PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین و بدترین خاطرات دوران نوازندگیم...! (مختص نوازندگان گیتار الکتریک)

rezaranjbaraan
Wednesday 11 August 2010, 09:30 PM
سلام دوستان....:27:
از خودتون بگید معرفی نه ها...:45:
از علایق خاطرات و آرزو هاتون که میدونم هیچکس جرات اولین پست رو نداره چون ماها همه خجالتی و...هستیم:9:

کمی هم میتونید توهم بزنید توش که سایکالدیک راک تر بشه...You can see links before reply

rezaranjbaraan
Wednesday 11 August 2010, 09:57 PM
خب تا تاپیک پاک نشده بذارید من خاطره بد خودمو بگم فرض کنید میخاید یکی از رفقاتونو غافل گیر کنید بلند میشید سرزده میرید شهرشون و فقط قراره دوساعت که تا شب وقت دارید اونو ببینید و یه خورده dvd آرشیو و سوغاتی هم از شهرتون براش آوردید اما اون حتی گوشی رو هم بر نمیداره و شما میشینید توی پارک گفتگو (گیشا) و یه 10 باری soldier of fortune از دیپ پارپلو گوش میدید....!
البته ای کاشششششش اینقدر راحتو ساده و کوتاه هم بر ما میگذشت....
البته شاید اونم مشکل داشته اما من دوس داشتم منو از بالای میلاد پرت میکرد پایین و بعد میومد روی سرم میگفت حالم ازت بهم میخوره اما میومد یا حداقل 16 تومن sms خرجم میکرد قحشم میداد....You can see links before reply
ههههههه

Palasht
Wednesday 11 August 2010, 10:32 PM
خب تا تاپیک پاک نشده بذارید من خاطره بد خودمو بگم فرض کنید میخاید یکی از رفقاتونو غافل گیر کنید بلند میشید سرزده میرید شهرشون و فقط قراره دوساعت که تا شب وقت دارید اونو ببینید و یه خورده dvd آرشیو و سوغاتی هم از شهرتون براش آوردید اما اون حتی گوشی رو هم بر نمیداره و شما میشینید توی پارک گفتگو (گیشا) و یه 10 باری soldier of fortune از دیپ پارپلو گوش میدید....!
البته ای کاشششششش اینقدر راحتو ساده و کوتاه هم بر ما میگذشت....
البته شاید اونم مشکل داشته اما من دوس داشتم منو از بالای میلاد پرت میکرد پایین و بعد میومد روی سرم میگفت حالم ازت بهم میخوره اما میومد یا حداقل 16 تومن sms خرجم میکرد قحشم میداد....You can see links before reply
ههههههه

ای بابا ! خوب میومدی خونه ی ما خوب !
همین بقله گفتگو ! مام تو گیشاییم ! این بار اومدی پیش ما بیا ! اون ارشیوارم بی زحمت بیار !
حالا کی بود رفیقت ؟:دی
مدیر اموزشگاه هر بار سر تمرینامون تو اموزشگاه میومد 4 تا چرت و پرت میگفت الکی گیر میداد که استدیو رو خراب کردین و دارین وقت تلف میکنین و اینا !( همشم به خاطر حسادتش به استادم ) مام 3 4 بار جم کردیم رفتیم استادم دوباره به زور گفت بیاین مام روشو زمین ننداختیم
اخرم سر کنسرت با صدا برداری گندش مدیره اجرامونو گند زد بهش همه فقط صدای درامو میشنیدن !:17:
اخرم دعوامون شد :دی
_______
بهترین خاطرمم یادم نیست ولی فک کنم اولین کنسرتم بود خیلی باحال بود :10:

hossein-18
Wednesday 11 August 2010, 10:55 PM
یکی از بدترین خاطرات من در نوازندگی ویولن اینه که در حال نواختن قطعه ای بودم که در وسط کار آرشه ی بسیار خوبم از وسط نصف شد

rezaranjbaraan
Wednesday 11 August 2010, 11:00 PM
یه خاطره خوبه دیگه هم دارم و اون اینه که منو یه دوستم که همنامه اون دوست post بالایی بود باهم 16 تا نوشیدنیه مجاز بردیم شمال و یه هفته ما پیشه اردشیر و مهرداد اول و انوشیروان ساسانی و بقیه برو بکس ساسانی بودیم..

