PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زیباترین تحریرها

siavash_shams
Sunday 25 July 2010, 12:47 PM
درود

دوستان به نظر شما کدوم یکی از خواننده های ما دارای زیباترین و دل نشین تحریرها هستن؟

البته صرف نظر از خواننده های سبک سنتی که بحثشون جداست ، توی سبک پاپ-کلاسیک ایرانی ، چه خواننده هایی مدنظر شما هستن؟؟؟

به نظر من به ترتیب :

1-استاد سعید پور سعید
2-معین
3-امید

SOBHANTOTo3
Sunday 25 July 2010, 12:50 PM
معين و اميد كه جزء پاپ به حساب ميان نه كلاسيك اصلا فكر نكنم ايران كلاسيك داشته باشه اخه نواي كلاسيك
همون اپرا هست

به نظر من

محسن نامجو
علي لهراسبي
محسن يگانه

Crazyarchitect
Sunday 25 July 2010, 03:37 PM
بهترین تحریرها و فن خوندن رو در خواننده های پاپ ایرانی گوگوش داره و بعد هم شهرام صولتی البته در اهنگهای خوبش اهنگ الکی این اواخر زیاد خونده .

siavash_shams
Tuesday 27 July 2010, 10:28 AM
خب؟

BaBak_ParSian
Tuesday 27 July 2010, 12:31 PM
در موسیقی پاپ می توانیم به حامی و احسان خواجه امیری اشاره کنیم

r_a_m_i_n
Tuesday 27 July 2010, 01:39 PM
بین اون 3 تا ....پورسعید

Mohammad_ngml
Tuesday 27 July 2010, 01:45 PM
من قبل از خواجه امیری معین و امید رو برتر میدونستم. ولی احسان خواجه امیری رو دست همه زده. خیلی حرفه ای میخونه. بعدشم معین و امید

Mehrdadgh4
Tuesday 27 July 2010, 01:53 PM
به نظر من احسان خواجه اميري

siavash_shams
Saturday 7 August 2010, 09:24 AM
دیگه؟

Avazekhan
Saturday 7 August 2010, 09:36 AM
محسن نامجو شاگرد آقای لطفی بوده
و احسان خواجه امیری هم شاگرد باباش....ایرج!
و تحریر هاشون هم سنتیه و با تحریرها حالتها و نرمش های پاپ خیلی خیلی تفاوت داره

kak_maki_new
Saturday 7 August 2010, 10:42 AM
تحرير ايراني و پاپ رو حامي بسيار عالي اجرا ميكنه و آقاي آريان هم زيبا ميخونه...خواجه اميري تلفيقي از پاپ و سنتي رو اجرا ميكنه و يه تحرير خاص خودشو داره....

معين و اميد در خوانندگي بسيار مهارت دارن و تمام كلمات رو با حس خودشون ميگند مثلا: گريه رو گريه وار ميگن و خنده رو با حس خنده و اين خصوصيت هست كه اونها رو استاد كرده