PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت نام برای مسابقات نوازندگی سنتور

Arash-hadian
Sunday 8 August 2010, 10:50 AM
سلام

دوستانی که قصد شرکت در مسابقات نوازندگی سنتور رو دارند در این تاپیک با درج یک پست ثبت نام کنند.

این مسابقات در سطوح مختلف از ابتدایی تا حرفه ای انجام میشه .بنابراین هرکسی با هرمقدار
توانایی میتونه در مسابقات شرکت کنه حتی کسی که تازه 1 هفتس سنتور رو یاد گرفته.

برای اینکه سطح شرکت کنندگان رو بدونیم لازمه که :

1- بگید چند ساله سنتور میزنید(بطور مفید)
2-چه کتابی هایی رو زدید(و تا کجا اون کتاب رو زدید)
3-در حال حاضر در حال زدن چه کتاب و چه بخشی از اون هستید...
این موارد برای انتخاب قطعه مهم هست...

موارد بالا برای ثبت نام الزامی هست و حتما باید قید بشه توسط شرکت کنندگان عزیز

نکته دیگه اینکه بخاطر حفظ نظم تاپیک هرگونه پستی که غیر از معرفی شرکت کننده ها باشه حذف خواهد شد.
هر سوالی بود از طریق پیام خصوصی در خدمتون هستم.

مهلت ثبت نام در مسابقات از امروز دو هفته خواهد بود و این تاپیک تا تاریخ 31 مرداد باز خواهد بود.

منتظر حضور گرم شما هستیم...

Razoniaz
Monday 9 August 2010, 11:30 AM
سلام به تک تک دوستان عزیز بخش سنتور
چرا هنوز هیچکس برای مسابقات ثبت نام نکرده دوستان؟ به نظر من فرصت خیلی خوبی هستش برای پیشرفت نوازندگی. هم به نقاط ضعف و نقاط قوت نوازندگی خودمون پی می بریم و هم اینکه از نکات مثبت نوازندگی بقیه دوستان می تونیم الگو برداری کنیم.
از این فرصت خوب استفاده کنید. اصلا فرقی نمی کنه تو چه سطحی از نوازندگی باشید مسابقات توی همه رده ها برگزار می شه.
پس منتظر حضور سبزتان هستیم.

Mezrab
Monday 9 August 2010, 01:04 PM
سلام

دوستانی که قصد شرکت در مسابقات نوازندگی سنتور رو دارند در این تاپیک با درج یک پست ثبت نام کنند.

این مسابقات در سطوح مختلف از ابتدایی تا حرفه ای انجام میشه .بنابراین هرکسی با هرمقدار
توانایی میتونه در مسابقات شرکت کنه حتی کسی که تازه 1 هفتس سنتور رو یاد گرفته.

برای اینکه سطح شرکت کنندگان رو بدونیم لازمه که :

این موارد برای انتخاب قطعه مهم هست...

موارد بالا برای ثبت نام الزامی هست و حتما باید قید بشه توسط شرکت کنندگان عزیز

نکته دیگه اینکه بخاطر حفظ نظم تاپیک هرگونه پستی که غیر از معرفی شرکت کننده ها باشه حذف خواهد شد.
هر سوالی بود از طریق پیام خصوصی در خدمتون هستم.

مهلت ثبت نام در مسابقات از امروز دو هفته خواهد بود و این تاپیک تا تاریخ 31 مرداد باز خواهد بود.

منتظر حضور گرم شما هستیم...

1 سال هست که سنتور رو شروع کردم.
شیوه سنتور نوازی پشنگ کامکار، دستور سنتور، در حال حاضر دوره ابتدایی سنتور بخش های شور و ابوعطا و سه گاه و دشتی رو زدم..در حال زدن بیات ترک هستم.

payam_vc
Monday 9 August 2010, 01:42 PM
با سلام خدمت دوستان گرامی واساتید عزیزم آقایان محسن و آرش ...
بنده مدت کمی هست که سنتور رو شروع کردم ...یعنی به تازگی وارد پنجمین ماه از آموزشم شدم.و خیلی خوشحالم از اینکه این ساز رو انتخاب کردم و همچنین در کنار شما بودن برام واقعا لذت بخش هست...
من کتاب دستور سنتور استاد پایور رو زدم و اکنون به درس 30 از کتاب شیوه سنتور نوازی استاد کامکار رسیدم...حالا که این فرصت پیش اومده گفتم بیام خودمو یه محکی بزنم و درسمو به اساتید عزیز آقا محسن و آقا آرش پس بدم...از اینکه جسارت کردم عذرخواهی می کنم...:18:

nazi-santoori
Monday 9 August 2010, 06:47 PM
با سلام
منم 3 ماه شروع کردم
از کتاب دستور سنتور استاد پایور و الانم رسیدم به درس 15
ببخشید دیگه خودتون گفتید اگه یه هفته هم شروع کردین اقدام کنید منم اطاعت امر کردم.

SOLAIEN
Monday 9 August 2010, 07:56 PM
سلام خدمت شما ...
من دو سالی هست که سنتور میزنم ... دستور سنتور - شیوه ی پشنگ کامکار - و تعداد زیادی تک آهنک در دستگاه های مختلف ...
ولی به طور تخصصی ردیف ها رو حدود دو ماهه شروع کردم والان هم آواز دشتی هستم ... تازه دارم شور را درک می کنم ... گوشی هم خیلی کار میکنم ...
با تشکر

Arash-hadian
Sunday 15 August 2010, 10:14 AM
تشکر از دوستان عزیزی که ثبت نام کردند.
باقی دوستان سنتور نوازمون چرا ثبت نام نمیکنند ؟ خیلی بیشتر از این حرفا سنتورنواز تو سایت داریماااا!!!

این مسابقات در همه سطوح برگذار میشه از دوره های پایین تا بالا. بنابراین هرکسی در هر دوره و سطحی که باشه میتونه شرکت کنه.

منتظر حضور گرمتون هستیم....

kiarash_bach
Sunday 15 August 2010, 11:26 AM
سلام
یکی از دوستان نزدیک من سنتور میزنه اگه یکی دو روز صبر کنید اوونم میاد تا کی فرصت هست؟؟

Mahshar_sensational
Sunday 15 August 2010, 12:20 PM
سلام به تک تک دوستان عزیز
من حدود یک سال و نیم هستش که سنتور میزنم. کتاب دستور سنتور استاد پایور و شیوه سنتور نوازی پشنگ کامکار را کار کردم. الان هم ردیف میرزا عبدلله را میزنم. دستگاه شور را تا اول شهر آشوب زدم. در کنار این. قطعاتی از کتاب شعر بی واژه مثل تمنا را هم اجرا کردم. و قطعات دیگری از پشنگ کامکار.......
من مشتاق شرکت در مسابقه هستم.

Meshkatian
Sunday 15 August 2010, 11:01 PM
سلام خدمت دوستان هنرمند
من 3 سال دارم ساز می زنم کتاب های دستور سنتور استاد پایور ، شیوه ی سنتور نوازی ، یادگاران ، سپیده ،
گلنار رو کامل زدم ، از کتاب 40 قطعه و 30 قطعه (سه گاه و شکسته ) چند تا از قطعات رو زدم ،مجمعه پیش درآمد و رنگ ، رنگ همایون و دشتی راست کوک رو زدم ، از کتاب 8 آهنگ فریبا و مجموعه تصانیف هم شیدایی و روز وصل دوستاران. الآن در حال زدن ردیف های استاد صبا هستم سه گاه و شور زدم و الآن بیات ترکم.
امیدوارم بتونم توی مسابقات شرکت کنم

marzie_samimiparvar
Sunday 15 August 2010, 11:58 PM
سلام!!من5 ساله ساز میزنم و کتابهای دستور سنتور،شیوه ی سنتور نوازی،30قطعه چهار مضراب،ردیف پایور ،ردیف صبا،هشت قطعه،قسمتی از یادگاران،خزان مشکاتیان،قسمتی از کتاب گل آیین،رو زدم و در حال حاضر دارم کتابهای مجمو عه ی پیش در آمدو رنگ رو با هم کار میکنم!چون درسهارو به ترتیب نمیزنم نمیتونم بگم کجای کتابم!!!

