PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سمپل های سازهای کوبه ای

mavizak
Thursday 3 May 2007, 04:40 AM
اینجا هرکی سمپل از سازهای کوبه ای داره (خصوصا سازهای سنتی نظیر تنبک یا د?) لط? کنه بذاره.اگر هم سکانس بود خوبه.?کر میکنم خیلی مورد است?اده علاقه مندان قرار بگیره.اینجوری میتونیم با سمپل ها یک ریتم درست کنیم و اونرو تو لوپ بندازیم(یعنی بذاریم پشت سر هم بخونه) بعدش خودمون با یک ساز با اون ریتم بنوازیم.طی چند روز آینده براتون سمپلهای سازهای کوبه ای رو زیپ میکنم میذارم که است?اده کنین.ولی خودم از سازهای سنتی هیچی سمپلی ندارم اگر داشتید بزارید ممنون میشم :q

فریاد
Friday 14 September 2007, 03:53 AM
baba in che vazeshe yeki be man bege in sample bazia chie....

سلام

بابا چرا اینقدر زود از کوره در میری؟! اگه میخوای موسیقی دان بشی با ید اعصاب قوی داشته باشی!!

ببین تو اینجور انجمن ها 2دسته افراد میان

ا- افراد حرفه ای که اصلا وقت جواب دادن به سولات مبتدیان را ندارند (البته سوء تفاهم نشه) اگر وقت داشتند به یکی از اونها به صورت رندم جواب میدند .

2- افراد مبتدی و یا نیم ماهر که از روی تجربه و کنکاش به هم دیگر کمک میکنند اگر کسی جواب درست و حسابی به شما نداده خوب خودش هم زیاد بلد نبوده پس نباید از اونا انتظار زیادی داشت
(البته باز هم میگم سوء تفاهم نشه)

به هر حال .

سمپل ، همونجور که از اسمش معلومه به معنی نمونه است (نمونه صدا از نتهای یک ساز ) که به صورت صدا می باشد. که معمولا از نت دو ( C ) آن ساز یا همون نت پایه آن ساز تهیه میشود و با فرمت Mid یا wav ذخیره میشه . و بر روی سیکونسر یا همون برنامه آهنگ سازی ویا سخت افزار آهنگ سازی نصب میشه .بعد آهنگ ساز بوسیله MIDI KEYBORD یا هر وسیله کنترلردیگر مثل FPC ویا CTC و ... با اونها آهنگ سازی میکنه . (ساده تر بگم به صدای ساز ها در نرم افزار های آهنگسازی و یا در سخت افزار های آهنگسازی، سمپل میگویند ) سمپل ها به تنهایی قابل ویرایش نیستند ولی در همون نرم افزار یا سخت افزار آهنگسازی به توسط سیستم MID Maper قابل ویرایش میگردند( یعنی فرکانس و یا میزان اکتاو و ... آنهارا میتوان تغیر داد) .

امید وارم متوجه شده باشی.

درضمن من قصد جسارت به کسی را نداشته و ندارم !

فریاد
Friday 14 September 2007, 04:35 AM
من موافقم

اگر سمپل ساز های ایرانی (خصوصا سازهای محلی) را بگذارید ممنون می شم ..

Masoud_Nine
Friday 14 September 2007, 07:46 PM
baba in che vazeshe yeki be man bege in sample bazia chie....
دوست عزیز برای کسب اطلاعات در این زمینه به تاپیک زیر مراجعه کنید. باتشکر

You can see links before reply

Babak_mix
Tuesday 15 July 2008, 02:06 PM
سمپلهايي از درام و پركاشن

You can see links before reply

saeed3sot
Friday 19 September 2008, 12:59 AM
سلام و خسته نباشی پسورد فایل رو هم بزارید
ممنون

Babak_mix
Saturday 20 September 2008, 09:47 AM
سلام و خسته نباشی پسورد فایل رو هم بزارید
ممنون

سلام سعيد جان ببخشيد فراموش كرده بودم پسورد فايلها رو قرار بدم البته فكر كنم همه تا حالا متوجه شدن كه پسورد تمام فايلهايي كه من قرار ميدم يكي هست...

پسورد : You can see links before reply (You can see links before reply)

موفق و پيروز باشي Babak