PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویولن سل سخت تره یا ویولن؟

baroon142
Friday 23 July 2010, 10:53 AM
به نظر شما ویولن سل سخت تره یا ویولن؟از جهات مختلف:از لحاظ طرز دست گرفتن یا آرشه کشی یا انگشت گذاری...؟

Blue_Danube
Friday 23 July 2010, 02:01 PM
نمیشه گفت که کدوم سحت تره چون هر سازی سختی خودشه داره .در ویولنسل سر کلید فا کاربرد داره و در ویولن سر کلید سل . به نظر من به دلیل استفاده خیلی زیاد از پوزیسیون ها ویولنسل سخت تر باشه البته نه اینکه پوزیسیون های ویولن سخت نباشن ولی چون در ویولن سل فاصله انگشت ها از ویولن بیشتر است به نظر من که سخت تر میشه .اما اگه خواستی هر سازی رو بزنی به ایناش توجهی نکن فقط تمرین . تمرین . تمرین و تمرین در کنار علاقه

baroon142
Friday 23 July 2010, 07:18 PM
ممنونم

Cellist
Friday 23 July 2010, 09:01 PM
به عنوان کسی که هم ویلن زده هم ویلنسل میتونم بگم که ویلنسل 100برابر سخت تر از ویلنه.

برای اینکه با تفاوتهای این دو ساز بیشتر آشنا بشی به لینک زیر برو:

You can see links before reply

Blue_Danube
Friday 23 July 2010, 11:24 PM
به عنوان کسی که هم ویلن زده هم ویلنسل میتونم بگم که ویلنسل 100برابر سخت تر از ویلنه.

این حرفتو قبول ندارم .دوست عزیز شما اینجوری ویولن رو خیلی ساده فرض کردید:39:

korutzer
Saturday 24 July 2010, 02:07 AM

سلام
دوست من دیگه اینجوریام دیگه نیست
شما هم دیگه یکم پیاز داغشو زیاد کردید:am
حالا شاید یه برابر سخت تر باشه اما نه دیگه 100 برابر:5:
البته من درسته ویلنیستم اما صدای ویلن سلو خیلی دوست دارم.

Cellist
Saturday 24 July 2010, 11:21 AM
دوستان حالا نزنید منو!!!!:42::42:
من یه چیزی می دونم که اینو میگم!!!:30:
هر چی باشه من خودمم ویلنیستم الکی که نمی خوام جبهه گیری کنم!!!:violinplay3:

baroon142
Saturday 24 July 2010, 01:05 PM
میتونم ازتون خواهش کنم که دلایل خودتونو هم بگید تا بتونیم بهتر قضاوت کنیم؟

forever
Saturday 24 July 2010, 01:13 PM
به نظر من ویولن سخت تره...!

Cellist
Saturday 24 July 2010, 01:19 PM
بله!!!
سخت ترین چیزی که ویلنسل داره تغییر پوزیسیون هاش هست.
شما گریف ویلن رو با ویلنسل از نظر اندازه مقایسه کن!
وقتی باید انگشتات رو تا جایی که میتونی از هم باز کنی تا توی ویلنسل تغییر پوزیسیون بدی سخت تره یا وقتی که به راحتی میتونی دستت رو روی گریف ویلن جا به جا کنی؟!!!
از اون گذشته کلید فا برای کسی که قبلا ویلن زده خیلی سخته!!!
بازم دلیل خواستید در خدمتم و روی حرفم هم هستم!!!

korutzer
Sunday 25 July 2010, 02:47 AM
یعنی شما به راحتی میتونید دستتون رو روی گریف ویلن جابجا کنید و تغییر پوزیسیون بدید؟؟؟؟؟؟

ماریا
Sunday 25 July 2010, 09:06 AM
نظرات همه درست و متین

بچه ها هر سازی اصلا هر کاری سختی های خو دش داره . ویلن یه جور سخته ویلنسل یه جور سخته

اما یه چیزی استاد قبلیم که خانمش هم ویلنسل میزد یه بار که بحثش افتاد گفت اوه اوه اصلا سیستم اینا با سیستم ما ویلنیستا خیلی فرق داره باید نت خونی چند تا کلید بلد باشن به علاوه با توجه به گریف بلند تری که نسبت به ویلن داره تعداد پوزیسیونهاش بیشتره و زمانی که میخواهید تغییر پو زیسیون بدی باید خیلی دقت داشته باشی و انگشتها از کشش خوبی برخوردار باشن

چلیستها در برخی از تغییر پوزیسیون ها باید از پهلوی انگشت شصت استفاده کنند که تنظیم صدا با پهلوی انگشت یه مقدار مشکله مخصوصا کسی که از سازی مثل ویلن بره ویلنسل

اصولا بچه هایی که سازهایی مثل ا بوا و کلارینت زدن برای تغییر ساز میرن ویلنسل بچه های ویلن میرن ویولا یا پیانو البته نه در همه موارد خوب هستن کسانی که از ویلن میرن ویلنسل ولی خوب

باور کنید که سختی هاشون بیشتر میشه البته چلیست ها یه مزیت دارن وان اینه که مثل ویلنسیت ها نیازی ندارن که ساز رو روی دوششون به راحتی و بدون هیچ انقباضی در عضلات نگه دارن و ولی یک ویلنیست باید ساز رو نگه داره

واقعیت داره که هر سازی سخت تره حتی برای کسی که ویلن زده و حالا میخواد بره ویلنسل
حتی از حالت ارشه گرفتن چلیست نگاه کنی متوجه میشی که چه قدر گرفتن ارشه ها تو ای ن دوساز متفاوت

Cellist
Sunday 25 July 2010, 11:57 AM
یعنی شما به راحتی میتونید دستتون رو روی گریف ویلن جابجا کنید و تغییر پوزیسیون بدید؟؟؟؟؟؟

من چون هیچ ادعایی ندارم میگم که به راحتی نمیتونم روی ویلن تغییر پوزیسیون بدم و در واقع توی ویلنسل بهتر میتونم اما با جرات میتونم بگم که تغییر پوزیسیون توی ویلنسل سخت تره!
این رو دیگه هر نوازنده ساز زهی-آرشه ای باید بدونه!

ماریا
Sunday 25 July 2010, 12:28 PM

اصلا ناراحت نباشید به مرور و با تمرین همه این کار انجام میدن تغییر پوزیسیونی کاملا سبک

منتها با تمرین من خودم تجربش کردم
غیر ممکن نیست به هیچ و جه :21ox66r:

korutzer
Tuesday 27 July 2010, 01:12 AM
اصلا ناراحت نباشید به مرور و با تمرین همه این کار انجام میدن تغییر پوزیسیونی کاملا سبک

منتها با تمرین من خودم تجربش کردم
غیر ممکن نیست به هیچ و جه :21ox66r:
سلام
من خودم تغییر پوزیسیون بلدم و الان حدودا 4-5 سال هست که ویلن کلاسیک کار میکنم و پیش استاد میرم و الان کتاب ل-ویلن جلد4 هستم
اما ممنون از راهنمایی و توجهتون
براتون ارزوی موفقیت میکنم.

BaBak_ParSian
Tuesday 27 July 2010, 09:04 AM
این دلیل نمیشه بخاطر اینکه ویلن سل گریفش - نوع انگشت گزاریش یا گرفتن ارشش سخت تر باشه - وسعت و ازادی نوازندگی در ویلن خیلی زیاد است که بخواهیم ساز دیگر را باهاش مقایسه کرد

Cellist
Wednesday 28 July 2010, 09:16 AM
اینجا یه فارم تخصصی موسیقی هست و فکر می کنم که خیلی جالب نباشه اگه بخوایم سر موضوعات بیخود و بیهوده با هم بحث کنیم!
اگه کسی واقعا نوازنده باشه خودش میتونه به سوال "ویلن سخت تره یا ویلنسل؟" پاسخ بده!

korutzer
Wednesday 28 July 2010, 06:41 PM
سلام
لطفا دعوا نکنید
البته دوست عزیزمون اقا بابک کمی درست میگن
شما چنان صحبت میکنید که انگار حرفه ای هستید و مایی که حداقل 4-5 سال کار کردیم مبتدی
خانوم استاد ویلنسل که سازتون سخت ترین ساز جهان هم هست
خوب نیست ادم اینقدر با غرور صحبت کنه

Peddy
Wednesday 28 July 2010, 08:27 PM
درود و خسته نباشید

دوستان عزیز لطفا دعوا نکنید ... اینجا که محل دعوا نیست برای بحث در مورد هر موضوعی هست که تاپیک میگه!

نمیدونم جدیدا گرد دعوا رو ایران پاشیدن ... هرجا میری یکی پریده به اون یکی دارند دعوا میکنند!!

ببخشید دوستان بنده چند مورد رو عرض میکنم تا خود جناب آشو واسه بقیه چیز ها تصمیم بگیرند

جناب آقای بابک پارسیان شما اگه کلا اینطوری صحبت میکنید پیشنهاد میکنم اینجا مودب تر باشید استفاده از واژگانی مثل ازگل و نمیدونم از این چیزها... در شان یک هنرمند نیست!!
در ضمن شما که دم از ادب میزنید و این خانم رو سرزنش میکنید بهتره خودتون اول رعایت کنید بعد به دیگران درس بدید! فکر میکنم یه چیز عقلی رو دارم بیان میکنم!

بعدشم شروع کننده ی تاپیک فرمودند کدوم ساز سخت تره ؟! ویولن یا ویولنسل ؟ درسته؟ شما خودتون با چند تا از دوستان دیگه ویولن رو تجربه کردید اما آیا ویولنسل رو هم تجربه کردید؟!!! پس اگه نه برای چی در مورد چیزی که ازش علمی ندارید میخواید نظر بدید؟

خانم ویولنسل هر دو ساز رو تجربه کرده و پس میتونه مقایسه خوبی انجام بده ... و اگه میگه بنده بیشتر میدونم مقصودش تکبر و ادعا نیست اینه که میگه شما هم اگه ویولنسل رو تجربه کنید ممکنه نظرتون تغییر کنه پس حالا که تجربه نکردید من تفاوت ویولن و ویولنسل برام آشنا تر و شناخته شده تره ... همین!
همیشه این سو تفاهم ها باعث دشمنی ها میشه.

در ضمن یه چیزی تجربه و علم به سن نیست به تلاش و پشتکار آدمه ... الان ما کودکان 10 ساله ای داریم که استاد بنده که نه استاد همگی ما هستند اما نباید بهشون بگیم هروقت بزرگ شدی باهات بحث میکنم

ببخشید پابرهنه وسط صحبتهاتون پریدم اما با اجازتون لازم دیدم که چیزکی عرض کنم

iranzamin
Wednesday 28 July 2010, 09:17 PM
peddy جان درست عرض میکنن اینجا جای دعوا نیست
اینجا خانه ی هنره جای این بحث ها نیست
من خودم فقط ویلن زدم دقیقا نمیدونم
اما حدس میزنم که ویلنسل رو راحتتتر میشه نواخت

Khashayar
Thursday 29 July 2010, 10:19 AM
درود
واقعا متاسف می شم این مسائل رو میبینم...
هر جا میری یکی به یکی دیگه پریده...سره مسائل پوچ و بی ارزش...همه با هم دعوا دارند...هیچ کس نه بلده نقد نه ؛نه بلده بحث کنه...نه هیچ چیز دیگه...
همه جمع شدن اینجا یا برای تفریح و سرگرمی یا دعوا درسته؟(البته منظور از همه 80 درصد بود نه اون 20 درصدی که واقعا ازشون سپاگذارم)
این تعصبات عصر حجری واقعا شرم آوره...
هر کسی سازی میزنه یکی ویولون یکی چلو..
هر کسی مدت زمان خاصی ساز میزنه یکی یک سال و یکی 10 سال..
هیچ کدوم از این ها دلیل نمیشه که کسی بهتر باشه کسی بدتر...
چیزی که اینجا مهم هست اینه که هر کسی میتونه نظری بده..
جناب بابک شما اگر مخالف این حرف ویولون سل هستید این طرز برخورد و به کار بردن این کلمات راه درستی نیست مگه اینجا چهار راه سیروسه؟
شما اگر مخالف بودید با مدرک و دلیل و خیلی منطقی و اصولی نقد میکردین و نظر خودتون رو میگفتید...
خانوم نیلوفر شما برای نظرتون حق دارید دفاع کنید اما آیا با این لحن و نوع گفتگو درسته دفاع کردن؟؟؟؟
هر دوی شما مقصر بودید...
هر دوی شما هم اخطار گرفتید.
امیدوارم کمی فضای بحث و گفتگو و نقد اینجا درست بشه و یاد بگیرید چطور میشه بحث کرد و نقد کرد و گفتگو کرد..این رو کلی گفتم به تمام کسانی که تا پای نقد میاد وسط به سبک دوران ججاهلیت قمه میکشن و دعوا میکنند...
به هر حال بعد از این پست من اگر این موضوع ادامه پیدا کنه همه پست ها پاک میشه و اخطار داده میشه...اگر هم باز ادامه پیدا کنه اخزاجج در پی خواهد داشت...
به موضوع تاپیک بپردازید...

