PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای firzi

firzi
Sunday 18 July 2010, 11:29 PM
از حالا من نمونه کارهام رو اینجا قرار میدم.:31:

firzi
Sunday 18 July 2010, 11:50 PM
این رو من با یاماها a1000 زدم لطفاً نظر بدین.
You can see links before reply

firzi
Monday 19 July 2010, 12:04 AM
لطفاً اگه قبلی رو گوش دادین اینم گوش بدین ، نظر یادتون نره!

firzi
Monday 19 July 2010, 11:31 AM
من این آهنگها رو حدود شش ماه پیش زدم.ریتم سازیش هم از خودمه.
نظرتون چیه؟

Mohammad_ngml
Monday 19 July 2010, 12:21 PM
هر2 رو گوش دادم دوست عزیزم. خیلی قشنگ زدی. آهنگای مجلسی تمیزی بود

joojefarary
Monday 19 July 2010, 04:06 PM
شرمنده من کارارت صبح دانلود کردم گوش کردم آهنگ اولیتو خیلی دوست دارم در کل خوب نواختی . میگم دوست من چند وقت نوازنده ؟ گوشی کار کردی یا نه نتی ؟

firzi
Monday 19 July 2010, 04:26 PM
من از هفت سالگی کیبورد می زنم.یعنی حدود 11 سال میشه.
البته از 11 سالگی a1000 گرفتم و شروع به ریتم سازی و آهنگ سازی کردم.
من گوشی میزنم.البته تا حدودی تئوری موسیقی رو میدونم نه خیلی حرفه ای!

saeed_national
Monday 19 July 2010, 04:38 PM
سلام،عزيزم از چند سالگي شروع به ريتم سازي كردي؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما نابغه دنياي كيبورد نوازي بودين پس تا بحال كجا بودين؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مسلما كارهاي زيادي داري زود زود بزار تا تاپيك نمونه كارهاي اعضاي كيبورد نوازي كه بيشتر از ماهاست خوابيده فعال بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بارك الله به اين هوش و استعداد

firzi
Monday 19 July 2010, 05:04 PM
درسته!:46:من از اولین کسایی بودم که a1000 داشتن.من کلاس پنجم دبستان بودم که پدرم تو نمایشگاه تهران کاتالوگ یاماها رو گرفت.منم مشخصات a1000 رو مطالعه کردم و از یکی از آشناهامون که تو کار موسیقی بود خواستم که این کیبورد رو برام تهیه کنه.من دیسکت های ریتم زیادی با a1000 ساختم.ولی خیلی از دیسکت هام خراب شدن اما یه چند تا از اونا رو دارم.به خاطر امکانات کمی که a1000 داره منظورم از لحاظ ا ریتم سازیه الآن korg pa800 گرفتم.
راستی من کلاس پنجم بودم که برای گروه سرود مدرسه خودمون آهنگ سازی کردم اما به خاطر ناداوری در شهرستان خودمون دوم شدیم.سال دوم راهنمایی در شهرستان مقام دوم تکنوازی رو کسب کردم.اگه باور ندارین براتون اسکن کنم بزارم رو سایت!:39:

saeed_national
Monday 19 July 2010, 05:06 PM
من از هفت سالگی کیبورد می زنم.یعنی حدود 11 سال میشه.
البته از 11 سالگی a1000 گرفتم و شروع به ریتم سازی و آهنگ سازی کردم.
من گوشی میزنم.البته تا حدودی تئوری موسیقی رو میدونم نه خیلی حرفه ای!
پس دوست من با اين حساب شما سال 2003 كيبورد a1000 داشتين اون موقع ياماها a1000 تو بازار بود؟!!!!!!!!!!!!!!
ميشه بگين از كجا خريدين؟
با تشكر

Fereshteh_Baran
Monday 19 July 2010, 05:10 PM
دوست عزیز کارهاتون عالی بود باز هم ما را مهمان آهنگهاتون میکنید؟

firzi
Monday 19 July 2010, 07:12 PM
بچه ها دیگه ناامید شدم.لطفاً نظر بدین و عیب های کارهام رو بهم بگین.درسته اینا رو جدید نزدم ولی خب منتظر نظرات شما دوستان عزیز هستم.:33:

ehsanmir
Monday 19 July 2010, 08:29 PM
بچه ها دیگه ناامید شدم.لطفاً نظر بدین و عیب های کارهام رو بهم بگین.درسته اینا رو جدید نزدم ولی خب منتظر نظرات شما دوستان عزیز هستم.:33:

کارت در نوع خودش خیلی خوبه.ایرادی نداره که بگیم.راستی ریتمها رو خودتون ساختید؟ریتمهای خیلی قشنگیه.
موفق باشید.:am

firzi
Monday 19 July 2010, 08:40 PM
بله.من بیشتر از زدن وقتم رو صرف ریتم سازی می کنم.فقط لازم به ذکر که آهنگ دوم رو به صورت سانگ روی a1000 زدم.

firzi
Monday 19 July 2010, 10:19 PM
حالا یک دمو از ریتم سازیم با pa800 که آهنگ حمید طالب زاده هستش رو به صورت mp3 براتون میزارم.این ریتم هنوز کامل نشده ولی به بزرگی خودتون ببخشید...من تازه korg گرفتم هنوز باهاش راه نیفتادم!
با تشکر از نظرات شما عزیزان:am
You can see links before reply PA800_.ogg.aspx

firzi
Monday 19 July 2010, 11:51 PM
نظرتون در مورد ریتم سازیم با korg چیه؟

KORGMM
Tuesday 20 July 2010, 09:57 AM
سلام دوست عزيز اهنگ دومي خيلي عالي بود هم ريتمش و هم صداهاش اهنگش هم خوب زدي

joojefarary
Tuesday 20 July 2010, 10:24 AM
حالا یک دمو از ریتم سازیم با pa800 که آهنگ حمید طالب زاده هستش رو براتون میزارم.این ریتم هنوز کامل نشده ولی به بزرگی خودتون ببخشید...من تازه korg گرفتم هنوز باهاش راه نیفتادم!
با تشکر از نظرات شما عزیزان:am
You can see links before reply PA800_.ogg.aspx

ایول بابا کارت خیلی درسته . منتظرم کاملش کنی من این آهنگ شنیدم خیلی خوب در اوردی مثل خودش شده .

firzi
Tuesday 20 July 2010, 01:47 PM
ممنون بچه ها شما لطف دارین.:36:
باز هم منتظر نظرات سازندهی شما عزیزان هستم...:5:

firzi
Tuesday 20 July 2010, 11:08 PM
نظرتون درباره ریتم سازیم با pa800 چیه؟

joojefarary
Tuesday 20 July 2010, 11:27 PM
من یک استاد داشتم که همین 800 داشت همون آهنگ اولی که گذاشت بودی عین خودش در آورد صداش خیلی زیباست . صدرصد کارت با 800 خیلی زیباتر. میتونم بپرسم از کی شروع کردی به ریتم سازی ؟ آهنگسازیتم خوب هست ؟

firzi
Wednesday 21 July 2010, 12:03 AM
درسته pa800 معرکه هستش.
من حدود هفت سالی می شه که ریتم سازی می کنم.چون از ریتم سازی بیشتر لذت می برم تا زدن.
ولی با پیانو زدن بیشتر حال می کنم.

arashkorg
Wednesday 21 July 2010, 12:17 PM
نظرتون درباره ریتم سازیم با pa800 چیه؟

ریتم بسیار زیبا و قشنگی بود
همه ی صداها به اندازه و عالی بود
بازم منتظر کاراتون هستیم:5:

HamedSedighi
Wednesday 21 July 2010, 03:37 PM
درود بر شما ،

اسم شما رو نمی دونم

در مورد ریتم سازی ها با آ 1000 عالی بودند ولی اگر به اکولایزر ریتم هم توجه بفرمائید بهتر از این هم می شود .

من اخیرا ریتم هایی رو که می سازم وسواس بیشتری خرج می کنم تا اینکه همه اجزاء ریتم در جای خودشون خودنمایی کنند و اکولایزر یاری دهنده خوبی است .

