PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود کلیپ نوازندگی به سبک هندی اروپایی!

Mohsen_M
Thursday 22 July 2010, 07:10 PM
درود،
گروه indialucia یک گروه هندی اروپایی می باشد که به اجرای قطعات تلفیقی فلامنکو و موسیقی کلاسیک هند می پردازند و نام خود را از ترکیب india و نوازنده اسطوره ای فلامنکو paco de lucia گرفته اند که در اینجا یک کلیپ از اجراهای این گروه را برای دانلود قرار داده ایم
Indialucia (You can see links before reply)

امیدوارم خوشتون بیاد، من که کیف کردم، دلم نیومد برای دوستان نزارم!
:redguitar:
منبع: You can see links before reply

Mohsen_M
Friday 6 August 2010, 05:02 PM
درود،
یک کلیپ فوق العاده که اگه نبینید از دستتون رفته!

دانلود (You can see links before reply)

لطفا نا امید نشید، شما هم می تونید!

Mohsen_M
Friday 6 August 2010, 05:11 PM
مطمئنم که این یکی رو بیش از چند بار نگاه می کنید!

Don_Ramtin
Friday 6 August 2010, 05:58 PM
چقدر قشنگ و دل نشین بود . به به ! آیا روزی میشه ما هم از این دایره ی تنگ سنت های دست و پا گیر و چرندیاتی چون " هنر نزد .... و بس ! " و برخی توهمات که به عنوان ناسیونالیسم یقه مون رو گرفته و ما رو منجمد کرده ، در بیایم و یاد بگیریم که جهان مجموعه ی بسیار بزرگی ست و ما فقط بخشی کوچک ، از این بزرگ ! و چه زیبا میشه با حفظ خصوصیات و ویژگی های خاص هر فرهنگ ، فرهنگ ها رو با هم ترکیب کرد و در هم آمیخت و ترکیبات تازه ، فضاهای تازه و صداهای تازه آفرید . هنر و موسیقی خودمون به جای خود و آفریده چنین فضاهای رویایی و زیبا هم به جای خود .
مرسی . خیلی زیبا بود .

قوی زیبا
Friday 6 August 2010, 06:32 PM
رامتین واقعا راست میگی.
مردم ایران (که منم جزوشم) همیشه سمت بد و غرور آفرین و تباه کننده ی سنت ها و ضرب المثل ها و ... رو میگیریم. چند تا نمونه بیارم:
از ضرب المثل ها:
کوزه گر از کوزه شکسته آب می خوره.
هنر نزد ایرانیان است و بس.
سالی که نکوست از بهارش پیداست.

از سنت ها:
عید نوروز
مراسم عاشورا
و و و ....

همه ی وجهه ی منفیش رو گرفتیم. مثلا در نوروز به جای این که یکم از سال قبل شفقت و محبتمون به هم بیشتر بشه، طوری رفتار می کنیم که فقط برامون خرج شب عید و لباس و ... مونده.

saze_khasteh
Wednesday 11 August 2010, 08:48 PM
خدا بگم چکار تون کنه داره همین طور از حجم ترافیک اینتر نتم کم میشه همه اش تقصیر این کلیپ های باحالتونه ..حالا هر وقت اشتراکم ته کشید نتونستم وصل بشم هی نفرین تون میکنم ...راستی الان یه فکری به سرم زد یک نفر بیاد توی تمام تاپیک ها بچرخه هر چی کلیپ بود دانلود کنه بعد بزاره برای فروش .سهم من هم یادش نره ..نظرتون چیه ؟

Mohsen_M
Thursday 12 August 2010, 10:25 AM
دوستان، دوستان، یه کلیپ دیگه! دوئت پاکو دلوسیا و ...، اسمش رو نمی دونم!

Avazekhan
Thursday 12 August 2010, 12:45 PM
واقعا انگشت به دهن موندم...
امروز کلاس آواز دارم از بسکه کلیپو نیگاه کردم فکر کنم برای استادم هندی بخونم...!
فکر کن...!!!

Mohsen_M
Thursday 12 August 2010, 04:59 PM
یاران جان، عزیزان همراه، طاعات و عبادات شما مورد قبول درگاه حق!

این نیز کلیپی دیگر !

2 ساعت دیگر زمان تا افطار، طاقت بیار رفیق...

allen88
Monday 30 August 2010, 02:35 AM
خدا بگم چکار تون کنه داره همین طور از حجم ترافیک اینتر نتم کم میشه همه اش تقصیر این کلیپ های باحالتونه ..حالا هر وقت اشتراکم ته کشید نتونستم وصل بشم هی نفرین تون میکنم ...راستی الان یه فکری به سرم زد یک نفر بیاد توی تمام تاپیک ها بچرخه هر چی کلیپ بود دانلود کنه بعد بزاره برای فروش .سهم من هم یادش نره ..نظرتون چیه ؟
salam mishe na?hamintori free khube,bezarin rahat bashim

Mohsen_M
Monday 30 August 2010, 08:35 PM
salam mishe na?hamintori free khube,bezarin rahat bashim
من خودم هم نظرم همینه! تا همه بتونن راحت استفاده کنن!

shanshayanshan
Monday 30 August 2010, 10:28 PM
بچه ها من نتونستم دانلود کنم نه از سایت و نه از اینجا کسی میتونه لطف کنه تو سایت آپلود کنه آدرس بزاره ممنون میشم.indialucia رو میگم.