hamidb2020
Thursday 29 July 2010, 12:04 PM
سلام به همه دوستان
به نظر من ویلون سخت تره چون در اوردن صدا تو یه فاصله کم خیلی مشکل تره اینو موقعی می رسیم سر بحث تمیز بودن کار معلوم می شه چون نت ها در ویولن بسیار نزدیک به هم اجرا می شن و اینو خودتونم گفته بودین شاید در تغییر پزسیون ویلیون نزدیک باشه و نیاز به جابجایی زیادیه دست نباشه اما همین امر خودش باعث می شه که در نواختم ویولن دقت بیشتری به کار بره تا کار تمیز در بیاد و تفاوت در نواختن نت های مختلف اما نزدیک به هم مشخص بشه
جسارت منو ببخشید اساتید گرامی

Cellist
Thursday 29 July 2010, 12:35 PM
من از دوستان عزیز و جناب آشو به خاطر بر هم زدن نظم تاپیک عذر خواهی می کنم.

Sina_Yanni
Sunday 1 August 2010, 01:53 PM
سلام .

من نمیدونم ، این سوال که کدوم ساز سخت تر هستش ، به چی و کی و ... ، چه کمکی میتونه بکنه ؟ دوست عزیز ، شما 1000 سال ویلن بزنید ، بعد یه دف بگیرید دستتون ، آیا میتونین مثل یه استاد دف ، ازش معجزه دربیارین ؟ اصلا میتوین جای نتاشو تشخیص بدین ؟ کجا ریزه ؟ کجا درشت و ... ؟ پس دوست من ، چه طور تشخیص میدین که کدوم سخت تره ؟ من هر چقدر این موضوع رو تو مغزم حلاجی میکنم ، به جایی نمیرسم ... . شما از نزدیک ویلنسل دیدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر نمی کنم علم غیب داشته باشین ... .

میدونی دوست من ، کانت میگه هر کسی تا اونجایی که خودش رفته ، میتونه نظر بده و کمک کنه . حالا شما رفتی سراغ ویلنسل ؟ که این جوری نظر میدادین ؟ حق با پدرام هستش . نیلوفر خانم هر 2 ساز رو تجربه کردن . شاید حق با ایشون باشه .

این جور سوالا هیچ وقت جوابی ندارن . کدوم ساز سخت تره ، کدوم ساز محبوب تره ؟ پیانو خوبه یا ویلن ؟ شاه سازها کدوم سازه ؟

یکی خواسته رفته سراغ گیتار ، یکیم سراغ ویلن و یکی هم ... .

مثلا میشه بگین مهندسی عمران سخته یا مهندسی مکانیک ؟؟؟؟؟؟ هر کدوم جای خودشو داره .

از دوستان تقاضا میکنم به این جور بحث هایی که کدوم ساز خوبه و سخته و پر طرفداره و ... با احساس جواب ندن . دلیل و منطق بیارن . اگه احساسی برخورد شه ، همون بهتر که اصلا نباشه این جور بحث ها .

BaBak_ParSian
Sunday 1 August 2010, 03:59 PM
سلام .

من نمیدونم ، این سوال که کدوم ساز سخت تر هستش ، به چی و کی و ... ، چه کمکی میتونه بکنه ؟ دوست عزیز ، شما 1000 سال ویلن بزنید ، بعد یه دف بگیرید دستتون ، آیا میتونین مثل یه استاد دف ، ازش معجزه دربیارین ؟ اصلا میتوین جای نتاشو تشخیص بدین ؟ کجا ریزه ؟ کجا درشت و ... ؟ پس دوست من ، چه طور تشخیص میدین که کدوم سخت تره ؟ من هر چقدر این موضوع رو تو مغزم حلاجی میکنم ، به جایی نمیرسم ... . شما از نزدیک ویلنسل دیدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر نمی کنم علم غیب داشته باشین ... .