Razoniaz
Monday 16 August 2010, 10:10 AM
سلام
یکی از دوستان نزدیک من سنتور میزنه اگه یکی دو روز صبر کنید اوونم میاد تا کی فرصت هست؟؟

سلام دوست عزیز همونطور که در پست اول ذکر شده تاریخ ثبت نام تا یکشنبه 31 مردادماه می باشد.

kochar
Tuesday 17 August 2010, 12:16 AM
سلام
من 2 سال و چند ماهی هست که ساز می زنم. ( البته نه بدون وقفه متاسفانه) شیوه سنتور نوازی پشنگ کامکار، دوره ابتدایی ( فقط بعضی از قطعات ضربی) ، 30 قطعه چهار مضراب ( 8 قطعه)و الان هم موسیقی مجلسی . قطعات همه در شور و سه گاه بوده اند. هیچ کدوم از کتابها رو کامل از اول تا آخر نزدم و نکته ی آخر اینکه تا حالا به صلاحدید استاد ردیف به من آموزش داده نشده.
مرسی بابت این ایده ی بسیار خوب.

Crazyarchitect
Tuesday 17 August 2010, 01:47 AM
سلام دوستان . من فقط 2 هفته ست که کلاس سنتور میرم و فقط نتها رو میزنم . اگه خدا بخواد دوره ی بعد تو مسابقه شرکت میکنم .

falsafe
Tuesday 17 August 2010, 09:04 AM
سلام
من مدت 12 سال گوشي سنتور ميزنم
علاقمند هستم كه در مسابقات شركت كنم
You can see links before reply

vesall
Tuesday 17 August 2010, 03:43 PM
من وصال هستم.
2 هفته است که مفید سنتور میزنم.
الانم درس 12 دستور سنتور هستم (در گرفتن مظراب در دراز مدت(تعادلش)، مشکل دارم و نمیدونم عادیه یا نه!)

خلاصه دفعه ی بعد انشالله.

Arash-hadian
Tuesday 17 August 2010, 05:41 PM
سلام
من مدت 12 سال گوشي سنتور ميزنم
علاقمند هستم كه در مسابقات شركت كنم
You can see links before reply (You can see links before reply)

دوست عزیز به منظور آشنا شدن با سطح نوازندگیتون میشه بگید چه قطعات معروفی از سنتور رو زدین ؟ یا از چه کتابهایی ؟

BMW_Hossein
Wednesday 18 August 2010, 04:36 AM
سلام
حسین هستم، من 18 ماه هستش که سنتور می زنم، کتاب های دستور سنتور و شیوه سنتور نوازی استادان پایور و کامکار رو کامل زدم. الان هم ردیف پایور رو می زنم، شور، ابوعطا، بیات ترک، افشاری، دشتی و سه گاه رو از این کتاب کامل زدم و الان دستگاه ماهور رو می زنم.
از کتاب های دیگه هم قطعاتی رو زدم: سرو ناز، شور انگیز، سرکش از کتاب بیست قطعه.
تمنا و دلشکن از شعر بی واژه و خزان از گل آئین.

taj key
Sunday 22 August 2010, 04:47 PM
سلام
سجاد تاجكي هستم 7 ساله سنتور ميزنم
كتاب هايي كه كار كردم به ترتيب:

دستور سنتور پايور(كامل)-شيوه سنتور نوازي پشنگ(كامل)-دوره ابتدايي سنتور پايور(كامل)-رديف ابوالحسن صبا(كامل)-رديف ميرزا عبدا...(بخشي)-سي قطعه چهار مضراب پايور(10 قطعه)-بيست قطعه مشكاتيان(16قطعه برتر)-گل آوا و گل آيين(قطعات مشهور)-قطعات موسيقي مجلسي(5قطعه) و ...

و اكنون قطعات استاد اردوان كامكار

Arash-hadian
Monday 23 August 2010, 10:30 AM
تاپیک ثبت نام تا جمعه 5 شهریور تمدید شد.

