PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اهنگی از گوگوش که برای .... خونده

iranzamin
Tuesday 27 July 2010, 11:53 AM
درود دوستان من یه اهنگ از گوگوش دارم که بعضی میگن این اهنگ رو گوگوش برای اقای ***** خونده
نمیدونم درست هست یا نه اهنگ رو میزارم لطفا نظرتون رو بگین

schadmehr
Tuesday 27 July 2010, 12:24 PM
آره دقیقا منم اینو شنیدم که واسه امام خونده خیلی وقت پیش از یه چپی شنیدم!

BaBak_ParSian
Tuesday 27 July 2010, 12:38 PM
درود - عارف جان فکر نکنم واسه *** خونده باشه شاید برای باباش خونده باشه البته مشکوک هم است البته تو شعرش یه جوریه که انگار برای پدرش خوانده باشه اقای *** در سال 67 دو هزار جوان ایرانی را که نه جنایتی کرده بودند نه ادمی کشته بودند که فقط بخاطر مخالف بودن با جمهوری اسلامی انها را قتل عام کردند تو اتیش جهنم هم براش کم است

r_a_m_i_n
Tuesday 27 July 2010, 01:35 PM
درود
دوستان عزیز گوگوش این آهنگ رو برای آقای ***** نخونده
وقتی انقلاب میشه....گوگوش اوایل به ایران برمیگرده.....و با وجود اینکه بصورت مخفی میاد و با بادیگارد هاش میاد.....اما دستگیر میشه و زندانی میشه
و اون زمان یک *****....که اسمشو الان یادم نیست....گوگوش رو آزاد میکنه و به کمک مسعود فردمنش ( که اون زمان رییس نیرو هوایی ایران شده بوده ) مجددا به آمریکا بر میگردونن.....
گوگوش به محض رسیدن به آمریکا این آهنگ رو واسه اون اخوند میخونه

Mohammad_ngml
Tuesday 27 July 2010, 01:42 PM
اصلا مهم نیست واسه کی خونده. مهم اینه که خیلی قشنگ خونده لامذهب. عجب صدای پخته ای داره ها این پدر سوخته D:

MEHRNAM
Tuesday 27 July 2010, 02:44 PM
سلام... به دليل شايعه پراكني بيش از حد در اين مملكت اين آهنگ رو به رهبر معظم انقلاب چسبانيده اند.
من مصاحبه ي خود گوگوش رو ديدم كه در اين مورد ازش پرسيدن و خودش گفت كه: اين آهنگ اصلا" قبل از انقلاب ضبط شده بود... ولي زماني به بازار ارائه شد كه انقلاب شده بود! (و البته در اون زمان كه حدود سي سال پيش بوده ارائه ي يك آهنگ در يك آلبوم خيلي زياد طول ميكشيده و به نظرم با اون سرعت امكان نداشته كه در حال و هواي انقلاب كه گوگوش هم ايران نبوده و بعد اومده و با اون كيفيت اون شعر و آهنگ سروده و ساخته و تنظيم و ضبط بشه!) اين شعر را يك شاعر (كه گوگوش اسمش رو هم گفت اما متاسفانه من يادم نيست) از زبان مادرش خطاب به پدرش سروده (و اگه دقت كنيد جملات كاملا" گوياي اين موضوع هست) و همين و بس! (آخه گوگوش چرا بايد به امام خميني بگه : من يه عمر آزگاره زير سايتون نشستم؟!!!!!!!!!!!) هههههههههههههه

makan
Tuesday 27 July 2010, 03:04 PM
نه مهرنام جان گوگوش این آهنگو واسهٔ مردی به نامه ارباب خونده که اونرو از کودکی نگاه داشته و خوانندش کرده

r_a_m_i_n
Tuesday 27 July 2010, 03:22 PM
خود محمود قربانی....شوهر گردن کلفت گوگوش....و مسعود فردمنش گفتند این آهنگو وقتی از زندان آزاد شد و رفت آمریکا خوند....و هیچ ربطی هم به پدرش نداره.....
حالا دیگه هرجور میخواید داستان سرهم کنید

makan
Tuesday 27 July 2010, 03:29 PM
رامین جان من داستان سرهم نکردم اگه یکم از کسایی که با این آهنگ زندگی‌ کردن پرسو جوو کنی‌ میبینی‌ که همه اینو بهت میگن

soroosh_269
Wednesday 28 July 2010, 01:24 PM
درود
حالا من یه داستان دیگه سر هم میکنم.ههههههههههه نه جدی اینو یه بار تو یه سایت خوندمش.(شبیه اونیه که مهرنام عزیز گفت )
نوشته بود این شعر توسط محمد صالح علا(آواتار blackviolon عزیز) از زبان مادرش برای پدرش سروده.و سال 56 ساخته شده(پس اون احتمال رد میشه)ولی بعد از انقلاب پخش میشه.

iranzamin
Wednesday 28 July 2010, 02:44 PM
وای چقدر نظرهای متفاوتی
ممنون از نظرات دوستان اگر mehrnam اون کلیپ رو داشته باشن یا اگه جای پیدا بشه میشه گفت درسته
من هم فکر میکنم واسه ..... نخونده
اما خیلی زیباست

r_a_m_i_n
Wednesday 28 July 2010, 03:02 PM
رامین جان من داستان سرهم نکردم اگه یکم از کسایی که با این آهنگ زندگی‌ کردن پرسو جوو کنی‌ میبینی‌ که همه اینو بهت میگن
دوست عزیز ...من شما رو نگفتم....کلی گفتم
اونایی که با آهنگ زندگی کردن.....به نظر شما بیشتر از محمود قربانی اطلاعات دارند؟
اگه ایشون رو نمیشناسی...فقط در این حدتوضیح بدم که.....کسی بوده که آثار کتک هاش هنوز روی تن شهره هست..
و اگه اون نبود.....نه ابی الان ابی بود....نه داریوش..نه شهرام صولتی....نه شهره...نه خیلی های دیگه......

iranzamin
Wednesday 28 July 2010, 03:21 PM
کی بوده این قربانی رامین جان