میدونی دوست من ، کانت میگه هر کسی تا اونجایی که خودش رفته ، میتونه نظر بده و کمک کنه . حالا شما رفتی سراغ ویلنسل ؟ که این جوری نظر میدادین ؟ حق با پدرام هستش . نیلوفر خانم هر 2 ساز رو تجربه کردن . شاید حق با ایشون باشه .

این جور سوالا هیچ وقت جوابی ندارن . کدوم ساز سخت تره ، کدوم ساز محبوب تره ؟ پیانو خوبه یا ویلن ؟ شاه سازها کدوم سازه ؟

یکی خواسته رفته سراغ گیتار ، یکیم سراغ ویلن و یکی هم ... .

مثلا میشه بگین مهندسی عمران سخته یا مهندسی مکانیک ؟؟؟؟؟؟ هر کدوم جای خودشو داره .

از دوستان تقاضا میکنم به این جور بحث هایی که کدوم ساز خوبه و سخته و پر طرفداره و ... با احساس جواب ندن . دلیل و منطق بیارن . اگه احساسی برخورد شه ، همون بهتر که اصلا نباشه این جور بحث ها .

عزیزم چه ربطی داره حالا باید کار کردی باشیم تا تشخیص بدیم گوش که داریم می تونیم با گوشمون تشخیص بدیم مثلا فکر نکم یک نوازنده ویلنسل یه اهنگ اوازی رو بزنه چون صداش به اوازی نمی خوره چه برسه که بتونه بزنه بعد یا دیگر اهنگهای - ولی یه ویلونیست توانا می تونه پاپ - سنتی - کلاسیک - جاز و .. رو بزنه کلا می خوام بگم وسعت ویلن خیلی زیاده و ویلنسل قابل مقایسه نیست با ویلن - فقط نوع انگشت گذاریش و توع گرفتنش شاید سخت باشه ولی وسعت ویلن خیلی بیشتر از ایناست که بخوان با یه سازی مثل ویلنسل مقایسش کنند

Sina_Yanni
Sunday 1 August 2010, 11:34 PM
دوست عزیز ربط داره .

عنوان تاپیک هست کدوم ساز سخت تره ، نه اینکه کدوم ساز وسعتش بیشتره . ساز منم ویلنه . دلیل میشه بگم ویلن سخته ؟ خوب خودتونم دارین میگین دیگه » قط نوع انگشت گذاریش و توع گرفتنش شاید سخت باشه ولی وسعت ویلن خیلی بیشتر از ایناست که بخوان با یه سازی مثل ویلنسل مقایسش کنند .

من که ندیدم استاد یاحقی بیاد سمفونی 8 بتههون رو بزنه . اگه دارین بدین منم گوش کنم .

baroon142
Tuesday 3 August 2010, 01:15 AM
سلام.واااااای چه خبره اینجا!!!!!!!
اول از همه میخواستم از همه دوستانی که لطف کردن و به این بحت جواب دادن تشکر کنم.اما میخواستم نکته ای رو یادآوری کنم.اونم اینه که سوال من در این بحت فقط این نبود که کدوم ساز سخت تره.اگه سوال رو به طور کامل خونده باشید از شما نوازنده های عزیز خواستم که با دلیل جواب بدین.(از لحاظ انگشت گذاری،آرشه کشی...)بنابراین من از همه عزیزانی که لطف کردن و دلایل خودشونو هم مطرح کردن تشکر میکنم.
در ضمن هدف من از طرح این سوال این نبود که بخواهیم به این نتیجه برسیم که چه سازی از اون یکی بهتره.هر سازی زیبایی خودشو داره.هدف من از طرح این سوال و البته عضویت در این انجمن این بود که بتونم به عنوان یک مبتدی از طریق مقایسه این دو ساز و شنیدن نظرات نوازنده های محترم با این دو ساز بیشتر آشنا شم.میدونم که نباید هیچ سازی رو با ساز دیگه ای مقایسه کرد.اما اولا ویولن و ویلن سل از یک خانواده میباشند و مسلما این مقایسه با مقایسه بین ویولن و دف تفاوت داره و دوما اگر این مقایسه بدون غرض ورزی و تعصب باشه و واقعا هرکس دلایل خودشو به طور منطقی مطرح کنه ، فکر میکنم نه تنها اشکالی نداره بلکه حتی میتونه به افرادی متل من که یه مبتدیم و تازه میخوام راهمو شروع کنم خیلی هم کمک کنه تا بتونم با شناخت اولیه به سراغ ساز دلخواهم برم.
در آخر بازهم از دوستانی که لطف کردن و راهنماییم کردن تشکر میکنم.