دوستان شرکت کننده حتما موارد زیر رو ذکر کنند:

---------------------------------------------------------------------------

اسامی دوستانی که تا به حال ثبت نام کردند:

1-mezrab (یک سال - شیوه سنتور نوازی پشنگ کامکار، دستور سنتور، در حال حاضر دوره ابتدایی سنتور بخش های شور و ابوعطا و سه گاه و دشتی رو زدم..در حال زدن بیات ترک هستم)

2- payam_vc (پنج ماه - کتاب دستور سنتور استاد پایور رو زدم و اکنون به درس 30 از کتاب شیوه سنتور نوازی استاد کامکار رسیدم)

3- nazi-santoori (سه ماه - کتاب دستور سنتور استاد پایور - درس 15)

4- FARZAN..SB (دو سال - دستور سنتور - شیوه ی پشنگ کامکار - و تعداد زیادی تک آهنک در دستگاه های مختلف ...به طور تخصصی ردیف ها رو حدود دو ماهه شروع کردم والان هم آواز دشتی هستم )

5- mahshar123 (یک سال و نیم - کتاب دستور سنتور استاد پایور و شیوه سنتور نوازی پشنگ کامکار و ردیف میرزا عبدلله ،دستگاه شور ،تا اول شهر آشوب)

6- Meshkatian (سه سال - دستور سنتور ، شیوه ی سنتور نوازی ، یادگاران ، سپیده ،
گلنار (کامل) ، از کتاب 40 قطعه و 30 قطعه (سه گاه و شکسته ) چند تا از قطعات رو زدم ،مجمعه پیش درآمد و رنگ ، رنگ همایون و دشتی راست کوک ، از کتاب 8 آهنگ فریبا و مجموعه تصانیف هم شیدایی و روز وصل دوستاران. الآن در حال زدن ردیف های استاد صبا هستم سه گاه و شور زدم و الآن بیات ترکم)

7- marzi_samimi (پنج سال - کتابهای دستور سنتور،شیوه ی سنتور نوازی،30قطعه چهار مضراب،ردیف پایور ،ردیف صبا،هشت قطعه،قسمتی از یادگاران،خزان مشکاتیان،قسمتی از کتاب گل آیین و در حال حاضر کتابهای مجموعه ی پیش در آمدو رنگ )

8- kochar ( بیش از دوسال - شیوه سنتور نوازی پشنگ کامکار، دوره ابتدایی ( فقط بعضی از قطعات ضربی) ، 30 قطعه چهار مضراب ( 8 قطعه)و الان هم موسیقی مجلسی . قطعات همه در شور و سه گاه بوده اند. هیچ کدوم از کتابها رو کامل از اول تا آخر نزدم و نکته ی آخر اینکه تا حالا به صلاحدید استاد ردیف به من آموزش داده نشده)

9- falsafe (دوازده سال - متاسفانه ایشون اطلاعاتی درباره کتابهایی که زدند به ما ندادند!)

10- BMW_Hossein ( هجده ماه - دستور سنتور و شیوه سنتور نوازی. الان هم ردیف پایور شور، ابوعطا، بیات ترک، افشاری، دشتی و سه گاه و الان دستگاه ماهور رو می زنم.از کتاب های دیگه هم قطعاتی رو زدم: سرو ناز، شور انگیز، سرکش از کتاب بیست قطعه. تمنا و دلشکن از شعر بی واژه و خزان از گل آئین)

11- taj key ( هفت سال - کامل : دستور سنتور، شیوه سنتور نوازي،دوره ابتدايي،رديف ابوالحسن صبا

قسمتی : رديف ميرزا عبدا...-سي قطعه (10 قطعه)-بيست قطعه مشكاتيان(16قطعه برتر)-گل آوا و گل آيين(قطعات مشهور)-قطعات موسيقي مجلسي(5قطعه) و اكنون قطعات استاد اردوان كامكار)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با تشکر از دوستان شرکت کننده درخواست دارم که پیگیر مسابقات باشند و به این تاپیک سر بزنند. ما روی شرکت همه شما حساب میکنیم.

دو دوست عزیزمون falsafe و Crazyarchitect گرامی هم درصورتی که تمایل داشته باشند میتونند تو همین دوره مسابقات شرکت کنند چون مسابقات در همه رده ها انجام میشه : مقدماتی ، متوسط و پیشرفته.

ممنون...

mojtaba_bahador
Wednesday 25 August 2010, 11:44 PM
سلام
12 ساله گوشی کار میکنم دیگه دارم پا توی 13 سال میذارم.
مشتاق شرکت در مسابقات.
اکثرا کارهای مرخ.م استاد پایور و مرخوم استاد مشکاتیان رو میزنم (مخصوصا چهار مضرابهاشون)

اما یه سئوال!!!
در رابطه با مسبقات میشه یه ذره توضیح بدید؟
به چه صورت برگزار میشه؟ مجازی یا حضوری؟
اگه حضوریه، کجا برگزار میشه؟
و یه مقدار توضیح کلی از روند مسابقه؟؟؟؟
ممنون!

Arash-hadian
Friday 27 August 2010, 04:42 AM
در رابطه با مسبقات میشه یه ذره توضیح بدید؟
به چه صورت برگزار میشه؟ مجازی یا حضوری؟
اگه حضوریه، کجا برگزار میشه؟
و یه مقدار توضیح کلی از روند مسابقه؟؟؟؟
ممنون!

مسابقات به صورت مجازی هست و شرکت کنندگان قطعات رو ضبط میکنند و بروی سایت قرار میدهند تا تیم داوری ،اون قطعه رو ارزیابی کنه.
این مسابقات در سه رده مقدماتی - متوسط و پیشرفته برگذار میشه و دوستان خودشون میتونند انتخاب کنند که در کدوم رده شرکت میکنند.

توضیحات کامل در آغاز هر مرحله از مسابقه داده خواهد شد.

Bloody_Diamond
Friday 27 August 2010, 12:47 PM
من حدود 8 ماه هست که سنتور می زنم.
کتابهای شیوه سنتور نوازی (پشنگ کامکار)، دستور سنتور(استاد پایور) رو کامل زده ام و در حال حاضر کتاب ردیف ابتدایی پایور رو تا مقدمه بیات ترک زده ام.

Ali_kavosh66
Friday 27 August 2010, 10:58 PM
باسلام. من علي موحدي راد از شهرستان دزفول (استان خوزستان) هستم . تقريبا" 7سال هست كه سنتور ميزنم.از استاد پايور : دستور سنتور/دوره ابتدايي/سي قطعه چهارمضراب و از استاد مشكاتيان:18قطعه/20قطعه/گل آوا/گل آيين/سل آيين رو زدم الان دارم رديف هاي ميرزا عبدالله رو نزد استاد كياني ميگذرونم :22: You can see links before reply@yahoo.com

Arash-hadian
Saturday 28 August 2010, 05:13 AM
اسامی دوستان شرکت کننده:

1-mezrab (یک سال - شیوه سنتور نوازی پشنگ کامکار، دستور سنتور، در حال حاضر دوره ابتدایی سنتور بخش های شور و ابوعطا و سه گاه و دشتی رو زدم..در حال زدن بیات ترک هستم)

2- payam_vc (پنج ماه - کتاب دستور سنتور استاد پایور رو زدم و اکنون به درس 30 از کتاب شیوه سنتور نوازی استاد کامکار رسیدم)

4- FARZAN..SB (دو سال - دستور سنتور - شیوه ی پشنگ کامکار - و تعداد زیادی تک آهنک در دستگاه های مختلف ...به طور تخصصی ردیف ها رو حدود دو ماهه شروع کردم والان هم آواز دشتی هستم )

5- mahshar123 (یک سال و نیم - کتاب دستور سنتور استاد پایور و شیوه سنتور نوازی پشنگ کامکار و ردیف میرزا عبدلله ،دستگاه شور ،تا اول شهر آشوب)

گلنار (کامل) ، از کتاب 40 قطعه و 30 قطعه (سه گاه و شکسته ) چند تا از قطعات رو زدم ،مجمعه پیش درآمد و رنگ ، رنگ همایون و دشتی راست کوک ، از کتاب 8 آهنگ فریبا و مجموعه تصانیف هم شیدایی و روز وصل دوستاران. الآن در حال زدن ردیف های استاد صبا هستم سه گاه و شور زدم و الآن بیات ترکم)

7- marzi_samimi (پنج سال - کتابهای دستور سنتور،شیوه ی سنتور نوازی،30قطعه چهار مضراب،ردیف پایور ،ردیف صبا،هشت قطعه،قسمتی از یادگاران،خزان مشکاتیان،قسمتی از کتاب گل آیین و در حال حاضر کتابهای مجموعه ی پیش در آمدو رنگ )

8- kochar ( بیش از دوسال - شیوه سنتور نوازی پشنگ کامکار، دوره ابتدایی ( فقط بعضی از قطعات ضربی) ، 30 قطعه چهار مضراب ( 8 قطعه)و الان هم موسیقی مجلسی . قطعات همه در شور و سه گاه بوده اند. هیچ کدوم از کتابها رو کامل از اول تا آخر نزدم و نکته ی آخر اینکه تا حالا به صلاحدید استاد ردیف به من آموزش داده نشده)

9- falsafe (دوازده سال - متاسفانه ایشون اطلاعاتی درباره کتابهایی که زدند به ما ندادند!)

