PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آهنگ جدید استاد محمدرضا شجریان به نام ای شادی آزادی !!!! دانلود کنید.بحث و تبادل نظر

Black_Violin
Wednesday 28 July 2010, 06:54 PM
شعر استاد محمدرضا شجریان به نام ای شادی آزادی ..

You can see links before reply

لينك مستقيم :
به درخواست دوستانم لینک برداشته شد....

متن شعر

ای شادی آزادی !
روزی که تو بازآیی
با این دل غم‌ پرورد
من با تو چه خواهم کرد
غمهامان سنگین است
دلهامان خونین است
از سر تا پامان خون می‌بارد

ما سر تا پا زخمیم
ما سر تا پا خونین
ما سر تا پا دردیم
ما این دل عاشق را
در راه توآماج بلا کردیم
می‌گفتم روزی که تو بازآیی
من قلب جوانم را
چون پرچم پیروزی
برخواهم داشت
وین بیرق خونین را
بر بام بلند تو خواهم افراشت
می‌گفتم روزی که تو بازآیی
این خون شکوفان را
چون دسته گل سرخی
در پای تو خواهم ریخت
وین حلقه بازو را
بر گردن مغرورت
خواهم آویخت
ای آزادی
ای آزادی
بنگر، آزادی
این فرش که در پای تو گسترده‌ست
از خون است
این حلقه گل خون است
گل خون است

ای آزادی
ای آزادی
ای آزادی
ای آزادی

از ره خون می‌آیی و امّا
می آیی و من در دل می‌لرزم
می‌آیی و من در دل می‌لرزم

این چیست که در دست تو پنهان است؟
این چیست که در پای تو پیچیده‌ست؟

ای آزادی
آیا با زنجیر می‌آیی؟

مثل بقیه کارهای استاد اما اینبار برای آزادی
قضاوت با شما .....

BaBak_ParSian
Wednesday 28 July 2010, 07:14 PM
درود - مسعود جان ما رو گرفتی - این اهنگ تقریبا یک سال پیش پخش شد اهنگی که من هنوزم دارم گوشش می کنم یک تصنیف فوق العاده زیبا از استاد اواز ایران - من خودم استاد شجریان را دوست داشتم بخاطر هنر و صدای وسیعش ولی با این کار زیبا و حمایتش از مردم بیش از پیش نزد من عزیز شد و اخر سر مصاحبه اش با بی بی سی که همه ی رو گفت خدا توفیق بده که یک روز صورتش را ببوسم افتخاری هستند برای وطن - یه بحث دیگه هم است که استاد شحریان علم موسیقی در موسیقی اواز ایران بسیار وسیعه به طوری که قابل صحبت کردن نیست و در درکش سخت است این اهنگش هم شعر اولش خیلی برای من جذاب بود ای شدای ازادی روزی که تو باز ایی سپاس مسعود

BaBak_ParSian
Wednesday 28 July 2010, 07:15 PM
راستی فکر نکنم اهنگسازش کیوان ساکت باشه فکر کنم مجید درخشانی باشد

mahour.M
Wednesday 28 July 2010, 08:06 PM
مرسي، مرسي، مرسي...
خيلي خوب بود، خيلي قشنگ بود.........
مرسي...

:53::53::53::53::53:

Mohammad_ngml
Wednesday 28 July 2010, 08:12 PM
بسیار زیبا خونده استاد ایرانیان. چقدر کیف کردم داداش دمت گرم. متن شعرشم خیلی قشنگه. (:

nazi-santoori
Wednesday 28 July 2010, 08:14 PM
خیلی لطف کردی من که تا بحال نشنیده بودم و واسم جدید بود
اما جدید یا قدیمی بودن مهم نیس
مهم پی بردن به عمق این اثر جاودانه.
پاینده باشید

Don_Ramtin
Wednesday 28 July 2010, 08:42 PM
دوستان من ! اگه این همون آهنگی باشد که پارسال استاد اجرا کردند و آهنگسازش جناب کیوان ساکته ، بهتره که از اینجا برش داریم و کسی هم دانلودش نکنه . این خواست خود استاد شجریانه و همون موقع هم بارها از طرف خود استاد و سایت دل آواز و سایت شجریانی ها ، درخواست استاد مبنی بر عدم انتشار این موسیقی منتشر شد .

iranzamin
Wednesday 28 July 2010, 09:05 PM
رامتین درست میگه این اهنگ لو رفته
من خودم هنوز دانلودش نکردم توی این 1 سال
لطفا بردارین این دانلود رو

سارا20
Wednesday 28 July 2010, 09:11 PM
دوستان من ! اگه این همون آهنگی باشد که پارسال استاد اجرا کردند و آهنگسازش جناب کیوان ساکته ، بهتره که از اینجا برش داریم و کسی هم دانلودش نکنه . این خواست خود استاد شجریانه و همون موقع هم بارها از طرف خود استاد و سایت دل آواز و سایت شجریانی ها ، درخواست استاد مبنی بر عدم انتشار این موسیقی منتشر شد .
آه! حیف....! دوست داشتم میشنیدم.:46:

Mohammad_ngml
Wednesday 28 July 2010, 11:20 PM
خوب من دانلود کردم که. ببخشید دستم خورد )):

schadmehr
Wednesday 28 July 2010, 11:41 PM
نمیدونم چرا هنوز یاد تو میفتم که با هر قطره ی اشکت منم مثل تو آشفتم...
تقریبا با این آهنگ اومد بیرون.
من هم اونموقع دانلود کردم و هم الان.
استاد هم اگه میخواست پخش نشه این آهنگ نمیخوندش.پس دانلود میکنیم!

Black_Violin
Wednesday 28 July 2010, 11:48 PM
راستی فکر نکنم اهنگسازش کیوان ساکت باشه فکر کنم مجید درخشانی باشد

عزیز تا جایی که ما خوندیم و شنیدیم این اهنگ تازه منتشر شده و اهنگساز هم کیوان ساکته ... دیگه حالا شاید ما اشتباه می کنیم :am

Black_Violin
Wednesday 28 July 2010, 11:50 PM

اخه چرا ؟؟؟ رامتین جان ما فقط به اقای شجریان نگاه می کنیم و دستان قدرتمندش توی موسیقی ایرانی ... چرا نباید چیزی از روز بخونه... :106:

salar gharibeh
Thursday 29 July 2010, 12:03 AM
وقتی استاد اهنگی رو خونده باید ما گوش بدیم . در ثانی من فکر نکنم خود استاد چنین حرفی زده باشن .
اگه چنین چیزی بود نمیخوندن دیگه . شما هم بذار دانلود کنیم ثواب داره:39:
اگه هم گفته باشن ما بازم دوست داریم بشنویم
لطفا بذارین واسه دانلود

Black_Violin
Thursday 29 July 2010, 12:07 AM
وقتی استاد اهنگی رو خونده باید ما گوش بدیم . در ثانی من فکر نکنم خود استاد چنین حرفی زده باشن .
اگه چنین چیزی بود نمیخوندن دیگه . شما هم بذار دانلود کنیم ثواب داره:39:
اگه هم گفته باشن ما بازم دوست داریم بشنویم
لطفا بذارین واسه دانلود

اگر استاد اینو خواسته که نمیشه کاری کرد.. :46:

Don_Ramtin
Thursday 29 July 2010, 12:11 AM
شما می تونید ماجرا رو از طریق سایت خود استاد ( دل آواز ) و یا سایت شجریانی ها پی گیری کنید . همون موقع استاد بیانه ای منتشر کردند و از انتشار این اثر اعلام نارضایتی کرده بودند. استاد گفتند که فقط دو تا کپی از این اثر وجود داشته که یکی دست جناب ساکت بوده و دیگری دست خود استاد و ایشون بشدت از لو رفتن و انتشار اون ناراضی بودند و خواهش کردند که کسی اون رو دانلود نکنه و منتشر نکنه .
من از همون زمان نه این اثر رو کپی کردم و نه حتا گوش کردم . اما به هر حال شما خودتون آزادید که تصمیم بگیرید و من فقط اطلاع رسونی کردم .
باز هم خواهش می کنم که اگه احترامی برای نظر استاد قائلیم ، این تاپیک رو پاک کنیم !

BaBak_ParSian
Thursday 29 July 2010, 03:50 AM
شما می تونید ماجرا رو از طریق سایت خود استاد ( دل آواز ) و یا سایت شجریانی ها پی گیری کنید . همون موقع استاد بیانه ای منتشر کردند و از انتشار این اثر اعلام نارضایتی کرده بودند. استاد گفتند که فقط دو تا کپی از این اثر وجود داشته که یکی دست جناب ساکت بوده و دیگری دست خود استاد و ایشون بشدت از لو رفتن و انتشار اون ناراضی بودند و خواهش کردند که کسی اون رو دانلود نکنه و منتشر نکنه .
من از همون زمان نه این اثر رو کپی کردم و نه حتا گوش کردم . اما به هر حال شما خودتون آزادید که تصمیم بگیرید و من فقط اطلاع رسونی کردم .
باز هم خواهش می کنم که اگه احترامی برای نظر استاد قائلیم ، این تاپیک رو پاک کنیم !
اها پس اینطور چون من چند وقت پیش یه جایی دیده بودم که نوشته بود مجید درخشانی بازم سپاس

iranzamin
Thursday 29 July 2010, 09:20 AM
اقای Blackviolin
لطفا پاک کنید بله استاد شجریان خودشون گفتن این اهنگ لو رفته

Black_Violin
Thursday 29 July 2010, 01:08 PM
اقای Blackviolin
لطفا پاک کنید بله استاد شجریان خودشون گفتن این اهنگ لو رفته

عزیز من همه چیزو همون دیشب پاک کردم که.... شعرو گذاشتم.فقط واسه خوندن....