PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درباره ی صدای من نظر بدید

aasef khashe
Saturday 7 August 2010, 01:56 AM
سلام ممنون می شم تو صدام هر اشکالی می بینید البته با راه حل بگید
بعدم یه چیزی مهم نظرتون درباره ی رنگ (جنس) صدام چیه
البته یه چیزه سلیقه ای یکی خوشش می یاد یکی نه
ممنون می شم نظرتون رو بگید :42:
با تشکر .....
You can see links before reply 8[1].mp3

Mehrdadgh4
Saturday 7 August 2010, 10:11 AM
دوست عزيز لينك خرابه

aasef khashe
Saturday 7 August 2010, 11:08 AM
You can see links before reply
بفرمایید

aasef khashe
Saturday 7 August 2010, 01:40 PM
دوستان 4 بار دانلود شد کسی ما رو لایق نظرش ندونست
اگه نظرتونم انتقادی باشه با کمال میل می پذیرم

Mehrdadgh4
Saturday 7 August 2010, 03:42 PM
سلام.جنس صداي خوبي داريد.اما اصلا تحريرا رو درست اجرا نمي كنيد ! بعضي جاها از ريتم خارج ميشه . ببخشيد فقط نظرمو دادم

aasef khashe
Saturday 7 August 2010, 03:49 PM
خیلی خیلی خوشحال شدم که نظرتون رو راحت بیان کردید
آره خودمم این حس دارم راه حلش چیه؟

nanani
Saturday 7 August 2010, 04:14 PM
به نظرم جنس صداتون خوبه ولی به نظر میاد موقع خوندن نفس کم میارید.فکر می کنم لازم باشه بیشتر برای نفس گرفتن تمرین کنید.یه چیز دیگه هم متوجه شدم اگه اشتباه نکنم بیشتر از دیافراگم می خونید تا هنجره.فالش هم زیاد داشتید.ببخشید مثل اینکه زیاد ایراد گرفتم.موفق باشید.

aasef khashe
Saturday 7 August 2010, 04:23 PM
آره صد درصد موافقم
نفس کم میارم
فکر کنم به خاطر اینه که از دیافراگم می خونم آخه من جایی شنیدم که از دیافراگ خوندن خوب ؟
بعد راه حل مشکل فالش خوندن؟

makan
Saturday 7 August 2010, 05:04 PM
aasef khasheجان گیتارت که کلا اشتباه بود آکرداش من احساس می‌کنم تحریرات اشتباهه ولی‌ کلا خوب بود موفق باشی‌ راستی‌ جنس صداتو دوست دارم:10:

Mehrdadgh4
Saturday 7 August 2010, 05:06 PM
بعد راه حل مشکل فالش خوندن؟

كلاس سلفژ

digilap
Monday 9 August 2010, 03:19 PM
صدات جنس جالبي داره!
هم خستست هم زيره!
اما بايد بري پيش يه استاد خوب !كه نقائصتو درست كنه مثل همين مشكلاتي كه دوستان گفتن!
شاد باشي!

BaBak_ParSian
Monday 9 August 2010, 04:02 PM
درود - بقول دوستان جنس صدا خوبه تقریبا - ولی انگاری نفس کم می اری این اصلا خوب نیست واسه یه خواننده انگار که ضد ضرب زیاد می زنی کمی صداتو فالش می کنه تحریر هم کم می زنی همین تحریهاست که اهنگ رو قشنگ می کنه و حس می ده به به صدات اگه اینا رو برطرف کنی خوبه

aasef khashe
Monday 9 August 2010, 05:22 PM
صدات جنس جالبي داره!
هم خستست هم زيره!
اما بايد بري پيش يه استاد خوب !كه نقائصتو درست كنه مثل همين مشكلاتي كه دوستان گفتن!
شاد باشي!
ممنون چشم حتما سعی می کنم خودمو اصلاح کنم
شما هم شاد باشید
یا علی

aasef khashe
Monday 9 August 2010, 05:51 PM
درود - بقول دوستان جنس صدا خوبه تقریبا - ولی انگاری نفس کم می اری این اصلا خوب نیست واسه یه خواننده انگار که ضد ضرب زیاد می زنی کمی صداتو فالش می کنه تحریر هم کم می زنی همین تحریهاست که اهنگ رو قشنگ می کنه و حس می ده به به صدات اگه اینا رو برطرف کنی خوبه

بله گفتم نمی دونم چطوری نفسم و زود خارج نکنم مشکل من اینه که هوا رو خیلی زود بیرون می دم
ممنون می شم درباره ی این مورد یه راهنمایی کنید
بعد من اون اصطلاحاتی گفتید و نمی شناسم
آیا تحریر چیزه ارثی هست یا اکتسابی ممنون می شم بگید
بازم ممنون:redguitar:

paco_delucia
Monday 9 August 2010, 08:26 PM
مرسي ، صداي خوبيه ،روش كار كن.

omid a.s
Thursday 9 September 2010, 11:37 PM
دوست عزیز من یک راه برای تمرین تنفس برات میگم امیدوارم بدردت بخوره .1.بمدت 30تا15 ثانیه سعی کن بتونی صدات رو روی نت دو در اکتاو پنجم نگه داری حالا اگر هم سلفژ بلد نیستی میتونی تو هر نتی که راحتی انجامش بدی
سعی کن ژوست بخونی این یعنی اینکه اگه از نت دو شروع کردی در اخر15تا30 ثانیه نتی که میخونی همون نت دو باشه.

omid a.s
Thursday 9 September 2010, 11:48 PM
من تازه صداتو شنیدم دوستان درست میگن همیشه سعی کردن باعث میشه تا ادمی به موفقیت برسه.

