PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استاد ویلن شادمهر

rootail
Sunday 25 July 2010, 08:13 PM
سلام
بچه ها کسی میدونه استاد ویلن شادمهر چه اساتیدی بودند؟
ایا شادمهر ایرانی هم کار کرده؟

have fun

iranzamin
Sunday 25 July 2010, 08:57 PM
میگن شادمهر در اوایل اصلا استاد نداشت و بعدش رو من نمیدونم و شادمهر یک از نابغه ها بود که استعداد ذاتی داشت
و فکر نکنم اگه استادی داشته استاد سرشناسی باشه
و در مورد ایرانی هم کار کرده چون من یه کلیپ ازش دارم که داره ایرانی (همون سنتی ) میزنه

Black_Violin
Sunday 25 July 2010, 10:16 PM
استادش رو نمی دونم اما بله ایشون سنتی رو هم بسیار عاالی می نوازند.

schadmehr
Tuesday 27 July 2010, 12:41 AM
شادمهر بکل ویولن رو ایرانی شروع کرده.
اصلا شادمهر بخاطر آهنگها و سبک سنتی ایرانی بسمت موسیقی اومده.
استادشو نمیدونم شرمنده.
ولی یه ویدیو از شادمهر دارم که خودش این حرفا رو میزنه.رفتم کافی نت آپلود میکنم برات میذارم توی مصاحبه ی آنکات با امیرقاسمی ملعون،این اطلاعاتو میده.
تازه میدونستید شادمهر با سنتور موسیقی و شروع کرده؟
تو یه مصاحبش میگه از بچگی هرجا یه ساز میدیدم اینقدر باهاش ور میرفتم تا یه آهنگ ازش در میومد و صاحبش اون سازو مجانی میداد بمن!
بقول ایران زمین عزیز،شادمهر از مفاخر موسیقی ماست(هر کسی اشتباهاتی داره)،ولی ما ایرانیا قدر زنده ها رو نمیدونیم و تا میمیرن میگیم طرف آس روزگار بود....
امیدوارم اگه اینطوریه تا 100 سال دیگه قدر شادمهرو ندونیم و بهش بگیم "مطرب فراری..."

hosein7777
Tuesday 27 July 2010, 03:39 AM
هر کسی اشتباهاتی داره

ولی انصافا شادمهر از وقتی به خارج رفت خیلی خودشو فنا کرد و اصلتشو تا حدود زیادی از دست داد هر چند داره بهتر میشه!!!

mahsa_mv
Tuesday 27 July 2010, 10:22 AM
منم یه کلیپ ازش دیدم که خودش میگفت از هنرستان شروع کرده وایرانی کارکرده ومیگفت تمام فوت وفن موسیقی سنتی رو میدونه.

علی یار
Tuesday 27 July 2010, 11:14 AM
نتهای ششادمهر کجان

schadmehr
Tuesday 27 July 2010, 11:26 AM
ولی انصافا شادمهر از وقتی به خارج رفت خیلی خودشو فنا کرد و اصلتشو تا حدود زیادی از دست داد هر چند داره بهتر میشه!!!
مهم اینه که برگشت،و خیلی زود و خوب برگشت با "تقدیر،ترس،عادت و ...پ
:21ox66r::violinplay3: