PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این آهنگ را گوش کنید.اف ال سبک ترنس

Masoud330
Saturday 24 July 2010, 12:35 AM
سلام دوستان.ممنون که وارد این تایپیک شدید.من نزدیک به 2 ساله اف ال کار میکنم و لی چون متمرکز کار نکردم و تفریحی کار کردم خیلی مبتدی هستم.درخواست دارم که آهنگمو گوش بدین و بگین وضعیتم چطوره؟ایرادها هم بگین لطفا.:21ox66r:شماره پترن دارای ایراد یادتون نره
دانلووووووووود (You can see links before reply)

Mohammad_ngml
Saturday 24 July 2010, 01:21 AM
دوست عزیزم. فکر نمیکنم پرشن گیگ فایل flp رو مستقیما آپلود کنه. یعنی اگه آپلود کنه ساپورت نمیکنه. فایل رو توی فایل rar یا zip بذار و بعد آپلود کن. راستی ورژن fl studio که باهاش کار میکنی هم بگو

Black_Violin
Saturday 24 July 2010, 07:45 AM
دوست عزیز اگر امکانش هست اهنگ خروجی رو هم بزارید...مرسی

Masoud330
Saturday 24 July 2010, 09:40 AM
با عرض پوزش از دوستان.لینکها درست شد.میتونید دانلود کنید.ورژن اف ال 9 میباشد

joojefarary
Saturday 24 July 2010, 10:47 AM
راست میگن دوستان آهنگ خروجی بذار . اینجوری ما که fl نصب نکردیم نمیتونیم گوش بدیم .

Masoud330
Saturday 24 July 2010, 11:26 AM
خروجی mp3 را از اینجا دنلود کنید.
دانلود فایل خروجی (You can see links before reply)

Mohammad_ngml
Saturday 24 July 2010, 01:33 PM
fl رو نتونستم اجرا کنم فایل zip مشکل داشت. آهنگ رو گوش کردم. ثانیه ی 16 و 30 پاساژ گذاشته بودی که معمولا بعد از اونجور پاساژها آهنگ پر هیجان تر و با ریتمیک تر میشه ولی بی حال ادامش دادی. بعضی جاها هم از صداهایی استفاده کردی که آهنگ رو کم حجم میکرد. از درام های بیشتری استفاده کن. آهنگ خیلی قشنگی بود ولی هنوز جای کار داره. بیشتر از این آهنگهای تکنو گوش کن. همه چیز رو به پیشرفته دوست من

Masoud330
Saturday 24 July 2010, 01:49 PM
ممنون محمد جان.من هنوز خیلی از تئوری سر در نمیارم ولی دارم روش کار میکنم تا بتونم به موقع ریتم ها را عوض کنم.فایل زیپ را مستقیم تو f بازکن.بازم ممنون

joojefarary
Saturday 24 July 2010, 02:33 PM
ببینم دوست من آیا از میدی کنترلر استفاده میکنی برای ساخت ؟

Masoud330
Saturday 24 July 2010, 02:56 PM
نه.با پیانو رول میچینم.من حتی کارت صدا هم ندارم.آنبورده.یه کامپیوتر معمولی.چطور مگه؟

Mrshahab
Saturday 31 July 2010, 02:02 PM
با سلام به دوستان،من تم یکی از آهنگ هام رو میزارم،لطفا گوش کنید ببینید خوشتون میاد و نظرتون رو اینجا بزارین واسم.

You can see links before reply

دانلود (You can see links before reply)
:redguitar:

hosseinegzoz
Saturday 31 July 2010, 02:26 PM
:am
با سلام به دوستان،من تم یکی از آهنگ هام رو میزارم،لطفا گوش کنید ببینید خوشتون میاد و نظرتون رو اینجا بزارین واسم.

You can see links before reply

دانلود (You can see links before reply)
:redguitar:
خوب بود