PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی کتابی درباره دستگاه ها...

f28
Tuesday 20 July 2010, 05:07 PM
سلام دوستان عزیز.من مدتی هست که خیلی دنبال ردیف و دستگاه ها و... هستم و از هر جایی که میتونم اطلاعات کسب میکنم(متاسفانه کسی نیست کمکم کنه). شما میتونید یه کتاب خوب و کامل معرفی کنید که به بررسی دقیق دستگاه ها و گوشه های اون بپردازه؟ مثلا میخوام بدونم نت شاهد هرگوشه چیه...گوشه های رابط برای مرکب خوانی رو داشته باشه و .... بالاخره یه کتاب درست و حسابی میخوام.البته کتاب مبانی نظری موسیقی ایرانی رو دارم ولی اون خیلی کلی گفته. یه کتاب میخوام که جزئی و گوشه به گوشه بررسی کنه. اگه کمکم کنید واقعا ممنون میشم...موفق باشید...

GhazalMusic
Tuesday 20 July 2010, 07:02 PM
سلام دوستان عزیز.من مدتی هست که خیلی دنبال ردیف و دستگاه ها و... هستم و از هر جایی که میتونم اطلاعات کسب میکنم(متاسفانه کسی نیست کمکم کنه). شما میتونید یه کتاب خوب و کامل معرفی کنید که به بررسی دقیق دستگاه ها و گوشه های اون بپردازه؟ مثلا میخوام بدونم نت شاهد هرگوشه چیه...گوشه های رابط برای مرکب خوانی رو داشته باشه و .... بالاخره یه کتاب درست و حسابی میخوام.البته کتاب مبانی نظری موسیقی ایرانی رو دارم ولی اون خیلی کلی گفته. یه کتاب میخوام که جزئی و گوشه به گوشه بررسی کنه. اگه کمکم کنید واقعا ممنون میشم...موفق باشید...

You can see links before reply

f28
Tuesday 20 July 2010, 07:16 PM
آقا خسته نباشی... اونجا اسم کتاب بود؟؟؟ من هرچیزی که تو اینترنت درباره دستگاه ها نوشتن حفظم..من به کتاب خوب نیاز دارم ولی نمیدونم چه کتابی بگیرم؟؟؟

GhazalMusic
Tuesday 20 July 2010, 07:24 PM
آقا خسته نباشی... اونجا اسم کتاب بود؟؟؟ من هرچیزی که تو اینترنت درباره دستگاه ها نوشتن حفظم..من به کتاب خوب نیاز دارم ولی نمیدونم چه کتابی بگیرم؟؟؟

به کتاب "نظری به موسیقی ایرانی"
نوشته روح الله خالقی مراجعه کنید

mio
Saturday 21 January 2012, 12:49 PM
به کتاب "نظری به موسیقی ایرانی"
نوشته روح الله خالقی مراجعه کنید

با سلام من کتاب نظری ب وسیقی خالقی رو خوندم اما متاسفانه تو بعضی از آوازها و گوشه ها خیلی مختصر توضیح داده شده ک برای منیکه نوازنده ام و ویخام گوشه ها رو اجرا کنم کمی قابل فهم نیست. کتابی دیگه درباره دستگاه های ایرانی نیست که روی گوشه ها زیاد زوم کرده باشه و توضیح قابل فهم داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟

shabsokutkavir
Sunday 12 February 2012, 12:12 PM
درود
تئوری موسیقی---پرویز منصوری

shabsokutkavir
Sunday 12 February 2012, 12:13 PM
مبانی موسیقی از محسن جوکار

vatovato
Thursday 10 May 2012, 10:48 PM
یه سوال......از کجا بفهمیم آهنگی که میخوایم بزنیم تو چه دستگاهیه؟
جای نت های شروع رو هر دستگاهی فرق داره؟؟؟
چطوریه؟؟؟

vatovato
Thursday 10 May 2012, 10:53 PM
سلام.چندتا جزوه دارم .برات ایمیل میکنم

mehdiney navaz
Sunday 24 June 2012, 09:36 PM
سلام یه کتابی هم توسط موسسه ماهور جدیدا انشار یافته چیز خیلی خوبی بنظر میاد .

کتاب شناخت دستگاهای ایرانی 106 صفحه همراه با 7 سیدی محمدرضا فیاض که کامل تو گوشه ها و .... تحقیق شده و ...
قیمتش هم تو نت 35000 تومان بود که اگه کامل باشه میرزه
از دوستانی هم که تهیه اش کردن نظرشون راجبش بهمون بگند

seyyed97
Sunday 22 December 2013, 05:33 AM

با سلام...
راه و رسم منزلها کتابی که شما دنبالش هستید .