نمی دونم آ1000 در بخش ریتم سازیش اکولایزر داره یا نه ؟ اینکه مثلا فرکانس خاصی رو برای گیتار باس در نظر بگیرید؟

firzi
Wednesday 21 July 2010, 04:18 PM
سلام دوست عزیز شما لطف داری.:am
نه A1000 اکولایزر نداره ولی فکر می کنم OR700 داره!
البته من دیگه زیاد با A1000 کارنمی کنم.این کارهام رو قبلاً ساختم.

firzi
Saturday 24 July 2010, 02:42 PM
بقیه ی بچه ها دیگه نظر ندارن؟:106:
ممنون می شم اگه نمونه کارها رو دانلود می کنید نظر هم بدید.:36:
با تشکر از تک تک بچه ها.:am

firzi
Saturday 31 July 2010, 03:14 PM
سلام به همه بچه ها.
من یه نمونه کارم که آهنگ تیتراژ پایانی باغ مظفر هستش رو براتون می زارم.البته ریتم سازیش رو هم خودم کردم.
ولی ببخشید که یکمی ملودیش رو بد زدم .آخه خیلی وقته که این کار رو من ضبط کردم.موقعی که سریال پخش می شد من اینو زدم.آدم باید نمه نمه پیشرفت کنه دیگه یه دفع ای که نمی شه!:ad
ولی ممنون می شم که دانلودش کنید.:am
البته فعالیت اعضای کیبورد خیلی ضعیف شده!!:16:

saeed_national
Saturday 31 July 2010, 03:40 PM
درود،خوب هستي فيرزي جان،ملودي اهنگ خوبه، وقتي بيس صدا صفر ميشه، اهنگتون مشكلي نداره ولي وقتي به صدا بيس ميدي،صدا اذيتت ميكنه،انگاري يك چيزي ان پشت مشتا غرغر ميكنه.موفق باشين

firzi
Saturday 31 July 2010, 03:43 PM
سلام سعید جان ممنون شما لطف داری.
البته اسپیکر های کامپیوتر من خیلی صدا رو واضح پخش میکنن.
نمی دونم!

Mohammad_ngml
Saturday 31 July 2010, 04:07 PM
بسیار جالب بود. خیلی تمیز کار کردی. تبریک میگم (:

sunshine
Saturday 31 July 2010, 05:42 PM
سلام به همه بچه ها.
من یه نمونه کارم که آهنگ تیتراژ پایانی باغ مظفر هستش رو براتون می زارم.البته ریتم سازیش رو هم خودم کردم.
ولی ببخشید که یکمی ملودیش رو بد زدم .آخه خیلی وقته که این کار رو من ضبط کردم.موقعی که سریال پخش می شد من اینو زدم.آدم باید نمه نمه پیشرفت کنه دیگه یه دفع ای که نمی شه!:ad
You can see links before reply (You can see links before reply)
/1598/F.H_Baghe_Mozafar__YAMAHA_PSR_A1000_.ogg.aspx (You can see links before reply)

firzi جان من نمره بیست میدم بسیار بسیار قشنگ و هنرمندانه زدی. نمیدونم گوشی آهنگشو درآوردی یا نتی چیزی داشتی به هر حال از نظر من فوق العاده زیبا بود.

firzi
Saturday 31 July 2010, 06:54 PM
امیر رضاجان شما لطف داری.
من این آهنگ رو گوشی زدم.
ولی میدونم ملودیش رو اشتباه زدم آخه نزدیک سه چهار سال پیش زدمش!
بازم ممنون گه گوش دادیش.

ehsanmir
Saturday 31 July 2010, 09:06 PM
خیلی جالب بود.......هم انتخاب ساز و هم ساخت ریتم. فقط یه سوال.اجرا بصورت زنده بوده؟

firzi
Saturday 31 July 2010, 09:11 PM
ممنون احسان جان
یک بار با سه تار زدم ویکبار با استرینگ.این آهنگ از کارهای خیلی قدیمیه من با a1000 هستش.

arashkorg
Monday 2 August 2010, 03:40 PM
سلام به همه بچه ها.

سلام
ممنون بسیار زیبا و دل نشین نواخته شده بود
صداهای زیبایی هم انتخاب شده بود
متشکر
بازم منتظریم فیرزی جان

alikamrany
Monday 2 August 2010, 06:00 PM
اوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووممممممممممم م،تمام کاراتو دانلود کردم،من تازه کارم ولی خیلی دلنشین و جذاب بود،بهت تبریک میگم...