PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقد کوتاه حمید حامی بهمراه عکسی از کودکی وی

BaBak_ParSian
Tuesday 20 July 2010, 11:25 PM
You can see links before reply (You can see links before reply)
درود دوستان یک - نفد کوتاه دیگه انجام دادم که زیاد به جمله بندی دقت هم نکردم اونم بخاطر کم حوصله ای خوب امیدوارم مورد پسندتون واقع بشه

حامی متولد سال 1355 در شهر تهران، خواننده ای جوان از آماده ترین استعدادهای ترانه خوانی سال های اخیر که علاوه بر توانایی های خداداد صدا و داشتن ذوق و پشتکار لازم برای خود آموزی، از آموزش و راهنمایی های .بابک بیات بهره ی فراوان برده است .در واقع خوانندگی او ادامه ی منطقی شیوه و برداشت بابک بیات در ترانه خوانی است شیوه ای که از اوایل دهه ی 50 بزرگترین خوانندگان پاپ را تربیت کرده و حامی از آخرین هنر آموختگان این مکتب است که در حد توانایی صدایش، بدون تقلید و مشابه خوانی آغازی قدرتمند و تحسین بر انگیز داشته است حمید حامی خواننده توانا و خوش صدایی که در خوانندن در سبک پاپ کلاسیک مهارت بسیار زیادی دارد و همیشه بی نقص و پر تکنیک در خواندن را دارد به جرات می توان گفت هر کس چه مخاطب در موسیقی و موزیسین و خوانندگان سرشناس هم او را می ستایند حامی در خواندن همیشه متفاوت است احساس فوق العاده ای دارد این صدای بسیار و حنجره ای طلایی به قول خودش به طوری ارثی از پدر و مادرش می باشد جایی که شنیدیم و می خواهیم شما هم بدنید که البته این خبر در گوشی است ولی باز دانستنش بد نیست حامی در جوانی در اثر یک درگیری بینی اش شکسته شد ان هم زمانی که ۲۲ سال داشت حامی در سال های گذشته یکی از موفعیت هایش در تیراز فیلم سام و نرگش بود صدایی که از حال جوانتر و کمی کم تجربه تر ولی پر از احساس و زیبا اجرا کردن بود از از همه مهم تر این بود که اهنگساز و تنظیم اهنگ سام و نرگش اثری از زنده یاد استاد بابک بیات بود و همچنین استادی چون عزت الله انتظامی که از استادان بزرگ موسیقی ایران هستند اجراهای زنده هم فرقی با خواندنش ندارد حتی شاید فراتر هم می توان باشد در البوم اخرش هم اثری بسیار زیبا ارایه داد امید است حامی در خواندن غیر قابل پیشبینی است تحریرهای بسیار زیبا و سخت و همچنین ویبراسیونهای عالی که به صدای خود می دهد حامی در خواندن غیر قابل پیشبینی است تحریرهای بسیار زیبا و سخت و همچنین ویبراسیونهای عالی که به صدای خود می دهد امید است بتوانیم گفتگویی با این خواننده تونا و سرشناس داشته باشیم

عکسی از کودکی حمید حامی

You can see links before reply (You can see links before reply)

BaBak_ParSian
Saturday 24 July 2010, 10:02 AM
کسی از دوستان نظری نداده یعنی کسی اینجا نیست حامی را نشناسه !

BaBak_ParSian
Saturday 24 July 2010, 11:31 PM
نه انگاری کسی نیست

vaheava2
Saturday 24 July 2010, 11:45 PM
من عاشق حامی ام. حامی دوست دارم

Acoustic
Saturday 24 July 2010, 11:51 PM
همه حامی رو میشناسن که چه هنرمندی هست .. منتها گفتنی ها رو شما گفتی و ازت تشکر کردیم

Crazyarchitect
Sunday 25 July 2010, 12:08 AM
حامی از لحاظ قدرت صدا و فن خوندن به نظر من بهترین خواننده ی داخل کشوره ولی ای کاش کمی تو کاراش نو اوری داشته باشه خیلی اهنگهاش حالت یکنواختی داره اما خوب بازم قشنگه ولی میتونه بهتر هم باشه . ممنون از نقدتون

Black_Violin
Sunday 25 July 2010, 06:01 PM
چه عکس جالبیه ...

BaBak_ParSian
Wednesday 25 August 2010, 05:17 PM
با اجازتون ریکاوری می کنم پست رو