PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساری گلین با ویلن Sina Yanni

Sina_Yanni
Tuesday 3 August 2010, 02:11 PM
سلام دوستان . وقت بخیر .

دیروز رفته بودم خونه ی دوستم ، ویلنم برده بودم . پیله کرد یه آهنگ بزن . منم ساری گلین رو که خیلیییییییییییییی دوسش دارم زدم . خدارو شکر این بار احساسم متناسب آهنگ بود ، غم .

واسه همین سعی کردم احساسی بزنم . تا اونجایی که میتونم ! صداشم خوب ضبط شده ! تعجب نکنینا ! با موبایل ضبط کرده دوستم :)

ولی یه چند جایی اشتباه فاحش داشتم از جمله از ثانیه 24 تا 26 فالش زدم و دومیشم برخورد آرشه با اون یکی سیما .

منتظر نظرات و انتقادات دیگه شما هستم :)

You can see links before reply

3 پاس .

Lonely3tar
Tuesday 3 August 2010, 02:18 PM
سینا جان پس فایل کو ؟!

Sina_Yanni
Tuesday 3 August 2010, 02:21 PM
درد پیریه دیگه .... . گذاشتم تو پست اول :)

forever
Tuesday 3 August 2010, 02:23 PM
وای چه قشنگ نواختین...:41::41:
فقط مشکل توی جابجایی سین سیمهاست وگرنه خیلی زیبا و با احساسه...
متشکرم:5:

Arash-hadian
Tuesday 3 August 2010, 02:24 PM
مرسیییییییییییی سیناااااااااااااااااااااا ا.

خیلی قشنگ زدی سینا فقط یه جاهایی یه کوچولو فالش زدی هم یه صداهای بیسی از سازت میاد. اونا رو عمدی زدی یا دستت خورده ؟؟!!!! :)

Sina_Yanni
Tuesday 3 August 2010, 02:40 PM
صدای بیس ؟ هههههه ! بیس چیه آرش جان ؟ به خدا هنوز ترم 3 هستمااا ! مونده تا لیسانس بگیرم :)

Arash-hadian
Tuesday 3 August 2010, 02:46 PM
منظورم صدای پوزیسیون بیس سازته.
منظورم گیتار بیس نیست مهندس :))))))))

Sina_Yanni
Tuesday 3 August 2010, 02:51 PM
هههههه ! آهان داداشی :)

احتمالا دستم خورده ! چشام بسته بود ... .

Lonely3tar
Tuesday 3 August 2010, 02:52 PM
سینا جان انصافا با حس زدی معلومه ...
دست و پنجت مرسی ...
مشکل هم داشت که دوستان می گن دیگه ... من زیاد تخصص ندارم !

Blue_Danube
Tuesday 3 August 2010, 03:02 PM
سلام . خیلی با احساس زدی فقط همون طور که خودت گفتی چند جایی فالشی داشت و فکر کنم فاصله سیم های سازت خیلی به هم نزدیکه و باعث میشه که آرشه به سیم دیگه ای برخورد کنه (یکم فاصلشونو از هم زیاد کن ) . راستی تو گام سل مازور (می مینور نسبی ) میزنی دیگه ؟ درست میگم ؟

Black_Violin
Tuesday 3 August 2010, 03:07 PM
سلام. بهتر از کارهای قبلی شده بود. موفق باشی

Mohammad_ngml
Tuesday 3 August 2010, 03:10 PM
از این بهتر هم میتونستی بزنی E: (ناراحت نشو دیدم همه دارن تعریف میکنن روحیت خیلی بالا میره گفتم یه زد حالی بزنیم . وگرنه منم نظرم مثل بقیه بود D: )

Sina_Yanni
Tuesday 3 August 2010, 03:37 PM
سلام . خیلی با احساس زدی فقط همون طور که خودت گفتی چند جایی فالشی داشت و فکر کنم فاصله سیم های سازت خیلی به هم نزدیکه و باعث میشه که آرشه به سیم دیگه ای برخورد کنه (یکم فاصلشونو از هم زیاد کن ) . راستی تو گام سل مازور (می مینور نسبی ) میزنی دیگه ؟ درست میگم ؟

ممنون دوست عزیز .
آره یکم فاصله ی سیما نزدیکن . البته این مشکلو من تقریبا از وقتی شروع کردم داشتم امیدوارم با تمرین حل کنم . بله درسته .
البته این آهنگ یه کوک دیگه داره به غیر از می لا ر سل ... . آذریه دیگه :)

Sina_Yanni
Tuesday 3 August 2010, 03:40 PM
از این بهتر هم میتونستی بزنی E: (ناراحت نشو دیدم همه دارن تعریف میکنن روحیت خیلی بالا میره گفتم یه زد حالی بزنیم . وگرنه منم نظرم مثل بقیه بود D: )

قربانت محمد جان . شما لطف داری .
راس میگی میتونستم بهتر بزنم ... .

