس 60 ) رو با سرعت بسیار آروم یکی بزنه (البته درست) دو مورد زده بودن که مورد اول سرعت بالا بود و مورد دوم میزانهای اول سرعت مثلا رو 60 بود بعد یهو شد 100

rbrb
Friday 24 June 2011, 11:46 AM
البته آقای راز و نیاز نفسشو منهدم کرد اینجا چون میتونید مطمئن باشید ایشون این درسا رو اگه در حالت مستی و چشم بسته هم بزنه کاملا درست میزندشون

Razoniaz
Saturday 25 June 2011, 02:24 PM
البته آقای راز و نیاز نفسشو منهدم کرد اینجا چون میتونید مطمئن باشید ایشون این درسا رو اگه در حالت مستی و چشم بسته هم بزنه کاملا درست میزندشون

دوست عزیزم شما به بنده لطف دارید ولی بالاخره همه ما انسانیم و همین باعث می شه که حتی توی ساده ترین کارها هم گاهی مرتکب اشتباه بشیم.

Prana
Sunday 3 July 2011, 09:04 PM
سلام. دوستان عزیز نظر شما راجع به چسباندن 2 انگشت آخر به دم مضراب چیه ؟ آیا اساتیدی هم وجود داشتن که انگشت هارو به دم مضراب بچسبونن ؟

Mezrab
Monday 4 July 2011, 02:18 PM
سلام. دوستان عزیز نظر شما راجع به چسباندن 2 انگشت آخر به دم مضراب چیه ؟ آیا اساتیدی هم وجود داشتن که انگشت هارو به دم مضراب بچسبونن ؟
حقیقتش ما ها که میچسبونیم، من دقت کردم خیلی از اساتید اینکار رو میکنند، البته مماس میشه معمولا و خیلی به فرم انگشتان دست بستگی داره، اما تا اونجایی که من دیدم استاد اردوان و استاد مشکاتیان و ... به نوعی همه در امتداد بقیه انگشتان و چسبیده به دم مضراب ساز میزنند و زدند.

Prana
Monday 4 July 2011, 05:01 PM
پس این کار در کل مشکلی نداره. درسته ؟ استاد اول من به شدت با این کار مخالف بود انگار فعل حرام انجام میشه !!
ولی استاد جدید انگشتهارو به دم مضراب می چسبونه و منم مجبور به تبعیت میکنه. به همین دلیل سوال پرسیدم.
ممنون از پاسخ.

Mezrab
Monday 4 July 2011, 07:32 PM
پس این کار در کل مشکلی نداره. درسته ؟ استاد اول من به شدت با این کار مخالف بود انگار فعل حرام انجام میشه !!
ولی استاد جدید انگشتهارو به دم مضراب می چسبونه و منم مجبور به تبعیت میکنه. به همین دلیل سوال پرسیدم.
ممنون از پاسخ.
استاد مشکاتیان می گفتند، هر جور می خواید مضراب رو بگیرید اما احساس و صدای ساز رو در بیارید.. مضراب گرفتن یه اصولی داره ولی جزئیاتش دیگه فرد به فرد فرق داره!نمیشه دقیقا همه یکشکل ساز بزنند.

KartoonKhab
Thursday 7 July 2011, 02:52 AM
سلام - ببخشید یک سری از این صدا ها رو که دوستان گذاشتن . یا خیلی تند اجرا شدن یا صدا طوری هست که نمیشه شنید تعدادیشون هم بعضی نتها رو نمیززن . یه سری درس هام زده نشده . من فکر کنم چون کتاب اول هستش تند زدن زیاد جایز نباشه . ممنون میشم اگه کله درس هارو به صورت یک جا با کیفیت مناسب برای دانلود بزارید

peyman_n
Thursday 7 July 2011, 08:06 AM
کلا یک جا برای داونلود نیست
من یک بار گذاشتم دوستان ناراحت شدند و گفتند کپی رایت رو رعایت نکردم
فکر کنم خود استاد سی دیش رو داره و باید از مغازه ها بگیری

DelanGizan92
Monday 25 July 2011, 02:55 PM
این اهنگ ها خیلی سریع زده شده.به درده هنرجو های مبتدی نمیخوره.هنرجو باید حداقل 2 سال کار کنه تا بتونه درس های اخر این کتاب رو بزنه.اون چیزی که شنیدم با اون چیزی که استاد میزد خیلی فرق میکرد..........به حر حال دستون درد نکنه

Mezrab
Tuesday 16 August 2011, 02:40 AM
دوستان قطعات در حال تکمیل هست، اما متاسفانه برنامه ای برای آپلود اون ها در سایت ندارم، بعد از تکمیل لینک دانلود اون ها رو به صورت یکجا تقدیم خواهم کرد.

bm19140
Tuesday 13 September 2011, 07:39 AM
سلام من تازه کارم و از اینجا تعدادی از اجراهای کتاب شیوه سنتور نوازی رو گرفتم و تونستم یاد بگیرم مثل الهه ناز و گل پامچال که از همه دوستان ممنونم. اما هر کاری می کنم آهنگهایی مثل گل مریم و ای ایران همانند اجراهایی کهدر اینجا قرار داده شده، نمی شود. البته این اجراها بنظرم با نت های کتاب متفاوت است لطفاً کمکم کنید نمیخام از یادگیری دلسرد بشم. باز هم ممنون(البته من استاد ندارم)

Mezrab
Tuesday 13 September 2011, 09:36 PM
سلام من تازه کارم و از اینجا تعدادی از اجراهای کتاب شیوه سنتور نوازی رو گرفتم و تونستم یاد بگیرم مثل الهه ناز و گل پامچال که از همه دوستان ممنونم. اما هر کاری می کنم آهنگهایی مثل گل مریم و ای ایران همانند اجراهایی کهدر اینجا قرار داده شده، نمی شود. البته این اجراها بنظرم با نت های کتاب متفاوت است لطفاً کمکم کنید نمیخام از یادگیری دلسرد بشم. باز هم ممنون(البته من استاد ندارم)
این اجرا ها تمپو اصلی نیستند، سعی نکنید با این سرعت اجرا کنید. تو اینترنت بگیرید اجراهای استاندارد تری هست. اگر خیلی لازم دارید سی دی خود استاد که همه این ها رو نواخته تهیه کنید.

bm19140
Wednesday 14 September 2011, 08:57 AM
ممنونم . اما علاوه بر سرعت اجرا من نت را برای آهنگ ای ایران (بخش مقدمه ) را رعایت می کنم ولی آهنگش در نمی آد . کوک سنتور رو هم طبق دستورات سایت با تیونر نرم افزاری انجام دادم. لطفا برای تهیه سی دی اصلی کتاب هم راهنمایی بفرمایید. اجرای چند میزان اول را در فایل زیر گذاشتم لطفا ببینید ایراد کار من چیه. هرچند آخرش چند نت قاطی شد.

memati
Saturday 24 September 2011, 01:58 PM
سنتور نوازی در دستگاه سه گاه عربی
لطفا در مورد ساز هم نظر بدید

googlepc
Friday 30 September 2011, 11:42 PM
دست همه دوستان و اساتید درد نکنه . برای ما که مبتدی هستیم خیلی خوب و آموزنده است و بسیاری از اشکالات ما رفع میشه .
یک سوالی داشتم ، میشه اهنگ صیاد استاد افتخاری رو بر روی سنتور هم اجرا کرد؟؟؟ من خودم انجام میدم ولی اصلا به قشنگی ساز اصلیش (فکر کنم تار باشه!) نمیشه.

bm19140
Sunday 9 October 2011, 06:44 AM
دوستان لطفاً به من پاسخ بدید. من آهنگ گل مریم رو که میخام اجرا کنم در جاهایی که نت دو لاچنگ زینت که فکر کنم دراب به اون میگن (مثل ابتدای میزان اول) در اجرا هایی که دارم صدای "ر" میده اما مال من این طوری نمیشه لطفاً راهنمایی کنید اونا رو چطوری اجرا کنیم. ممنونم

Godlike
Monday 24 October 2011, 07:55 PM
سلام
بقیه درسا رو کسی نمی زنه ؟

abcdefghijklmnop
Thursday 5 January 2012, 11:33 AM
سلام.متاسفانه اين كتاب برخلاف دستور سنتور cd اجرايي نداره. سايت هاي ديگه هم اونجور كه من جست وجو كردم اجرا ندارن و معمولا لينك اين تاپيك رو ميدن.حيفه كه اين تاپيك نصفه كاره رها شه.دوستاني كه اين كتاب رو پشت سر گذاشتن يه لطفي كنن اين تاپيك رو تكميل كنن. 0گوش دادن اجراي آهنگ براي ما مبتديا شديدا مفيده.(مخصوصا براي كسايي كه مثل من استاد ندارن).

mori68_santoori
Saturday 7 January 2012, 06:31 PM
درود
در اسرع وقت رسیدگی میشه دوستان عزیز
مرتضی

sahar1000
Sunday 8 January 2012, 10:04 PM
سنتور نوازی در دستگاه سه گاه عربی
لطفا در مورد ساز هم نظر بدید
درود دوست گرامی.خیلی زیبا بود و دلنشین و دقیقا عربی صدا میداد.طنین صدای سازتون هم چشمگیره من که خوشم اومد. در مورد سنتورتون اگه میشه بفرمایید ساخت کدوم استاد و چه رنج قیمته؟ در ضمن این نت رو خودتون تنظیم کردین روی سنتور؟ میشه لطف کنید نت این اجراتونو بذارید ممنون میشم

ariyanfar67
Thursday 16 February 2012, 12:58 AM
خیلی ممنون:
منتهی موارد 36 تا 68 قابل دانلود نبودن......چرا؟
میشه آدرسی دیگر برای دانلودشون بزارین؟

ariyanfar67
Thursday 16 February 2012, 01:15 AM
پیدا کردم

abcdefghijklmnop
Thursday 16 February 2012, 12:34 PM
سلام.اگه ميشه يكي اجراي قطعات بدوت ضرب آخر گتاب رو اينجا بزاره ممنون

vahid9987
Friday 17 February 2012, 09:13 PM
آقا من یه مشکلی دارم
نمیتونم فایل هایی که از نت آهنگ آپ شده رو دانلود کنم با idmدانلود میکنم هرکاری میکنم خطا میده تازگیا این طور شده لطفا راهنمایی کنید

arya20012
Thursday 23 February 2012, 10:59 AM
سلام کسی یه کوک خوب برا اجرای اله ی ناز داره اگه آره لطفا کمک کنید

dari_santuri
Saturday 3 March 2012, 03:35 PM
سنتوری های گل تاپیک روم سنتوری ها در nimbuzz را بخوانید

sina1388
Monday 5 March 2012, 10:44 PM
واقعا دمتون گرم

arya20012
Tuesday 10 April 2012, 11:59 AM
کسی هست که درس 48-49-50رو بزنه من ازش ممنون میشم اینکارو کنه

sina1388
Thursday 12 April 2012, 07:32 PM
سلام
خسته نباشید دوستان هنرمندم
بالاخره یکی اون چنتا آهنگ و بزنه این مجموعه کامل بشه
ممنوم پیشاپیش

arya20012
Wednesday 18 April 2012, 12:08 PM
هی بابا این فروم خوابه تو سایت ورزشی درخواست آپ یه فول مچ دادم تو دو روز آپ کرن توروخدا هنرتونو برا خودتون نگه ندارین
حضرت علی میفرماید که زکات علم نشر آن است همین

Razoniaz
Wednesday 18 April 2012, 06:10 PM
هی بابا این فروم خوابه تو سایت ورزشی درخواست آپ یه فول مچ دادم تو دو روز آپ کرن توروخدا هنرتونو برا خودتون نگه ندارین
حضرت علی میفرماید که زکات علم نشر آن است همین

سلام دوست خوبم. من از طرف خودم و دیگر دوستان عذر می خوام از شما. این تاپیک رو ندیده بودم. چشم حتما درسهایی رو که خواسته بودید رو براتون اجرا می کنم.

arya20012
Wednesday 18 April 2012, 10:34 PM
آقای رازو نیاز من شهاد فعالیت زیاد و مفیدتون هستم من تا درس 50 زدم اگر کسی خواس بگه بزارم براش توانم همینه بزارین ترم سه رو شرو کنم بقیه درسام رو اگه یاد گرفم میزنم

arya20012
Friday 20 April 2012, 09:28 AM
سلام دوست عزیزم. بفرمایید این هم درسهایی که خواسته بودید:

درس شماره 48 (غوغای ستارگان) (You can see links before reply)
درس شماره 49 (نصیرخانی) (You can see links before reply)
درس شماره 50 (لاله سر) (You can see links before reply)
مرسی این کارهای شما تو ذهنم میمونه و اگر روزی به مقام و ارزش های شما رسیدم مثل شما رفتار کنم

nadiash
Monday 7 May 2012, 06:30 AM
ببخشید دیر کردم ...
56 . 64 . 67 . 75 . 77 . 83 . 79 . 84 . 85 . 48 . 42 . 37 .31 . 28 . 30 . 27 . 25 ....
این قطعه ها را من میتونم در 3 الی 4 روز تحویل بدم ولی اگر قطعه های دیگری هم خواستید به جای اینها بزنم حرفی ندارم ولی باید روش کار کنم ...
در کل هر چی شما بگید من می زنم ولی اینها رو گفتم یعنی من آمادم ... مرسی

سلام. من درس کوهستانی یعنی درس 44 رو می خواستم. اگه لطف کنید. استاد ما موافق شنیدن قطعه نیست. چون من با گرفتن ضرب مشکل دارم. تازه شروع کردم.چیکار کنم؟ هنوز برام 2/4 یا 4/4 جا نیفتاده. بدون شنیدن در اجرای قطعه مشکل دارم

arya20012
Tuesday 8 May 2012, 11:18 AM
دوست عزیز شما نباید اون چیزی رو که شنیدین حفظ کنین و بزنین باید تم یا همون ریتم و ضرب نت رو با شنیدن اجراش در بیارین و اینجوری بهتون کمک میش تا براتون ریتم ها جا بیوفته

nadiash
Tuesday 8 May 2012, 02:11 PM
سلام. میشه لطفا درس کوهستانی (44) و رنگ دشتی(68) رو برام بگذارید؟با سپاس

nadiash
Tuesday 8 May 2012, 02:14 PM
دوست عزیز شما نباید اون چیزی رو که شنیدین حفظ کنین و بزنین باید تم یا همون ریتم و ضرب نت رو با شنیدن اجراش در بیارین و اینجوری بهتون کمک میش تا براتون ریتم ها جا بیوفته
یعنی شما می فرمایید اصلا قطعه رو نشنوم؟

arish
Tuesday 8 May 2012, 06:32 PM
ممنون

golnaz_222
Sunday 13 May 2012, 02:40 PM
دوستان عزیز خوشحال میشم نظرتون را بدونم!!! پیش در امد همایون
البته اینو هم بگم که من هنوز که هنوز وقتی میخوام درس پس بدم استرس میگیرم واسه همین بعضی جاها دستم رفته رو سیمهای دیگه اما!!

z_ebrahimi
Sunday 13 May 2012, 07:38 PM
کلِ مطالب را از ابتدا خواندم و واقعن لذت بردم از این همه همکاری و همیاری.
فقط می خواستم تشکر کنم.

dana74
Monday 28 May 2012, 05:49 PM
سلام بر دوستان محترم
کاربر جدید این سایت هستم و همچنین در سنتور هم تازه کار هستم. با دیدن این همه شور و انرژی در دوستان واقعا به وجد میام و انرژی می گیرم. آهنگهای شیوه سنتور نوازی را تماما دانلود کردم دستتان درد نکند خیلی به من کمک میکنه که یاد بگیرم.
در مورد سرود ای ایران، در کتاب شیوه سنتورنوازی نت قسمت اول که بدون کلام است، وجود ندارد منتهی آقا مرتضی به زیبایی آنرا نواختند. اگر ممکن است نت قسمت اول آن را برای دانلود بگذارید تا استفاده کنیم.

با سپاس فراوان

ali93
Wednesday 30 May 2012, 12:08 AM
کسی هست که درس 48-49-50رو بزنه من ازش ممنون میشم اینکارو کنه

کدوم کتاب
اسم درس چیه؟

nadiash
Wednesday 30 May 2012, 09:13 AM
سلام به دوستان. من میخوام یه سنتور جدید بخرم. آیا شما سازندگان خوب سنتور رو میشناسید؟ آیا آقای موسوی و غفاری رو که سنتور می سازند رو می شناسید؟ استادم از این دوتا سنتور داره میفروشه. بخرم یا نه؟

ali93
Monday 4 June 2012, 04:13 PM
سلام
دوستان کسی میز سنتور در حد 15هزار جایی سراغ دارن...

arya20012
Sunday 24 June 2012, 01:32 PM
یعنی شما می فرمایید اصلا قطعه رو نشنوم؟
نه اینکه نشد مگه استادتون درسارو براتون اجرا نمیکنن این برا این هست تا ب اون درس آشنا بشین وقتی شما در رو بشنوین راحت تر میتونین درس رو بزنین
اما اینجا که دانلود میکنین چون دوستان بصورت حرفه ای و با سرعت بالا اجرا کردن شما نمیتونیین مثل اونا بزنین

rashidinia
Saturday 7 July 2012, 11:51 AM
سلام مرسي از زحمتتون اما از درس 36تا68 براي دانلود غير فعاله حالا بايدچكار كرد؟

rashidinia
Saturday 7 July 2012, 03:23 PM
سلام مرسي بابت اجراي قطعه ها اما درس36تا68فعال نيست ومن نمي تونم دانلود كنم لطفاً راهنمايي كنيد.