10- BMW_Hossein ( هجده ماه - دستور سنتور و شیوه سنتور نوازی. الان هم ردیف پایور شور، ابوعطا، بیات ترک، افشاری، دشتی و سه گاه و الان دستگاه ماهور رو می زنم.از کتاب های دیگه هم قطعاتی رو زدم: سرو ناز، شور انگیز، سرکش از کتاب بیست قطعه. تمنا و دلشکن از شعر بی واژه و خزان از گل آئین)

11- taj key ( هفت سال - کامل : دستور سنتور، شیوه سنتور نوازي،دوره ابتدايي،رديف ابوالحسن صبا

قسمتی : رديف ميرزا عبدا...-سي قطعه (10 قطعه)-بيست قطعه مشكاتيان(16قطعه برتر)-گل آوا و گل آيين(قطعات مشهور)-قطعات موسيقي مجلسي(5قطعه) و اكنون قطعات استاد اردوان كامكار)

12- mojtaba bahador (دوازده سال گوشی - اکثرا کارهای مرحوم استاد پایور و مرخوم استاد مشکاتیان رو میزنم مخصوصا چهار مضرابهاشون)

13- Bloody Diamond (هشت ماه - کتابهای شیوه سنتور نوازی،دستور سنتور رو کامل زده ام و در حال حاضر کتاب ردیف ابتدایی پایور رو تا مقدمه بیات ترک زده ام)

14- Ali_kavosh66 (هفت سال - دستور سنتور/دوره ابتدايي/سي قطعه چهارمضراب و از استاد مشكاتيان:18قطعه/20قطعه/گل آوا/گل آيين/سل آيين رو زدم و الان رديف هاي ميرزا عبدالله)

15- sadegh_15 (دو سال - کتابهای شیوه سنتور نوازی-دستور سنتور رو به صورت گلچین زدم.چند قطعه ی متفرقه و چهار مضراب رضوی (از سی قطعه ) رو بلدم.و از کتاب دوره ابتدایی تا قرچه رسیدم)

16- ALI2323 (دو سال - کتاب های دستور سنتور و شیوه سنتور نوازی و گلنار و یاد و باد رو کامل زدم... الان هم از ردیف ابتدایی توی دستگاه افشاری هستم...)

17- mahsa90 (دو ماه - 23 درس از کتاب دستور سنتور استاد پایور )

18- r20 (یک سال - کتاب دوره ی ابتدایی استاد پایور رو تموم کردم و کتاب 30 قطعه ی پایور رو چند هفتست شروع کردم)

19- Pooriaakbari1989 (هشت ماه - دستور سنتور از استاد پایور و ردیف دوره ابتدایی سنتور از استاد پایور(الان در دستگاه همایون هستم))

20- Poriyasantori (ده سال - کتاب های زیادی زدم مثل 30قطعه 4مضراب پایور. 20قطعه مشکاتیان دورهی ابتدایی پایور. موج پشنگ کامکار.ردیف نوازی حسن صبا و... . الان دوره ی عالی اقای پایور و می زنم اولاشم)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

درود
ملهت ثبت نام برای مسابقات به اتمام رسید.

ممنون از دوستان عزیز بابت استقبال گرمشون و شرکت در مسابقه.

اسامی دوستان با مشخصاتی که ذکر شده به تیم داوری مسابقات تحویل داده میشه و طبق نظر داوران ، براساس سابقه و کتابهای زده شده و توضیحات داده شده ،رده ای که دوستان در اون شرکت داده میشوند مشخص میشه.

مرحله بعد که درواقع شروع مسابقات هست بزودی آغاز میشه و توضیحات کاملی داده میشه در مورد نحوه شرکت در مسابقه.

