PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای makan

makan
Friday 30 July 2010, 03:43 PM
با سلام به همه من یه نمونه کار کوچولو گذاشتم لطفا نظر بدین ببخشین اگه کیفیتش کمه یا زیاد طولانی‌ نیست مرسی‌ You can see links before reply

hossein-18
Friday 30 July 2010, 04:25 PM
سلام.به نظر من خوب اجرا کرده بودید.من لذت بردم

Lili Rochefort
Friday 30 July 2010, 04:26 PM
:10:خوبه!

makan
Friday 30 July 2010, 04:28 PM
سلام.به نظر من خوب اجرا کرده بودید.من لذت بردم
خواهش می‌کنم شما نظر لطفتونه

mariam-ngv
Friday 30 July 2010, 04:48 PM
منم خوشم اومد.

guitaristboy
Friday 30 July 2010, 04:59 PM
salam
khoob bood
rasti dadash man note ahange age eshgh hamine age zendegi ine ro mikhastam age mishe baram bezarin
mamnoon misham

makan
Friday 30 July 2010, 05:35 PM
salam
khoob bood
rasti dadash man note ahange age eshgh hamine age zendegi ine ro mikhastam age mishe baram bezarin
mamnoon misham
عزیز متاسفانه من ٔنت‌های ایرانی‌ ندارم میتونی‌ یه تایپکه جداگانه ایجاد کنی‌ و از همه بخوای ولی‌ اگه خارجی‌ خواستی‌ بگو

Mohammad_ngml
Friday 30 July 2010, 05:42 PM
خیلی خوب بود داداش همینطور گیتار خوش صدایی هم داری. در مورد آرپژ ها. سعی کن با آرامش بیشتری بزنی. نت ها رو نرم و متوالی به صدا در بیار. در انتخاب آکورد میتونی خلاقیت بیشتری به خرج بدی. آهنگهای بیشتری گوش بده و آکوردهاشو در بیار تا ذهنت در هارمونی بازتر بشه. امیدوارم جسارت من رو ببخشی هدفم از انتقاد فقط پیشرفت دوستامه و نمیخوام کسی ازم ناراحت بشه. کارت خیلی خوب بود فدات شم. موفق باشی

makan
Friday 30 July 2010, 05:47 PM
اینم یکی‌ دیگه که با گیتار زدم بد داشتم گوش می‌کردم با سنتور بداهه زدم دوست دارم در موردش نظر بدین خوش حال میشم البته سنتورش زیاد بود آخرشو حذف کردمYou can see links before reply

makan
Friday 30 July 2010, 05:49 PM
خیلی خوب بود داداش همینطور گیتار خوش صدایی هم داری. در مورد آرپژ ها. سعی کن با آرامش بیشتری بزنی. نت ها رو نرم و متوالی به صدا در بیار. در انتخاب آکورد میتونی خلاقیت بیشتری به خرج بدی. آهنگهای بیشتری گوش بده و آکوردهاشو در بیار تا ذهنت در هارمونی بازتر بشه. امیدوارم جسارت من رو ببخشی هدفم از انتقاد فقط پیشرفت دوستامه و نمیخوام کسی ازم ناراحت بشه. کارت خیلی خوب بود فدات شم. موفق باشی
خواهش می‌کنم محمد جان داداش من ناراحت نمیشم از صحبتها تونم خیلی‌ وقت دارم استفاده می‌کنم

ramtin_designer
Friday 30 July 2010, 07:23 PM
ضربات شدید و نامنظمه حس آهنگ هم خوب نیست خیلی با عجله زدی.
با پیک بزن و سعی کن کار رو میکس کنی به جای این که همزمان هم ارپژ بزنی هم ملودی بزنی.
ضمنا یک مترونوم توی هدفونت بزار
ترجیحا هم یه هدفون ear برای داخل گوش تهیه کنید مثل هندفری موبایل ..

makan
Friday 30 July 2010, 07:30 PM
ضربات شدید و نامنظمه حس آهنگ هم خوب نیست خیلی با عجله زدی.
با پیک بزن و سعی کن کار رو میکس کنی به جای این که همزمان هم ارپژ بزنی هم ملودی بزنی.
ضمنا یک مترونوم توی هدفونت بزار
ترجیحا هم یه هدفون ear برای داخل گوش تهیه کنید مثل هندفری موبایل ..
بله درست میگی‌ من با عجله زدم چشم حتما تو کارای بعدی بهتر میزنم

Mohammad_ngml
Friday 30 July 2010, 07:40 PM
گوش کردم داداش. جالب بود. در مورد میکس بهتر بود صدای سنتور و گیتار رو روی هم میذاشتی نه اینکه گیتار تموم بشه بعد سنتور. صدای سنتور خیلی ضعیف بود در عوض صدای گیتار زیادی باس داشت. گیتارتو با تیونر دقیق یه کوکی بکنی بد نیست. سعی کن بیشتر روی گیتار کار کنی. خیلی بی حال میزنی. و بازم میگم سعی کن در آکورد گذاری خلاقیت بیشتری به خرج بدی که شنونده بیشتر کیف کنه. موفق باشی داداش گلم (:

ravi
Saturday 31 July 2010, 12:38 AM
اینم یکی‌ دیگه که با گیتار زدم بد داشتم گوش می‌کردم با سنتور بداهه زدم دوست دارم در موردش نظر بدین خوش حال میشم البته سنتورش زیاد بود آخرشو حذف کردمYou can see links before reply

دوست عزیز امیدوارم ناراحت نشی ولی .....
من که مورد قابل قبولی در مورد اجرای گیتار این قطعه ندیدم و معلوم نبود که چی قرار بوده بزنی...:ad
من گیتاریستم و در مورد سنتور اطلاعات ندارم ولی حس میکنم سنتور رو خیلی بهتر اجرا کردی...:41:
در مورد قطعه اول هم یکم هول میکنی و تمرکز نداری... سرعت رینم رو کم و زیاد میکنی
در کل تمرین کن تا بتونی از استعداد خودت استفاده کنی...:am

BaBak_ParSian
Saturday 31 July 2010, 08:59 AM
نشون دادی می تونی با احساس و حرفه ای هم بزنی البته منظورم نه اینکه حرفه ای رو زدی بلکه اینکه با تمرین و دقت زیاد می تونی حرفه ای تر و مسلط تر و با سرعت بالاتر برنی

STNHZ
Saturday 31 July 2010, 09:58 AM
چند ساله گیتار می زنید؟؟
آخه همین طوری نمی تونم بگم چطور بود؛ اگه بگم خوب بود و مثلا شما یکی دو سال باشه گیتار می زنید دروغ گفته م واسه یکی دو سال کمه؛
اما اگه کمتر باشه باید بگم که عالی بود و بدون نقص؛ خصوصا توی ضرب و آکورد گیری.

makan
Saturday 31 July 2010, 01:43 PM
سلام من ماه پیش شد که ۱ ساله گیتار میزنم بد درمورد پست‌های دیگه نه بابا من ناراحت نمیشم گذاشتم که ایرادامو بگین دیگه از اسم تایپک معلومه

hosseinegzoz
Saturday 31 July 2010, 02:22 PM
به به حل کردم

makan
Monday 9 August 2010, 05:15 PM
سلام دوباره امروز داشتم کیف سیدیامو نگاه می‌کردم که سیدی چارلی چپلینو دیدم تصمیم گرفتم نتشو دربیارمو بزنم دوستدارم نظر بدین بازم ببخشید اگه کیفیتش کمه
You can see links before reply

sowat
Monday 9 August 2010, 05:28 PM
سلام چطوری میتونم ی تیکه از کارمو ریکورد کنم و بزارم اینجا؟برا ریکورد کارام چیا لازمه؟لطفا راهنمایییم کنید.ممنون

makan
Monday 9 August 2010, 05:44 PM
سلام چطوری میتونم ی تیکه از کارمو ریکورد کنم و بزارم اینجا؟برا ریکورد کارام چیا لازمه؟لطفا راهنمایییم کنید.ممنون
سلام sowatجان اگه شما کار‌های که می‌خوای رکورد کنی‌ با گیتار باشه میتونی‌ تو همین قسمت یه تایپک جداگانه ایجاد کنی‌ و کارتو بذاری درمورد رکورد کردنم من با برنامهٔAdobe Audition 2.0 رکورد می‌کنم و به اف ال یه کم تغییرش میدم موفق باشی‌

Mohammad_ngml
Monday 9 August 2010, 06:01 PM
داداش من کارتو گوش کردم. واقعیتش دستت خوب روی سیمها حرکت میکنه و خوب هم به سیم ظربه میزنی. ولی اصل دقت نمیکنی چی داری میزنی. نه سر ضرب بود. نه آکوردها مناسب بود. خودت گوش کنی متوجه میشی. ملودیش هم انگار عوض کردی. خودت زودتر از آکورد ملودی میزنی. انگار داری فرار میکنی. ببخشید اگه لحنم تند بود. ازت دلخور شدم که بدون دقت به اصل آهنگ و اینقدر با عجله کار ضبط کردی. لطفا همین آهنگو با دقت گوش کن و دوباره ضبط کن. با ریتم 2/4. و ملودی هم نباید از ریتم عقب بمونه یا جلو بیفته. به ریتمی که زدی گوش کن و همزمان با ریتم خودت ملودی بزن. موفق باشی.

makan
Monday 9 August 2010, 06:39 PM
درسته محمد جان اگه دقت کنی‌ هم اکردش تند هم ملودیش اینطوری نیست که شما میگی‌ فقط ملودیش تند علت تندیشم اینه که می‌خواستم سر ۱۰ دقیقه کارو تموم کنمو رو سایت بذارم تو اکردشم کجاش اشتباه بگو درستش کنم مرسی‌ راستی‌ ریتمشم ۳/۴ نه ۲/۴

Mohammad_ngml
Monday 9 August 2010, 07:49 PM
داداش ریتم 2/4 رو تو midi واست گذاشت. آکورداش دقیقا درست نیست. ولی بین Am Dm E . مهم اینه که آکورد ها رو همزمان با تغییر ملودی تغییر بدی. من آهنگ چارلی رو خیلی وقته نشنیدم وگرنه ملودی درستشم برات میذاشتم. موفق باشی

paco_delucia
Monday 9 August 2010, 08:24 PM
مرسي مرسي مرسي

guitaristboy
Monday 9 August 2010, 08:46 PM
salam
dadsh note charli chaprin ro mikhastam

makan
Tuesday 10 August 2010, 02:16 PM
داداش ریتم 2/4 رو تو midi واست گذاشت. آکورداش دقیقا درست نیست. ولی بین Am Dm E . مهم اینه که آکورد ها رو همزمان با تغییر ملودی تغییر بدی. من آهنگ چارلی رو خیلی وقته نشنیدم وگرنه ملودی درستشم برات میذاشتم. موفق باشی
محمد جان اینجوری کی‌ شما میگی‌ نیست ریتم ۳/۴ برای این آهنگ استفاده شده ولی‌ روی سیمها دو ضرب بیشتر نمیزنه و در قسمت سمت چپ با دستا آکورد هارو خف می‌کنه درمورد آکردها هم
Am A7 Dm Dmaug G C+2 E Am F Am موفق باشی‌

Mohammad_ngml
Tuesday 10 August 2010, 07:59 PM
داداش من رفتم هنگ رو دانلود کردم. اگه میخوای برات آپلود کنم. زیتم 2/4 منتها ضربه ی اول رو به 2تا چنگ تقسیم میکنه و تو فکر میکنی 3/4 هست. دقیقا چیزی مثل آهنگ Escucha me از Gipsy kings. آکوردها هم گام اصلیش که Dm هست میشهDm، Dm7+، Dm7، Gm، A، Dm، Dm7+، Dm7، Gm، A، Dm این قبل از شروع ملودیه.
آکوردهای ملودی هم اینه.. Dm ، A7، Gm، Bb، A7، Dm
بازم مطمئن نیستم آکورداش درسته چون عجله دارم باید برم. فقط داداش منظورتو از C+2 نفهمیدم. یه مطلب دیگه اینکه در مورد DmAug بگم.. آکورد آگمنت یا افزوده برای فواصل بزرگ یعنی ماژوره داداش. فواصل مینور دیمینیش میشن ولی آگمنت نمیشن.
فدات

makan
Tuesday 10 August 2010, 09:01 PM
محمد جان تا جائی‌ که من یادم میاد مینورم افزوده میگیره بد در مورد +۲ همون آکورد‌های باره داره که اصولاً آکورد سر دستش
از می‌‌ شروع می‌شه مثل.....F F# G
در مورد ریتمشم باز شما استادی ولی‌ من هنوزم میگم 3/4:22:

makan
Sunday 15 August 2010, 04:11 PM
سلام اینم الهه ناز که خودم زدم دوست دارم نظرتونو بدونم.......مرسی‌

Mohammad_ngml
Sunday 15 August 2010, 04:24 PM
زیبا بود داداشم... فقط یکم سر ضرب نبود.. یکم هم با ملودی اصلی فرق داشت.. صدای باس هم خیلی زیاد بود...

makan
Sunday 15 August 2010, 04:31 PM
بله محمد جان شما درست میگی‌ صدای بیسم بخاطر اینه که دیشب سیم‌هارو عوض کردم نمیدونم چرا اینقدر بیسش زیاد شده:D

hadi_e
Sunday 15 August 2010, 04:37 PM
سلام دوست عزیز
در مورد کار اولت یکی دو تا نکته ی ریز هست که اگه توجه کنی خیلی عالی میشه
اول اینکه سعی کن به ریتمت یه نظم خاصی بدی و همیشه سعی کن که ضربات انگشتت یه جهت خاصی داشته باشه
حتما میدونی که جهتهای مخطلف ضربه انگشت به گیتار باعث ایجاد صدا های مخطلف از گیتار میشه پس سعی کن توی یک اجرا از یک جهت ضربه استفاده کنی
موفق باشی

makan
Sunday 15 August 2010, 04:42 PM
چشم حتما

fagher
Sunday 15 August 2010, 05:21 PM
سلام

makan
Sunday 15 August 2010, 07:00 PM
برای الهه ي ناز دیگه نظر نبود!!!!!
You can see links before reply (You can see links before reply)

makan
Sunday 15 August 2010, 08:44 PM
UP.......:17:

makan
Tuesday 17 August 2010, 01:08 PM
اینم رمانس خواهشاً نظر بدین به این یکی‌ دیگه

danger9597
Tuesday 17 August 2010, 01:12 PM
زیبا بود
نظر کارشناسانه تری نمیتونم بدم چون تازه گیتار رو شروع کردم و اول راهم
ولی در کل به نظرم خیلی خوبه

makan
Tuesday 17 August 2010, 03:26 PM
زیبا بود
نظر کارشناسانه تری نمیتونم بدم چون تازه گیتار رو شروع کردم و اول راهم
ولی در کل به نظرم خیلی خوبه
ايراد که زياد داره ولي درکل مرسي عزيزم نظر لطفت

kak_maki_new
Wednesday 18 August 2010, 10:02 AM
رومانس خوب بود اما الهه ناز خيلي نت تزئين داره و زود نت ها رو ول ميكني بهتر بود يه خورده كشيده تر اجرا ميكردي ...راستي يه چيز ديگه كل آهنگ رو با يه گام اجرا كردي بهتر بود يه خورده جاهاي اوجش رو قوي تر اجرا ميكردي
اما زيبا بودند و نظر من هم فقط چون خودت خواستي گفتم...موفق باشي ..منتظر كارهاي بعدي هستيم.

makan
Wednesday 18 August 2010, 01:19 PM
رومانس خوب بود اما الهه ناز خيلي نت تزئين داره و زود نت ها رو ول ميكني بهتر بود يه خورده كشيده تر اجرا ميكردي ...راستي يه چيز ديگه كل آهنگ رو با يه گام اجرا كردي بهتر بود يه خورده جاهاي اوجش رو قوي تر اجرا ميكردي
اما زيبا بودند و نظر من هم فقط چون خودت خواستي گفتم...موفق باشي ..منتظر كارهاي بعدي هستيم.
آره داداش همش رو یه گام بود خیلی‌ ممنونم که نظر دادی چشم دفعهٔ بعدی سعی‌ می‌کنم یکم خلاقیتم بیشتر باشه.......موفق باشی‌

makan
Wednesday 18 August 2010, 01:23 PM
باید روی این بیشتر کار کنی . موفق باشی :21ox66r::21ox66r::21ox66r:
بلهopera جان شما درست میگی‌ باید روی الهه ناز بیشتر کار کنم خیلی ممنون که وقتتو گذاشتی و نظر دادی.......موفق باشی‌

Mohammad_ngml
Wednesday 18 August 2010, 02:07 PM
رومنس خیلی قشنگ بود... صدای گیتارتم توپ بود... ولی فکر کنم گیتارتو نیم پرده پایین کوک کردیا

makan
Wednesday 18 August 2010, 02:41 PM
نه داداشی من سیمارو تازه عوض کردم بد هی‌ کوکش میپره وقتی‌ داشتم رمنسو میزدم ۲ بار کوک سیم۳ پرید برش گردوندم

Mohammad_ngml
Wednesday 18 August 2010, 02:46 PM
مطمئنی؟ شاید نت رومنسی که تو داری فرق میکنه... رومنسی که من دارم تو گام Em هست... یکم هم ملودیش با این که تو زدی فرق میکنه... ولی اجرای تو D#m بود...واستا الان ظبط میکنم میذارم...

makan
Wednesday 18 August 2010, 02:59 PM
رمانس که زیاده هرکی‌ که اسمش یکم گنده شده سریع این قطعه رو یکم تغییر داده و زده

Mohammad_ngml
Wednesday 18 August 2010, 03:38 PM
اینا داداش... ببخشید خوب نشد... ولی انگار آهنگ ادامه داشت.. قسمت دومش تو نت تو نیست؟
البته بازم معذرت چون نباید تو کلاسیک دخالت کنم:ad

makan
Wednesday 18 August 2010, 08:12 PM
محمد جان این آهنگی که شما زدی با من خیلی‌ فرق داشت شایدم کلا نتش اشتباه بود نمیدونم....بد چرا انقدر مکس میکنی‌ بین هر میزان؟ثانیهٔ 7 تا ۱۰هم که کلا فالش بود امیدوارم جسارت منو بخشیده باشی‌.....موفق باشی‌

Mohammad_ngml
Wednesday 18 August 2010, 09:39 PM
داداش استادم بهم گفته بود تو آهنگ اصلیش بین هر میزان مکث میکنه... منم از 3 سال پیش همینطوری یاد گرفتم.. تلویزیون هم چند بار آهنگشو پخش کرده بود گوش کردم مکث داشت.. و این قسمت دوم هم جز آهنگ بود... فالش که نیست داداش.. من از رو نت زدم دیگه... ولی قسمت دوم آهنگ آره.. الان که نت رو نگاه کردم قسمت دوم آهنگو یکم اشتباه زدم... ولی قسمت اول کاملا درست بود... حداقل طبق نت من..

makan
Friday 20 August 2010, 01:02 PM
آره حتما نتاش فرق داره بد من خودم آهنگ رمنس که از رو ٔنت میزنم دارم اصلاً فاصله نمیذاره

makan
Sunday 22 August 2010, 09:30 PM
اینم آهنگ گل گندم که زدم البته با اجرای دوست خوبمون حمید یکم فرق داره

Mohammad_ngml
Sunday 22 August 2010, 10:58 PM
خیلی قشنگ بود داداشم.. با طمانینه و آرامش بخش بود. باریکلا..

makan
Sunday 22 August 2010, 11:03 PM
نظر لطفته داداشم گوشات با طمانینه و آرامش میشنوه:10:

ravi
Monday 23 August 2010, 12:23 AM
اینم آهنگ گل گندم که زدم البته با اجرای دوست خوبمون حمید یکم فرق داره

امیدوارم ناراحت نشی ولی فقط همین یدونه کار قابل قبول بود و کارهای دیگه جالب نبود مخصوصا الهه ناز که خیلی ضعیف بود....:33:

makan
Monday 23 August 2010, 12:51 PM
نه بابا خواهش می‌کنم خوب raviجان هر کسی‌ یه سلیقه داره دیگه اتفاقا یکی‌ از دوستان میگفت تنها کاری که قبولش ندارم اینه

makan
Monday 13 September 2010, 06:41 PM
اینم خواب‌های طلایی که قولشو داده بودم

makan
Monday 13 September 2010, 07:55 PM
یعنی‌ هیچکس نبود یه نظر بده؟؟؟!:17:

saeeed1389
Monday 13 September 2010, 09:00 PM
کار قشنگی بود .درضمن تبریک گیتار خوش صدای داری

Mohammad_ngml
Monday 13 September 2010, 11:25 PM
خیلی زیبا و با احساس زدی داداش گلم.. حال کردم... فقط کاش یکم تمپو رو بالاتر میبردی.. ممنون که کارتو گذاشتی

makan
Monday 13 September 2010, 11:30 PM
محمد جون داداش خیلی‌ دوست دارم ولی‌ اصلا نمیتونم تمپو رو کنترل کنم یا تند می‌شه یا کند مرسی‌ که نظر دادی...................موفق باشی‌

makan
Tuesday 14 September 2010, 01:50 PM
یعنی‌ از ۱۵ دانلود ۲ نفر نظر دادن؟؟؟!!!!!!
You can see links before reply (You can see links before reply)

saman_babaei
Thursday 16 September 2010, 05:07 PM
سلام ماکان جان کاراتو گوش کردم خيلي قشنگه ولی‌ یکم نیاز به تمرین داری دلمم کلی‌ برات تنگ شده قربانت یا علی‌.

makan
Thursday 16 September 2010, 05:11 PM
سلااااااااام داداشی من چه طوری من نوکرتم بخدا دل منم برات کلی‌ تنگ شده ما که تو دنیا ۱۰۰ پسر دایی نداریم که..............موفّق باشی‌

pp017
Thursday 16 September 2010, 05:25 PM
سلام ماکان جان کارت قشنگه.خواب های طلایی رو چی شد با گیتار زدی؟
سخت نیست؟

makan
Thursday 16 September 2010, 05:37 PM
سلام داداشم من اینو از رو کتاب یکی‌ از دوستام زدم راستیتش خودم درنیوردم که سخت باشه

mtb
Thursday 16 September 2010, 07:05 PM
سلام ماکان جان من آهنگ خواب های طلایی رو گوش کردم زیبا نواختی فقط دو سوال یکی اینکه آرپژ رو همزمان با نواختن ملودی میزدی یا جدا زدیشون؟ واینکه این تکنیکی که تو نواختن ازش استفاده میکردی انگار صدایه یه نت دیگه یه لحظه به صورت خخفه میاد اسمش چیه و طرز انجامش رو هم بگو؟
با تشکر...

makan
Thursday 16 September 2010, 07:15 PM
سلامmtb جان درمورد ارپژ ببین رفیق من یه کتاب داشت که این قطعه توش بود من از روی اون زدم و اصلا از هم جدا نیستن و درمورد سوال ۲ می‌شه یکم واضح تر بگی‌

Mohammad_ngml
Thursday 16 September 2010, 07:23 PM
داداش اگه نت قطعه رو بذاری همه استفاده میکنن.. اگر نداری یا نمیتونی اسکن کنی هم عیبی نداره

makan
Thursday 16 September 2010, 07:26 PM
بله محمد جان رو چشمم حتما این کارو می‌کنم تو همین امروز فردا براتون میزارم......................موفّق باشین

mtb
Friday 17 September 2010, 11:03 AM
سلامmtb جان درمورد ارپژ ببین رفیق من یه کتاب داشت که این قطعه توش بود من از روی اون زدم و اصلا از هم جدا نیستن و درمورد سوال ۲ می‌شه یکم واضح تر بگی‌

راستش اگه اینطوریه که واقعا" زیبا نواختی من یکی به شخصه لذت بردم. اما در مورد اون تکنیکی که میگم فکر کنم بیشتر کلاسیک کارا ازش استفاده میکنن یه حس زیبایی به آهنگ میده نمیتونم دقیقا" منظورم زو بگم ولی فکر کنم در هنگام اجرای یه نت اونو با دو سه انگشت p i m سریع اجرا میکنن که اینجوری میشه . یه صدای زیبایی تولید میکنه. آه دیگه نمیدونم چه جوری بگم...

makan
Friday 17 September 2010, 01:39 PM
دقيقا رو چه تايمي هستش؟

mtb
Friday 17 September 2010, 01:54 PM
00:25 00:46 01:02

makan
Friday 17 September 2010, 02:20 PM
بله فهمیدم کجا رو میگی‌ برای اجرای این تکنیک(که اسمشم نمیدونم)مثلاً همین ثانیه۴۵ شما انگشتتو ۱ را روی سیم ۲ فرت اول میذارید (که صدای دو میده)وقتی‌ صدای سیمو در میاری سریع با انگشت ۳ روی فرت ۳ میزنی‌ و سریع بر میداری (یعنی‌ در اصل سیم ۱ فرت ۱ را به صدا در میاری و سریع با انگشت ۳ یه دونه میزنی‌ روی فرت ۳ و انگشتتو بر میداری اینجوری ۳ تا صدا ایجاد می‌شه ولی‌ در اصل ۱ ضربه به سیم زدید) امیدوارم منظورمو فهمید باشی‌..........موفّق باشی

mtb
Friday 17 September 2010, 05:00 PM
بله فهمیدم کجا رو میگی‌ برای اجرای این تکنیک(که اسمشم نمیدونم)مثلاً همین ثانیه۴۵ شما انگشتتو ۱ را روی سیم ۲ فرت اول میذارید (که صدای دو میده)وقتی‌ صدای سیمو در میاری سریع با انگشت ۳ روی فرت ۳ میزنی‌ و سریع بر میداری (یعنی‌ در اصل سیم ۱ فرت ۱ را به صدا در میاری و سریع با انگشت ۳ یه دونه میزنی‌ روی فرت ۳ و انگشتتو بر میداری اینجوری ۳ تا صدا ایجاد می‌شه ولی‌ در اصل ۱ ضربه به سیم زدید) امیدوارم منظورمو فهمید باشی‌..........موفّق باشی

با تشکر دوست عزیز متوجه منظورتون شدم تو ویلن هم همچین تکنیکی داریم در اصل یه بار نت رو تریل میکنی که اسمش هم در فارسی گزش هست اسم لاتینش رو بلد نیستم و علامتش هم یه چیزی شبیه علامت بالای آ کلاه دار هست.
بازم تشکر....

makan
Friday 17 September 2010, 05:27 PM
بله ولی‌ در گیتار علامتش فرق داره تا امشب سعي می‌کنم تبلیچرشو بذارم اون وقت متوجه میشی‌

rahim_nikzad550
Friday 17 September 2010, 06:03 PM
درود بر ماکان عزیز،
به به...فوق العاده بود.....من تا الان این اجراتو چند بار ( 10 بار ) گوش کردم....واقعا با احساس و زیباست...هنوز کلمه ای پیدا نکردم که بتونه حس منو بیان کنه....آفرین....آفرین...آفرین... ..

makan
Friday 17 September 2010, 06:42 PM
درود بر ماکان عزیز،
به به...فوق العاده بود.....من تا الان این اجراتو چند بار ( 10 بار ) گوش کردم....واقعا با احساس و زیباست...هنوز کلمه ای پیدا نکردم که بتونه حس منو بیان کنه....آفرین....آفرین...آفرین... ..
شما لطف دارید رحیم جان دیگه خیلی‌ زیادی تعریف کردی داداش در این حد‌ام نبود لطف شما زیاده

makan
Friday 17 September 2010, 08:08 PM
اینم تبلیچر خواب‌های طلایی ولی‌ چون من زیاد با این برنامه آشنایی ندارم نتونستم درست مثل خود آهنگ درست کنمش ولی‌ ٔنت هاش درست شما فرض کنید صدا نداره:D.................موفّق باشید(اگه خواستی‌ پلی کنید سرعتشو ۱.۵۰ کنید)

makan
Sunday 19 September 2010, 03:23 PM
از اون جايی‌ که من فهمیدم محمد جان کار با گیتار پروش حرف نداره درست کردن قطعهٔ خواب‌های طلایی رو میسپارم به ایشون(اگه وقت داشتی داداش ما منتظریم)بخدا از کتو کول افتادم ولی‌...........

Mohammad_ngml
Wednesday 22 September 2010, 04:51 AM
از اون جايی‌ که من فهمیدم محمد جان کار با گیتار پروش حرف نداره درست کردن قطعهٔ خواب‌های طلایی رو میسپارم به ایشون(اگه وقت داشتی داداش ما منتظریم)بخدا از کتو کول افتادم ولی‌...........

بفرما داداش.. تا ساعت 5 صبح جدید به عبارتی 6 صبح قدیم دشتم نتشو در میاوردم.. اگه اسکن میکردی بهتر بود. اینطوری گوشی در آوردم هم وقت گیره هم ممکنه غلط باشه.. تقدیم به دوستان

makan
Wednesday 22 September 2010, 01:34 PM
دستت درد نکنه محمد جان ولی‌ آخه چرا گوشی من که ٔنت هاشو گذاشته بودم رفیق ولی‌ در کلّ خیلی‌ خوب شده بود فقط چند جاش با ٔنت اصلی‌ فرق داشت...................موفّق باشی‌

anonim
Tuesday 7 December 2010, 12:31 AM
من یکم دیر به تاپیک رسیدم اینم نت خوابهای طلایی با تنظیم آقای جمال ظهوریان هست اگه اشتباه نکنم