omid_pilot
Saturday 4 August 2012, 04:49 AM
یک دنیا ممنون بچه ها از زحماتتون
من عاشق سنتورم و می خوام یاد بگیرم

mori68_santoori
Thursday 23 August 2012, 01:39 PM
درود
خب می بینم که یه مدت طولانی بنده نبودم و تاپیک خوابیده نظرات و انتقادات رو خوندم و بایدبگم که من خودم وقتی استادم بهم برای مثال 5 درس این کتاب رو میزدو می گفت هفته بعد برام بزن من 10 تاش رو میزدم و اینقدرعلاقه مند بودم که یاد میگرفتم و بدون هیچ کمکی فقط یک بار برام اجرا میکرد و من باید توی گوشم میموند و خونه میزدم دقیقا 9 سال پیش میشه یادش بخید یکی از دوستان قطغه ای ایران رو اجرا کردند و گفتند هر کاری میکنند درست در در نمیاد در جواب باید بگم دوست عزیز این چیزی که شما زدید اصلا روی زمانبندی نیست انگار فقط میخواهید بزنید کمی ریلکس باشید و با اطمینان مضراب هایتان را فرود بیاورید بنده درس های اجرا نشده رو براتون قرار میدم در مورد یکی از دوستان هم گفته بود سرعت قطعه زیاد هست و بدرد یاد گیری نمیخورد دوست عزیز مگه شما غذا میخوری مامانت کنارت نشسته لقمه میزاره دهنت هر روز ؟و اگه این کارو نکنه بهش میگی غذات مزه نداره؟بنده شخصا براتون متاسفم ........
موفق باشید

jahanshi
Friday 31 August 2012, 09:46 PM
باسپاس.چرا قطعات36 تا68 دانلود نمي شن

Yasin_santouri
Friday 14 September 2012, 09:54 AM
درود

میشه یکی لطف کنه از این کتاب یا اسکن بگیره یا عکس بگیره برای دانلود بزاره...:17:

ممنون

sol_do
Friday 14 September 2012, 10:18 AM
سلام
دوستان کسی میز سنتور در حد 15هزار جایی سراغ دارن...
یعنی واقعن جایی سراغ نداشتی در این قسمت پرسیدی !

xonce
Monday 17 September 2012, 04:40 PM
سلام
چرا از درس 21 تا 35 نیست؟؟؟
میگه فایل مورد نظر نیست.

Yasin_santouri
Tuesday 18 September 2012, 03:12 PM
سلام
چرا از درس 21 تا 35 نیست؟؟؟
میگه فایل مورد نظر نیست.
بله کلا قسمت
وجود نداره

mohsen_blid
Tuesday 4 December 2012, 04:46 PM
دوستان من هر کاری می کنم نمی تونم دانلود کنم می گه فایل ها موجود نیستند برای شما هم همینجوری هست؟

mohsen_blid
Thursday 6 December 2012, 09:09 AM
از دوستان کسی نیست این اجرا ها رو داشته باشه؟

paris_k
Thursday 6 December 2012, 03:22 PM
دوستان من هر کاری می کنم نمی تونم دانلود کنم می گه فایل ها موجود نیستند برای شما هم همینجوری هست؟
نه فقط قسمت مربوط به آقای هادیان رو نمیشه دانلود کرد

mohsen_blid
Thursday 6 December 2012, 03:35 PM
اره منم همون قسمتا منظورم بود
کسی از دوستان نداره؟

jahanshi
Sunday 20 January 2013, 10:52 AM
سپاس فراوان از همه ی دوستان.بنده تمام نواخت هارو دانلود کردم عالین اینا باعث شدن من بطور خوداموز سنتور یاد بگیرم.مرسی:41:

mandall
Friday 25 January 2013, 10:29 AM
با سلام خدمت دوستان گرامي وتشكر از سايت خوبتون البته منم چند سالي كار كردم ولي چون دستام لمس بود پيشرفتي نداشتم ولي الان بكمك دوستم سنتور ميسازيم دوستان اگر صبور باشن ميتونن با صبر وحوصله وتمرين زياد نوازنده خوبي بشن:9:

keleydarr
Wednesday 13 February 2013, 02:56 PM
سلام اگه میشه بقیه قطعات از کتاب شیوه سنتور نوازی کامکارو کامل کنید من به گوش کردن این درسها نیاز دارم اون قطعاتی که قرار بوده اقا ارش بزنند رو میگم ترو خدا اگه میشه کامل کنید . ایشون وقت ندارن کسه دیگه ای بزنند ممنون

