PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تدریس یا نوازندگی....؟(گیتار الکتریک)

rezaranjbaraan
Monday 2 August 2010, 11:19 PM
با درود و عرض خسته نباشید خدمت بزرگان......:77:
میخام بدونم فرض کنید شما نوازنده بزرگی شدید(که البته خیلی از دوستان همین الانشم هستن مثلا مدیره خودمون) دوست دارید وقتتون با نوازندگی بگزره یا تدریس یا ترکیبی ازاین دو یا چیزای دیگه....:ag
کلا غایت شما در نوازنگی چیه....:105:

DesironnA
Tuesday 3 August 2010, 12:17 AM
درود
من که دوست دارم تلفیقی از این دو رو داشته باشم اون هم در درصد بالا...
اما خب! فعلا که در هردو فقیرم.
ضمنا مورد سومی رو هم به نظرسنجی اضافه کردم رضا جان معذرت میخوام. اگر مخالفید، بفرمائید تا درستش کنم...

سپاس

Mohammad_ngml
Tuesday 3 August 2010, 12:45 AM
نوازندگی. چون احساس میکنم هیچ وقت نمیتونم دانسته هامو به دیگران القا کنم. در ضمن تدریس یک تخصصه و هرکسی در اینکار کاملا خبره نباشه ولی تدریس کنه خیانت بزرگی به هنرجو کرده. مثل استاد خودم!

armageddon_st
Tuesday 3 August 2010, 09:06 AM
سلام
خوبي

رضا جان
من هنوز هيچكاره ام. ولي اميدوارم بتونم يه روزي اوني كه مي خوام بشم.
سوالت خيلي سخته.
اونقدر عشق به نواختن دارم كه حتي نمي خوام يه لحظه رو براي اين كار از دست بدم و از طرف ديگه اونقدر عشق به آموزش كه دلم مي خواد هرچي كه به سختي ياد گرفتم رو به راحت ترين روش ممكن منتقل كنم تا هزاران نفر ديگه هم بتونن حرفهاي نگفته دلشون رو با صداي سازشون فرياد بزنن.
انجام هركدوم، مستلزم كم كردن سهم اون يكي ديگه ميشه.
شايد گزينه هردو رو انتخاب كنم.
ولي
فكرش رو كه مي كنم ميبينم خودم هم كلي حرف نگفته توي دلم دارم ....

شاد باشي:bc
فعلا

BaBak_ParSian
Tuesday 3 August 2010, 09:10 AM
حالا من ویلونیستم ولی اگه هر دوشو داشته باشی عالیه چون ی مروری و تمرینی واسه خودتم می شه

melanitis
Tuesday 3 August 2010, 01:20 PM
سلام
اگه من روزی به مرحله ای برسم که مهارت و توانایی لازم رو در نوازندگی داشته باشم که به فردی یاد بدم چرا که نه حتما این کارو می کنم ولی نکته اصلی اگه به اون مهارت برسم . . . :دی

habib_best
Wednesday 6 October 2010, 02:21 PM
هردوش ولی بیشتر نوازندگی(مثلا توی یه کنسرت بزرگ بزنی....)تدریس درست و اصولی کار هرکسی نیست و باید قدرت بیانتم بالا باشه تا مطلبو برسونی