PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک!؟حس میکنم استعدادم را در ساخت ملودی از دست دادم.!؟

MA_Happy
Saturday 17 July 2010, 11:21 PM
سلام،
:42::17:دوستان خوبم سلام،دارم دیوونه میشم،خواهشا یک کمکی کنید،من جدیدا احساس میکنم هر چی استعداد در ساخت ملودی داشتم :12: از دست رفته،اصلا ملودی هایم مسخره شدند،میشه یک کمکی بکنید،چه کتابی،یا چه چیزی،یا چه کلاسی به من در این زمینه کمک میکند؟
یا علی

Mohammad_ngml
Sunday 18 July 2010, 12:00 AM
مسعود جان ساز خاصی میزنی یا فقط با کامپیوتر؟

DesironnA
Sunday 18 July 2010, 12:02 AM
کمی با خودت خلوت کن
برو مسافرت (کنار دریا خوبه)
یک مدت اصلا ساز نزن
عاشق شو
...

Mariachi
Sunday 18 July 2010, 01:31 PM
کمی با خودت خلوت کن
یک مدت اصلا ساز نزن
عاشق شو
...
مسعود جان قسمت آخرشو جدی نگیریا!! شوخی فرمودند! هنوز زوده واسه همسنهای من و تو، به همون قبلیاش عمل کن!!:21:

HamedSedighi
Sunday 18 July 2010, 03:19 PM
1.از یکی از دوستانت بخواه که بیاد و باهات همنوازی کنه . مثلا یک هارمونی ساده رو انتخاب کن و متوالیا هارمونی را دوستت اجرا کنه و تو سعی کن روی اون هارمونی ملودی بسازی
و کم کم هم هارمونی و ملودی رو پر و بال بده .

2.گاهی اوقات دلیل بوجود امدن چنین حسی ، گوش کردن زیاد به تعداد محدودی آهنگ است .
سعی کن چیزهایی رو گوش کنی که برات جدید باشن .

3. بعضی وقت ها به گوشت استراحت بده ، گوش نکن و ساز نزن .

4.اگر یهو نیمه شب یه ملودی یا شعر یا هارمونی به ذهنت و حسش کردی سعی کن به هر صورت ممکن ثبتش کنی .

5.وقتی اجرای تصویری کسی رو می بینی ، اگر حس کردی که یک تکنیک رو خوب و قشنگ اجرا کرده بد نیست آن تکنیک رو تمرین کنی .

HamedSedighi
Sunday 18 July 2010, 03:22 PM
عاشق شو
...

فوق العاده تاثیر گذار است .

اما من توصیه اش نمی کنم.:17:

Solo
Sunday 18 July 2010, 04:18 PM
مدت 2 هفته اصلا موزیک گوش نکن , اگه ممکنه فیلم هم نبین !

خودش درست میشه .

Black_Violin
Sunday 18 July 2010, 05:17 PM
تو همانی که دیروز بوده ای امروز هستی و فردا نیز خواهی بود...
مطمئن باش چیزی در وجودت از بین نرفته فقط خالی شدی از تفکر . دوباره سعی کن.
موفق باشی

hossein-18
Sunday 18 July 2010, 05:19 PM
بعضی چیز ها برای خود شخص شاید مسخره و به درد نخور باشه مثل شنیدن صدای خودمون که اکثرا بدشون میاد.آهنگی یا ملودی که می سازی ممکنه در نظر خودتون مسخره باشه ولی ممکنه به یه شاهکار تبدیل بشه.پیشنهاد من اینه که قلب و روحت را از مسائل دنیایی و پوچ خالی کنی و با احساس و روحت آهنگ بسازی.

MA_Happy
Monday 19 July 2010, 02:34 PM
کمی با خودت خلوت کن
یک مدت اصلا ساز نزن
عاشق شو
...
شیوه های خوبی هستند،ولی نمیتونم بعضیهاش(مخصوصا آخریش) را اجرا کنم.