ArAtA
Monday 18 February 2013, 12:50 PM
سلام دوستان ، میخواستم بدونم این ترانه " بیا بریم دشت کدوم دشت ... " کدوم یکی از قطعه های کتاب استاد کامکار هست ؟

shabnamj
Sunday 31 March 2013, 05:59 PM
من هم اولین کتابی که کار کردم همین کتاب بود

summer
Saturday 4 May 2013, 09:08 AM
با سلام و خسته نباشید. ببخشید من یه مشکل دارم. درسها رو دانلود میکنم اما چیزی پخش نمیشه بعد از دانلود. چکار کنم؟
مرسی

ehsanparty
Saturday 4 May 2013, 09:15 AM
با سلام و خسته نباشید. ببخشید من یه مشکل دارم. درسها رو دانلود میکنم اما چیزی پخش نمیشه بعد از دانلود. چکار کنم؟
مرسی

با kmplayer تست کنید

EleNaz
Saturday 18 May 2013, 10:35 AM
دست شما درد نکنه. لطف خیلی زیادی کردید. واقعا ممنون.

elah
Monday 20 May 2013, 11:01 AM
سلام
من واقعاً لذت بردم. خشته نباشید.

paris_k
Saturday 10 August 2013, 01:00 AM
سلام دوستان اگر مشخص کنید تا کدوم قسمت در این تاپیک گذاشته شده من هم اگر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.

BahramElf
Saturday 21 December 2013, 07:29 PM
دوستان عزیز سلام و خسته نباشید
کارتون واقعا عالی بود خیلی وقت بود ک دنبال اجرای صحیح این کتاب بودم واقعا خوشحال شدم و دعاتون کردم فقط مشکلی که هست درس های 36 تا 68 موجود نیست یعنی لینک دانلود تو پست اول غیر فعاله خواهش میکنم این قسمت رو هم درست کنید. با تشکر از زحمات دوستان

nazanin92
Friday 27 December 2013, 07:08 PM
چرا درس های 36تا68 نیست؟؟؟؟

pooriaakbari1989
Friday 27 December 2013, 09:41 PM
چرا درس های 36تا68 نیست؟؟؟؟

دوستان عزیز سلام و خسته نباشید
کارتون واقعا عالی بود خیلی وقت بود ک دنبال اجرای صحیح این کتاب بودم واقعا خوشحال شدم و دعاتون کردم فقط مشکلی که هست درس های 36 تا 68 موجود نیست یعنی لینک دانلود تو پست اول غیر فعاله خواهش میکنم این قسمت رو هم درست کنید. با تشکر از زحمات دوستان

متاسفانه آقای هادیان خیلی خیلی به ندرت انجمن میان و این قطعات رو نداریم...به هر حال باید صبر کنید تا یک نفر حاضر بشه قطعات مورد نظر رو اجرا کنه...البته اگه سوالی داشته باشین در مورد اجراش میتونید تو همین تاپیک بپرسین تا من و سایرین جواب بدیم...

nazanin92
Thursday 2 January 2014, 10:35 AM
ممنون,یکی از دوستان اجرا کرده,صفحه 7 همین تاپیک پیداش کردم...

pooriaakbari1989
Thursday 2 January 2014, 11:28 AM
ممنون,یکی از دوستان اجرا کرده,صفحه 7 همین تاپیک پیداش کردم...
البته فکر کنم منظورتون صفحه 6 پست 93 بود.درسته؟اونجا قطعات هستش و از لحاظ اجرا و ریتم هم نسبتا خوبه و میتونه کمک باشه...اما توصیه مهم در مورد قطعات دو کتاب شیوه سنتور نوازی استاد پشنگ کامکار و دستورسنتور استاد پایور اینه که قطعات رو بدون گوش دادن به اجراش در بیارید و صرفا برای چک کردن به اجراهای اصلی گوش بدید.با این کار گوشتون خیلی قوی و درک ریتمتون عالی میشه...موفق باشید

parbami
Saturday 4 January 2014, 10:06 PM
بچه‌ها واقعا سپاسگزارم از اینکه زحمت می‌کشید و تجربیات خودتون با بقیه تقسیم می‌کنید. می‌خواستم بپرسم که آیا در بین شما کسی‌ هست که بدونه در بلژیک آلمان یا هلند (ترجیحا بلژیک) از کجا می‌شه کتاب سنتور و همینطور مضراب تهیه کرد. و اینکه برای انتخاب مضراب باید به مورد خاصی‌ توجه کرد یا کیفیت مضراب‌ها با هم فرق نداره؟

ehsanparty
Saturday 4 January 2014, 10:16 PM
بچه‌ها واقعا سپاسگزارم از اینکه زحمت می‌کشید و تجربیات خودتون با بقیه تقسیم می‌کنید. می‌خواستم بپرسم که آیا در بین شما کسی‌ هست که بدونه در بلژیک آلمان یا هلند (ترجیحا بلژیک) از کجا می‌شه کتاب سنتور و همینطور مضراب تهیه کرد. و اینکه برای انتخاب مضراب باید به مورد خاصی‌ توجه کرد یا کیفیت مضراب‌ها با هم فرق نداره؟

سلام
به انجمن نت آهنگ خوش آمدید
انتخاب مضراب سلیقه ای هستش معمولا... من خودم سعی می کنم مضرابی انتخاب کنم که به هیچ وجه فنر نداشته باشه یا فنرش بسیار کم باشه...

pooriaakbari1989
Saturday 4 January 2014, 10:17 PM
سلام دوست گرامی...برای خرید کتاب به این آدرس مراجعه کنید :
اما برای خرید مضراب فکر نکنم بتونید تو این کشورها پیدا کنید(مطمئن نیستم)شاید راه حل این موضوع این باشه که به یکی از آشناها تو ایران بسپرید مضراب بخره براتون و پست کنه...در مورد مضراب هم به لینک زیر مراجعه کنید:
You can see links before reply(%D8%B3%D9%86% D8%AA%D9%88%D8%B1)

parbami
Sunday 5 January 2014, 01:34 AM
سلام
به انجمن نت آهنگ خوش آمدید
انتخاب مضراب سلیقه ای هستش معمولا... من خودم سعی می کنم مضرابی انتخاب کنم که به هیچ وجه فنر نداشته باشه یا فنرش بسیار کم باشه...
منظورتون از فنر نداشتن مضراب، انعطاف پذیریش هست؟ یا اینکه بعضی‌ از مضراب‌ها فنر هم دارند؟ البته پوزش می‌خوام اگه این سوال خیلی‌ پیش پا افتدس. من اینجا استاد سنتور ندارم و خودم دارم سعی‌ می‌کنم.
یه سوال دیگی‌ هم که داشتم از بچها اینکه چند جا دیدم اشاره کرده بودین که بهتره بدون گوش دادن به آهنگ و فقط از روی نت آهنگ رو در بیاریم. من چون به غیر از یه چندتا نت از کتاب استاد پایور نتت دیگی‌ ندارم الان یه مدت سعی‌ می‌کنم آهنگ‌ها رو گوش بدم و جای نتها رو صفحهٔ سنتور پیدا کنم. و اینجوری سعی‌ کنم تا دستم راه بیفته تا اینکه یه کتاب یا سی‌دی آموزشی پیدا کنم. به نظرتون این کار وقت تلف کردنه؟؟؟

santor22
Sunday 5 January 2014, 10:45 PM
سلام نت دایه دایه می خوام

ehsanparty
Monday 6 January 2014, 11:15 AM
منظورتون از فنر نداشتن مضراب، انعطاف پذیریش هست؟ یا اینکه بعضی‌ از مضراب‌ها فنر هم دارند؟ البته پوزش می‌خوام اگه این سوال خیلی‌ پیش پا افتدس. من اینجا استاد سنتور ندارم و خودم دارم سعی‌ می‌کنم.
یه سوال دیگی‌ هم که داشتم از بچها اینکه چند جا دیدم اشاره کرده بودین که بهتره بدون گوش دادن به آهنگ و فقط از روی نت آهنگ رو در بیاریم. من چون به غیر از یه چندتا نت از کتاب استاد پایور نتت دیگی‌ ندارم الان یه مدت سعی‌ می‌کنم آهنگ‌ها رو گوش بدم و جای نتها رو صفحهٔ سنتور پیدا کنم. و اینجوری سعی‌ کنم تا دستم راه بیفته تا اینکه یه کتاب یا سی‌دی آموزشی پیدا کنم. به نظرتون این کار وقت تلف کردنه؟؟؟

