PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای کاربر justnooryes

justnooryes
Monday 2 August 2010, 02:19 AM
با سلام
این قطعه Love Story را خیلی دوست دارم. سعی کردم اجرای خوبی بشود ..
دوستان نظر خود را بفرمایند سپاسگزار خواهم شد.

You can see links before reply

Mohammad_ngml
Monday 2 August 2010, 02:57 AM
خیلی قشنگ و دلنشین زدی. ولی بعضی جاها آکورد اشتباه بود. مثلا ثانیه ی 1:30 خیلی تابلو بود. و بعدشم احساس میکنم ملودی رو اشتباه زدی یا از خودت در آوردی. دست چپت خوب ضرب رو نگه میداشت. ولی ست راستت کشش نتها رو خوب رعایت نمکرد.سعی کن با مترونوم سر ضرب آهنگ بزنی. ولی کلا خوب اجرا کردی. موفق باشی دوست عزیزم

Lonely3tar
Monday 2 August 2010, 09:57 AM
کار قشنگی بود دوست عزیز ...
اما همونجور که محمد جان گفت تو 1:30 ....
البته اصلا رو کیفیت کار به نظر من تاثیر نداشت اما اگه تکمیل می شد کار زیباتری از آب در میومد ...
دست و پنجه ی شیرینی داری ...

ehsan-m57
Monday 2 August 2010, 04:23 PM
سلام.
1) پدال گیریتون خوب نبود.تو اکثر قسمت ها پدال پایین میموند.
2) به نظر من ریتم قطعه هنوز تو ذهنتون جا نیوفتاده.از 1:32 به بعد زیاد از ریتم خارج میشدید. فکر میکنم دلیلش اینه که این قطعه رو آروم نزدید یا اگه زدید کم زدید. پیشنهاد میکنم برای یه مدتی این قطعه رو با سرعت خیلی پایین بزنید.من امتحان کردم تاثیر مثبت داشته.
3)شما هم مثل من و خیلی از دوستان دیگه مشکل استرس هنگام اجرای زنده رو دارید یا به عبارتی تمرکز کافی ندارید. من خودم هنوز نتونستم راه حلی برای این مشکل پیدا کنم.از دوستان عزیز خواهش میکنم اگه راه حل دارن ارائه بدن

ببخشید که یکم رک ایراداتونو گفتم ولی من عقیده دارم که اگه یه نفرو دوست داری و میخوای پیشرفت کنه باید ایراداشو رک بهش بگی.
بازم ببخشید
همتونو دوست دارم :10:

justnooryes
Monday 2 August 2010, 05:42 PM
با سلام
از همه دوستان عزیز Bela ، Mohammad ، Lonely3tar ، فرشته باران و ehsanm57 از اینکه حوصله کرده و نظر خود را نوشتند و موجب دلگرمی شدند واقعا سپاسگزارم.

سلام.
1) پدال گیریتون خوب نبود.تو اکثر قسمت ها پدال پایین میموند.
2) به نظر من ریتم قطعه هنوز تو ذهنتون جا نیوفتاده.از 1:32 به بعد زیاد از ریتم خارج میشدید. فکر میکنم دلیلش اینه که این قطعه رو آروم نزدید یا اگه زدید کم زدید. پیشنهاد میکنم برای یه مدتی این قطعه رو با سرعت خیلی پایین بزنید.من امتحان کردم تاثیر مثبت داشته.
3)شما هم مثل من و خیلی از دوستان دیگه مشکل استرس هنگام اجرای زنده رو دارید یا به عبارتی تمرکز کافی ندارید. من خودم هنوز نتونستم راه حلی برای این مشکل پیدا کنم.از دوستان عزیز خواهش میکنم اگه راه حل دارن ارائه بدن

بله این مشکل هم وجود دارد شاید علت پایین ماندن پدال همین استرس باشد . باید بیشتر دقت میکردم .

بی صبرانه منتظر نظرات انتقادی سایر دوستان هستم.

