PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حدود صوتی نی فا دیز؟؟؟

محسن کاخکی
Tuesday 27 July 2010, 04:40 PM
سلام
لطفا کمک کنید
حدود صوتی نی فا دیز رو به من بگید؟چه فرقی با فا داره؟؟؟

محسن کاخکی
Tuesday 27 July 2010, 04:56 PM
لطفا کمکم کنید؟
چرا کسی جواب نمیده؟؟؟

Mohammad_ngml
Tuesday 27 July 2010, 05:56 PM
دوست من. نه فقط در نی بلکه در کل موسیقی فاصله ی بین فا تا فا دیز نیم پردست. اگه لطف کنی همه ی سوالاتو تو 1 تاپیک بپرسی و تاپیکهای مختلف نسازی ممنونت میشیم. موفق باشی

r_a_m_i_n
Tuesday 27 July 2010, 06:27 PM
درود
نه آقا محمد ...ایشون سوالشون چیزه دیگه ایه
من میدونم نی فا نت ( لا بمل رو نداره )
و حدود صوتیش هم 2 اکتاو و چندیه
از نت سی بمل زیر خط حامل شروع میشه...ولی یادم نیست تا کدوم نت....خودت 2 اکتاو بهش اضافه کن
اما در مورد نی فا دیز......فکر کنم نت لا بکار رو نداشته باشه....حدود صداشم باید همونقدر باشه
نمیدونم والا....باید از نی نوازها بپرسی

Mohammad_ngml
Tuesday 27 July 2010, 06:34 PM
درود
نه آقا محمد ...ایشون سوالشون چیزه دیگه ایه
من میدونم نی فا نت ( لا بمل رو نداره )
و حدود صوتیش هم 2 اکتاو و چندیه
از نت سی بمل زیر خط حامل شروع میشه...ولی یادم نیست تا کدوم نت....خودت 2 اکتاو بهش اضافه کن
اما در مورد نی فا دیز......فکر کنم نت لا بکار رو نداشته باشه....حدود صداشم باید همونقدر باشه
نمیدونم والا....باید از نی نوازها بپرسی

درسته داداش. منظورش محدوده ی اکتاو بوده.

محسن کاخکی
Wednesday 28 July 2010, 01:42 PM
درسته داداش. منظورش محدوده ی اکتاو بوده.
سلام محمد جون
ای با با منظور من از حدود صوتی نی هفت بند این بوده که حدودش رو مثل نی فا که هست:سی بمل-دو-ر کرن- می بمل-فا....تا پس غیث بهم یگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohammad_ngml
Wednesday 28 July 2010, 02:04 PM
داداش من. ببخشید من منظورت رو درست توجه نشده بودم. و چون تخصصی در نی ندارم اجازه بده اساتید جوابت رو بدن. موفق باشی

mos167
Tuesday 3 August 2010, 04:27 PM
سلام محمد جون
ای با با منظور من از حدود صوتی نی هفت بند این بوده که حدودش رو مثل نی فا که هست:سی بمل-دو-ر کرن- می بمل-فا....تا پس غیث بهم یگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز شما اگه نی سل (دو) رو دست یسته در نظر بگیری به عنوان دو دیاپازون به ترتیب نت ها در صدای بم و اوج میشه : دو - ر- می(برای کرن کمتر می دمیم و برای بکار بیشتر می دمیم)-فا - فا دیز- سل - لا
در صدای غیث به ترتیب : سل - لا - سی - دو - ر - می
حالا خودت می تونی نی های دیگه رو در نظر بگیری و به ترتیب بشماری