PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آستوریاس در کمانچه

salar gharibeh
Monday 19 July 2010, 11:34 PM
سلام دوستان عزیز من میخوام آهنگ آستوریاس رو با کمانچه بزنم .
اگه دوستان قبلا این کار رو انجام دادن کمک کنن تا راحت تر اجراش کنم
قسمت های اول آهنگ رو زدم
اگه دوستان نظری دارن که میتونه کمکم کنه دریغ نکنن
مرسی

Kamanche
Wednesday 21 July 2010, 10:35 PM
سلام
من قطعه ی مورد نظرتون رو نشنیدم . ولی خوشحال میشم که بنوازید و ما هم گوش بدیم و لذت ببریم .
منتظریم .

Blue_Danube
Thursday 22 July 2010, 09:14 PM
سلام این آهنگ رو با اجرای استاد کیوان ساکت میذارم شاید کمکتون کنه سالار جان .منتظر شنیدن این کار با کماچه شما هستم .
لینک دانلود :You can see links before reply

salar gharibeh
Friday 23 July 2010, 02:03 PM
خیلی ممنون دوستان دارم روش کار میکنم امیدوارم کار خوبی از آب در بیاد
البته نتشو پیدا کردم 8 صفحه هست ولی همشو نمیزنم همین قسمتی کا استاد کیوان زدن رو انتخاب کردم بازم مرسی که اهنگ رو گذاشتی

SOBHANTOTo3
Friday 23 July 2010, 03:24 PM
اقا يكي منو راهنمايي كنه
كمانچه مگه با اين چوبه نمي زنن پس چجوري استرياس رو زده واقعا من وقتي شنيدم تعجب كردم
يكي بهم بگه
من كه فكرشم نمي كردم به جز پيانو و گيتار با ساز ديگه اي هم بشه اينقدر خوب كلاسيك زد عالي بود پسر

sarsabz
Friday 23 July 2010, 10:07 PM
اقا يكي منو راهنمايي كنه
كمانچه مگه با اين چوبه نمي زنن پس چجوري استرياس رو زده واقعا من وقتي شنيدم تعجب كردم
يكي بهم بگه
من كه فكرشم نمي كردم به جز پيانو و گيتار با ساز ديگه اي هم بشه اينقدر خوب كلاسيك زد عالي بود پسر
Sobhan Toto (You can see links before reply) عزیز
بخش اول صحبتتو راستش متوجه نشدم(!) اما جناب کیوان ساکت قطعه های کلاسیک خیلی زیادی رو با تار نواختن مثل همین قطعه(ر.ک آلبوم شوق اندوه) که یکی از معروفترین هاش که تصویرش هم موجوده قطعه زنبور عسل هست،دانلود:
You can see links before reply

Mezrab
Friday 23 July 2010, 10:24 PM
اگر بتونید نتش رو به همراه کوک های مورد نیاز در در پیغام خصوصی ارسال کنید میتونیم یک همنوازی در این مورد داشته باشیم یا حداقل جرای قطعه با دو ساز متفاوت(سنتور)...

salar gharibeh
Sunday 25 July 2010, 11:48 AM
اقا يكي منو راهنمايي كنه
يكي بهم بگه

من یک قسمتی از اهنگو کار کردم کار خیلی خوبی میشه اگه تموم کنم حتما میذارم گوش کنین و نظر بدین .
فکر کنم منظور شما از چوب آرشه هست . درسته ؟

SOBHANTOTo3
Sunday 25 July 2010, 12:21 PM
اره
فقط مي خوام بدونم مگه بدون اون چوب هم صدا مي ده ؟؟
يا با همون چوبه استورياس زده ؟؟
اين كه صداش بايد ادامه دار باشه چجوري همچين صداي داره من خيلي برام جالب بود به استادمون گفتم گفت جالبه
ولي اگه استورياس گيتار رو با كمانچه بزاريم كنار هم قابل مقايسه نيست ولي بازم خيلي جالبه

Blue_Danube
Sunday 25 July 2010, 10:59 PM
اره
فقط مي خوام بدونم مگه بدون اون چوب هم صدا مي ده ؟؟
يا با همون چوبه استورياس زده ؟؟
اين كه صداش بايد ادامه دار باشه چجوري همچين صداي داره من خيلي برام جالب بود به استادمون گفتم گفت جالبه
ولي اگه استورياس گيتار رو با كمانچه بزاريم كنار هم قابل مقايسه نيست ولي بازم خيلي جالبه

ببخشید که من دخالت میکنم بله بدون آرشه یا همون چوبی که شما میگید صدا میده و بهش میگن پیتزیکاتو یا اجرا با انگشت .