PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کار violincell

Cellist
Thursday 29 July 2010, 10:24 PM
اینم اولین نمونه کار من:

You can see links before reply

Peddy
Thursday 29 July 2010, 10:37 PM
درود

گوش کردم خیلی خوب بود ... فالشی این کارت خیلی کمتر بود یعنی میشه گفت اصلا فالشی نداشت ... راستش زیاد تو ویولنسل تجربه ندارم برای همین زیاد نمیتونم چیزی بگم ...

ریتم رو هم دقت کردم تا حدودی درست زدی و رو ریتم بودی

HamedSedighi
Thursday 29 July 2010, 10:56 PM
اکسلنت:41:
چرا تا حالا چیزی اپلود نکرده اید؟

یه حسی وجود داشت مبنی بر اینکه دست چپت خیلی زحمت میکشه ، شاید حس اشتباهی بوده

فکر کنم که برای نگه داشتن تمپو از یه چیزی کمک بگیری بد نباشه البته یه مدت محدود

ولی چه می کنه این چلو و چلیست

Cellist
Thursday 29 July 2010, 10:59 PM
اکسلنت:41:
چرا تا حالا چیزی اپلود نکرده اید؟

یه حسی وجود داشت مبنی بر اینکه دست چپت خیلی زحمت میکشه ، شاید حس اشتباهی بوده

فکر کنم که برای نگه داشتن تمپو از یه چیزی کمک بگیری بد نباشه البته یه مدت محدود

ولی چه می کنه این چلو و چلیست

بله حق با شماست حامد جان.
از اونجایی که انگشتای من کمی واسه چلو زدن کوچیکه یه مقدار واسه انگشت گذاری اذیت میشم و حسی که گفتید به همین دلیله.
ممنونم از نظرتون.

Blue_Danube
Thursday 29 July 2010, 11:08 PM
بهتون تبریک میگم . ولی اگه بگم فالشی نداشت دروغ گفتم مثلا ثانیه 13 و ... و فکر کنم تو تعویض سیم مشکل داری البته نه مشکل آرشه مشکل انگشت گذاری یا شایدم خرک سازت بلنده . ولی در کل کار خوبی بود

Avazekhan
Friday 30 July 2010, 12:02 AM
مرسی نیلو جان
قشنگ بود
ایرادای کوچیکش رو هم صاحب نظرا گفتن

Mohammad_ngml
Friday 30 July 2010, 12:20 AM
منم گوش کردم. همون مشکلی که بقیه دوستان گفتن. وگرنه کل کار خوب بود. میتونم تصور کنم نواختن ساز آرشه ای به اون گندگی و به صورت عمودی چقدر سخته. امیدوارم موفق باشی (:

Cellist
Friday 30 July 2010, 08:57 AM
دوستان،از نظرات مفید و سازنده تون ممنونم.
مرسی...

rumour
Friday 30 July 2010, 09:04 AM
خوب بود! یکی دو جا به نظرم اومد که فالش بود و یه جا هم به نظرم انگشتت دیر رسید و آرشه شروع کرده بود به کشیدن بد سیم به دسته رسید. یعنی یه جورایی اولش کمی میوت شد... و آخرش هم کمی تند شد به نظرم. البته در کل خوب بود. ولی کمی رو همین ها کار بشه کاره خوبی میشه...

Cellist
Friday 30 July 2010, 09:06 AM
خوب بود! یکی دو جا به نظرم اومد که فالش بود و یه جا هم به نظرم انگشتت دیر رسید و آرشه شروع کرده بود به کشیدن بد سیم به دسته رسید. یعنی یه جورایی اولش کمی میوت شد... و آخرش هم کمی تند شد به نظرم. البته در کل خوب بود. ولی کمی رو همین ها کار بشه کاره خوبی میشه...

ممنون سپهر جان.
راستش اون آکوردهای اولش حواسمو پرت کرد و یه کم تمپو رو ریخت به هم!

Sina_Yanni
Friday 30 July 2010, 11:21 AM
آفرین نیلو ، قشنگ زده بودی . اولین بار بود نمونه کار ویلنسل میشندیم . جالب بود و زیبا .

این کارت که نمونه کارتو گذاشتی بچه ها بشنون و نظرشون رو بگن خیلی با ارزشه . ای ول . :)

موفق باشی .

Mariachi
Friday 30 July 2010, 11:51 AM
cool!

r_a_m_i_n
Friday 30 July 2010, 10:28 PM
خوب بود....اگه غلط غولوطی هم داشت...خودمو زدم به اون راه ;)

korutzer
Saturday 31 July 2010, 05:08 PM
خوب بود
فالش بود اما قشنگ بود اگه با مترونوم کار کنید ریتمتونم بهتر میشه
امیدوارم موفق باشید.

Cellist
Sunday 1 August 2010, 09:49 PM
این هم دومین نمونه کارم،آهنگ greensleeves:

Lonely3tar
Sunday 1 August 2010, 10:12 PM
دوست عزیزم کاراتو شنیدم ...
من اصلا تو زمینه ی ویولنسل تخصصی ندارم . اما کلاسیک رو دوست دارم و گوش می کنم ...
نمی دونم ... این خوبه که با حس می زنی ... اینو می شه احساس کرد ... اما یه فالشی خاصی ریتم کار رو از بین می بره . نمی دونم ... اصلا شاید من اشتباه می کنم ... ایشالا دستت پخته تر می شه !
ببخش از نظرات غیر کارشناسانه م !

Cellist
Sunday 1 August 2010, 10:26 PM
دوست عزیزم کاراتو شنیدم ...
من اصلا تو زمینه ی ویولنسل تخصصی ندارم . اما کلاسیک رو دوست دارم و گوش می کنم ...
نمی دونم ... این خوبه که با حس می زنی ... اینو می شه احساس کرد ... اما یه فالشی خاصی ریتم کار رو از بین می بره . نمی دونم ... اصلا شاید من اشتباه می کنم ... ایشالا دستت پخته تر می شه !
ببخش از نظرات غیر کارشناسانه م !

ممنونم از بابت نظرتون...
شما درست میگی،فالشی داره کارم،
ضمن اینکه خیلی از ملودی هایی که با ویلن به آسونی میشه اجرا کرد،با ویلنسل خیلی سخت میشه اجراش،مثل همین greensleeves! نتش خیلی آسونه اما انگشت گذاریش سخته.

بازم مرسی...
موفق باشی...

DesironnA
Sunday 1 August 2010, 10:47 PM

Sina_Yanni
Sunday 1 August 2010, 11:27 PM
سلام ! نیلو بازم که گل کاشتی ... ! فکر کنم این یکی از اولی احساسی تر بود ! درباره ی فالشم چیزی نمیتونم بگم ، چون چیزی از ویلنسل حالیم نیست :))

خیلییییییییی خوب بود ! دمت سشواررررررررررررر >>>>> ویییییییییییییییییییییییی ییییژ !

mariam-ngv
Sunday 1 August 2010, 11:32 PM
آفرين نيلو جان. يه حسي تو وجودم هست كه ميگه " خيلي خيلي زياد پيشرفت مي كني " (;

Avazekhan
Sunday 1 August 2010, 11:35 PM

نیلو جان خوشحالم که شجاعتت بیشتر شده و آهنگ کامل میزنی
امیدوارم روز به روز بهتر و بهتر بشی

Mohammad_ngml
Sunday 1 August 2010, 11:50 PM
ایـــــــــــول بابا خیلی خوب شد که. واقعا نسیت به قبلی 360 درجه تغییر کرد... شوی کردم بابا D: منظورم 180 درجه بود. ولی جدی ایندفعه دقت توی نوازندگی خیلی بالا رفت. همیشه برام جای سوال داره. ویلون ساز کوچیک و جمع و جوریه آدم میتونه یجوری ضربه فنیش کنه. ولی ویلون سل با اون دسته ی بلندش. مثلا اگه نت فا رو بخوایم رو سیم 3 نشون بدیم چطوری باید اینکارو بکنیم. با توجه به اینکه فرت نداره و اگه انگشت رو 1 میلیمتر بالا یا پایین بذاریم فرکانس صدای ی ذره هم که شده عوض میشه. یعنی باید جای نت رو حدس زد؟ واسه همینه که احتمال فالش زدن تو این ساز بسیار بالاست. من فکر میکنم لازمه ی درست زدن اینه که آدم تمرین گام نوازی بکنه تا یه فرت مجازی توی تخیل آدم شکل بگیره. سوال دیگم اینه که در ویلون و ویلون سل چیزهایی مثل سری و کرن یا حتی بین اونها وجود نداره؟! چون تا اونجایی که من میدونم هر صدایی میشه ازش در آورد به دلیل فرتلس بودن. اوه اوه. چقدر حرف زدم. مدیران ببخشید منو. جوگیر شدم...

Cellist
Sunday 1 August 2010, 11:59 PM
ایـــــــــــول بابا خیلی خوب شد که. واقعا نسیت به قبلی 360 درجه تغییر کرد... شوی کردم بابا D: منظورم 180 درجه بود. ولی جدی ایندفعه دقت توی نوازندگی خیلی بالا رفت. همیشه برام جای سوال داره. ویلون ساز کوچیک و جمع و جوریه آدم میتونه یجوری ضربه فنیش کنه. ولی ویلون سل با اون دسته ی بلندش. مثلا اگه نت فا رو بخوایم رو سیم 3 نشون بدیم چطوری باید اینکارو بکنیم. با توجه به اینکه فرت نداره و اگه انگشت رو 1 میلیمتر بالا یا پایین بذاریم فرکانس صدای ی ذره هم که شده عوض میشه. یعنی باید جای نت رو حدس زد؟ واسه همینه که احتمال فالش زدن تو این ساز بسیار بالاست. من فکر میکنم لازمه ی درست زدن اینه که آدم تمرین گام نوازی بکنه تا یه فرت مجازی توی تخیل آدم شکل بگیره. سوال دیگم اینه که در ویلون و ویلون سل چیزهایی مثل سری و کرن یا حتی بین اونها وجود نداره؟! چون تا اونجایی که من میدونم هر صدایی میشه ازش در آورد به دلیل فرتلس بودن. اوه اوه. چقدر حرف زدم. مدیران ببخشید منو. جوگیر شدم...

سلام محمد جان.
ممنون از نظرت.
جواب سوال اولت: واسه سازهای زهی باید صدای نت رو یه جورایی تو ذهن حفظ کرد و بعد روی گریف تشخیصش داد!
و جواب سوال دوم: در ویلن و ویلنسل میشه سری و کرن هم زد فقط باید کوک ساز رو به کوک ایرانی تغییر داد.

موفق باشی...

Amir Akbari
Monday 2 August 2010, 12:46 AM
هرگز گمان نمیکردم این آهنگ با ویلنسل این چنین زیبا بشه، نیلوفر نازنین من زیاد از نوازندگی سازت اطلاعی ندارم پس اگر پرسش هام ابتدایی هست ببخش و با حوصله بهشون پاسخ بده، اول اینکه در زمانهای "24 تا "26 و همینطور "55 تا "58 احساس میکنم دو نت اجرا میشه اینکار رو خودت انجام دادی و یا ... ؟ دوم در نت های پایین صدای سازت خیلی بم میشه به نظرت اگر کمی آغاز آهنگ رو تغییر میدادی زیباتر نمیشد ؟
از زحمتی که برای اجرای این آهنگ خاطره انگیز کشیدی خیلی سپاسگزارم، امیدوارم همیشه پیروز باشی دوست خوبم .

Cellist
Monday 2 August 2010, 12:58 AM
هرگز گمان نمیکردم این آهنگ با ویلنسل این چنین زیبا بشه، نیلوفر نازنین من زیاد از نوازندگی سازت اطلاعی ندارم پس اگر پرسش هام ابتدایی هست ببخش و با حوصله بهشون پاسخ بده، اول اینکه در زمانهای "24 تا "26 و همینطور "55 تا "58 احساس میکنم دو نت اجرا میشه اینکار رو خودت انجام دادی و یا ... ؟ دوم در نت های پایین صدای سازت خیلی بم میشه به نظرت اگر کمی آغاز آهنگ رو تغییر میدادی زیباتر نمیشد ؟
از زحمتی که برای اجرای این آهنگ خاطره انگیز کشیدی خیلی سپاسگزارم، امیدوارم همیشه پیروز باشی دوست خوبم .

ممنونم امیر جان.

اون دو قسمتی که گفتی رو گوش کردم.
راستش اون صدای اضافی ناشی از تماس آرشه با سیم های کناری هست و یکی از معایب نوازندگی محسوب میشه.البته اگه دوبل نت نباشه!
درمورد سوال دوم هم باید بگم که ممکنه سازم دقیق کوک نبوده که این صدا رو ایجاد کرده و در مورد آغاز آهنگ هم فکر نمی کنم اگه تغییرش بدم زیبا بشه.

موفق باشی...

soroosh_269
Monday 2 August 2010, 08:57 AM
درود
عااااالیییی بود
تو اون کار اول یکم فالشی حس کردم.ولی من تو این کار فالشی حس نکردم.خیلی هم زیبا اجرا شده بود ممنون.

nanani
Monday 2 August 2010, 09:23 AM
تبریک میگم نیلوفرجان خیلی با احساس بود و البته خیلی خیلی بهتر از کار اول.موفق باشید.

korutzer
Monday 2 August 2010, 09:51 AM
خوب بود. فالش بود. اما قشنگ بود. اگه با مترونوم کار کنید کارتون بهتر میشه.

Cellist
Monday 2 August 2010, 10:38 AM
خوب بود. فالش بود. اما قشنگ بود. اگه با مترونوم کار کنید کارتون بهتر میشه.

دوست عزیزم،کل قطعه فالش بود یا قسمتی از قطعه؟
اگه کل قطعه بود که هیچی،اگه یه قسمت خاصی هست لطفا بگید کدوم قسمته.
ممنونم.

Blue_Danube
Monday 2 August 2010, 12:03 PM
ممنونم.

دوست عزیز کل قطعه فالش نبود ولی فالشی داشت مثل ثانیه 13 و ...
درکل خوب بود . منتظر کار های بعدی شما هستم

Mananikjou
Monday 2 August 2010, 12:41 PM
عزیز دلم!!!!!!!!!واقعا نمی دونم باید چی بگم...فقط می تونم بگم آفرین و خسته نباشی گلکم:*...
می تونم بگم کاملا درکت می کنم و در مورد فالش بودنم این 1چیز کاملا طبیعیه برای 1نوازنده ی ویلنسل...
همیشه و همه جا برات آرزوی موفقیت می کنم...
موفق باشی دوستم!

Don_Ramtin
Monday 2 August 2010, 02:51 PM
سلام نیلوفر جونم ! دستت درد نکنه . من هر دو کارت رو گوش کردم . کار اولت رو که شنیدم فالشی زیاد داشت . البته ما برای قضاوت در مورد نوازندگی هر کسی ، باید مشکلات و ویژگی های اون ساز رو هم درنظر بگیریم . ساز تو از جمله سازهایی ست که ژوست نواختنش کار ساده ای نیست . من بعد از شنیدن کار اولت هر چی فکر کردم که چی برات بنویسم که هم راستش رو گفته باشم و هم نا امید و ناراحتت نکرده باشم ، عقلم به جایی قد نداد ! راستش تو اون کار ، میزان فالشی ها و افتادنت از ریتم ، خیلی بیش از حد مجاز بود ! اما این کار دومت رو که شنیدم ، کمی خیالم راحت شد ! این کار قابل دفاع بود و اونقدر پیشرفتت چشمگیر بود که حالا میشد بهت تبریک گفت . آفرین . خیلی بهتر شدی و پیشرفت قابل توجهی داشتی . نه اینکه کاملا ژوست و بی عیب ساز زده باشی ها ، نه ! اما خیلی خیلی بهتر شده بود و میشد ازش لذت برد . مخصوصا که بدونی یه دوست اجراش کرده ! :41::am

korutzer
Monday 2 August 2010, 03:09 PM
ممنونم.
در کار دومتون
ثانیه های 11_ 16_ 19_ 32_ 44_ 52_ و 1:05 فالش بود
که فک کنم فیزیک دستتون یکم برای ویلنسل زدن نا مناسبه
البته شمایی که 7 سال موسیقی کار میکنید حتما از من بهتر میدونید که یکم ریتمتون هم در هر دو کار به خصوص کار اول به هم میریزه
امیدوارم موفق باشید.

forever
Monday 2 August 2010, 04:00 PM
سلام
من Green Sleeves رو گوش دادم.
خیلی زیبا و با احساس نواخته بودی نیلوفر جان، آفرین:41:
بسیار ممنون:5:

Avazekhan
Monday 2 August 2010, 07:05 PM
سلام نیلوفر جونم ! دستت درد نکنه . من هر دو کارت رو گوش کردم . کار اولت رو که شنیدم فالشی زیاد داشت . البته ما برای قضاوت در مورد نوازندگی هر کسی ، باید مشکلات و ویژگی های اون ساز رو هم درنظر بگیریم . ساز تو از جمله سازهایی ست که ژوست نواختنش کار ساده ای نیست . من بعد از شنیدن کار اولت هر چی فکر کردم که چی برات بنویسم که هم راستش رو گفته باشم و هم نا امید و ناراحتت نکرده باشم ، عقلم به جایی قد نداد ! راستش تو اون کار ، میزان فالشی ها و افتادنت از ریتم ، خیلی بیش از حد مجاز بود ! اما این کار دومت رو که شنیدم ، کمی خیالم راحت شد ! این کار قابل دفاع بود و اونقدر پیشرفتت چشمگیر بود که حالا میشد بهت تبریک گفت . آفرین . خیلی بهتر شدی و پیشرفت قابل توجهی داشتی . نه اینکه کاملا ژوست و بی عیب ساز زده باشی ها ، نه ! اما خیلی خیلی بهتر شده بود و میشد ازش لذت برد . مخصوصا که بدونی یه دوست اجراش کرده ! :41::am
این در مورد من هم صدق میکنه...
حتی زمانی که یه فایل دیگتو با پیام خصوصی برام فرستادی...
امیدوارم هر روز بهتر و بهتر تر بشی!
:am
باتشکر از رامتین خان:48:
میبینی که بازهم قانون کپی رایت رو رعایت کردم...!!1:5::26:

Cellist
Tuesday 3 August 2010, 08:23 AM
دوستان عزیزم،
از نظراتتون واقعا ممنووووووووونم.
مرسی.

Cellist
Tuesday 3 August 2010, 08:24 AM
:21ox66r::21ox66r::21ox66r:
کار اولت خیلی تعریفی نیست .
کار دومت بهتره .دختری به نام نل ؟ درسته ؟
به نظرم باید بیشتر زحمت بکشی . موفق باشی
:21ox66r::21ox66r::21ox66r::21ox66r:

کار اولم یه اتود کوتاه بود و اسمش رو نمی دونم.
کار دومی هم greensleeves بود.
دختری به نام نل نبود!!!!

Cellist
Tuesday 3 August 2010, 09:16 AM
اسمش رو که قبلا نوشته بودی . منظورم اینکه در کارتون دختری به نام نل این آهنگ بود .درسته یا نه ؟

راستش من زیاد کارتون نمی بینم.
نمیدونم این آهنگ،آهنگ همون کارتون هست یا نه!
شرمنده.

Cellist
Tuesday 3 August 2010, 10:36 AM
دوست خوبم یه نیگاه به سن من بینداز !!! منم کارتون نگاه نمیکنم .این مال دوران بچگیه. تقریبا مطمنا که مال اون کارتون بود .
:30::30::30::30::30:
اگه میشه یه کم در مورد کوکها ی سازت توضیح بده . کوکها دیاپازون بودند؟آیا میشه از این زیر ترش کرد ؟ مرسی

ببخشید دوست عزیز(اسمتونو نمیدونم) به هیچ وجه قصد جسارت نداشتم.
منظورم این بود که من حتی توی بچگیم هم زیاد کارتون نمیدیدم.

کوکی که الان باهاش این آهنگ رو زدم لا-ر-سل-دو بود اما هر کدوم از این نتها میتونن دو-سه نت بالا یا پایین تر کوک بشن و حتی میشه ایرانی هم کوکش کرد که دیگه اون بستگی به دستگاه و ... داره که من زیاد ازش سر در نمیارم.
یه نکته مهم این که،بالا یا پایین بردن کوک به جنس سیم بستگی داره،مثلا من اون اوائل سیم های سازم alice بود و اون موقع حتی نمیتونستم نیم پرده کوک رو بالا و پایین ببرم و سیم بلافاصله پاره میشد! اما بعد که سیم پیراسترو روی سازم انداختم دستم برای کوک کردن خیلی باز شد!

سوال دیگه ای هست در خدمتم...

Cellist
Tuesday 3 August 2010, 11:11 AM
ببخشید .منظورم این نبود که شما جسارت کردید .
منظورت 3 پرده است؟ توی ویلن که همچین کاری نمیشه کرد . پس اگه میشه با 3 پرده بالاتر بزن ببینیم چطوری میشه . ممنون
:21ox66r::21ox66r::21ox66r::21ox66r:

من گفتم که امکانش وجود داره اما
1-اگه بخوام همه سیم ها رو دیگه حداکثر سه پرده ببرم بالا یا پایین باید با سیم های سازم خداحافظی کنم!!!
2-اصلا من جرات این کارا رو ندارم!!!!:21:
3-منظورم از این حرف که میشه دو-سه پرده بالا یا پایین ببریم این بود که میتونیم کوک های مختلفی بکنیم!
4-مسلما ساز 4 اکتاوی این قابلیت(کوک های مختلف)رو داره اما یه ریسکه!!!

Arash-hadian
Tuesday 3 August 2010, 01:16 PM
سلام
من کار greensleeves رو گوش دادم. به نظرم خیلی قشنگ زده بودید.واقعا چه صدای محشری داره سازتون. البته ایرادات کار رو دوستان گفتند.

میخواستم ببینم براتون مقدور هست نت این قطعه رو به من بدید ؟

ممنون...

vinam
Tuesday 3 August 2010, 02:03 PM
:amسلام دوستان خوشحالم که به سایتتون وارد شدم ممنون میشم اگه نت این آهنگ رو برام ارسال
کنید.
اسم آهنگ مورد نظرم اینه on the wisla :violinplay3:

Cellist
Tuesday 3 August 2010, 02:09 PM
:amسلام دوستان خوشحالم که به سایتتون وارد شدم ممنون میشم اگه نت این آهنگ رو برام ارسال
کنید.
اسم آهنگ مورد نظرم اینه on the wisla :violinplay3:

سلام.
شما فکر نمی کنید پستتون با تاپیک مرتبط نیست؟!!!

Cellist
Friday 6 August 2010, 12:54 PM
سلام.
اینم یه نمونه کار دیگه:

Sina_Yanni
Friday 6 August 2010, 01:17 PM
سلام علیکم و رحمه ... !

نیلو باز که ترکوندی ؟ خیلییییییییییی قشنگ بود . آفرین واقعا . راستی ، ویبره میدی ؟ خونه همه خوابن نتونستم با صدای بلند گوش کنم ! یا پرده ی گوشام داره میلرزه یا دست تو رو گریف ! هههههه

قوی زیبا
Friday 6 August 2010, 01:25 PM
خوبه.
استعداد با احساس زدن رو داری. یکم با احساس تر بزن تا براحتی تمامی ضعف هات رو بپوشونه...!

r_a_m_i_n
Friday 6 August 2010, 02:16 PM
حالا دیگه هی ما تعریف میکنیمو هیچی نمیگیم....تو هم هی فرتو فرت نمونه کار بذار:21:
آقا یکی جلو اینو بگیره...اینطوری پیش بره میخواد روزی 4 تا نمونه کار ذاره:21:
شوخی کردم قشنگ بود:am ;-)
اگه یه نمونه کار از ویلن زدنت هم بذاری ممنون میشیم...چون گویا به اون ساز مسلط تری
مثلا czardash رو بزنی....یا caprice24 که همیشه میگفتی ازش خوشت میاد
:-D

Cellist
Friday 6 August 2010, 02:19 PM
سلام علیکم و رحمه ... !

نیلو باز که ترکوندی ؟ خیلییییییییییی قشنگ بود . آفرین واقعا . راستی ، ویبره میدی ؟ خونه همه خوابن نتونستم با صدای بلند گوش کنم ! یا پرده ی گوشام داره میلرزه یا دست تو رو گریف ! هههههه

سلام سینا جان...
ممنونم،نظر لطفته...
بله ویبره میرم،اما نه به صورت حرفه ای،هنوز باید روی ویبره هام کار کنم.
بازم ممنونم که به کارم گوش دادی...

Cellist
Friday 6 August 2010, 02:21 PM
حالا دیگه هی ما تعریف میکنیمو هیچی نمیگیم....تو هم هی فرتو فرت نمونه کار بذار:21:
آقا یکی جلو اینو بگیره...اینطوری پیش بره میخواد روزی 4 تا نمونه کار ذاره:21:
شوخی کردم قشنگ بود:am ;-)

باشه،اگه دوست داشتین روزی 10تا نمونه کار میذارم!!!:21::24:

r_a_m_i_n
Friday 6 August 2010, 02:34 PM
نه قربون دستت شوخی کردم:21:

Cellist
Friday 6 August 2010, 02:47 PM
اگه یه نمونه کار از ویلن زدنت هم بذاری ممنون میشیم...چون گویا به اون ساز مسلط تری
مثلا czardash رو بزنی....یا caprice24 که همیشه میگفتی ازش خوشت میاد
:-D

راستش من نزدیک به یک سال هست که دیگه ویلن نمیزنم،یکی دو بار هم که زدم فقط چندتا گام و تکنیک اجرا کردم تا ببینم هنوز یادم هست یا نه اما کاملا انگشت گذاری و آرشه گیری ویلنم ریخته به هم چون به ویلنسل عادت کردم!:violinplay3:

Mohammad_ngml
Friday 6 August 2010, 04:03 PM
به به. ماشالا روز به روز بهتر میزنیا. ولی به نظر من اگه انتظار موسیقی طبیعیتر و دلنشینتری رو از سازت داری با ویلون سل آماتور نمیشه اینکار رو کرد. چون از صداش میشه فهمید. ایشالا یه ویلون سل حرفه ای و گرون میخری D:

Cellist
Friday 6 August 2010, 04:19 PM
به به. ماشالا روز به روز بهتر میزنیا. ولی به نظر من اگه انتظار موسیقی طبیعیتر و دلنشینتری رو از سازت داری با ویلون سل آماتور نمیشه اینکار رو کرد. چون از صداش میشه فهمید. ایشالا یه ویلون سل حرفه ای و گرون میخری D:

خوب راستش اگه بخوام یه ساز دیگه بخرم که حداقل 4-5 میلیون خرج پشت دستم میذاره!!!
ایشالا وقتی شاگرد استاد قربانی شدم حتما سازم رو عوض میکنم...

r_a_m_i_n
Friday 6 August 2010, 06:30 PM
الکی بهانه نیار..من که میشناسمت....زود باش یه کار با ویلن بذار ;-) :-D

forever
Friday 6 August 2010, 06:58 PM
درود بر نیلوفر جان.
بسیار دلنشین بود، ممنون.

iranzamin
Friday 6 August 2010, 09:55 PM
زیبا بود اما قوی نبود
و یه خورده فالش

Sina_Yanni
Friday 6 August 2010, 10:57 PM
سلام سینا جان...
ممنونم،نظر لطفته...
بله ویبره میرم،اما نه به صورت حرفه ای،هنوز باید روی ویبره هام کار کنم.
بازم ممنونم که به کارم گوش دادی...

خوب پس دیگه نیازی نیست برم پزشک گوش حلق بینی !!! :21::21:

موفق باشی نیلو .

Blue_Danube
Friday 6 August 2010, 11:14 PM
خیلی این کار آخرت بهتر شده بهت تبریک میگم نیلو جان فقط فکر کنم سازتو دیاپازون کوک نکردی .
راستی کار قشنگی بود این کار از کیه ؟
فکر کنم از باخ باشه

Cellist
Saturday 7 August 2010, 07:02 AM
خیلی این کار آخرت بهتر شده بهت تبریک میگم نیلو جان فقط فکر کنم سازتو دیاپازون کوک نکردی .
راستی کار قشنگی بود این کار از کیه ؟
فکر کنم از باخ باشه

راستش کوکش کردم اما نه دیاپازون!!!!
این ملودی رو از روی یه جزوه فرانسوی زدم،اسم آهنگسازش رو ننوشته،فکر نمی کنم از باخ باشه.

soroosh_269
Saturday 7 August 2010, 08:23 AM
درود نیلوفر جان
خیلی عالی بود خیلی
ولی یه حسی بهم میگه اگه یکم با تمپوی پایین تر بزنی قشنگترم میشه.البته نظر منه.شاید بالای خود قطعه تمپو رو نوشته و شما داری از روی اون میزنی.
به هر حال حس قطعه رو خیلی دوست داشتم.

Avazekhan
Saturday 7 August 2010, 12:00 PM
یه پیام تبلیغاتی واسه تاپیکت...
نیلو .....هر روز بهتر از دیروز دینگ دانگ!!!

باریکلا کارات رو به پیشرفته ...خوشحالم...ادامه بده...

rootail
Saturday 7 August 2010, 12:52 PM
خیلی زیبا بود نیلوفر جون
موفق باشی

Cellist
Saturday 7 August 2010, 01:55 PM
درود نیلوفر جان
خیلی عالی بود خیلی
ولی یه حسی بهم میگه اگه یکم با تمپوی پایین تر بزنی قشنگترم میشه.البته نظر منه.شاید بالای خود قطعه تمپو رو نوشته و شما داری از روی اون میزنی.
به هر حال حس قطعه رو خیلی دوست داشتم.

ممنون سروش جان...
راستش سرعت قطعه allegreto بود واسه همین سریعه...

nanani
Saturday 7 August 2010, 03:59 PM
سلام نیلوفرجان.مشخصه که براش زحمت کشیدی.فکرکنم هنوز جای کار داره ولی با احساس بود.موفق باشید.

Cellist
Saturday 7 August 2010, 09:30 PM
دوستان،دیگه کسی نظری نداره؟!!

MA_Happy
Thursday 2 September 2010, 08:19 PM
خیلی زیبا بود،درست است که بعضی جاها خیلی خیلی کم ممکن بود کاستی هایی پیدا کند،ولی واقعا حرفه ای بودید و آنقدر که زیبا زده بودید،من مات و مبهوت شدم،بعد تازه ویولنسل ساز به این سختی،به حالت عمودی و کلی سختی های دیگر نواختن این ساز،من مطمئنم اگر من بودم،اصلا نمیتوانستم حتی یک نت را درست بزنم.
موفق باشی.

Cellist
Tuesday 21 September 2010, 09:49 PM
یه دونه نیلوفر که بیشتر نداریم
راستی میتونی کار تصویری از خودت بزاری ؟

ممنون...اگه فرصتش پیش بیاد چشم...

Mariachi
Tuesday 21 September 2010, 10:13 PM
آفرین!
پیشرفت شما خیلی خوبه!
به قول دوستان هر روز بهتر از دیروز!
به امید موفقیتها و درجات بالاتر!!

Mehdi_violin
Tuesday 21 September 2010, 11:45 PM
در حال دانلودم با توجه به باسخ دوستان معلومه ...
يه كار حرفه ايه
خب ما هم كه بدمون نمياد كوش كنيم
ايشالا به هر جي ميخواي برسي