سلام
بله نداشتن ارتعاش

hagaa
Monday 6 January 2014, 08:30 PM
سلام نت دایه دایه می خوام
سلام . نت دایه دایه اگه منظورتون اهنگ ملا محمد هست من دارم . اگه میخواهید بگید براتون بنویسم بفرستم

parasto0o
Saturday 18 January 2014, 10:01 PM
ایبابا پس چرا فایل درسای اول موجود نیست؟پاکش کردین؟؟ :(

abolfazlx33
Sunday 16 February 2014, 02:47 PM
سلام چرا نت قایقرانان رود ولگا نمیشه دان کرد؟؟؟؟؟؟؟:22:

LEO_VAHID
Thursday 20 February 2014, 11:06 AM
سلام. لطفاً یه نفر قطعات کتاب (شیوه سنتور نوازی - تالیف استاد پشنگ کامکار) رو

به صورت یکجا برای دانلود قرار بده. اینکه بخواهیم از صفحهء اوّل ؛ 87 تا قطعه رو به صورت تک تک

دانلود کنیم ، خیلی وقت میگیره. با تشکّر

pooriaakbari1989
Thursday 20 February 2014, 06:34 PM
سلام. لطفاً یه نفر قطعات کتاب (شیوه سنتور نوازی - تالیف استاد پشنگ کامکار) رو

به صورت یکجا برای دانلود قرار بده. اینکه بخواهیم از صفحهء اوّل ؛ 87 تا قطعه رو به صورت تک تک

دانلود کنیم ، خیلی وقت میگیره. با تشکّر

ممنون دوست عزیز از درخواستتون...من پست اول این تاپیک رو ویرایش کردم و تمام اجراها رو در اون پست قرار دادم...موفق باشید...

ashkannnnn
Thursday 27 February 2014, 10:32 AM
با عرض سلام خدمت دوستان سنتوری
درس 51 شیوه سنتور نوازی استاد کامکار نت زینتش (دراب) هر چی گوش میکنم انگار فقط براش یک ضرب میزنه هر جا گوش میکنم همینطوره یعنی مثل نتهای زینت قبلی بصورت تکه.
میشه یکی طرز اجراشا برام توضیح بده ممنون.:17:

snowy1
Thursday 13 March 2014, 11:03 AM
سلام من درس های

41

48

سلام لینک درسهای 24 به بعد اصلا کار نمی کنه !!!!! هیچ فایلی داخلش نیست یا اصلا لینک غیر فعاله:12:

LEO_VAHID
Tuesday 15 July 2014, 01:30 PM
سلام. قطعات 21 الی 35 رو میخواستم دانلود کنم که لینکش خرابه.

این پیام رو میده : فایل مورد نظر وجود ندارد ...

لطفاً لینک سالم برای دانلود قرار بدید. ممنونم

rezaft1372
Friday 13 November 2015, 08:35 PM
سلام اجرای قطعات درسهای 21-35 موجود نیست . اگه کسی لینکی از اجرای قطعات داره بهم بده که بتونم دانلودشون کنم .ممنون میشم

Radvin
Tuesday 24 November 2015, 08:49 AM
سلام درس 74 چهار مضراب کرد بیات هستش که در لینک دانلودها به نام ترانه آرربایجانی آمده که طبق کتاب نیست لطفا قطعه چهار مضراب کرد بیات رو هم بزارید
سپاس

shahrooz_0
Monday 27 June 2016, 03:05 AM
سلام
لطفامیشه از نت های کتاب عکس بگیرید و در سایت قرار بدید خیلی خیلی ممنون میشم

shahrooz_0
Monday 27 June 2016, 01:04 PM
هیشکی نیست....اگه کسی کتاب شیوه سنتور نوازی رو داره خواهش میکنم از نت هاش عکس بگیره و بزاره ممنون و متشکر

mori68_santoori2
Saturday 17 November 2018, 09:06 PM
درود
بعد از یه غیبت طولانی ....
چرا تاپیک خوابیده؟
دوستان عزیز قطعاتی که من زدم رو قرار نیست شما با همون سرعت بزنید فقط جنبه این داره که گوشتون به آهنگ آشنا بشه .دوستان اگر سوالی مد نظرتون هست این ایدی اینستاگرام من هست با من در تماس باشید.
morteza_sharifi1450