Mehrdadgh4
Tuesday 3 August 2010, 04:08 PM
خوب بود سينا جان. آهنگ اصلي رو بيشتر گوش كن تا جزئياتشو بهتر بزني.مرسي

mohsen1706
Tuesday 3 August 2010, 04:37 PM
سلام کارت خوب بود و با احساس.دوستان و مهمتر از همه خودت اشکالاتو گفتی . موفق باشی
منم یه موقعی این ترانه آذری رو(که به این ترانه ها خالق ماهنیسی میگن) با اندکی تغییر زدم خوشحال میشم نظرتو بدونم.
البته بری از اشکال نیست
You can see links before reply (You can see links before reply)

Mehrdadgh4
Tuesday 3 August 2010, 07:10 PM
سلام کارت خوب بود و با احساس.دوستان و مهمتر از همه خودت اشکالاتو گفتی . موفق باشی
منم یه موقعی این ترانه آذری رو(که به این ترانه ها خالق ماهنیسی میگن) با اندکی تغییر زدم خوشحال میشم نظرتو بدونم.
البته بری از اشکال نیست

خيلي زيبا بود مرسي

Don_Ramtin
Tuesday 3 August 2010, 07:45 PM
سینا جان ، من کارت رو شنیدم . با توجه به اینکه میگی هنوز ترم سه هستی و با توجه به ویژگی ها و مشکلات سازی که می زنی ، کارت قابل قبوله . آفرین . فقط یه کم بیشتر روی ریتم و احساس نوازندگی ات ، کار کن . ضمنا تا جایی که اطلاعات و حافظه ی من میگه ، این آهنگ تمی ارمنی داره ، نه ترکی . البته اگه حافظه ام درست کار کنه ( عمرا ! ) . این ملودی تا حالا با شکل ها و تنظیم ها ی مختلف اجرا شده . آذری ، ارمنی ، فارسی و ... حتا سیاسی . یکی از سرودهای قبل از انقلاب ( مال گروه های چپ ) با این ملودی بود و شعری چنین : پاییز آمد ، در میان درختی ، لانه کردهکبوتر ، از تراوش باران می گریزد / خورشید از غم ، با تمام غرورش ، پشت ابر سیاهی ، عاشقانه به گریه می نشیند / من با قلبی ، به سپیدی روز ، با امید بهاران ، می روم به گلستان ، همچو عطر اقاقی ، لابلای درختان ، می نشینم ....( الان که دارم این شعر رو می نویسم ، دچار احساسات نوستالژِیک شدم و شروع کردم همراه نوشتنم ،به آواز خوندن ! )
مرسی از اینکه کارت رو اینجا گذاشتی تا بشنویم . دستت درد نکنه . خوش باشی !

Cellist
Tuesday 3 August 2010, 08:53 PM
سینا جان عاااااااااااااااااااااااا لی بود!
بهت تبریک میگم...
خیلی خیلی با احساس نواختی...ویبراسیونت هم خیلی خوب بود!
آفرین...
منتظر کارهای بعدیت هستم...

TurkOghlan
Tuesday 3 August 2010, 09:18 PM
فقط می گم یاشا اللرین آغریماسین
چوخ گوزلیدی

Sina_Yanni
Tuesday 3 August 2010, 09:33 PM
سینا جان ، من کارت رو شنیدم . با توجه به اینکه میگی هنوز ترم سه هستی و با توجه به ویژگی ها و مشکلات سازی که می زنی ، کارت قابل قبوله . آفرین . فقط یه کم بیشتر روی ریتم و احساس نوازندگی ات ، کار کن . ضمنا تا جایی که اطلاعات و حافظه ی من میگه ، این آهنگ تمی ارمنی داره ، نه ترکی . البته اگه حافظه ام درست کار کنه ( عمرا ! ) . این ملودی تا حالا با شکل ها و تنظیم ها ی مختلف اجرا شده . آذری ، ارمنی ، فارسی و ... حتا سیاسی . یکی از سرودهای قبل از انقلاب ( مال گروه های چپ ) با این ملودی بود و شعری چنین : پاییز آمد ، در میان درختی ، لانه کردهکبوتر ، از تراوش باران می گریزد / خورشید از غم ، با تمام غرورش ، پشت ابر سیاهی ، عاشقانه به گریه می نشیند / من با قلبی ، به سپیدی روز ، با امید بهاران ، می روم به گلستان ، همچو عطر اقاقی ، لابلای درختان ، می نشینم ....( الان که دارم این شعر رو می نویسم ، دچار احساسات نوستالژِیک شدم و شروع کردم همراه نوشتنم ،به آواز خوندن ! )
مرسی از اینکه کارت رو اینجا گذاشتی تا بشنویم . دستت درد نکنه . خوش باشی !

ممنون رامتین جان . خوشحالم کردین . باعث افتخاره کسی مثله شما صدای جیر جیر سازمو بشنوه ... . راستی منظور من از ترم 3 ، ترم 3 دانشگاه بود نه موسیقی . من الان تقریبا 9 ماهه میرم کلاس . البته 1 ساله شروع کردم ولی 3 ماهی به خاطر امتحانات نرفتم . بگذریم ... :)
من به اطلاعات موسیقی شما تعظیم میکنم ، ولی راستش انقدر از این آهنگ کاور کردن که منم قاطی میکنم . واللا رو کتاب نتم نوشته یک تصنیف آذربایجانی ( نه ساری گلین ) . حداقل اسمش ترکی آذربایجانی هست : ساری گلین یعنی عروس زرد .

ولی به هر حال به نظر شما احترام میذارم چون بزرگ مایین استاد :)

اینم یه ساری گلین واقعی که به 3 زبان ترکی آذربایجانی ، ارمنی و فارسی خونده شده . به خاطر ایجاد وحدتی و دوری از جنگ که بین این 3 زبان ( در اصل بین 3 قشر یا گروه ) وجورد داره . به شدت پیشنهاد میکنم دانلودش کنین چون ضرر نمیکنین .

You can see links before reply

Sina_Yanni
Tuesday 3 August 2010, 09:36 PM
البته بری از اشکال نیست

خدای من ! چقدر زیبا نواختین محسن جان ! جووووون میده واسه 2 نوازی :)

راستی ممنونم بابت نظر :)

موفق باشی .

Sina_Yanni
Tuesday 3 August 2010, 09:37 PM
فقط می گم یاشا اللرین آغریماسین
چوخ گوزلیدی

ساغول گردش . سویوندوردون بلمی :)

راستی عکس اواتارت کوولاک میکنه . وقت کردی به عکسای پروفایلم هم سری بزن همشهری :)

Don_Ramtin
Tuesday 3 August 2010, 09:53 PM
ممنون رامتین جان . خوشحالم کردین . باعث افتخاره کسی مثله شما صدای جیر جیر سازمو بشنوه ... . راستی منظور من از ترم 3 ، ترم 3 دانشگاه بود نه موسیقی . من الان تقریبا 9 ماهه میرم کلاس . البته 1 ساله شروع کردم ولی 3 ماهی به خاطر امتحانات نرفتم . بگذریم ... :)
من به اطلاعات موسیقی شما تعظیم میکنم ، ولی راستش انقدر از این آهنگ کاور کردن که منم قاطی میکنم . واللا رو کتاب نتم نوشته یک تصنیف آذربایجانی ( نه ساری گلین ) . حداقل اسمش ترکی آذربایجانی هست : ساری گلین یعنی عروس زرد .

ولی به هر حال به نظر شما احترام میذارم چون بزرگ مایین استاد :)

اینم یه ساری گلین واقعی که به 3 زبان ترکی آذربایجانی ، ارمنی و فارسی خونده شده . به خاطر ایجاد وحدتی و دوری از جنگ که بین این 3 زبان ( در اصل بین 3 قشر یا گروه ) وجورد داره . به شدت پیشنهاد میکنم دانلودش کنین چون ضرر نمیکنین .

