PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترس از اجرا بر روی " سن " !

shahnam3s
Monday 19 July 2010, 09:22 PM
چند روز پیش به سمینار گیتاری رفتم نوازندگان خوب و قابلی در میان آنها بود ! اما عده ای از آنها هنگام اجرای قطعات فالش های زیادی داشتند ! به علت حساسیت نوازندگی قطعات در گیتار کلاسیک مهارت بر داشتن اجرای سن یکی از مهمترین دلایل موفقیت فردی در موسیقی است ، ترس در چهره چند نفر از اجراکنندگان مشهود بود ، بسیاری از قطعات خراب شد ، بعضی ها وسط قطعه اجرا را رها کردند ! دست عده ای میلرزید ! اما دلیل من برای استارت تاپیک : در آستانه مسابقات کشوری گیتار کلاسیک هستیم در این بین عده ای بودند که برای مسابقه نام نویسی کرده بودند با بعضی از آنها صحبت میکردم تنها دغدغه و مشکلشان اجرا بر روی سن بود به طوری که ترس مانع از اجرای صحیح قطعه با موزیکالیته که صد در صدر بیشترین نتیجه در قضاوت نهایی را دارد ! به نظر من موضوع خوبی برای بحث است !

SOBHANTOTo3
Monday 19 July 2010, 10:22 PM
بله
من امسال نتونستم شركت كنم هم يكم سطحم پايينه هم كنسرت داريم
اره اجراي روي سن 25 برابر سخت تر از حالت عادي
ولي بايد ريلكس بود خود من براي تست كنسرت قطعه دوم رو خراب كردم ولي وقتي ديدم بقيه هم خراب مي كنن اومدم مسلط كارمو زدم بايد بدونيم كه همه خراب مي كنن و اين مشكل بزرگي نيست بايد دقت كرد همين
مرسي

hosein7777
Monday 19 July 2010, 11:35 PM
ترس از اجرا همیشه با ادمه ولی سطجش فرق می کنه یه روز از استاد میترسی یه روز از سن یه روز از اردشیر فرح و........

یادتونه اولای نوازندگی حتی میترسیدید تمرینتونو برای استادتون اجرا کنید؟؟؟؟

ولی حالا خیلی ریلکس تر شدید
اجرا روی سن هم چند سال بعد براتون راحت ترین کار میشه

salar gharibeh
Monday 19 July 2010, 11:47 PM
به نظر من مشکل سن نیست . مشکل تعداد زیاد بیننده هست که نوازنده ای رو که برای بار اول رفته روی سن میترسونه . فکر کنم اگه تمرین در محیطی باشه که ادمای زیادی حضور داشته باشن و نوازنده به نواختن در محیط شلوغ عادت کنه مشکل حل میشه . البته به نظر من.