پس سعی و تلاش اولین راه موفقیت هست.
موفق باشی:

netmooteler
Friday 10 September 2010, 12:43 AM
درود
دوست من نمی دونم وسعت صداییت چقدره
ولی ایرادت اینه که شاید صداتو تغییر می دی سعی کن با صدای خودت بخونی ..
در ضمن از یه استاد خوب کمک بگیر و قبل از اینکه روی تکنیک های آواز(تحریر & ویبراتو) کار کنی روی وسعت صدات کار کن..
بدرود

netmooteler
Friday 10 September 2010, 12:45 AM
درود
دوست من نمی دونم وسعت صداییت چقدره
ولی ایرادت اینه که شاید صداتو تغییر می دی سعی کن با صدای خودت بخونی ..
در ضمن از یه استاد خوب کمک بگیر و قبل از اینکه روی تکنیک های آواز(تحریر & ویبراتو) کار کنی روی وسعت صدات کار کن..موفق باشی
بدرود

Vala
Friday 10 September 2010, 01:22 AM
دوست عزیز حتما سعی کنید در محدوده صدایی خود بخونید و حتما برای بهتر خوندن کلاس های اموزش خواندن در دستگاه های مختلف رو برید ....

BaBak_ParSian
Friday 10 September 2010, 07:52 AM
بله گفتم نمی دونم چطوری نفسم و زود خارج نکنم مشکل من اینه که هوا رو خیلی زود بیرون می دم
ممنون می شم درباره ی این مورد یه راهنمایی کنید
بعد من اون اصطلاحاتی گفتید و نمی شناسم
آیا تحریر چیزه ارثی هست یا اکتسابی ممنون می شم بگید
بازم ممنون:redguitar:
درود - خوب در سلفز یا اموزش پاپ یا اپرا یکی از تکنیکهای خوانندگان صدا را در سینه ذخیزه کزدن است که هم قوت صدا و هم اصالت صدا از دست نره - در مورد تحریرها نه تحریر رو باید یاد گرفت

aasef khashe
Sunday 12 September 2010, 11:08 AM
ممنون دوست عزیز میرم که تمرین کنم بازم ممنون

pp017
Sunday 12 September 2010, 11:49 AM
اقا لینکت خرابه..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نمونه کار های من (You can see links before reply)

makan
Sunday 12 September 2010, 12:38 PM
من چک کردم لینک سالمه!!!!!

Babak_mix
Sunday 12 September 2010, 12:59 PM
به مثال کوچیک برات میزنم...
وقتی جناب مانی رهنما (فکر کنم بشناسید) رفتن پیش استاد بیات و تست صدا دادند، استاد فرمودند بفرمائید عزیزم شما به درد خوانندگی نمیخورید...
هر کسی جای مانی بود ناراحت میشد و شاید واقعاً خوانندگی رو کنار میذاشت، ولی ایشون تقریباً به مدت دو ماه به کوه میرفتند و اونجا فریاد میزدند، شاید مسخره به نظر بیاد، ولی این باعث شد که اون صدای واقعی نهفته ایشون به بار بشینه و بعد از دو ماه دوباره با پرویی برگشتند پیش استاد بیات و دوباره از آقای بیات خواستند که ازشون تست بگیره، این بار استاد گفتند که این صدایی هست که میشه روش کار کرد و تنظیم اولین آلبوم مانی رهنما (آلبومی به نام ماهی ها) رو خودشون انجام دادند...

aasef khashe
Sunday 12 September 2010, 05:53 PM
دوستان ممنون از لطفتون بابات گوش دادن به کار من و کمک به رفع اشکالم
چشم سعی می کنم روشون کار کنم و خودمو بهتر کنم بابک جان اتفاقا مانی رهنما یکی از خواننده های مورد علاقه منه این دلیل داد زدن باعث نشده خیلی از تارهای صوتیش آسیب ببینه؟

TurkOghlan
Sunday 12 September 2010, 07:05 PM
صدات خوبه. شاید اگه ضبطش بهتر بشه خوب دربیاد.
ممنون

aasef khashe
Sunday 12 September 2010, 08:55 PM
صدات خوبه. شاید اگه ضبطش بهتر بشه خوب دربیاد.
ممنون

این یکی از مسائلی بود که همیشه منو اذیت می کرد ولی سعی می کنم درستش کنم چون خیلی کم قسمت بم صدامو می گیره اعصاب خودمم خورد شده

farid_64
Sunday 12 September 2010, 10:17 PM
دانلود نمیشه چک کن

aasef khashe
Monday 13 September 2010, 10:54 AM
دوست عزیز سالامه که !؟؟ شاید شما از لینک که تو پست اول هست استفاده می کنید لینک پست سوم درست هست بازم ممنون