PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک فوری فوری فوری از اساتید سه تار

hamidviolon
Thursday 5 August 2010, 08:42 AM
سلام به همهی بچه های خوب سه تار زن .
آقا من می خوام یه سه تار خوب بگیرم می خواستم قیمت اصلی ساز هارو البته با مارکشون بهم بدید . در مورد مارک های مفاخری و بامداد هم یه قیمتی به هم بدین ممنون می شم . فقط خواهشانه و عاجزانه تقاضا دارم که زود جوابم و بدین . ممنون

AliB
Thursday 5 August 2010, 10:13 AM
سلام دوست عزیز
والا امیدوارم که کسی پیدا بشه که حدود قیمت ها رو الان داشته باشه ! چون معمولا بچه های نوازنده کمتر تو کار خرید و فروش ساز هستند و اگر هم اطلاعاتی داشته باشن بصورت تجربه ی شخصیست .
مساله ی بعد این هست که از کجا خرید می کنی. تهران یه جوره شهرستان یه جور.
مثلا این مفاخری ها تا اونجا که من می دونم چندین نفرن و هر کدوم هم ساز خودش رو میسازه و قیمت خودش رو داره.
من قیمت سال های 82 83 رو دارم :دی اون موقع ها 40 50 تومن میدادن! البته تو شهرستان ما تو تهران خیلی ارزون تر بود مسلما.
بامداد رو اصلا نشنیدم . توصیه می کنم از مباحث بخش سه تار استفاده کنی و درباره ی سه تار خوب و ویژگی هاش تحقیق کنی تا ساز خوبی بتونی به نسبت پولت بخری.
دیگه سازهایی که سرشون به تنشون بیارزه بالای 100 هستن.
کی نژاد هم هست کرج ساز می سازه . اونم سازهای خوش ساخت و خوش قیمتی داره تا 100 120 اینجورا . می تونی بری سراغ حلمی اونجا سازهای با قیمت مناسب می تونی بخری (تو سعادت اباده کارگاهش) خیلی ها اونجا ساز می برن برای فروش . (البته من شنیدم این رو و اگر بخوای باید آدرس دقیق کارگاهش رو برات بپرسم یا یکی از دوستان اگر می دونه راهنماییت کنه)
موفق باشی

shahr_ashub
Saturday 7 August 2010, 03:06 PM
درود بر شما
اول باید مشخص کنید که ساز مشقی می خواید یا حرفه ای
اگر مشقی می خواید بیشتر سازهای تو بازار مشقی هستن و اگه یه ساز تو حوالی قیمت 150 تا 180 بگیرید ساز مشقی خوبی می شه
اما اگه حرفه ای بخواید ساز جلیل وند خوبه قیمتش رو دقیق نمی دونم سازهای استاد سکوتی هم خیلی خوبه و قیمتش حوالی 600
البته الان بیشتر اساتید سازهاشون رو بصورت اقساتی هم میدن