Mohsen_M
Tuesday 31 August 2010, 09:30 AM
بچه ها من نتونستم دانلود کنم نه از سایت و نه از اینجا کسی میتونه لطف کنه تو سایت آپلود کنه آدرس بزاره ممنون میشم.indialucia رو میگم.

عزیزجان امتحان کردم سالمه که!

shanshayanshan
Tuesday 31 August 2010, 03:01 PM
بله میدونم سالمه اگر مشکل داشت بچه ها چطوری انقدر تعریف میکردند. ولی هر کار میکنم لینک رو باز نمیکنه این کامپیوتر لعنتی لعنت شده!!! حالا کسی نمیتونه تو سایت برای من آپلود کنه من این همه آهنگ برای بچه ها آپلود میکنم هر روز یه نفر برای من این کارو نمیکنه؟؟؟؟چه جذاب!!

shanshayanshan
Tuesday 31 August 2010, 03:03 PM
راستی شوخی میکنم ها بچه ها ملا خیلی با معرفت هستند. اینم آدرس آهنگهای پاکو دلوسیا که آپلود کرده بود دوستان پاکو مطرح ترین نوازنده گیتار فلامینکو و هر کی به آهنگاش مخصوصا ticotico گوش نکنه سرش کلاه رفته.
You can see links before reply

Mohsen_M
Tuesday 31 August 2010, 04:26 PM
بله میدونم سالمه اگر مشکل داشت بچه ها چطوری انقدر تعریف میکردند. ولی هر کار میکنم لینک رو باز نمیکنه این کامپیوتر لعنتی لعنت شده!!! حالا کسی نمیتونه تو سایت برای من آپلود کنه من این همه آهنگ برای بچه ها آپلود میکنم هر روز یه نفر برای من این کارو نمیکنه؟؟؟؟چه جذاب!!

دوست عزیز، اینم لینک دانلود از سایت، امیدوارم شما هم خوشتون بیاد
You can see links before reply (You can see links before reply)
:redguitar:

shanshayanshan
Tuesday 31 August 2010, 08:43 PM
خیلی ممنون Alfred188 جان مرسی.

shanshayanshan
Tuesday 31 August 2010, 10:29 PM
خیلی قشنگ بود واقعا فوقعلادس انگشت به دهن موندم.برای اینکه تشکرم دست خالی نباشه یک کار دیگه ازش براتون میزارم تو یوتیوب راحت پیدا کردم اینم آدرس:
کلی آهنگ دیگه هم ازش هست اگه گوشه سمتن راست تصویر رو نگاه کنید

shanshayanshan
Tuesday 31 August 2010, 10:41 PM
بچه ها یکی یه کلیپ گزاشته بود به نام flamecno-guitarist که یه پسر بچه یک قطعه فلامیکو میزنه توش نمیدونم کی گذاشته بود ولی میخواستم بگم که اسم اصلی قطعه ticoticoکه استاد بزرگ فلامیکو پاکو دلوسیا اجراش کرده بود و پسر انقدر قشنگ زدش که من واقعا موندم توش استادمم نمیتونه انقدر قشنگ بزنه خیلی برام جالب بود و زندگیمو تو دنیای هنر همین یک کلیپ عوض کرد من کلیپ اصلیش رو که دلوسیا زده آپلود کردم تا شما هم بشنوید این قطعه بی شوخی از زیبا ترین قطعاتی که تو 16 سال عمرم شنیدم:

Mohsen_M
Wednesday 1 September 2010, 04:26 PM
بچه ها یکی یه کلیپ گزاشته بود به نام flamecno-guitarist که یه پسر بچه یک قطعه فلامیکو میزنه توش نمیدونم کی گذاشته بود ولی میخواستم بگم که اسم اصلی قطعه ticoticoکه استاد بزرگ فلامیکو پاکو دلوسیا اجراش کرده بود و پسر انقدر قشنگ زدش که من واقعا موندم توش استادمم نمیتونه انقدر قشنگ بزنه خیلی برام جالب بود و زندگیمو تو دنیای هنر همین یک کلیپ عوض کرد من کلیپ اصلیش رو که دلوسیا زده آپلود کردم تا شما هم بشنوید این قطعه بی شوخی از زیبا ترین قطعاتی که تو 16 سال عمرم شنیدم:

تو همن پست هایی که گذاشتم هست!
آخرش نوشتم نا امید نشید!
در ضمن ممنون از لینک هاتون