Blue_Danube
Saturday 7 August 2010, 11:00 PM
من امروز به حرف نیلوفر خانوم ایمان آوردم چون امروز یه چند ساعتی ویولن سل زدم حتی نتونستم چند تا نت رو دقیق اجرا کنم ولی هیچی ویولن نمیشه

Sina_Yanni
Saturday 7 August 2010, 11:08 PM
پس حرف کانت هم همیچن بی راه بود :

هر کسی تا اونجایی که خودش رفته ، میتونه نظر بده و کمک کنه .

BaBak_ParSian
Saturday 7 August 2010, 11:17 PM
دوست عزیز ربط داره .

عنوان تاپیک هست کدوم ساز سخت تره ، نه اینکه کدوم ساز وسعتش بیشتره . ساز منم ویلنه . دلیل میشه بگم ویلن سخته ؟ خوب خودتونم دارین میگین دیگه » قط نوع انگشت گذاریش و توع گرفتنش شاید سخت باشه ولی وسعت ویلن خیلی بیشتر از ایناست که بخوان با یه سازی مثل ویلنسل مقایسش کنند .

من که ندیدم استاد یاحقی بیاد سمفونی 8 بتههون رو بزنه . اگه دارین بدین منم گوش کنم .

خوب استاد یاحقی سبکش سنتی بوده و اگه بخواست بزد راحت می زده شما همش گیر دادید به نوع انگشت گذاری و چیزهای که می شه یاد گرفت گیر دادید اگه افتخار ویلنسل اینه که باید بگم افراد کم سنو سال این حرفو می زنند

Sina_Yanni
Saturday 7 August 2010, 11:22 PM
یعنی چی افراد کم سن وسال ؟ میشه واضح بگین ؟

BaBak_ParSian
Saturday 7 August 2010, 11:28 PM
یعنی چی افراد کم سن وسال ؟ میشه واضح بگین ؟
واضع است بخاطر سنو سال نمی تونی درکش کنی

Sina_Yanni
Saturday 7 August 2010, 11:35 PM
یه جمله از ادیسون وقتی کوچیک بود :

بزرگترا فکر میکنن حق با اوناس . ولی همیشه این طور نیست .

کوچیکیه ابن سینا رو یادت بیار وقتی به استادش درس یاد داد .

و در آخر به کللت رجوع کن ببین چه جمله ی خنده داری گفتی که فهم و درک به بزرگی و سن ساله .

شما ای بابک بزرگسال برو با درک و فهمت خوش باش .

BaBak_ParSian
Saturday 7 August 2010, 11:38 PM
یه جمله از ادیسون وقتی کوچیک بود :

بزرگترا فکر میکنن حق با اوناس . ولی همیشه این طور نیست .

کوچیکیه ابن سینا رو یادت بیار وقتی به استادش درس یاد داد .

و در آخر به کللت رجوع کن ببین چه جمله ی خنده داری گفتی که فهم و درک به بزرگی و سن ساله .

شما ای بابک بزرگسال برو با درک و فهمت خوش باش .
افریییییییییییییییییییییی یییییییییییییین خوب وقتی چیزی نمی فهمی و حالیت نمی شه اینهمه سخنرانی نکن

korutzer
Saturday 7 August 2010, 11:39 PM
میکشم.......میکشم.......انکه برادرم کشت.:22:

BaBak_ParSian
Saturday 7 August 2010, 11:42 PM
میکشم.......میکشم.......انکه برادرم کشت.:22:
چطور شد ؟

sd_34
Saturday 7 August 2010, 11:45 PM
افریییییییییییییییییییییی یییییییییییییین خوب وقتی چیزی نمی فهمی و حالیت نمی شه اینهمه سخنرانی نکن

اقاي تقريبا محترم نظم سايتو رعايت كن.هرچي blue danube و من و baroon142 و korutzer بگيم درسته.اصلا ديگه نبينم بياي تويه اين تايپك دعوا راه بندازي.اين سايت حرمت داره.