AmonAmath
Wednesday 11 August 2010, 11:09 PM
بهترین خاطره ی من تو نوازندگی اینه که تکنیکه Artificial Harmonic رو ماهر شدم توش !!! یادش بخیر ! بدجوری رفته بود رو اعصابم . هرچی پیک و میصابیدم صدای جیغ که هیچ صدای *** هم نمیداد .

ولی بدترین خاطرم اینه که با بدبختی یه ساز 300 تومنی گرفته بودم . اولین سولویی که یاد گرفتم ( سولوی Fade to Black )
رفتم واسه اجرای زنده تو اتاقم ! . وسطش جو گیر شدم این بند *** ما هم پاره شد گیتار افتاد سینه ی سنگ زمین نصفش پرید نصفشم از وسط *** خورد .

DesironnA
Wednesday 11 August 2010, 11:14 PM
آقا تکلیف ما رو روشن کنید..
این تاپیک مخصوص الکتریک کاراست یا همه؟

rezaranjbaraan
Wednesday 11 August 2010, 11:18 PM
دمت گرم ....
خوب guitar crasher هستی بابا منم یه بار روی بند کردن یکی از نتای shine on you crazy diamond سیمه دومم پاره شد که کمی تا قسمتی اتفاق نادری بود اون وقع هم یه دست سیمه آلیس بهم انداختن 20000 ببین چه گاوی بودم من....!
هههههههه:24::24::24::24:

Palasht
Wednesday 11 August 2010, 11:35 PM
دسیرونا اینجا مخصوص الکتریکه اگرم صلاح میدونی حذفش کن !
( رضا گفت )
خودم : فک نکنم از قانونی خارج شده باشه !؟؟!

DesironnA
Wednesday 11 August 2010, 11:39 PM
نه عزیز جان..
گفتم بپرسم ببینم اگر مخصوص الکتریک نوازها هست، عنوان تاپیک رو اصلاح کنم..

3pehr
Thursday 12 August 2010, 08:50 PM
منم تا بحال موقعيتاي مختلفي رو پشت سر گذاشتم مخصوصا توي 1 ساله اخير . ولي به نظر خودم الان بدترين اتفاق داره برام مي افته . بدترين چيزي كه فكرش رو هم نمي تونيد بكنيد. البته نميدونم چرا خيلي وقتا سخت تر از اينا هم بوده به دلايلي مثل نداشتن امكانات , ناميد كردن از طرف دوستان و خانواده ولي همه رو يجوري گذروندم و اميد داشتم.
ولي الان يه 2ماهي ميشه كه حتي 1 ساعت هم وقت نذاشتم براي گيتار.

rezaranjbaraan
Thursday 12 August 2010, 09:16 PM
اسم این تاپیکو باید میزاشتم خاطرات رضا رنجبران و یکی دو نفر از بکسچ....:21:
نمیدونم کی جامعه موسیقی ما تعارفو با خودش کنار میزاره....:106:
یه خاطره خوبم 9 ماه پیش بود که یه گیبسون لس پال استودیو رو رفیقم2 ماه بهم امانت داد چون میرفت سوئد و میخاست اونجا کار کنه و وقت نداشت و نمیتونست ببره.....:33:
آقا من با اون دسته تخم مرغی و اون پیکاپه 490r (فکر کنم همچین اسمی داره) چی کردم هرجی کار اسلشو پیج داشتن دست و پا شکسته زدم....:24:

Palasht
Thursday 12 August 2010, 09:28 PM
اسم این تاپیکو باید میزاشتم خاطرات رضا رنجبران و یکی دو نفر از بکسچ....:21:
نمیدونم کی جامعه موسیقی ما تعارفو با خودش کنار میزاره....:106:
یه خاطره خوبم 9 ماه پیش بود که یه گیبسون لس پال استودیو رو رفیقم2 ماه بهم امانت داد چون میرفت سوئد و میخاست اونجا کار کنه و وقت نداشت و نمیتونست ببره.....:33:
آقا من با اون دسته تخم مرغی و اون پیکاپه 490r (فکر کنم همچین اسمی داره) چی کردم هرجی کار اسلشو پیج داشتن دست و پا شکسته زدم....:24:

