PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چشم در راهم((آهنگ از خودم))

m-guitar
Wednesday 11 August 2010, 09:38 PM
سلام....

شعری هست ((و نه ترانه)) از یکی از دوستا مجازیه خوبم به نام نورسا (You can see links before reply) که من روی این شعر آهنگ گذاشتم.
چیز خوشکلی از آب در اومد((البته به نظر خودم))
لطفا دانلود کنید و نظراتونو بهم بگین***فقط اگه خاستین ضایعم کنین بفرستین به میل ام
کیفیتش خیلی آشغاله ***تحمل کنین
ملودیشو الان آماده روی گیتار پرو نداشتم که بذارم***هینو همین الان با گوشیم ضبط کردم و فقط آکورد ه
خیلی به خوندنم گیر ندین***لطفا بیشتر به شعر و آهنگ توجه کنین***آخه خودمم الان خوب نخوندم و هم اینکه کیفیت هم خرابه***اونکه واسه گوشیه حجمش خیلی کمه***از قاعده ی spanish chord &sus کمک گرفتم

دانلو برای گوشی (You can see links before reply)

دانلود برای کامپیوتر (You can see links before reply)

چشم در رهم

F C G Dm Am
چشم در راهم تنهایم چه غریبانه ام می تپم
(( (( E-Esus - Dm
E F G Dm Am
چشم در راهم دل می کنم بیتاببم چون تو رفته ای

((((E-Esus-Dm-F-C-G-Dm-Am
E Dm Am
میدانم جوی ها جاری شدن از برای چشمااانم
E Dm Am
میدانم کلمه ها معنا شدن از برای زنده بودن
E F G
چشم در راهم میخواهم بدانم که تو میخانییی
F C G Dm Am
چشم در راهم تنهایم چه غریبانه ام می تپم
E-Esus-Dm)))((Am
(شعر از نورسا)
(آکورد از مهرداد)

makan
Wednesday 11 August 2010, 10:29 PM
داداش کیفیتش که واقعا بد بود اصلا بعضی‌ از جمله هاتو که نفهمیدم بد شما باکسی دشمنی نداری؟ اگه داری ثانیهٔ ۳۵ میتونی‌ سکتش بدی یهو داد میزنی‌ ولی‌ جنس صدات قشنگ از لحاظ اکردش از نظر من میتونست خیلی‌ بهتر از این باشه دوست عزیز امیدوارم ناراحت نشده باشی‌ موفق باشی‌

m-guitar
Wednesday 11 August 2010, 10:40 PM
khyli mamno0onam az inke nazareto gofti.,.,amma in avalin kari bud k kardam tuye zamineye akodd gozari(male koo0o0chulo0o0hiyame))
v belakhare age hame az ye nahveye ahang o ritmkhosheshun miyumad k dg musighi bevojud nemiyunmad

elykak
Thursday 12 August 2010, 03:13 PM
به نظر من واقعا" قشنگ بود... از اون آهنگایی که آدم دوست داره تو پلی لیستش باشه و همیشه گوش کنه! ... ایرادش به نظرم فقط همون کیفیتش بودو این که بی حوصله خوندی که خودتم بهشون اشاره کردی... اگه وقت کردی با کیفیت خوب بزارش لطفا" .... بازم تبریک میگم بهت ... آفرین! @};-

Mohsen_M
Thursday 12 August 2010, 04:42 PM
عزیزم، من یکی که چیزی ازش دستگیرم نشد! لطف کن دوباره بزارش البته اینبار با کیفیتش رو!

m-guitar
Friday 13 August 2010, 01:48 AM
به نظر من واقعا" قشنگ بود... از اون آهنگایی که آدم دوست داره تو پلی لیستش باشه و همیشه گوش کنه! ... ایرادش به نظرم فقط همون کیفیتش بودو این که بی حوصله خوندی که خودتم بهشون اشاره کردی... اگه وقت کردی با کیفیت خوب بزارش لطفا" .... بازم تبریک میگم بهت ... آفرین! @};-

dg khyli taarif kadi

rastesh tu ye shiraz ye jashnvare guitar navazi o entekhaab e sedaye bartar e.,.,dari omidvaram mikoni k beram sherkat konam

elykak
Saturday 14 August 2010, 10:24 PM
من جای تو بودم این فرصتو از دست نمی دادم!! ;)

hamraaz
Saturday 21 August 2010, 07:08 PM
خيلي آهنگ زيبايي بود
اما كيفيتش اصلا خوب نبود
متن شعر هم واقعا زياد بود ...
تبريكككككككك ميگم هنرمنددددددد