PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آثار استاد آندره مرادیان

ehsan-m57
Thursday 22 July 2010, 02:05 PM
سلام دوستای گلم
دنبال یه قطعه هستم که اسم آهنگسازش رو نمیدونم ولی تنظیم و اجرای اون قطعه برای صدا و سیما توسط آندره مرادیان صورت گرفته.البته استاد آندره آرزومانیان هم اونو تنظیم و اجرا کرده اند.این قطعه که برای پیانو نوشته شده، یه تم ترکی داره که بسیار زیباست.
اگه متوجه شدید که منظورم چه قطعه ای هست،لطف کنیداونو یا (حتی اسمشو) بگذارید.
یکی از دوستانم از من خواسته که واسش گیر بیارم. :106:
ممنون

azad-gh
Friday 8 October 2010, 01:59 PM
سلام دوستای گلم
دنبال یه قطعه هستم که اسم آهنگسازش رو نمیدونم ولی تنظیم و اجرای اون قطعه برای صدا و سیما توسط آندره مرادیان صورت گرفته.البته استاد آندره آرزومانیان هم اونو تنظیم و اجرا کرده اند.این قطعه که برای پیانو نوشته شده، یه تم ترکی داره که بسیار زیباست.
اگه متوجه شدید که منظورم چه قطعه ای هست،لطف کنیداونو یا (حتی اسمشو) بگذارید.
یکی از دوستانم از من خواسته که واسش گیر بیارم. :106:
ممنون
تنها قطعه معروف که هم با تنظیم آندره آرزومانیان و هم آندره مرادیان شنیدم که صدا وسیما هم میلیون ها بار پخش کرده همون نسیم هستش که یه قطعه محلی ارمنی هستش و گامش همون اصفهان خودمونه آقای سهراب یه نتی از استادش گرفت ولی هیچ وقت در سایت نذاشت :106:کار واقعا لطیف و قشنگی که با وجود این همه معروف بودن نه فایلی ازش هست نه نتی واقعا نمیدونم چرا ؟:39: البته شاید منظور شما قطعه دیگریست

ehsan-m57
Friday 8 October 2010, 06:50 PM
درود بی کران

ممنون که جواب دادید. یکی از دوستان دیگه هم میگفت که اسم این قطعه نسیم هستش. ولی متاسفانه

نه نتش پیدا میشه نه فایل صوتیش.

سپاس

بدرود

makali
Saturday 3 September 2011, 02:31 PM
قطعه نسیم رو میتونید از لینک زیر دریافت کنید، از آلبوم لحظه دیدار آندره مرادیان

You can see links before reply

makali
Tuesday 1 November 2011, 01:14 PM
نت این قطعه رو که آقای لاچینی به درخواست من تنظیم کردن رو میتونید از آدرس سایتشون دریافت کنید

Acoustic
Tuesday 1 November 2011, 02:34 PM
هردوی این اجرا بسیار زیبا هستند . اما جالب ترینش و با احساس ترینش به نظرم مربوط میشه به سامان احتشامی . خالی از لطف نیست اگه ندید ببینید

hazhirazar
Friday 23 March 2012, 12:26 AM
با سپاس از دوستان عزیز
من دنبال mp3 اجرای مرحوم آرزومانیان هستم. اگر در دسترس بود و مرحمت کنند خیلی ممنون میشم.
گمان می‌کنم ظرایف منحصر به‌فردی در تنظیم و اجرا داشته باشد.
شاید (و فقط شاید) آقایان لاچینی و مرادیان و احتشامی نیز آن تنظیم و اجرا را برتر و هنرمندانه‌تر و فنی‌تر بدانند.