هرگونه سوالی بود با کمال میل از طریق پیام خصوصی درخدمتم.

بدرود...

sadegh_15
Monday 30 August 2010, 05:08 AM
سلام من صادق هستم.تقریبا 2 سال پیش شروع کردم.
کتابهای شیوه سنتور نوازی-دستور سنتور رو به صورت گلچین زدم.چند قطعه ی متفرقه و چهار مضراب رضوی (از سی قطعه ) رو بلدم.و از کتاب دوره ابتدایی تا قرچه(درس این جلسه)رسیدم.

Arash-hadian
Wednesday 8 September 2010, 09:23 AM
قابل توجه دوستان عزیز شرکت کننده :

اسامی 15 نفر شرکت کننده با مدت سنتورنوازیشون و کتابهایی که زدند به گروه داوری داده شده و انشالله به زودی رده بندی نهایی اعلام میشه!

مسابقات در سه رده مقدماتی-متوسطه و پیشرفته برگذار میشه.لازمه بگم که معیار رده بندی شرکت کنندگان براساس مدت سنتورنوازیشون و کتابهایی که زدند هست.

مورد بعدی اینکه پس از رده بندی نهایی، حداقل 3نفر باید توی هر رده قرار داشته باشن تا بشه مسابقه برگذار کرد در اون رده.

بنابراین رده ای که تعداد شرکت کننده هاش کمتر از 3نفر باشه در اون رده مسابقه ای برگذار نمیشه و دوستان میتونند به دلخواه توی رده دیگه مسابقه بدهند.

دوستان دیگری هم که تا بحال اسم ننوشتن میتونن تا اعلام رده بندی نهایی در همین تاپیک باذکر مدت سنتورنوازیشون و کتابهایی که زدند ثبت نام کنند.

هرگونه سوالی بود با کمال میل از طریق پیام خصوصی درخدمتم.

ALI2323
Wednesday 8 September 2010, 11:24 PM
سلام دو ساله سنتور میزنم...کتاب های دستور سنتور و شیوه سنتور نوازی و گلنار و یاد و باد رو کامل زدم... الان هم از ردیف ابتدایی توی دستگاه افشاری هستم...

mahsa90
Thursday 9 September 2010, 12:56 AM
سلام من 2 ماه که سنتور زدن شروع کردم و الان 23 درس از کتاب دستور سنتور استاد پایور زدم فکر نکنم بتونم توی این سری مسابقات شرکت کنم به هر حال مرسی از دعوتتون

Arash-hadian
Thursday 9 September 2010, 02:57 PM
سلام من 2 ماه که سنتور زدن شروع کردم و الان 23 درس از کتاب دستور سنتور استاد پایور زدم فکر نکنم بتونم توی این سری مسابقات شرکت کنم به هر حال مرسی از دعوتتون

مهسا جان چرا فکر میکنی نمیتونی شرکت کنی تو مسابقات ؟ شما میتونی توی رده مقدماتی شرکت کنی با کسانی که در سطح خودت هستند.
توی این مسابقات همه میتونند شرکت کنند حتی اونایی که یه جلسه رفتن کلاس. پس خواهش میکنم شرکت کن:)

mahsa90
Thursday 9 September 2010, 03:07 PM
ممنون از کار قشنگی که دارید انجام میدید

pp017
Tuesday 14 September 2010, 10:31 PM
سلام من شش سال هست که سنتور میزنم. و کتاب های دستور سنتور پایور
دوره ی ابتدایی
خود اموز حسین صبا و ابوالحسن صبا 20 قطعه ی مشکاتیان و 30 قطعه ی پایور هشت قطعه و کتاب گفتگو البته بعضی هاش رو
و کتاب مجموعه در امد ها و رنگ های راست کوک و چپ کوک رو زدم.

Arash-hadian
Tuesday 14 September 2010, 10:40 PM
سلام من شش سال هست که سنتور میزنم. و کتاب های دستور سنتور پایور
دوره ی ابتدایی
خود اموز حسین صبا و ابوالحسن صبا 20 قطعه ی مشکاتیان و 30 قطعه ی پایور هشت قطعه و کتاب گفتگو البته بعضی هاش رو
و کتاب مجموعه در امد ها و رنگ های راست کوک و چپ کوک رو زدم.

دوست عزیز شما قصد شرکت در مسابقه رو دارید ؟؟؟ آخه اینطور که از خودتون شنیدم در حال حاضر دسترسی به ساز ندارید!

اگر میتونید توی مسابقات شرکت کنید ما اسم شما رو هم اضافه کنیم؟

r20
Sunday 19 September 2010, 11:46 AM
من 1 سال سنتور میزنم و الان کتاب دوره ی ابتدایی استاد پایور رو تموم کردم. و کتاب 30 قطعه ی پایور رو چند هفتست شروع کردم.

آماده برای مسابقه ام. البته اگه نتش باشه تا کتاب 20 قطعه مشکاتیان رو هم میتونم بزنم.

pooriaakbari1989
Thursday 23 September 2010, 12:34 AM
سلام.
می خواستم برای مسابقه اعلام آمادگی کنم.
من هشت ماه سنتور زده ام:
1-دستور سنتور از استاد پایور
2-ردیف دوره ابتدایی سنتور از استاد پایور(الان در دستگاه همایون هستم)

poryasantori
Thursday 23 September 2010, 08:23 PM
من 10 ساله سنتور میزنم کتاب های زیادی زدم مثل 30قطعه 4مضراب پایور. 20قطعه مشکاتیان دورهی ابتدایی پایور. موج پشنگ کامکار.ردیف نوازی حسن صبا و... . الان دوره ی عالی اقای پایور و می زنم اولاشم

Arash-hadian
Friday 24 September 2010, 02:45 PM
اسامی دوستان شرکت کننده:

12- mojtaba bahador (دوازده سال گوشی - اکثرا کارهای مرحوم استاد پایور و مرخوم استاد مشکاتیان رو میزنم مخصوصا چهار مضرابهاشون)

13- Bloody Diamond (هشت ماه - کتابهای شیوه سنتور نوازی،دستور سنتور رو کامل زده ام و در حال حاضر کتاب ردیف ابتدایی پایور رو تا مقدمه بیات ترک زده ام)

14- Ali_kavosh66 (هفت سال - دستور سنتور/دوره ابتدايي/سي قطعه چهارمضراب و از استاد مشكاتيان:18قطعه/20قطعه/گل آوا/گل آيين/سل آيين رو زدم و الان رديف هاي ميرزا عبدالله)

15- sadegh_15 (دو سال - کتابهای شیوه سنتور نوازی-دستور سنتور رو به صورت گلچین زدم.چند قطعه ی متفرقه و چهار مضراب رضوی (از سی قطعه ) رو بلدم.و از کتاب دوره ابتدایی تا قرچه رسیدم)

16- ALI2323 (دو سال - کتاب های دستور سنتور و شیوه سنتور نوازی و گلنار و یاد و باد رو کامل زدم... الان هم از ردیف ابتدایی توی دستگاه افشاری هستم...)

17- mahsa90 (دو ماه - 23 درس از کتاب دستور سنتور استاد پایور )

18- r20 (یک سال - کتاب دوره ی ابتدایی استاد پایور رو تموم کردم و کتاب 30 قطعه ی پایور رو چند هفتست شروع کردم)

19- Pooriaakbari1989 (هشت ماه - دستور سنتور از استاد پایور و ردیف دوره ابتدایی سنتور از استاد پایور(الان در دستگاه همایون هستم))

20- Poriyasantori (ده سال - کتاب های زیادی زدم مثل 30قطعه 4مضراب پایور. 20قطعه مشکاتیان دورهی ابتدایی پایور. موج پشنگ کامکار.ردیف نوازی حسن صبا و... . الان دوره ی عالی اقای پایور و می زنم اولاشم)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

درود
ملهت ثبت نام برای مسابقات به اتمام رسید و این تاپیک بسته خواهد شد.

ممنون از دوستان عزیز بابت استقبال گرمشون و شرکت در مسابقه.

اسامی دوستان با مشخصاتی که ذکر شده به تیم داوری مسابقات تحویل داده میشه و طبق نظر داوران ، براساس سابقه و کتابهای زده شده و توضیحات داده شده ،رده ای که دوستان در اون شرکت داده میشوند مشخص میشه.

بدرود...