Sina_Yanni
Saturday 7 August 2010, 11:46 PM
آقا بابک ، اینجا یه فروم واسه هنرمنداس . لطفا با احترام حرف بزن منم حالیم شه چی داری میگی . این جور بی احترامی ها تو کتم نمیره . ای هنرمند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توهین نشانه ی ضعف شماست . من قصد ندارم به شما توهین کنم . تو شان من نیست . اگه دلیلی داری ، منطقی داری رو کن ، اگه که نداری ، توهین نکن . چون از همه بیشتر آبروی خودت تو سایت میره .

korutzer
Saturday 7 August 2010, 11:47 PM
چطور شد ؟
هیچی داداش یه دفه ای قاطی کردم:37:

BaBak_ParSian
Saturday 7 August 2010, 11:55 PM
هیچی داداش یه دفه ای قاطی کردم:37:
اشکال نداره عزیزم

BaBak_ParSian
Saturday 7 August 2010, 11:57 PM
آقا بابک ، اینجا یه فروم واسه هنرمنداس . لطفا با احترام حرف بزن منم حالیم شه چی داری میگی . این جور بی احترامی ها تو کتم نمیره . ای هنرمند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توهین نشانه ی ضعف شماست . من قصد ندارم به شما توهین کنم . تو شان من نیست . اگه دلیلی داری ، منطقی داری رو کن ، اگه که نداری ، توهین نکن . چون از همه بیشتر آبروی خودت تو سایت میره .
خوب منم می دونم هنرمندانه است لازم نبود که بگی من احترام می زارم و اگه چیز یهم می گم فقط حواب حرفهای که می زنی فکر نکنم حرف من توهین باشه زهن شما اشتباهی می گیره ابرو من تو سایت پایداره شما خجالت بکش که فقط داری از رفیقت جانب درای می کنی

Sina_Yanni
Sunday 8 August 2010, 12:07 AM
بابک اگه مشکلی با من و حرفای من داری بیا پروفایلم حرفتو بزن ، جوابتم بگیر . ( البته قبلش یه وجهی باید پرداخت کنی به حسابم بعد ، چون من هر کسی رو به پروفایلم راه نمیدم ) بی خودی وقت منو تلف نکن . وقتم با ارزشه . تاپیکم منحرف نکن ، ملت میخوان دنبال جواب سوالاشون باشن . نه حرفای قشنگ قشنگ تو .

یه چیز دیگه . اگه همین بچه دهاتیا نبود ، تو الان از گشنگی داشتی میمیردی . فکر کن بعد مسخره کن .

حضرت علی : نادان ترین مردمان کسی است که شایسته ترین مردمان را مسخره کند .

korutzer
Sunday 8 August 2010, 12:10 AM
هيچي نيستي بابا به والله علي /اره مخ استادتم با (خ م) زدي
دوستان لااقل به احترام منم که شده بس کنید
اقای اشو من به شما پناه میبرم
مثل اینکه دوستامون اینجارو با چت روم اشتباه گرفتن
اگه یکم دیگه ادامه بدید من دیگه تو ای سایت نمیااااااام:37:

Royaaaa74
Wednesday 27 January 2016, 02:16 PM
سلام
من خودم تغییر پوزیسیون بلدم و الان حدودا 4-5 سال هست که ویلن کلاسیک کار میکنم و پیش استاد میرم و الان کتاب ل-ویلن جلد4 هستم

سلام

آیا شما اصلا ویولن تمرین میکنی؟ 4-5 سال ویولن میزنی ولی هنوز کتاب 4 هستی!!!! توصیه میکنم یک بار بشین و تصمیمت رو جدی بگیر...
کسایی هستن که با 3 سال اموزش الان ارکست فلارمونیک هستن...

قصدم توهین نیست..فقط خواستم رو ویولن جدی تر بشی...:21ox66r:

- - - Updated - - -

سلام

سلام

آیا شما اصلا ویولن تمرین میکنی؟ 4-5 سال ویولن میزنی ولی هنوز کتاب 4 هستی!!!! توصیه میکنم یک بار بشین و تصمیمت رو جدی بگیر...
کسایی هستن که با 3 سال اموزش الان ارکست فلارمونیک هستن...

قصدم توهین نیست..فقط خواستم رو ویولن جدی تر بشی...:21ox66r: