PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطعه ی ساحل : نمونه کار Lonely3tar

Lonely3tar
Sunday 1 August 2010, 04:28 PM
دوستان این هم اولین نمونه کار من ... تقدیم به روح بلند استاد جنگوک ... البته می دونم خیلی خیلی پایین تر از اون حدی هستم که ساحل ایشون رو به جانسوزی خودشون بنوازم ... اما خواستم قطعه ای از ایشون هم تو سایت باشه .
البته تو این اجرا دستم باز بود و بعضی جاها رو با حس و حال خودم یکی زدم ... یعنی عین اجرای استاد تو نوروز در نیومده .
امیدوارم دوستان کم لطفی نکنن و اشکال ها و ایراد ها رو رک و پوست کنده بگن ...
از همین الان از صداهای اضافی که تو هنگام ضبط برداشته شده از همه ی کسایی که دانلود می کنن عذر خواهی می کنم ... ممنون !
حجمش 2.140 کیلو بایت و فرمتش هم wma هستش ...
دانلود : You can see links before reply

Mohammad_ngml
Sunday 1 August 2010, 04:53 PM
بسیار زیبا و احساسی اجرا کردی دوست عزیزم. جدی میگم. از نظر من که یه فرد بی سواد در مورد ستار هستم ایرادی نداشت. امیدوارم موفق باشی (:

makan
Sunday 1 August 2010, 05:27 PM
باریکلا قشنگ زدی ولی‌ اشکالا و ایرادارو میسپارم به دست استادان سایت

Lonely3tar
Sunday 1 August 2010, 05:35 PM
ممنون از دوستان ...
مطمئنا خالی از اشکال نیست ... خودم هم هزاران اشکال الان درآوردم ازش !
خوب چرا استادان ؟ استادان یه طومار می تونن اشکال درآرن ...
خودتون هم نظر بدین دیگه !

alireza_talieh
Sunday 1 August 2010, 06:46 PM
سلام
lonely خيلي خوبه و بس ديگه چيزي نمي تونم بگم به اين مضرابت.

Lonely3tar
Sunday 1 August 2010, 09:47 PM
مرسی دوستان ...
منتظر نظر باقی اساتید هستیم !

AliB
Sunday 1 August 2010, 10:32 PM
امید جان من کار ات رو گوش دادم .خیلی خوش صدا و خوب ساز زدی . معلومه زحمت کشیدی برای ساز زدن و اینکه واقعا سه تار رو دوست داری. امیدوارم روز به روز در راهی که دوست داری پیش بری و موفق باشی .
ارادتمندت علی

Lonely3tar
Sunday 1 August 2010, 10:54 PM
ممنون از علی عزیز ...
امیدوارم بتونم تو آینده کارای بهتری بذارم !!!!
و حداقل دو سه تا ایراد بگیرین از من !!!!!!!!!!!!!!!

Cellist
Sunday 1 August 2010, 11:00 PM
بهت تبریک میگم...:41::41::41::41:
در کل این قطعه من حتی یه نت فالش نشنیدم و بدون فالشی ساز زدن هم کار هر کسی نیست(من که در حسرت بدون فالشی ساز زدن هستم!!!)
موفق باشی...

Lonely3tar
Sunday 1 August 2010, 11:22 PM
دوست گلم بحث فالش زدن تو سه تار و فالش زدن تو ویولنسل جداست ...
اصولا سازهایی که پرده دارن خوب صدایی که ازشون درمیاد ( کسی که چند سالی کار کرده باشه ) باید و باید صحیح ادا بشه .
ویولنسل شما از لحاظ حجم ( نسبت به بدن شما ... و یا دستاتون ... چون به نظرم نوجوون باشین مث خودم ! ) اصلا قابل مقایسه با سه تار نیست . و این همم نکته ی مهمیه که سازهایی مثل ویولن و کمانچه یا ویولنسل که پرده ندارن خوب دقت بیشتری می طلبن تا نت ها تو جای صحیحشون ادا بشه .
البته همه ی اینها هست ... اما دلیل نمی شه چه من چه شما فالش زدنمونو توجیه کنیم !!!! مطمئن باش با تمرین و علاقه دستت می خوابه رو ساز و اصلا نمی تونی که فالش بزنی ...
من اصولا دوس دارم تو تاپیک مربوطه جواب بدم و اصلا هم حساسیتی به منحرف شدن تاپیک ندارم ! حالا مدیران سایت اگر توقیف کنن اون بحث جداست !!

ramtin_designer
Sunday 1 August 2010, 11:29 PM
دوست گلم بحث فالش زدن تو سه تار و فالش زدن تو ویولنسل جداست ...
اصولا سازهایی که پرده دارن خوب صدایی که ازشون درمیاد ( کسی که چند سالی کار کرده باشه ) باید و باید صحیح ادا بشه .
ویولنسل شما از لحاظ حجم ( نسبت به بدن شما ... و یا دستاتون ... چون به نظرم نوجوون باشین مث خودم ! ) اصلا قابل مقایسه با سه تار نیست . و این همم نکته ی مهمیه که سازهایی مثل ویولن و کمانچه یا ویولنسل که پرده ندارن خوب دقت بیشتری می طلبن تا نت ها تو جای صحیحشون ادا بشه .
البته همه ی اینها هست ... اما دلیل نمی شه چه من چه شما فالش زدنمونو توجیه کنیم !!!! مطمئن باش با تمرین و علاقه دستت می خوابه رو ساز و اصلا نمی تونی که فالش بزنی ...
من اصولا دوس دارم تو تاپیک مربوطه جواب بدم و اصلا هم حساسیتی به منحرف شدن تاپیک ندارم ! حالا مدیران سایت اگر توقیف کنن اون بحث جداست !!
دوست عزیز . بی پرده یعنی چی ؟
fretless instrument
:16:

AliB
Monday 2 August 2010, 12:58 AM
دوست عزیز . بی پرده یعنی چی ؟
fretless instrument
:16:

ایی که گفتی الان ، سوال بید؟ :دی
اگر واقعا سوالتون این هست باید عرض کنم تا جایی کهمن بلدم پرده در موسیقی مفاهیم مختلفی داره . یکیش که منظور شما و دوست خوبم امید جان هست ، نخ هاییست که بر روی دسته ی ساز هایی مثل تار و سه تار بسته میشه در محل دقیق نتها و برای تولید صدای نتها مورد استفاده قرار میگیره. اما در ساز هایی مثل بربط و مثلا ویلن و ویلن سل و کمانچه که اینها هم مثل تار و سه تار ساز های زهی هستند ، چنین نخ هایی وجود نداره بر روی دسته ی ساز و نوازنده باید در اثر تمرین و درک درست اصوات ، محل دقیق اونها رو در ذهن بصورت کد داشته باشه. به این ساز های بدون پرده بندی و یا fretless میگن.

ramtin_designer
Monday 2 August 2010, 01:11 AM
ایی که گفتی الان ، سوال بید؟ :دی
اگر واقعا سوالتون این هست باید عرض کنم تا جایی کهمن بلدم پرده در موسیقی مفاهیم مختلفی داره . یکیش که منظور شما و دوست خوبم امید جان هست ، نخ هاییست که بر روی دسته ی ساز هایی مثل تار و سه تار بسته میشه در محل دقیق نتها و برای تولید صدای نتها مورد استفاده قرار میگیره. اما در ساز هایی مثل بربط و مثلا ویلن و ویلن سل و کمانچه که اینها هم مثل تار و سه تار ساز های زهی هستند ، چنین نخ هایی وجود نداره بر روی دسته ی ساز و نوازنده باید در اثر تمرین و درک درست اصوات ، محل دقیق اونها رو در ذهن بصورت کد داشته باشه. به این ساز های بدون پرده بندی و یا fretless میگن.
شما حالتون خوبه ؟
این سئوال نبید عزیز
ایشون گفتند بی پرده در صورتی که درستش اینه که گفتم. اشکالی داره که درفروم تخصصی صحبت بشه ؟
البته ممکنه ایشون سنتی کار باشند و این رو بگویند ولی در ویولنسل که یک ساز ایرانی نیست باد به اسم ساز گفته بشه
نگرانی من از این جهت هست که دوستانی که کلاسیک کار هستند میان و اصلاحات رو اشتباه یاد میگیرن.
ضمنا به لیست سازهاتون گیتار بیس فرتلز , و بانجو فرتلز رو هم اضافه کنید ..... :16:

AliB
Monday 2 August 2010, 08:29 AM
شما حالتون خوبه ؟
این سئوال نبید عزیز
ایشون گفتند بی پرده در صورتی که درستش اینه که گفتم. اشکالی داره که درفروم تخصصی صحبت بشه ؟
البته ممکنه ایشون سنتی کار باشند و این رو بگویند ولی در ویولنسل که یک ساز ایرانی نیست باد به اسم ساز گفته بشه
نگرانی من از این جهت هست که دوستانی که کلاسیک کار هستند میان و اصلاحات رو اشتباه یاد میگیرن.
ضمنا به لیست سازهاتون گیتار بیس فرتلز , و بانجو فرتلز رو هم اضافه کنید ..... :16:
آقا ببخشید که به محضر معظم و موسیقایی حضرتعالی جسارت شد !:))
من حالم خوبه شما چطورید؟
درستش استفاده از یک کلمه ی انگلیسی هست؟ اولا که اینجا همه می فهمن منظور ایشون چی هست و بنابر این کسی احساس نیاز به درافشانی نکرد و همه هم این اصطلاح به اصطلاح شما تخصصی رو بلد بودن ولی کسی نیازی ندید که ذکرش کنه ! شما نگران اینجا نباش عزیز دلم ، اینجا بخش سه تاره و هیچ کلاسیک کاری نباید دنبال یادگرفتن اصطلاحات موسیقی کلاسیک در این بخش باشه!
و از زحمت ات برای تکمیل لیست ساز های بدون پرده بندی هم متشکرم .
موفق باشی

Lonely3tar
Monday 2 August 2010, 09:48 AM
ممنون از علی ...
نمی دونم واقعا بحث خنده داری بود !!! نمی خوام دوباره پای آقا خشایار کشونده بشه اینجا ...
اما کار اون دوست کار مضحکی بود ...
و لازم به ذکر است که : من از کلمه ی بی پرده در پست قبلیم استفاده نکردم !!! نمی دونم شما از کجا آوردید ... فقط گفتم سازهایی که پرده دارن و سازهایی که پرده ندارن ...
دوست ندارم این بحث اینجا ادامه داشته باشه . اگه موردی هست خوشحال می شم تو پیام خصوصی بگین !

ramtin_designer
Monday 2 August 2010, 10:29 AM
آقا ببخشید که به محضر معظم و موسیقایی حضرتعالی جسارت شد !:))
من حالم خوبه شما چطورید؟
درستش استفاده از یک کلمه ی انگلیسی هست؟ اولا که اینجا همه می فهمن منظور ایشون چی هست و بنابر این کسی احساس نیاز به درافشانی نکرد و همه هم این اصطلاح به اصطلاح شما تخصصی رو بلد بودن ولی کسی نیازی ندید که ذکرش کنه ! شما نگران اینجا نباش عزیز دلم ، اینجا بخش سه تاره و هیچ کلاسیک کاری نباید دنبال یادگرفتن اصطلاحات موسیقی کلاسیک در این بخش باشه!
و از زحمت ات برای تکمیل لیست ساز های بدون پرده بندی هم متشکرم .
موفق باشی
خواهش میکنم جوون :24::35:
در ضمن من نیاز دیدم !! مشکلی هست ؟ بد کردم یه چیزی یادت دادم ؟ حتما همیشه باید پای مدیر باز بشه ؟
در ثانی مضحک ترش هم اینجاست که خودتون از سازهای کلاسیک مثال میزنند !!:24:
بابا اخه ادم وقتی چیزی نمیگه دیگه جوک درست نکنین تو ورخدا :21::21::21::21:
بعدش هم میگن اینجا دوست کلاسیک کار نمیاد !:21::21::21:

ممنون از علی ...
نمی دونم واقعا بحث خنده داری بود !!! نمی خوام دوباره پای آقا خشایار کشونده بشه اینجا ...
اما کار اون دوست کار مضحکی بود ...
و لازم به ذکر است که : من از کلمه ی بی پرده در پست قبلیم استفاده نکردم !!! نمی دونم شما از کجا آوردید ... فقط گفتم سازهایی که پرده دارن و سازهایی که پرده ندارن ...
دوست ندارم این بحث اینجا ادامه داشته باشه . اگه موردی هست خوشحال می شم تو پیام خصوصی بگین !
دوست عزیز و آگاه ! بری جلوی اینه بیشتر هم میخندی :))
اینو دیگه بچه 3 ساله هم میدونه که پیشوند بی به اول هرکلمه برسه به معنی نبود و نقص کلمه رو میرسونه .پس یا خودتو به نفهمی زدی یا اینکه باز هم زدی .!:21:
دیگه اینو نمیدونی مشکل من نیست مشکل توئه !!!!:24::24::24::24::24:
من بزم اساتید سنتی رو بهم نمیزنم :24: ...در جوار هم خوش باشید :21::24::35:
ضمنا یکی از شما استاتید والا مقام به من بگه برای سفارش قانون برای یک بنده خدایی کجا میتونم یه اشنا گیر بیارم قیمتش مهم نیست کیفیتش مهمه .
ضمنا طرف تازه کاره .

یه لیوان هم آب میوه لطفا.

Avazekhan
Monday 2 August 2010, 12:09 PM
خیلی زیبا و تا ثیر گذار بود

guitaristboy
Monday 2 August 2010, 12:27 PM
سلام دوست عزیز
آکورد آهنگ بی تو من نفس ندارم از فریدون رو میخواستم
خواهش میکنم این اکورد رو برام در بیارین اخه خیلی قشنگه
منتظرما دوست عزیز
ممنون

Lonely3tar
Monday 2 August 2010, 12:58 PM
دوست عزیز من این آهنگو نشنیدم ... مطمئنین آکوردش با سه تار قشنگ می شه ؟!

AliB
Monday 2 August 2010, 04:10 PM
خواهش میکنم جوون :24::35: چند سالته تو باباجون؟ از علایقت که معلومه تازه سیبیلات جوونه زده ! :))
در ضمن من نیاز دیدم !! مشکلی هست ؟ بد کردم یه چیزی یادت دادم ؟ حتما همیشه باید پای مدیر باز بشه ؟ بله مشکلی هست عزیز دلم! اینجا جای اظهار فضل های نامربوط شما نیست. اینجا بخش موسیقی ایرانیست و موسیقی ایرانی هم با این اصطلاحات کاری نداره ! منظورت ار پای مدیر چیه جانم؟ مدیر سابق بخش سه تار من بودم و فعلا هم تا من هستم کسی نمی تونه بیاد اینجا و از این اظهار فضل های نامربوط بکنه!
در ثانی مضحک ترش هم اینجاست که خودتون از سازهای کلاسیک مثال میزنند !!:24: این به نظر تو مضحکه عزیزم :)) به نظر من اینطور نیست!
بابا اخه ادم وقتی چیزی نمیگه دیگه جوک درست نکنین تو ورخدا :21::21::21::21: جکش اگر قشنگه برای ما هم تعریف کن بخندیم! :))
بعدش هم میگن اینجا دوست کلاسیک کار نمیاد !:21::21::21: عزیزم کسی نگفت نمیاد! من عرض کردم کسی برای یاد گرفتن اصطلاحات موسیقی کلاسیک اینجا نمیاد جان دلم.

دوست عزیز و آگاه ! بری جلوی اینه بیشتر هم میخندی :))
اینو دیگه بچه 3 ساله هم میدونه که پیشوند بی به اول هرکلمه برسه به معنی نبود و نقص کلمه رو میرسونه .پس یا خودتو به نفهمی زدی یا اینکه باز هم زدی .!:21:
دیگه اینو نمیدونی مشکل من نیست مشکل توئه !!!!:24::24::24::24::24:
من بزم اساتید سنتی رو بهم نمیزنم :24: ...در جوار هم خوش باشید :21::24::35:
ضمنا یکی از شما استاتید والا مقام به من بگه برای سفارش قانون برای یک بنده خدایی کجا میتونم یه اشنا گیر بیارم قیمتش مهم نیست کیفیتش مهمه .
ضمنا طرف تازه کاره .

یه لیوان هم آب میوه لطفا.

بخش دوم رو هم میگذارم دوست خوبمون جوابت رو بده و البته بار بعد که خواستی جواب بدی حواست باشه کجا و در کدوم بخش داری مطلب می نویسی .

guitaristboy
Monday 2 August 2010, 08:05 PM
salam
khob dooste aziz man mikahstam ahange fereydoone asraee ro goosh bedin bad akordesho baram dar biyarin
ahange bi to man nafas nadaram

Lonely3tar
Monday 2 August 2010, 09:31 PM
چشم ... گوش می کنم و بهتون پیغام می زنم ...

Khashayar
Monday 2 August 2010, 10:52 PM
درود
با وجود اینکه به رامتین گرامی اخطاری دوباره برای این طرز برخوردشون دادم ،و دلیلش رو هم از هر انسان بی طرفی بپرسی با خودن این پست ها میدونه اما لازم دیدم اخطاری کتبی هم به صورت عمومی بدم..
عزیز چرا فکری میکنی شما باید به همه یاد بدی یعنی خودت انقدر بلدی؟
برای یاد دادن این لحن و طرز برخورد درسته؟
این ادب و شخصیت شماست؟
این بود قانون مندی شما که در پروفایل ازش دم میزدید؟
بقیه حرف هام رو هم همه میتونند حدس بزنند پس نمینویسم..
لازم دیدم بگم در صورت ادامه این برخورد نا شایست شما و گرفت دو اخطار دفعه سوم اخراج از انجمن ها رو به دنبال خواهد داشت..
این جو صمیمی و دوستانه به خاطر غرور و اعتماد بنفس کاذب یک کاربر که در هر تاپیک و پستی با زدن پست های نا مربوط و نا مناسب خراب نخواهد شد و من اجازه نخواهم داد...
کمی در برخوردتون تجدید نظر کنید..
این کار من نهایت خوش برخوردی و دموکراسی و ازادی و در عین حال قانونمندی و سخت گیری هست پس لطفا یا رعایت کنید یا مجبور به اجرای قوانین و استفاده از ابزار خواهیم بود...
پاینده باشید

سلطان سازها
Monday 2 August 2010, 11:32 PM
رامتین دیزاینر : هر موقع تشریفتونو آوردین سایت یه پیام خصوصی بزن
تا بهت بگم که اینجا کجاست و جای تو کجاست.
تو دیگه بزرگ و کوچیک و مدیر و پیشکسوتم حالیت نمیشه؟
حرمت سایت اجازه نمیده بیشتر از این ادامه بدم اما خیلی چیزاس که باید بدونی.
کجای کاری تو ؟ مشکلت چیه ؟ اصلن هدفت چیه ؟
پیام بزن حتما.

GhazalMusic
Tuesday 3 August 2010, 01:55 AM
درود دوست عزیز Lonley3tar

فایل صوتی رو من با اجراش مشکل دارم اگه لطف کنید و فرمت mp3 آپلود کنید
ممنون از شما

Lonely3tar
Tuesday 3 August 2010, 10:01 AM
ممنون که وقتتو می ذاری و کارو میگیری ...
این هم نسخه ی mp3 :
You can see links before reply (You can see links before reply)

GhazalMusic
Tuesday 3 August 2010, 10:32 AM
درود خیلی ممنون از اینکه زحمت کشیدید
من متاسفانه از این ساز عرفانی سر رشته ای ندارم ولی به این امر کاملا آگاه هستم که در نواختن سازهای آکوستیک نواختن یک طرفه سکه و اینکه چه طنینی از ساز بیرون بیاد طرفه دیگه است و شما دوست هنرمند م از پس هر دو مورد استادانه برآمدید اون فضای پاک و اصیله ایرانی همراه حس عرفانی کاملا منتقل شد .با سپاس از شما

guitaristboy
Tuesday 3 August 2010, 11:10 AM
mer30 dooste aziz
montazerama
chon man feghat be in sait morajee mikonam va hamichizo az shoma migiram
vse haminam sabte nam kardam too saitetoon

Avazekhan
Tuesday 3 August 2010, 11:26 AM
mer30 dooste aziz
montazerama
chon man feghat be in sait morajee mikonam va hamichizo az shoma migiram
vse haminam sabte nam kardam too saitetoon

سلام آقای guitaristboy
خوش اومدی به این سایت
ولی این سایت یه سایت خیلی بزرگه و چند هزار تا عضو داره...
در ضمن اینجایی که شما عضو شدی یه انجمنه نه یک سایت که فکر کنی هرکی اینجا پست میزنه جزو کادر سایت محسوب میشه... شما هم که عضو شدی میتونی از همین الان اینجا فعالیت کنی... مثل همه ی ما
این بخشی که مراجعه کردی و درخواست آکورد کردی بخش سه تاره نه بخش گیتار
شما میتونی درخواست هاتو توی بخش گیتار مطرح کنی که بچه های اونجا میتونن کمک بیشتری بهت کنن تا بچه هایی که سه تار کار میکنن
ازینجا میتونی به بخش گیتار بری... You can see links before reply
توی این بخش همه سبک های گیتار هم دسته بندی شدن
سعی کن توی قسمت خودت بری
در ضمن از قوانین این سایت اینه که فارسی بنویسید نه فینگیلیش

Lonely3tar
Tuesday 3 August 2010, 11:31 AM
نه احتمالا ایشون سه تارش رو می خوان ....
والا من دنبال لینک دانلود آهنگ هستم فعلا ... چشم ...
اما اون فینگیلیش نوشتن یه بحث جداست و حق با دوست خوبمونه !

forever
Tuesday 3 August 2010, 02:12 PM
ممنون که وقتتو می ذاری و کارو میگیری ...
این هم نسخه ی mp3 :
You can see links before reply (You can see links before reply)
بسیار دلنشین بود.:5:
ممنون

hosseinkh
Friday 24 September 2010, 12:45 PM
چیزی (صدایی ) که از دل بیاد ... به دل میشینه

navid72
Friday 24 September 2010, 12:59 PM
خیلی عالی بود :D