وای خیلی خوبهههه !
هیچ چی تو دنیا بهتر از دست گرفتن یه گیبسون نیست :دی
با اینکه حتی استدیوه !

sahandmsh
Thursday 12 August 2010, 09:48 PM
حالا منم بگم ( ببینین مردم چقدر بی کارن)
داشتم از جایی با گیتارم که تو سافت کیس بود بر می گشتم خونه
یا یارو پسره 13 14 ساله اومده می گه!!!
ااااا....آقا گیتاری... چرا جعبه :)) گیتارت خالیه!!! بعد گفتم : خالیه؟!
گفت : ها؟ گفتم بیا نیگا کن!!!
گفت : ااا؟ برقیه!!!! ( ای****** هر کی بگه گیتار برقی - آخه مگه سماوره؟؟؟)

rezaranjbaraan
Thursday 12 August 2010, 09:53 PM
حالا من bcrich رو با سافت کیس (یا همون گیگ بگ) هرجا میبردم همیشه راننده آژانس میپرسید تفنگه....:45:
تا من اینو حالیش میکردم که این چیه رسیده بودیم و همیشه هم حرفام نیمه کاره میموند....:21:

DesironnA
Thursday 12 August 2010, 09:59 PM
حالا من bcrich رو با سافت کیس (یا همون گیگ بگ) هرجا میبردم همیشه راننده آژانس میپرسید تفنگه....:45:
تا من اینو حالیش میکردم که این چیه رسیده بودیم و همیشه هم حرفام نیمه کاره میموند....:21:
خب شما میتونی یه کاری بکنی..
بشین یه متنی چیزی درباره گیتار الکتریک تهیه کن بعد ازش کپی بگیر هرجا رفتی بده به اونهایی که فکر میکنی عجیب غریب فکر میکنند درباره ساز ما..:22:

rezaranjbaraan
Thursday 12 August 2010, 10:13 PM
راستی کدومتون تا حالا لذت خراب کردن ( و صد البته خراب شدن)روی سن اجرا رو چشیده....:18:
خاطره نبود...!

DesironnA
Thursday 12 August 2010, 10:36 PM
من همیشه یه مشکل داشتم..
همیشه موقع اجرا صدام یا پائین بوده، یا معلوم نبوده..You can see links before reply

Palasht
Thursday 12 August 2010, 11:43 PM
دسیرونا ! اول پست کردم بعد دیدم زیادی رفتم جلو :21:
ولی خوب حقیقتیه دیگه !
اقا شعور ندارن ! حالا اگه بخوای با فیثاغورسم واست ثابت میکنم !
_____
جای همگی خالی همین چند وقت پیش یه اجرا داشتیم واسه اموزشگاه ( همون جایی که دعوام شد ! ( به بالا رجوع شود ))
با کلی سگ زنی و بد بختی و بدون امکانات و اینا خودمونو اماده کردیم
کارامون Forgotten جو بود ( دو قسمت ) با Intermezzo liberate از Arch Enemy
رفتیم رو استیج پارت 1 رو زد ریتممون
بعد اینتر متزو رو زدیم صدای گیتارا در حد وزوز شندیه میشد ( حالا فک کنین من اون شب Uber metal برده بودم رو استیج ! ) صداها دیستورت شد و اینا صدا بردارشم ( مدیر اموزشگاه ) هیچی حالیش نبود یا شایدم مخصوصا" گند زد با صدا برداریش !
بیس هم که کلا" صدای خاصی ازش در نمیاومد :21:
وقتی تموم شد نزدیم دیگه گفتیم صدا نداریم و اینا هی گفتن بزنین درستش میکنیم الان و اینا
پارت 2 رو شروع کردیم مثلا" من خبرم رو استیج فید بک میخواستم ولی چشمتون روز بد نبینه صدای خودمو که نداشتم هیچی ! صدای ریتمم هم نداشتم و بیس هم همچنان نقش دکور رو داشت ! :دی
خلاصه با صدای درام هممون رو ریتم زدیم کل قطعه رو ( خوشم اومد که از تمرینامونم بهتر زدیم اون شد بی صدا ! ) و گلاب به روتون گلاب به روتون روم به در و دیوار مدیر عزیز اموزشگاه کمی تا قسمتی ضایع شدن با اون شاگردای داغونش ( ضایع با ادبانه ترین چیزی بود که پیدا کردم ! خودتون اصل موضو رو بگیرین الان دسیرونا میاد کل هیکلمو شطرنجی میکنه :دی ( چاکریم رئیس ! ))
وقتی اومدیم پایین دوستامون اومده بودن بک استیج میگفتن افرین درام سولوی خوبی شده بود !:24:
و اون شب بود که من تصمیم گفتم یه اجرای خوب به همین زودیا داشته باشم که لااقل 4 تا از رفیقام ببینن میتونم اجرا کنم !
مامان بابام که هیچی !:دی
جاتون خالی واقعا شب گندی بود !
چقد حرف میزنم من !:31:

rezaranjbaraan
Thursday 12 August 2010, 11:57 PM
آقا گفتی forgotten یادم افتاد سال 86 بود که با بکسچ راه افادیم رفتیم روز دانشجو دانشگاه آزاد سنندج اجرا کنیم خداوکیلی امکانات کامل بود و صدابردار یعنی پسر خاله خودم برای اولین بار در زندگیش یه دکمه ولوم رو کم و زیاد میکرد حالا با چه میکسری montarbo....!
آقا فورگاتن بودو یکی دوتا کاره ....کش دیگه....You can see links before reply
جالب اینجاس بعلت وجود استاندارو بقیه مقامات مهم استان اصلا فیلمشو نزاشتن پخش بشه و اینکه دراممون یه کیبرد رولند e56 بود(همون سولو درام شما رو هم نداشتیم)
این همه گفتم که اینو بگم یه حراستی گزاشتن و گفتن اگه اوضاع جوری شد اون از پشت استیج به ما بگه.... You can see links before reply

آورتوره فورگاتن که تموم شد و خواستم برم توی راک کلیشه های اولش دست تکون داد که تعتیلش کنین این چه موزیکیه....:104::104::104:
منم برای اولین بار در تاریخ فی البداهه آهنگ جو رو خالتور کردم و با چارتا ریتم و آرپژ بلوز جمش کردم...آهنگ توی 1:30 ج شد اما کارای پاپو آشغالمون هرکدوم 12 دقیقه به درخاست جمعیت تکرار میشد....:24::24::24:

DesironnA
Thursday 12 August 2010, 11:59 PM
عجب !
پس همه مثل همیم درمورد صدابرداری و مزخرفاتش...

DesironnA
Friday 13 August 2010, 12:43 AM
خدای من
بدترین و تلخ ترین خاطره من همین الان شکل گرفت..
امیدوارم فقط بخشیده بشم..

symphony-x
Friday 13 August 2010, 09:52 AM
یکی از بدترین خاطرات من شکسته شدن گیتارم بود واقعا روزگار سختی بود به بدبختی یه ساز تهیه کرده بودم که متاسفانه
یکی از بهترینش هم اینکه یه آمپ مارشال جی سی ام 2000 دوستم چند وقتیه دستمه که اون رو بزودی ازم میگیرن !
یکی از بهترین خاطرات با یه مشت عشق گانز ان رززی تو دانشگاه آشنا شدم من که به قول دوستان فقط سر کلاسها میرفتم و میومدم خونه یه روز اتفاقی صدای درامز به گوشم خورد صدا رو دنبال کردم دیدم 4 نفر دارن تمرین میکنن یکم نشستیم کارشون رو نگاه کردیم با هد بند سر صحبت رو باز کردیم بهش گفتم گیتاریستم و اینا به مدت 1 ماه داشتیم تمرین میکردیم واسه یه اجرا که متاسفانه اجرا لغو شد

Palasht
Friday 13 August 2010, 03:24 PM
خدای من
بدترین و تلخ ترین خاطره من همین الان شکل گرفت..
امیدوارم فقط بخشیده بشم..

چی شد خوب ؟
چرا همه گرفتن چی گفتی من نگرفتم ؟:دی

pouyan_Ibariander
Tuesday 24 August 2010, 01:30 PM
خاطره بد تا این لحظه نداشتم.تمام خاطرات خوب بوده.