مسعود جان ساز خاصی میزنی یا فقط با کامپیوتر؟
دو ساز کیبورد و گیتار را میزنم.ملودی را با گیتار اجرا میکنم و میسازم،بعد تبدیل به نت میکنم و وارد کامپیوتر انجام میکنم.

مسعود جان قسمت آخرشو جدی نگیریا!! شوخی فرمودند! هنوز زوده واسه همسنهای من و تو، به همون قبلیاش عمل کن!!:21:
معراج میدونم،فعلا 5 شنبه را بچسب،بالاخره میبینمت.

مدت 2 هفته اصلا موزیک گوش نکن , اگه ممکنه فیلم هم نبین !

خودش درست میشه .
نمیتونم،ولی اگر واقعا فکر میکنی عالی است و خودت امتحان کردی،ببینم چکر میتونم بکنم،بعد راستی من هفته ای یک روز کلاس دارم،بعد تمرین.اینها را چیکار بکنم؟

ravi
Monday 19 July 2010, 02:44 PM
دوست عزیز این مشکل برای همه پیش میاد ولی یه سری از دوستان حاضر به قبول کردنش نیستند راههایی که دوستان گفتند واقعا تاثیر گذاره ولی در کل به دنبال ایده های جدید باش هر موزیکی رو گوش نکن سعی کن فقط آهنگ های قوی از نظر موسیقی گوش کنی....سعی کن تفریح کنی و از زندگی لذت ببری و به هیچ وجه به این موضوع فکر نکن تو بعد یه مدت خیلی کوتاه با انرژی زیاد برمیگردی و کارهای خیلی بهتری رو خلق میکنی.....
در آخر از کسانی که بهت انرژی منفی میدن دوری کن و اهمیتی به صحبت های اونها نشون نده

Mohammad_ngml
Monday 19 July 2010, 04:47 PM
فکر کنم همه ی ایده ها رو دوستانم گفتن

emptiness
Friday 6 August 2010, 04:23 PM
با طبیعت یکی شما ، به یک گل که نگاه میکنی یک گل شو ، یک ستاره را که میبینی ، ستاره شو(اشو). بدون تلاش با طبیعت یکی میشی و احساس و روحت تقویت میشه. به فکر این نباش که یک اهنگ خوب بسازی ، چون "ان همینجاست ولی اگر سعی کنی بیابی اش نخواهی یافتش" (یک متن بودایی) وقتی به این فکر کنی که یک اهنگ خوب بسازی نمیتوانی ، اگر هم بتوانی کارت بجز تقلید نیست چون موسیقی با فکر کاری ندارد. باید از فکر تهی و از احساس پر باشی.اینطوری تو به دنبال موسیقی نمیری موسیقی و نتها به سراغ تو میان و میشی مثلا یکی مثل کیتارو .

Mohsen_M
Friday 6 August 2010, 04:43 PM
درود دوستم و بقیه دوستام،
همونطور که دوستان گفتن بی خیال شو هر چی بیشتر نگرانش باشی و هی بگی چیکار کنم چی کار نکنم بدتر می شه! از همین الان بی خیال شو و به حرف دوستان دنبالش نرو بزار بیاد دنبالت!...
موفق بودی، می شی، و خواهی بود، بدرود

STNHZ
Saturday 7 August 2010, 10:17 AM
معمولا هر کسی در یه برهه ای از زندگی ش به چنین اتفاقی برمی خوره.
فقط نباید دست از تلاش بردارید، یه مدت که بگذره خود اون شور و هیجان برمی گرده سر جاش. همین. :)

hadi_e
Saturday 7 August 2010, 12:02 PM
دوست عزیز این مسائل گاهی اوقات واسه همه پیش می یاد که اغلب بعد از مدت کوتاهی رفع میشه
اما بهتره کمی شاد باشی و یکمی به خودت روحیه بدی
گاهی اوقات این مسائل از مقایسه ملودی و آهنگ های خودت با یه حرفه ای به وجود می یاد که اگه اینجوری باشه توصیه میکنم که خودت رو دسته کم نگیری
من و تو تازه اول راهیمو هر چی بیشتر تمرین کنیم آینده ای بهتر در پیش