مرسی سینا جون از اظهار لطفت . به حد کفایت ما رو چوب کاری کردن و به قول علما " هندونه زیر بغل ما گذاشتی " ! اگه درست خاطرم باشه و این حافظه ی نداشته ام ، درست کار بکنه ، این لینکی که گذاشته ای ، مربوط به آلبوم " به تماشای آب های سپید " ، اثر مشترک استاد حسین علیزاده و جناب ژیوان گاسپاریان ، نوازنده ی بزرگ ارمنیه . کار بسیار بسیار قشنگ و دلنشینیه .

Sina_Yanni
Tuesday 3 August 2010, 10:35 PM
مرسی سینا جون از اظهار لطفت . به حد کفایت ما رو چوب کاری کردن و به قول علما " هندونه زیر بغل ما گذاشتی " ! اگه درست خاطرم باشه و این حافظه ی نداشته ام ، درست کار بکنه ، این لینکی که گذاشته ای ، مربوط به آلبوم " به تماشای آب های سپید " ، اثر مشترک استاد حسین علیزاده و جناب ژیوان گاسپاریان ، نوازنده ی بزرگ ارمنیه . کار بسیار بسیار قشنگ و دلنشینیه .

اختیار دارین شما . خودتون میدونین چقدر براتون احترام قائلم رامیتن جان .

دقیقا ... . این آهنگ خیلی روم تاثیر گذاشته ... .

Avazekhan
Tuesday 3 August 2010, 11:00 PM
خیلی قشنگ و با احساس...
گامش از گام اصلی ساری گلین ها یی که تا حالا شنیدم بالاتر بود و همین باعث شده بود غم و حزنش بیشتر بشه....
به امید پیشرفت بیشتر...

Avazekhan
Tuesday 3 August 2010, 11:19 PM
البته بری از اشکال نیست
بسیار زیبا...فقط صدا یکم باس بود...احتمالا به خاطر ضبط
تنظیمش تنظیم آقای شعاری بود .. درست میگم؟؟؟
خوب بود.. اونقدر که من داشتم قبلش ساری گلین استاد علزاده رو گوش میکردم وقتی دانلود فایل شما تموم شد اونو قطع کردم و مال تورو گوش کردم!!!!!:106:

HamedSedighi
Wednesday 4 August 2010, 12:19 AM
اکسلنت شدید :41:

اصلا اوضاعی شده

فوق العاده با لهجه ، :violinplay3:

تنها اگه سازت رو فرت بندی کنی دیگه حله .ههههههههه شوخی کردم

GhazalMusic
Wednesday 4 August 2010, 01:12 AM
:41: بسیار زیبا و پر احساس .
امیدوارم همیشه پیروز باشید

Fereshteh_Baran
Wednesday 4 August 2010, 07:20 AM
سلام آقای سینا
گرچه کار من ویلن نیست فکر کنم، بعضی جاها تمرین بیشتر میخواد. در جمع قشنگ بود موفق باشید.

3pde
Wednesday 4 August 2010, 11:41 AM
سلام استاد! :)
بسیار عالی بود! لذت بردیم! :دی

Sina_Yanni
Wednesday 4 August 2010, 12:36 PM
سلام استاد! :)
بسیار عالی بود! لذت بردیم! :دی

ممنون سپیده خانم ! ولی من ؟ استاد ؟ :24:

میدونین یاد چی افتادم ؟ داشتیم اسباب کشی میکردیم ، اسباب کشی که تموم شد بابام به سرکارگر گفت مهندس چقدر میشه مزدت ؟ سر کارگره گفت مهندس خودتی ! من و مهندسی ؟ :24:

کلییییییییی دل خوشی ! اوضاعی بود ... .

Sina_Yanni
Wednesday 4 August 2010, 12:39 PM
خیلی قشنگ و با احساس...
گامش از گام اصلی ساری گلین ها یی که تا حالا شنیدم بالاتر بود و همین باعث شده بود غم و حزنش بیشتر بشه....
به امید پیشرفت بیشتر...

ممنونم محمد جان . آره حق با شماست . این قطعه رو زیاد زده بودم واسه همین یه نمه سرعتش زیاد بود . ولی با این حال میبینید که بازم اشکال دارم . باید اونا نباشن ... . :)

3پاس ! :am

Sina_Yanni
Wednesday 4 August 2010, 12:41 PM
اکسلنت شدید :41:

اصلا اوضاعی شده

فوق العاده با لهجه ، :violinplay3:

تنها اگه سازت رو فرت بندی کنی دیگه حله .ههههههههه شوخی کردم

:21: میگم حامد این اکسلنتم میتونه جز زبان نت آهنگی باشه هاااااا :24:

ممنونم واسه نظرت :)
اونطورام که میگی اوضاع نشده هااااااا هههههههه

Sina_Yanni
Wednesday 4 August 2010, 12:43 PM
خیلی قشنگ بود سینا جان
خیلی زیاده زیاد

:41::41::41::41:

تبریک می گم !

