PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آهنگ Abeyance Road (گذرگاه تعليق) از mika120

mika120
Thursday 12 August 2010, 09:19 PM
يه كار ديگه از من:
You can see links before reply

اسم كار Abeyance Road ( گذرگاه تعليق) سبكشم كه مثل هميشه Dark Ambient :37: هست. فقط يه چيز رو بگم آخر آهنگ رو ناديده بگيريد چون ندونستم چه شكلي تموم كنم:106: هرچي داشتم آخر سر به صدا در آوردم. :33:

-------------------------------------------------------

كسايي هم كه مرام ميخوان بزارن و تو بهتر شدن آهنگ كمك ميخوان بكنن يه پ.خ بهم بدن تا نت آهنگ بهشون بدم و يه عنايتي بهش بكنن.:am

Mohammad_ngml
Thursday 12 August 2010, 11:27 PM
سلام. گوش کردم. به نظر قشنگ میومد. هرچند سبکش کمی تا قسمتی از روحیات من به دور بود... بخش عمده ای از آهنگتو پد تشکیل میداد.. 2 دقیقه ی اول بین قطعه ها خیلی فاصله مینداختی. آهنگ واقع خالی بود. حداقل میتونستی از دقیقه ی 1 Hit Hat اضافه کنی.. یه مطلب دیگه اینکه صدای Kick تو متن آهنگ نبود.. انگار کل موسیقی به جز Kick ده متر اونور تر اجرا میشه ولی Kick بیخ گوشمه.. به هر حال موسیقی خوب و ترسناکی بود

mika120
Friday 13 August 2010, 02:50 AM
خداييش خودتون دلتون رضا مي ده يه كار رو گوش كنيد و دربارش نظر ندين. آخه 11 بار دانلود و فقط 1 نظر

HamedSedighi
Saturday 14 August 2010, 09:06 AM
به نظرم خیلی خوبه:41:
ولی هنوز میشه پرورشش داد .

برای شروع سعی کن که صدای درام رو طبیعی تر اینی که شنیده میشه بکنی سمپل های مختلف رو دنلود کن و امتحان کن .

hit hat ریورب بده تا جایی که به گوش خوب بیاد .

mika120
Saturday 14 August 2010, 03:31 PM
يعني اين كار اين قدر ضعيفه كه كسي نظر نميده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!