با تشکر

ehsanmir
Monday 2 August 2010, 09:18 PM
سلام
کار خوبی بود.انتخاب اهنگت هم که حرف نداشت.ایراداتتون رو هم دوستان گفتند.فقط نمیدونم از رو نت زدید یا نه.اگر از رو نت نزدید پیشنهاد میکنم حتما با نت کار کنید.ولی اگر با نت کار کردید حتما ارزش نتها رو رعایت کنید .چون اگر ارزش نتها زیاد جابجا بشه دیگه اهنگ اون حسش رو از دست میده و به یه اهنگ دیگه تبدیل میشه.تمرین زیاد رو هم فراموش نکنید.امیدوارم باعث دلسردیتون نشم.ولی جنبه مثبت قضیه رو بخوایم ببینیم همینکه کارتون رو برای انتقاد گذاشتید تا پیشرفت کنید جای تحسین داره.
موفق باشید.........

makan
Monday 2 August 2010, 09:27 PM
باریکلا قشنگ بود فقط همون طور که محمد جان گفت دقیقهٔ ۱:۳۰ فکر کنم یه ٔنت اضافه بود مرسی‌

Bide_Majnoon
Tuesday 17 August 2010, 05:41 PM
من هم فکر می کنم یکمی موقع نواختن استرس داشتید راستش من خودم هم وقتی می خوام ضبط کنم استرس می گیرم راه حلس هم به نظر من نواختن زیاد قطعه هست تا زمانی که بدون فکر کردن به نت های بعدی خود به خود دستتون اون نت رو اجرا کنه. ولی در کل خیلی خوب بود . امید وارم روز به روز پیشرفت کنید.

justnooryes
Sunday 12 September 2010, 07:05 PM
با سلام
آهنگ انتظار از ساخته های استاد انوشیروان روحانی است که قدیمی هایی مثل من آنرا با صدای عارف شنیده اند و از آن خاطره دارند . امیدوارم درست اجرا کرده باشم . حجم فایل کم است . لطفا نظرات خودتان را از من دریغ نفرمایید.
با تشکر.

Mohammad_ngml
Sunday 12 September 2010, 08:13 PM
بسیار زیبا بود.. فقط به خاطر اینکه کیفیت ضبط مطلوب نبود نت ها ارتعاششون کم بود.. یه جورایی خفه بودن.. مخصوصا نت های بم

pp017
Sunday 12 September 2010, 08:28 PM
عالــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــی.. احسنت

__________________________________________________ _______________________________________

شما عظیم تر از آنی هستید که می اندیشید.
pp017

نمونه کار های من (You can see links before reply)

arashkorg
Sunday 12 September 2010, 09:12 PM
بسیار زیبا بود
اگه نتش رو دارید بذارید ممنون میشم
اجراتون خوب و دلنیشن بود
از نتهای زینت بیشتر استفاده کنید
ممنون

makan
Sunday 12 September 2010, 09:42 PM
دوست عزیز کارت واقعا زیبا بود خیلی‌ با آرامش میزنی‌ به آدم آرامش میدی................موفق باشی‌

Acoustic
Monday 13 September 2010, 10:48 PM
خیلی خیلی ممنون که خبرم کردی و راجی کارت دقیقا منم میخواستم بگم خیلی آرامش توی نوازندگیت هست و زیبا میزنی .

ehsanmir
Friday 17 September 2010, 10:46 AM
سلام دوست عزیز
اهنگ رو گوش کردم.چقدر خاطره برام زنده کرد.انتخاب خیلی خوبی بود.
در مورد نوازندگیت هم مورد خاصی ندیدم که بگم.اجرای بی نقصی بود.
موفق باشید.........

justnooryes
Monday 25 October 2010, 09:29 PM
با سلام
موزیک متن سریال میشل استروگف که بی نهایت دل انگیز است توسط آهنگساز رومانیایی ، ولادیمیر کوزما ساخته شده است.
امیدوارم توانسته باشم با پیانو ، گوشه ای از زیبایی های این آهنگ را بیان نمایم.
دوستان عزیز اگر نظر خود را بفرمایید بر من منت گذاشته اید.

با تشکر.

You can see links before reply (You can see links before reply)

justnooryes
Wednesday 27 October 2010, 12:17 PM
با سلام
واقعا حس خوبی نیست که قطعه ای که دوست داری و با عشق تنظیم کردی و نواختی اصلا شنیده نشود.
کل کار سه دقیقه هم نمی شود ایکاش دوستان این وقت را داشتند و این قطعه میشل استروگف را می شنیدند .

یا حق.

Fereshteh_Baran
Wednesday 27 October 2010, 05:46 PM
خیلی زیبا می زنید مخصوصا تزئین ها. موفق باشید

Acoustic
Wednesday 27 October 2010, 05:50 PM
قطعه آرامش بخش و خوبی بود . شما هم خوب اونو نواختی ممنون . فقط یه ذره دیگه رو اکتاو زدن تمرین کنی که روان تر بشی خیلی بهتر میشه . البته میدونم که سخته