در ضمن دیگه حرفی از غم و اینا نیار!
یعنی چی متناسب با حالم ... غم ؟؟؟؟

ممنونم آبجی مهسا . لطف دارین . بعضی وقتا غم خوبه ... . باور نمی کنین ؟ :44: .
بی خیال . متشکرم از نظرتون مهسا جان .

Sina_Yanni
Wednesday 4 August 2010, 06:54 PM
سینا جان عاااااااااااااااااااااااا لی بود!
بهت تبریک میگم...
خیلی خیلی با احساس نواختی...ویبراسیونت هم خیلی خوب بود!
آفرین...
منتظر کارهای بعدیت هستم...

ممنونم نیلو ! قرار بود جواب پستتو بدم یادم رفت ! راستش ویبراسیون رو خودم میدم . نگرانم ! میترسم غلط باشه عادت بمونه سرم ... ! ولی از قرار معلوم صداش خوب درمیاد :)) پیش استاد از ویبراسیون خبری نیست !

مزد اگر می طلبی طاعت استاد ببر :)

AFRooGH
Thursday 5 August 2010, 05:04 PM
درود...
سینا نمیدونم چرا از ساز زدنت عجیب خوشم میاد حتی با اینکه مدت خیلی کمی هست که مینوازی و تکنیک های مختلف رو هنوز نیاموختی که بخوای رو ویولنت اجراشون کنی.موفق باشی.
در مورد این کاری هم که گذاشته بودی خیلی عالی بود ولی چند جای کوچیک ایرادای کوچیک تری وجود داشت مثل ثانیه24 که نت سل رو اضافی میزنی( البته با اضافه کردن نت سل و بعدش اجرای نت لا کار خیلی زیباتر میشه اما چون شما یه مکث کوچیک اون وسط دادی باعث شد تا به گوش زیبا نرسه)
و در ثانیه 40 و 1/04 نت می رو اگه با انگشت 4 بگیری و با دست باز سیم می اجرا نکنی خیلی بهتر میشه.
سپاس.

Sina_Yanni
Thursday 5 August 2010, 11:14 PM
درود...
سینا نمیدونم چرا از ساز زدنت عجیب خوشم میاد حتی با اینکه مدت خیلی کمی هست که مینوازی و تکنیک های مختلف رو هنوز نیاموختی که بخوای رو ویولنت اجراشون کنی.موفق باشی.
در مورد این کاری هم که گذاشته بودی خیلی عالی بود ولی چند جای کوچیک ایرادای کوچیک تری وجود داشت مثل ثانیه24 که نت سل رو اضافی میزنی( البته با اضافه کردن نت سل و بعدش اجرای نت لا کار خیلی زیباتر میشه اما چون شما یه مکث کوچیک اون وسط دادی باعث شد تا به گوش زیبا نرسه)
و در ثانیه 40 و 1/04 نت می رو اگه با انگشت 4 بگیری و با دست باز سیم می اجرا نکنی خیلی بهتر میشه.
سپاس.

سلام مصطفی جان ! خیلی ممنونم :) نظر لطفتونه . خجالت زده شدم ! :9:

ممنونم بابت گفتن ایرادام . سعی میکنم دفع بعد اینام نباشه .

3پاس :am

Arman_awn
Thursday 5 August 2010, 11:46 PM
سلام

نسبت به مدتی که دارین کار می کنین جداً عالیه. دست مریزاد. احسنت.
تو نواختن ویولن، من که کاملاً به این نکته رسیدم که حسی که موقع نوازندگی
نوازنده داره روی کار خیلی خیلی تاثیر گذاره. چیزی که شما کاملاً داشتید
و از نوازندگیتون مشخصه.
البته با تکنیک هایی که انشاالله در آینده یاد میگیرین میتونین این کار رو خیلی
بهتر و قشنگ تر برای ما اجرا کنید و ما لذت ببریم.

ممنون.