PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمد طبیعی یا نمد مصنوعی؟

Bloody_Diamond
Tuesday 10 August 2010, 01:19 PM
با سلام.
من در روستایی از روستاهای استان اصفهان زندگی میکنم و به همین دلیل قدیمی های این منطقه نمدهای طبیعی که رنگش قهوه ای سوخته هست می سازند و فکر کنم این نمدهای سفید رنگی که میشه از آموزشگاه ها خرید از مواد طبیعی ساخته نمی شوند. می خواستم ببینم که آیا میشه از نمدهای طبیعی استفاده کرد یا حتماً باید از نمدهای سفید رنگ استفاده کرد؟
ممنون.

Razoniaz
Tuesday 10 August 2010, 02:09 PM
با سلام.
من در روستایی از روستاهای استان اصفهان زندگی میکنم و به همین دلیل قدیمی های این منطقه نمدهای طبیعی که رنگش قهوه ای سوخته هست می سازند و فکر کنم این نمدهای سفید رنگی که میشه از آموزشگاه ها خرید از مواد طبیعی ساخته نمی شوند. می خواستم ببینم که آیا میشه از نمدهای طبیعی استفاده کرد یا حتماً باید از نمدهای سفید رنگ استفاده کرد؟
ممنون.

سلام دوست عزیزم
فلسفه استفاده از نمد اینه که صدای حاصل از مضرابها لطیفتر بشه فرقی هم نمی کنه که نمد طبیعی باشه یا نه. فقط یادتون باشه قطر نمد زیاد نباشه چون هم مضراب سنگین می شه و هم دیگه صدای مضرابها در نمیاد.